Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

auto

Autor kenad 
Re: auto
19. 07. 2012 21:59
Florido:Ty nemáš ženu?
K moři vezem........[www.smajlici163.wz.cz]
avatar Re: auto
19. 07. 2012 22:12
No mám, na ni jsem zapoměl...:-)))
Grill by měli mít lidi u kterých budete bydlet, ne?
avatar Re: auto
19. 07. 2012 22:27
nez se tady rozjede flame, co je treba nebo neni, tak za sebe rikam, ze se veze tolik kravin, kolik se do auta vleze...

Mame kombika, ale stejne jsem koupil stresni box a nad roletku nic nesmi: 1.v noci spatne stmiva zrcatko 2. Nechci abych by neco skocilo za krk.
avatar Re: auto
19. 07. 2012 22:44
No my jsme ještě naštěstí autem na dovolenou nejeli...😜
Re: auto
20. 07. 2012 07:47
Pánové, do auta se dá daleko víc věcí, než si myslíte. Přesněji řečeno, dá se jich tam právě tolik, kolik si myslí vaše žena, že se jich tam dá. Mám to zkušené...:



Jenom dodám, že auto bylo Felicia Combi a posádka dva dospělí a děti 13+15 let (ten stolek a květináče zůstaly doma).



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Alf60 (20. 07. 2012 07:51).
Re: auto
20. 07. 2012 08:08
Florida napsal:
No my jsme ještě naštěstí autem na dovolenou nejeli

Šťastný jsi člověk.
avatar Re: auto
20. 07. 2012 10:23
Pěšky za vozem bych teda nešel.
Re: auto
20. 07. 2012 12:47
souhlasím se všema,
kdybych je do chorvatska náklaďákem tak v něm sichr bude málo místa, jak znám moji ženu tak by byla schopná vzít i ty květiny.
Re: auto
20. 07. 2012 14:25
Musím tu zastať ženy. Ja som ešte nevidel ženu ktorá by brala do Chorvatska basy piva, litre vína, svoje hobby ako napr. gumák s motorom, rôznú foto.video techniku samozrejme aj so stativom a aby som nevynechal byciklespinning smiley sticking its tongue out
Re: auto
20. 07. 2012 16:37
Zdravím všechny cestovatele,

potřebuji jednu radu ohledně rozdvojek na zapalovače.. Musím do zásuvky v autě zapojit telefon(navigace) a dva přenosné přehrávače. Celkem tedy 3 přístroje. Koupil jsem si tedy dva rozbočovače a můžu tak napojit vše.
Bojím se ale, aby to ta zásuvka ve Fábii unesla a nezačali jsme hořet :-)
Má s tím někdo zkušenosti? Kolik jste toho měli nejvíce zapojeno vy v zásuvce na zapalovač?
Re: auto
20. 07. 2012 17:06
Z vlastnej skúsenosti záleží na rozdvojke. Mne pri ceste do Chorvátska pri preťažení zhorela rozdvojka. Samotnej autozásuvke a poistkám v aute sa nič nestalo. Len počas jazdy som zrazu zbadal, že z rozdvojky stúpa dym. Tak že, ak je rozdvojka v poriadku, najskôr vyhorí jej poistka.
Radšej by som ale zapájal zariadenia na striedačku. Asi by som si netrúfol mať zapojené všetko naraz.
Re: auto
20. 07. 2012 17:10
Většinou zásuvka utáhne 15A, ale ty rozdvojky s "kablíkama od sluchátek" to nerozchodí... ale navigaci + přehrávače (typuju odběr tak do 5A vše) v pohodě spinning smiley sticking its tongue out
Re: auto
20. 07. 2012 17:33
myslím, že to nebude nabíjet pořád a hlavně to pojede na střídačku. Určitě se nebude všechno nabíjet naráz. Ty přehrávače mají oběr 1A, telefon nevím. Rozdvojka dovoluje odběr max. 3A. Rozdvojka se celistvá - není to ta s kabely, tak by snad ani vyhořet nemusela :-)
Mnohokrát děkuji za postřehy



Upraveno 1krát. Naposledy upravil dezavy (20. 07. 2012 17:34).
Re: auto
20. 07. 2012 18:05
dezavy:V loni jsem používal trojzásuvku a fungovalo to do té doby než mi zhasla navigace.
Pak jsem zjístil že mi to haranti potáhli nepatrně ven,když se přetahovali o zdroj do svých spotřebičů.Stačilo jen zatlačit zpět a fungovalo to dál.
Jen mi chvíli trvalo než jsem zjístil že je zástrčka povytáhlá (na první pohled nebylo nic vidět)
Re: auto
21. 07. 2012 14:39
všem moc děkuji za reakce a těm, kdo se chystají do Chorvatska přeji šťastnou cestu :-)
Re: auto
21. 07. 2012 15:10
AJAX ....

