Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

ENC vs platba platební kartou (nebo v hotovosti)

Autor marki 
ENC vs platba platební kartou (nebo v hotovosti)
29. 05. 2016 23:00
Ufffff,
po polodenním koukání do internetu a hledání infa ohledně jednonočního ubytka ve Slovinsku, dopravy a placení mýta jsem došla k názoru, že si krabičku ENC asi nepořídím. Za měsíc pojedeme pod Makarskou do Igrane a náklady na cestu při klasickém placení kartou sice nejsou o moc vyšší než při pořízení EMC v balíčku, ale...

Pokud by se s kartou ENC dalo pípat na prvním úseku dálnice A2, tak bych do ní asi šla. Asi největší výhodou bude konfort projíždění cestarin. Pokud jsem dobře počítala, tak 2 cesty při placení mýtného A2 a A1 zaplatím celkem 526 Kn. Za balíček ENC zaplatím 544,34 Kn + úsek A2 48 Kn, tj 592,34 Kn. Takže 230Kč ušetřím, když budu platit platební kartou. 125 Kn by mi zbylo z kreditu (555Kn) na kartě = asi 440 kč nevyužitých. Asi tak. Sretan put!
Markéta



Upraveno 1krát. Naposledy upravil marki (29. 05. 2016 23:06).
avatar Re: ENC vs platba platební kartou (nebo v hotovosti)
29. 05. 2016 23:14
S ENC šetříš cca 21%. Nevím odkud jedeš, zda objíždíš SLO dálnici atd. Zda by pro tebe třeba nebyla alternativa objezdu SLO dálnice na A4, kde lze využít ENC a zároveň se vyhnout krizovému místu na A2...
Mimochodem, ENC si asi nebudeš pořizovat jen na rok či jednu jízdu do HR, ne?
Komfort průjezdů je jasný thumbs up
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 221
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.