Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

auto

Autor kenad 
avatar Re: auto
29. 03. 2009 20:02
Folin napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ne nemá,nikdy jsem totiž neslyšel,že by někdo
> používal výraz cestovní rychlost jako
> průměrnou,ale to je jedno.Pěknou dovolenou..

Většina to pochopila, a Ti ostatní se tu k tomu vyjádřili.... ;-)
Re: auto
29. 03. 2009 20:10
Peťas napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Folin napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > 150průměr nezajedeš ani
> > v Německu,když valíš 180+,o tom si můžeme
> > povyprávět,jestli chceš,najezdil jsem tam
> pěkných
> > pár tisíc km měsíčně.
>
> Je to sice OT, ale nebude jediné.... ;-)
>
> Ten průměr 150 jde udělat i u nás, dokonce s 1.6,
> ale tady to rozebírat nebudeme. grinning smiley


Jo dá,uděláš třeba i 200km/h ale ne na 1000km vzálenosti.smiling smiley
Re: auto
29. 03. 2009 21:16
Jo, nakrátkou štreku se dají dělat zázraky.
100 km do Prahy taky dojedu pohodlně za 50 minut a to jedu 15km po normální silnici a pak až dálnice. Nijak extra přitom neporušuju předpisy.
Na Makarskou to za osm a půl hodiny nedám ani náhodou. Na takovou štreku mi to vychází div ne dvojnásobek.
Re: auto
29. 03. 2009 22:02
Jo dají:Jbc- Praha 100km-27min. Na Makarskou jsem kdysi jel 12hodin z Jablonce n/N ( 1200km ) ještě po starý silnici přes Plitvice, Felicií 1,6 smiling smiley Vyšší Brod-Krk 650km,6hodin(Oct.I 1,8T) Je to jen otázka provozu na silnici,co si jako řidič dovolíš a taky na to musíš mít odpovídající koně pod kapotou smiling smiley
Re: auto
29. 03. 2009 22:28
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 14:55).
Re: auto
29. 03. 2009 22:49
A jé další školitel,přijde ti něco divnýho jet na dálnici 140-150km/h tachometrovou rychlostí? Ty budeš nějakej takovej s vajíčkama vzadu a s kloboukem viď? Tyhle lidi,co jedou v levým pruhu 90-kou nadělají většinou větší paseku na silnici,než ty co jedou 180,nekoukají do zrcátek,blinkry mají na okrasu atd.. Ono to co jsem psal si můžeš dovolit na prázdný silnici,kde nikoho neohrozíš,mám přes půl miliónu km bez nehody,jak si na tom ty,ty chytráku?
avatar Re: auto
29. 03. 2009 22:57
Folin napsal:

......".po starý silnici přes Plitvice, Felicií 1,6"....
......"a taky na to musíš mít odpovídající koně pod kapotou".....

Tak to zase mě nebere hlava,že by nějaká nová nadupaná Felda...eye popping smiley
Re: auto
29. 03. 2009 23:08
vojto62 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Folin napsal:
>
> ......".po starý silnici přes Plitvice, Felicií
> 1,6"....
> ......"a taky na to musíš mít odpovídající koně
> pod kapotou".....
>
> Tak to zase mě nebere hlava,že by nějaká nová
> nadupaná Felda...eye popping smiley

Ty si nikdy neviděl Felicii s benzinovým 1,6-kovým motorem? Vyměn si teda hlavu,když ti tohle nebere a nebo se informuj,to byly standartní a nejsilnější motory co se tam dávaly,přijde ti na tom něco divnýho?.
Re: auto
29. 03. 2009 23:25
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 14:55).
avatar Re: auto
29. 03. 2009 23:29
Folin to jsem viděl,ale nějakých 74 koní mi nepřipadá nic moc "odpovídající......."
a ještě k tomu,když jedeš na dovču naložen až po střechu.
Re: auto
30. 03. 2009 06:50
To jeden známý s Ostravy taky vyprašoval S Feldu a jak to dopadlo? Odrovnal motor. Takže Folin nic tady na nás neskoušej. Co jezdím od 93 jsem se pod 15 hodin nedostal. A když se jezdilo jenom po staré tak sem neviděl prázdou silnici,jak tady tvrdíš. Všem slušným a nehazardujícím řidičum štastnou cestu na dovču. A potkat co nejmín takových hazardéru jak je Mistr Folin.thumbs up smiley
Re: auto
30. 03. 2009 09:34
vojto62 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Folin to jsem viděl,ale nějakých 74 koní mi
> nepřipadá nic moc "odpovídající......."
> a ještě k tomu,když jedeš na dovču naložen až po
> střechu.