Tak Karle, jak to v pátek dopadlo ?
Ford je doma a jako nový ?
avatar Re: auto
21. 07. 2012 16:11
jen napíšu můj postřeh hlavně je problém v přechodovém odporu mezi plus polem zástrčky a zásuvky nínus pol je dost dimenziovanej ,ale plus pol stačí menší plocha kolíčku a začne se ohřívat stalo se mě to již jednou koukám spotřebič nefunguje a byla zcela rozteklá zástrčka bacha na to . jinak mám v autě 3 zásuvku zapojeno chladnička ,mobil navigace a ok kontroluj to během cesty zda se zdířka nezehřívá štastnou cestu martin
Re: auto
21. 07. 2012 22:22
jasný, kontrolovat to určitě budu. Hlavně děti asi stejně nebudou koukat celou cestu, tak by to mělo být ok..
avatar Re: auto
23. 07. 2012 11:51
Sice to neni auto, ale stoji za to se podivat...yawning smiley
[www.marineturbine.com]
Re: auto
23. 07. 2012 13:45
Zajímavý je i v pozadí český letoun L59 Albatros
Anonymní uživatel
Re: auto
23. 07. 2012 14:47
úpro dezavy 20. 07. 2012 16:37:

Ve fabi najednou chladící box, dobíječka telefonu a na střídačku s ní měnič 12/230 V a z něj dobíjený notebook a bylo to bez problému. Vyšší zatížení jsem nezkoušel.
Re: auto
23. 07. 2012 17:43
martas74 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> jen napíšu můj postřeh hlavně je problém v
> přechodovém odporu mezi plus polem zástrčky a
> zásuvky nínus pol je dost dimenziovanej ,ale plus
> pol stačí menší plocha kolíčku a začne se ohřívat
> stalo se mě to již jednou koukám spotřebič
> nefunguje a byla zcela rozteklá zástrčka bacha na
> to . jinak mám v autě 3 zásuvku zapojeno
> chladnička ,mobil navigace a ok kontroluj to
> během cesty zda se zdířka nezehřívá štastnou cestu
> martin

martas74, to bol môj prípad. Tak že ako píšeš, problem, cele sa to roztieklo a začalo dymiť. Tak už zas som o niečo múdrejší ;-)
Re: auto
23. 07. 2012 20:29
tak včerá jsme dojeli z dovolené z Moldavska,auto i posádka vše v pohodě přežili.Spotřeba 6,5 L/100 km. Jediná nepříjemnost byl uvolněný tepelný štít nad výfukem,takže při rozjezdu sme rachotili jak železářství. Již opraveno.Vůbec se divím že na tamějších cestách jsem nepotkal vlastní kolo jak mě předjíždí... eye rolling smiley
Re: auto
24. 07. 2012 05:22
Tak už je doma od pátku večera.



Upraveno 4krát. Naposledy upravil ajax (24. 07. 2012 05:27).
Re: auto
24. 07. 2012 08:28
A kolika lidem si musel rozbít hubu? Doufám, že auto následuje od majitele servisu ještě tučné omluvné.
Jinak autí je hezky naleštěné.
avatar Re: auto
24. 07. 2012 09:49
za tu dobu z toho asi udělali Transformers thumbs up smiley Karel má z toho absťák a bude ho teď leštit každej den yawning smiley Jo a Karle...stejně za všechno může Bessy viď...tam to všechno začalo thumbs up smiley
avatar Re: auto
24. 07. 2012 12:38
Zahajskej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zajímavý je i v pozadí český letoun L59 Albatros


Zahajskej: No ja letadlum nerozumim, nikdy jsem se o letadla nezajimal tak se do toho ne$eru, promin...yawning smiley
Jinak o motorky taky ne, ale o te MTT me rekl jeden znamej, protoze se rozhoduje jestli si ji nema koupit...confused smiley
avatar Re: auto
24. 07. 2012 12:42
ajax: Nechci Te nejak na$irat, ale podle tech fotek co vidim, je to oprava tak na tri az pet dni, samozrejme bych to potrebaval videt zespodu jak to tam vypada ale neverim ze bylo hnuty s "unibody"....
Re: auto
24. 07. 2012 20:34
Myslím si, ač to opravili sebelíp, tak antikorozní ochrana je v háji, takže prodat co nejrychleji, samozřejmě jako nebourané.
avatar Re: auto
24. 07. 2012 23:15
Fl.89 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ajax: Nechci Te nejak na$irat, ale podle tech
> fotek co vidim, je to oprava tak na tri az pet
> dni, samozrejme bych to potrebaval videt zespodu
> jak to tam vypada ale neverim ze bylo hnuty s
> "unibody"....



Tak to vidíš hodně špatně - za třii dny to ani nenalakuješ. Samozřejmě není vidět, jak na tom jsou nosníky, ale tohle je min na 2, spíš na 3 týdny.
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 174
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.