Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1

Autor Grizzly 
avatar Re: Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1
15. 07. 2022 11:00
Zahajda - pokutu jsem platil jen jednou v životě. Před 5 lety mě přišel pozdrav z Vídně na 45 éček za 93 na 80 z dálničního zúžení před Vídní.grinning smiley Radar měli 10m před koncem omezené rychlosti a já už se rozjížděl na široké dálnici. Jen to bliklo a mě to byo jasný.
Re: Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1
23. 07. 2022 23:06
JJ, letos tudy pojedu. Už máte té Vídně po krk. Už jsem to před pár lety testoval a odměnou byla pokuta u Badenu, kde byla sedmdesátka, či co a já tam mazal skoro sto.
avatar Re: Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1
25. 07. 2022 06:19
Radary jsou na obou cestách. Na dálnici okolo Vídně v tom dlouhém sjezdu kde je 80 i zkratkou přes Baden.
avatar Re: Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1
25. 07. 2022 06:26
To se mi stalo ve čtvrtek před Linzem. Něco opravují na dálnici a je tam snížení rychlosti, nějak později jsem na to začal reagovat a najednou blik, a teď čekám kolik mi přijde pokuta. Za blbost se platí, a to doslova smoking smiley
Re: Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1
05. 08. 2022 22:27
U Třeboně stále omezení na křižovatce silnic 34 a 24. Stále není možné odbočit z 34 na 24 ve směru od Hradce. Od Budějic to jde. Obráceně nesjedete z 24 směrem na Budějice ale na Hradec ano.
Když jedete od Hradce, tak musíte až do Třeboně na kruháč, tam to otočit a vrát se ten kousek zpět. Směrem od hranic je to na Budějice asi nejlepší vzit přes město (přes centrum Třeboně). Kdo by si myslel, že to vezme doprava na Hradec a hned za lesem na první křižovatce to otočí na Budějice, tak ti paznechti tam dali zákaz otáčení.

Kdo by jel z J. Hradce přes Bystřici, tak před Heidenrechsteinem je uzavírka. Je to ale pouze krátká zajížďka přes Eggern.
avatar Re: Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1
15. 08. 2022 18:07
Třeboň stále jak píše atnarfus. Není to ale žádný problém. Na Vídeň se odbočit dá jak od PHA i CB, od JH na kruháč a zase zpět, zajížďka 1km.
Cestou zpět jet podle značek směr JH a po 200m za koncem 4proudovky se otočit.
Do konce měsíce by mělo být vše OK.
Re: Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1
17. 09. 2022 23:11
Pro jistotu jsem to při návratu před Benzinou uhnul do města a bylo volno, takže vlastně minimální zdržení. Bylo asi 9 večer.
avatar Re: Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1
10. 06. 2023 18:29
uf, pozdě ale přece. Všechny vás zdraví medvěd a ptám se, jsou nějaké otázky? thumbs up smiley
avatar Re: Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1
10. 06. 2023 18:45
Zdar medvěde, už jsme letos měli strach, že se neprobudíš... grinning smiley
avatar Re: Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1
10. 06. 2023 22:09
Grizzly - jak se máš a jaká byla zima? smiling smiley No jo, letos jsem zapomněla zavolat: "Béďo, je jarooooo!" spinning smiley sticking its tongue out
Re: Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1
11. 06. 2023 10:15
Čus Méďo. Určitě by se něco našlo.... obchvat Budějek, spíše ale omezení s tím související. A jestli je už 130 na S10 od Freistadtu, nebo je tam stále plíživých 80.
avatar Re: Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1
19. 06. 2023 10:22
avatar Re: Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1
23. 06. 2023 19:17
jsem potěšen vašemi pozdravy, takže díky thumbs up smiley Rosi, neřvi, už jsem vzůrugrinning smiley