Měl jsem to trošku poladěný na 100koní,je to nic moc to neříkám,ale před 10lety to tak špatný nebylo.
Re: auto
30. 03. 2009 09:44
ajax napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To jeden známý s Ostravy taky vyprašoval S Feldu a
> jak to dopadlo? Odrovnal motor. Takže Folin nic
> tady na nás neskoušej. Co jezdím od 93 jsem se pod
> 15 hodin nedostal. A když se jezdilo jenom po
> staré tak sem neviděl prázdou silnici,jak tady
> tvrdíš. Všem slušným a nehazardujícím řidičum
> štastnou cestu na dovču. A potkat co nejmín
> takových hazardéru jak je Mistr Folin.thumbs up smiley

Nic na Vás nezkouším,nejsem z těch,co by si vymejšlel,nemůžu za to,že ses nedostal pod 15hodin,já jo,zajet průměr 100km/h není nic světobornýho,jezdím většinou v červnu a to jsou a byly silnice většinou prázdný.Jestli považujete jízdu po dálnici 150-kou hazardem,tak jsem teda hazardér,jak vy říkáte.Jen nechápu,jak mě můžete hodnotit,aniž byste se mnou kdokoliv kdykoliv jel, možná by stálo za to se zamyslet kdo bude asi lepší řídič(nemusí bejt pravidlem) ten kdo jede 1x za rok do Chorvatska a zbytek roku jezdí doma "kolem komína",nebo ten kdo najezdí 5-7tis.km měsíčně? Nemám nic proti lidem co jezdí předpisově,ale nechápu,proč odsuzujete člověka kterej strašně hazarduje,když jede 150-kou po dálnici.
Re: auto
30. 03. 2009 10:05
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 14:54).
avatar Re: auto
30. 03. 2009 10:13
Folin napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ajax napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > To jeden známý s Ostravy taky vyprašoval S Feldu
> a
> > jak to dopadlo? Odrovnal motor. Takže Folin nic
> > tady na nás neskoušej. Co jezdím od 93 jsem se
> pod
> > 15 hodin nedostal. A když se jezdilo jenom po
> > staré tak sem neviděl prázdou silnici,jak tady
> > tvrdíš. Všem slušným a nehazardujícím řidičum
> > štastnou cestu na dovču. A potkat co nejmín
> > takových hazardéru jak je Mistr Folin.thumbs up smiley
>
> Nic na Vás nezkouším,nejsem z těch,co by si
> vymejšlel,nemůžu za to,že ses nedostal pod
> 15hodin,já jo,zajet průměr 100km/h není nic
> světobornýho,jezdím většinou v červnu a to jsou a
> byly silnice většinou prázdný.Jestli považujete
> jízdu po dálnici 150-kou hazardem,tak jsem teda
> hazardér,jak vy říkáte.Jen nechápu,jak mě můžete
> hodnotit,aniž byste se mnou kdokoliv kdykoliv jel,
> možná by stálo za to se zamyslet kdo bude asi
> lepší řídič(nemusí bejt pravidlem) ten kdo jede 1x
> za rok do Chorvatska a zbytek roku jezdí doma
> "kolem komína",nebo ten kdo najezdí 5-7tis.km
> měsíčně? Nemám nic proti lidem co jezdí
> předpisově,ale nechápu,proč odsuzujete člověka
> kterej strašně hazarduje,když jede 150-kou po
> dálnici.


