Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

spolujízda

Autor nosak2 
avatar Re: spolujízda
27. 10. 2020 09:53
... kabinete ... klidně se mnou můžeš příští rok jako se spolujezdcem počítat ... teda, dá li Bůh ...
já naopak počítám s tím, že pojedeme Tvým (Vaším) autem ...
... ono je do té doby času dost, ale přece jen několik málo organizačních drobností ...
doufám že máš ŘP s přívlastkem "E", pač bez lodi a navíc po mé letošní absenci na Jadranu ... ji příští rok doma nemůžu nechat ... ale jestli chceš, tak se za volantem můžeme střídat ... mimochodem, nevadí Ti, že pojedeme na Hvar ? ... to je jenom o pár kun navíc yawning smiley
... no a spaní po cestě ... ? ... to Ti (Vám) s paní nechám komfort v lodi, tam je 6 míst ... stačí shodit plachtu (Fous mě sice furt opravuje a říká tomu nějak odborně, ale pro mě je to plachta) ... a já tu noc nějak ve Tvým autě přetrpím ...
... jestli chceš, tak Ti můžu přispět na palivo, mýtný i trajekt ...

... zatím je to asi tak předběžně fšecko ... už vidím, jak Ti září voči z pocitu ... jet se mnou do Chorvatska ...
P.S. jo ... a utáhneš za sebou 2 tuny ?

smileys with beer
avatar Re: spolujízda
27. 10. 2020 10:15
Ještě pár přátel z fóra... a bude z toho spolujízda... autobusem thumbs up smiley

P.S. ... akorát zas*ráme volně přístupné vlákno
avatar Re: spolujízda
27. 10. 2020 21:09
Persenik, Bessy, persenik. Tím zaplachtuješ člun i při spolujízdě. Letos nám to málem vyšlo...
avatar Re: spolujízda
29. 10. 2020 11:54
... Fousi ... "letos nám to málem vyšlo" ... to myslíš tu rychle naplánovanou, pozdní pánskou jízdu ... ?
to chceš říct, že bys celou dobu, co já bych řídil ... býval s Mildem seděl v lodi a bouchali jste kolem po autech špunty z Moët & Chandon Imperial Brut ... ?

smileys with beer
avatar Re: spolujízda
31. 10. 2020 23:51
Ne,ne. Jsem si myslel, že bych mohl i za kolečko, abych zase provětral obouchaný řidičák. Nějak některé kategorie zanedbávám. Špunty, ty až po dojezdu, nebo Milda sólo.

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: spolujízda
03. 11. 2020 12:36
Pepa 62 ... klima na 19 st.?? A když pak vylezeš a venku je 30 st. - to nemáš strach, že tě klepne pepka ??

Kabinete .. koukám, že už se těšíš do futrálu, když se chceš nechat dobrovolně vakcínovat ...

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: spolujízda
03. 11. 2020 19:46
To Isekon. Nemám. Jsou lidi, kterým to vadí. Já s tím problém nemám navíc před koncem jízdy si trochu přidám kvůli manželce. Já ale jezdím i tady dost a celé léto to mám na 19.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 182
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.