Zahajda: obchvat Budějek není hotov, má zpoždění. v plánovaném tunelu narazili na spodní vody a zas to vylétlo o nějakou miliardu výše - nic nového pod sluncem. Nedoporučuji ČB projíždět mezi v prac.dny 12h - 16h, jako vždy totální zácpy. Na večer je to lepší. ten problém, že místo přednosti udělat obchvat CB, nejprve dokončili dálnici a svedli vše do města je jasně viditelný.
na 2. část ti musí odpovědět někdo jiný. Já mohu poskytnout info o trase Veselí - Třeboň - Halámky - Zwettl / Horn .....
Na Dvořiště a Linec nejezdím.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Grizzly (23. 06. 2023 19:18).
Re: Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1
23. 06. 2023 19:52
Dobrá, dobrá...A přes Halámky dál něco nového?
Re: Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1
24. 06. 2023 07:07
Vítám příznivce objízdné trasy přes JZD zpět na foru. Toš vitaj medvídku.thumbs up smiley
Re: Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1
24. 06. 2023 09:57
Ahoj všem, v pondělí odjíždím na jih přes Dvořiště. Můžete tu někdo popsat přesnou objížďku pro OA uzavřeného úseku od Budějovic na Kaplici? Nerad bych za tmy někde bloudil. Děkuji.
avatar Re: Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1
25. 06. 2023 17:50
Je uzavřen příjezd od Českého Krumlova na Kaplické nádraží. Směr od Č.B. by měl být bez problémů.
Re: Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1
25. 06. 2023 18:02
Dekuji za info.
avatar Re: Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1
25. 06. 2023 21:03
mám info od bráchy. Směr Dvořiště = Kaplice nádraží uzavřeno, objíždka přes Krumlov v prac.dny odpoledne docela mazec. Od Přísečné až do Krumlova několika km kolona pohybující se jak šnek.

Veselí - Třeboň - Halámky bez problémů
avatar Re: Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1
02. 07. 2023 12:42
Tak jsem v Gradacu.
Cesta přes Třeboň - Halámky - Zwettl - Krems - Ilz - Feldbach - Ljutomer - Ormož - Varaždín - Záhřeb - ........
Bez jakýchkoliv problémů. Malá objíždka za Zwetllem cca 10 km po silnici 2.třídy, na lineké dálnici před rozbočkou na Vídeň a na Graz také cca 10km sníženo na 80 km/h a to stejné před Ilzem, oboje práce na dálnici.
u Allandu jsem si to opět zkrátil cestou mimo dálnici na Baden - také OK.

KRAVÍN
Letos jsem snad po 10 letech zkusil cestu kravínem hot smiley , No, poznal jsem to tam, ale navigace vás už vede dobře , ten statek je už oplocen a spodní cesta do kravína zrušena. Kompletně celá zkratka mimo Ljutomer je na ho*o, rozbité úzké cesty a tak vám doporučuji nastavit navigaci přes Ljutomer a nenechat se od Križevci pri Ljutomeru vyslat na kruháči druhým výjezdem na Lukavci, ale jedte až třetím na Ljutomer
Šťastnou sestu
Re: Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1
29. 08. 2023 20:08
Se nikdo nepochlubil, že oba tunely pod Lincem na Graz už jsou za 17 éček. Nějak to naskočilo. Nechce se dávat 15 za 60km SLO dálnice, natož 17 éček za 15km.tunelů. Na noc se mi přes Halámky moc nechce, pojedu tak, abych najel na A dálnici po půlnocí, abych se vešel do jedné A dálniční známky a nemusel kvůli jednomu dni kupovat dvě. Takže letos asi pojedu přes to větší odpočívadlo u D1, jo Brno se to jmenuje, na Mikulov.
Re: Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1
30. 08. 2023 07:19
Zahajdo. Konečně uvydíš pořádné město. Aj hantecu se přiučíš až budeš stát v koloně.thumbs up smiley
Re: Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1
14. 09. 2023 11:37
Tunel u Liezenu jde objet, zdržení minimální. Pokaždé spojeno s odpočinkem.
Re: Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1
01. 04. 2024 08:29
Méďo, budíček, už je jaro!
A když už se teda probudíš ze zimního spánku, co je nového ja silnicích v tvém okolí?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 60
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.