Foline na dálnici dokážu udělat průměr daleko větší než 100km hod.Jezdil jsem pár let závody ale chorvatsko od bodu A do bodu B průměrem 100 km hod nedokážu.Nebudu se tajit tím že jedu i víc jak 150 km po dálnici.To záleží jak jedou ostatní.Pouze držím krok.To si tedy jednička.grinning smiley
Re: auto
30. 03. 2009 10:23
JirkaD napsal(a):
-------------------------------------------------------
> A co Jablonec-Praha za 27 minut, to není hazard?

Já bych to hazardem nenazval,prázdná dálnice(sil.pro motorová vozidla pro rejpaly) silná motorka,stabilních 230km/h(někde míň,někde víc),kdo na motorce někdy jezdil tak ví o čem to je,kloboukářům to nemá smysl vysvětlovat. Pro někoho je hazard jet 120-kou po dálnici,pro někoho je 180 běžná cestovní rychlost,jde o to vědět,co si můžeš dovolit a na co máš ty a tvoje auto(motorka) a neohrožovat při tom ostatní. Jezdím několikrát do měsíce do Německa a tam je 180-ka naprosto běžná cestovní rychlost,myslíš,že tam jsou všichni hazardéři? Je tam daleko míň bouraček než u nás,myslíš si,že je to způsobeno rychlostí,nebo způsobem jízdy a kvalitou řidiče? Taky nejezdím pořád 180,dokážu přizpůsobit rychlost podmínkám,je to otázka zkušeností nabitých praxí. Jezdím vcelku pravidelně i na okruh,kde ti to dá strašně moc,znám spoustu lidí co nejezdí zrovna předpisově,ale jezdí bezpečně a znám spoustu jiných,který jsou brzdou provozu a jsou strašákem na silnici a je to o život s nima jezdit,fakt si myslíte,že za všechno může rychlost? Není to trošku o něčem jiným? Já mám na to trošku jinej názor..
Re: auto
30. 03. 2009 10:30
Pavel.R napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Folin napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > ajax napsal(a):
> >
> --------------------------------------------------

> Foline na dálnici dokážu udělat průměr daleko
> větší než 100km hod.Jezdil jsem pár let závody ale
> chorvatsko od bodu A do bodu B průměrem 100 km hod
> nedokážu.Nebudu se tajit tím že jedu i víc jak 150
> km po dálnici.To záleží jak jedou ostatní.Pouze
> držím krok.To si tedy jednička.grinning smiley

No tak jestli jezdíš v sezóně,tak to chápu,ale přijde ti nereálný to zajet mimo sezónu,když jsou silnice prázdný a jedeš 90% po dálnici? To přeci průměr 100km/h dáš,když budeš dělat jen min.zastávky,to přeci jako bejvalej závodník víš.Jednička nejsem a ani si na to nehraju,bavím se tu jen o reálných věcech.
avatar Re: auto
30. 03. 2009 12:00
Já asi neumím pořádně jezdit. Rakousko jsem kdysi projel bez zastávky, na tachometru 140, ale jelikož jsem musel platit mýto 2x tak mi průměrná rychlost klesla hodně pod 100. Ale je pravda, že když jedu třeba Plzeň - Rozvadov a dál do Německa tak tam průměr nad 100 mám.
Re: auto
30. 03. 2009 13:01
Tak si pročítám s čím nás tady Folin ohromuje a nestačím se divit. Problém je zřejmě v tom, že tento člověk nezná základy matamatiky a fyziky. Jinak by nemohl ani náhodou napsat, že 100km ujede za 27 minut. Při takovémto výkonu by byla průměrná rychlost 222 km/h. pokud připočítám dobu potřebnou k rozjezdu a zastavení, pak se pohyboval rychlostí cca 250 km/hod ( to je přece docela běžné, že Foline).
Re: auto
30. 03. 2009 13:06
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 14:54).
Re: auto
30. 03. 2009 13:43
Já si myslím po přečtení výše uvedeného fóra ,že se diskuse zvrhla někam úplně jinam a jeden "Matěj" se předvádí ostatním.Z cestou do HR to má málo společného,ahoj
Re: auto
30. 03. 2009 14:04
palko napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak si pročítám s čím nás tady Folin ohromuje a
> nestačím se divit. Problém je zřejmě v tom, že
> tento člověk nezná základy matamatiky a fyziky.
> Jinak by nemohl ani náhodou napsat, že 100km ujede
> za 27 minut. Při takovémto výkonu by byla průměrná
> rychlost 222 km/h. pokud připočítám dobu potřebnou
> k rozjezdu a zastavení, pak se pohyboval rychlostí
> cca 250 km/hod ( to je přece docela běžné, že
> Foline).

No možná je to jen 95km,nemám to přesně zmeřený,kdo tam jezdí,tak ví za kolik se to dá jet,autem běžně za 40min cedule,cedule,svižně do 35min. Nemíním se tu pořád s někým dohadovat,chtěl jsem si v klidu pokecat o dovolený,ale pořád mi tu podsouváte,že si vymýšlím atd.,nemám tohle za potřebí,už nejsem žádnej mladej puberťák,abych si musel vymešlet a něco si dokazovat,prostě vím jak to je a za tím si stojím,kdo nevěří,jeho chyba. S matiky jsem maturoval a fyzika taky vím co je,tak nedělej chytrýho,neměřil jsem to od baráku,takže svoje rozumy s rozjezdem a zastavením si nech. Někdy mi připadá,že to jsou takový závistivý reakce lidí(některých) co mají svojí starou 120-ku a zavidí,že si člověk vydělá na něco lepšího. Bavme se radši o něčem k tématu,dovolená se blíží..
Re: auto
30. 03. 2009 14:15
JirkaD napsal(a):
-------------------------------------------------------
> palko napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Tak si pročítám s čím nás tady Folin ohromuje a
> > nestačím se divit. Problém je zřejmě v tom, že
> > tento člověk nezná základy matamatiky a fyziky.
> > Jinak by nemohl ani náhodou napsat, že 100km
> ujede
> > za 27 minut. Při takovémto výkonu by byla
> průměrná
> > rychlost 222 km/h. pokud připočítám dobu
> potřebnou
> > k rozjezdu a zastavení, pak se pohyboval
> rychlostí
> > cca 250 km/hod ( to je přece docela běžné, že
> > Foline).
>
> A to to má z Jablonce na nájezd na dálnici asi
> 10km, tak to jme už někde na 280 km/hod.


Myslíš,že dnešní silniční motorky mají s touhle rychlostí problém? Pak je vidět,že si na něčem podobným nikdy nejel,tak si nech rozumy,nebo se můžeme vsadit, a já ti dokážu,že to reálný je a pak uznáš,že mám pravdu a zavřeš pusu. Mám hrozně rád,když někdo tvrdí,že lžu,když o tom nic neví. Jezdil si někdy v autě,který má aspoň 300koní,nebo motorce co má aspoň 140koní? Možná bys mluvil trochu jinak. Tak co máš odvahu,když se ze mě snažíš dělat pitomce?
Re: auto
30. 03. 2009 15:45
Neviem sice aká je cesta z Jablonca do Prahy, ale dostat sa na priemerku 100 km/h na ceste do chorvátska samozrejme s max. vyuzitim dialnice vôbec nie je nerealne.
Minulí rok sme boli v Podgore a cestu tam sme zvládli za cca 10 hod + - minutka a bolo to od nás cez Madarsko 945km, co samozrejme vychádza na priemerku cca 94 km/h. Isli sme bezným 100 kónovým autom nižšej strednej tiedy.
Stacilo by ho trochu viacej hnat a menej pauzovat a 100-kilometrová priemerka je tam.
Ale nahánam sa dosť do prace takže na dovolenke to nutne nieje yawning smiley.
avatar Re: auto
30. 03. 2009 15:57
Folin napsal(a):
-------------------------------------------------------
> JirkaD napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > palko napsal(a):
> >
> --------------------------------------------------
>
> > -----
> > > Tak si pročítám s čím nás tady Folin ohromuje
> a
> > > nestačím se divit. Problém je zřejmě v tom,
> že
> > > tento člověk nezná základy matamatiky a
> fyziky.
> > > Jinak by nemohl ani náhodou napsat, že 100km
> > ujede
> > > za 27 minut. Při takovémto výkonu by byla
> > průměrná
> > > rychlost 222 km/h. pokud připočítám dobu
> > potřebnou
> > > k rozjezdu a zastavení, pak se pohyboval
> > rychlostí
> > > cca 250 km/hod ( to je přece docela běžné, že
> > > Foline).
> >
> > A to to má z Jablonce na nájezd na dálnici asi
> > 10km, tak to jme už někde na 280 km/hod.
>
>
> Myslíš,že dnešní silniční motorky mají s touhle
> rychlostí problém? Pak je vidět,že si na něčem
> podobným nikdy nejel,tak si nech rozumy,nebo se
> můžeme vsadit, a já ti dokážu,že to reálný je a
> pak uznáš,že mám pravdu a zavřeš pusu. Mám hrozně
> rád,když někdo tvrdí,že lžu,když o tom nic neví.
> Jezdil si někdy v autě,který má aspoň 300koní,nebo
> motorce co má aspoň 140koní? Možná bys mluvil
> trochu jinak. Tak co máš odvahu,když se ze mě
> snažíš dělat pitomce?

V sobotu jsem náhodou projíždel u Hodonína kolem jedné nehody kde byl smrták motorkáře.
Dnes to říkali v rádiu a hledají svědky nehody.
I tak se to dá na motorce stihnou.ALE KAM ????
avatar Re: auto
30. 03. 2009 16:54
Mám pocit že by bylo nejlepší založit nové fórum o Chorvatsku.Tady to pomalu s Chorvatskem nemá nic společného.Je třeba se zamyslet a držet se témat co mají něco s Chorvatskem.smileys with beer
Re: auto
30. 03. 2009 17:22
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 17:57).
Re: auto
30. 03. 2009 17:38
Tak konečně přišli rozumný lidi,který mi dali za pravdu.Tak se pojdme v klidu bavit o Chorvatsku.Měl bych jet v květnu dolů na Pelješac na surfovačku,tak můžu poreferovat,jak vypadá novej úsek dálnice a zbytek cesty směrem na Dubrovník. Jsem zvědavej jestli se jim podaří dokončit most na Pelješac v termínu 2012,jak uvadějí,viděl jste někdo,že by tam už něco stavěli? Údajně už tam probíhají stvební práce.
Re: auto
30. 03. 2009 17:48
Já jsem dnes hodinu cestoval na googlmaps. Konečně tam mají prakticky celou dálnici ve slušném rozlišení.
Ještě loni to bylo v kvalitě, kdy dálnici nebylo ani možné rozeznat..
avatar Re: auto
30. 03. 2009 18:01
Folin napsal(a):
-------------------------------------------------------

> .............ale přijde ti nereálný to zajet mimo sezónu,když jsou
> silnice prázdný a jedeš 90% po dálnici? To přeci průměr 100km/h dáš,když budeš dělat jen
> min.zastávky,to přeci jako bejvalej závodník víš.Jednička nejsem a ani si na to nehraju,bavím
> se tu jen o reálných věcech.

Nereálné to Foline určitě není, ale ty jsi napsal: Na Makarskou jsem kdysi jel 12hodin z Jablonce n/N ( 1200km ) ještě po starý silnici přes Plitvice, . No a než přejedeš v Česku z Jablonce n.N. až dolu na Rakouské hranice + v Chorvatsku po staré přes Plitvice na Makarskou.... to určitě není trasa po které by člověk jel 90% po dálnici. A na této trase jsi měl průměr 100km/h. (1200km jsi jel 12 hodin). To je to čemu se zde všichni diví eye popping smiley . To se prostě za normálního provozu ani mimo sezonu normálně zajet nedá, jedině snad bez jediné přestávky a závodním stylem bez jakého-koliv alespoň minimálního dodržování rychl.limitů při průjezdu obcemi....

** Petr **
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 173
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.