Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

auto

Autor kenad 
avatar Re: auto
22. 03. 2012 12:41
No kdyz se nekdo necha zavrit za to ze po nekolikate ukradne $20 tak to neni clovek, ale abych to napsal nejak slusne....zivocich....
A samozrejme ze se krade tady jako vsude jinde, je tady plno verbeze, ale myslel jsem ze mluvime o "obchodovani"...
avatar Re: auto
22. 03. 2012 13:01
Jozka: Tohle je nejvetsi dealer ojetych aut (znovu poukazuji OJETYCH aut pouze, neprodava nova auta) u nas na vesnici a muzu Ti rict ze k nemu muzu prijit a koupit si kterekoli auto od neho a vim ze NEBUDE mit stocene miles (km) a to znovu podotykam je dealer ktery prodava ojeta auta pouze, dealer ktery prodava nova a ojeta auta to uz muzes zapomenout uplne ze by neco takoveho udelal, souzeni zakaznikem o miliony$, odebrani licence, kriminal atd, atd....
[www.encoreautos.com]
avatar Re: auto
22. 03. 2012 17:13
asi už tě tu začíná být příliš...
v nejzadluženějším státě světa si hotl i lidé zvykli žít na dluh na vše i na co nemají, včetně aut....
co říkáš hypotéční krizi (mortgage crisis) , která odstartovala před pár lety, pád dolaru, pokles akcií atd.s důsledky do dneška?.
ještě napiš, že ti hodní dealeři co jedou na "lease" to dělají bez své marže a když to nájemce po třech letech převezme, tak je mu jedno, zda někdo natočil 250000 km nebo 50 km. ( cit :.Ve vetsine pripadu je zustatkova hodnota u LEASE 50%+, )...smoking smiley
avatar Re: auto
22. 03. 2012 18:09
Jeliman/mack: Hlavně klíííd ať nemáš infarkt!!!! Já vím že spoustu věci nemohou lidé jako jsi ty přenést přes srdce, ale v dnešní době by měl každý průměrně vzdělaný člověk když ne mluvit tak aspoň trochu rozumět Anglicky a protože jsem sem dal odkazy na leasing tak si každý může přečíst podrobnosti jako kolik tisíc miles za rok má základní lease....
Jinak "hypotéčni krize" mě neleží ani u pr^ele, nikomu nic nedlužím a od té doby co "krize" odstartovala se nám daří čím dál lépe.....drinking smiley
avatar Re: auto
22. 03. 2012 19:07
nezlob, dědo ( já anglicky umím písmem, ale málo slovem).. v dnešní době průměrně vzdělaný člověk alespoň u nás tu tvoji američtinu dodnes tolik nepotřebuje a doufám potřebovat tolik nebude.. a u nás se nepíše mluvit Anglicky...
zkus někdy napsat, když se ti daří "čím dál tím lépe", co děláš a že svého výdělku platíš vše CASH.....smileys with beer
avatar Re: auto
22. 03. 2012 22:15
...co dělám...??? Tvrdě pracuju, od prvního dne co jsme tady...a jak jsme žili prvních 10 let tady bych nepřál prožít nikomu....
Re: auto
23. 03. 2012 09:12
Vlk se nažral, koza zůstala celá, ani pěšky ani na voze, ani nahá ani oblečená. Typická odpověď pro zdejší politiky. Odpovědět, ale současně nic neříct.
avatar Re: auto
23. 03. 2012 09:57
Aspoň, že jseš za tvrdou práci oceněn, to u nás se taky tvrdě pracuje a máme za to .ovno (zhruba).
avatar Re: auto
23. 03. 2012 10:41
Zahajskej: Uz jsem to tady psal, ale jeste jednou pro Tebe, Luxury Transportation Consultant....
Re: auto
23. 03. 2012 10:52
Vlk se nažral, koza zůstala celá, ani pěšky ani na voze, ani nahá ani oblečená. Typická odpověď pro zdejší politiky. Odpovědět, ale současně nic neříct.
(není to omylem dvakrát)
avatar Re: auto
23. 03. 2012 11:00
kabinet302: No ono to "oceneni" neprislo samo. Kdyz jsem pred vice nez osmi lety zmenil svou karieru, protoze jako Restaurant Manager, i kdyz jsme pracoval v jedne z nejlepsich a nejlepe prosperujich restauraci v Tampa Bay Area jsem dosahnul vrcholu, tim myslim po financni strance a tak jsem zacal premyslet co dal.
Muj boss me rekl kdyz jsem nastupoval do noveho zamestnani a zacinal svou karieru v uplne novem prostredi ze muzu vydelavat slusne penize a mit slusny zivot ale ze pouze 3% lidi podle statistik v nasem oboru ma sestimistny prijem a protoze nejsme placeni na hodinu ale na provizi tak vsechno zalezi na me a tehdy jsem si rekl ze to MUSIM dokazat a byt nejlepsi jako jsem byl nejlepsi v me predeslem zamestnani a trvalo to pet let a dokazal jsem to...
avatar Re: auto
23. 03. 2012 11:03
Zahajskej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Vlk se nažral, koza zůstala celá, ani pěšky ani na
> voze, ani nahá ani oblečená. Typická odpověď pro
> zdejší politiky. Odpovědět, ale současně nic
> neříct.
> (není to omylem dvakrát)

Zahajskej: Napisu tady adresu zamestnavatele a pristi tyden tam budeme mit prede dvermi 100 zadatelu o praci z CRyawning smileythumbs up smiley....
avatar Re: auto
23. 03. 2012 12:16
asi jedná o šoférování najatých luxusních auťáků ...čepice se štítkem, naleštěné holínky atd yawning smiley






Upraveno 1krát. Naposledy upravil jeliman (23. 03. 2012 12:46).
Re: auto
23. 03. 2012 12:21
Fl.89 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zahajskej napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Vlk se nažral, koza zůstala celá, ani pěšky ani
> na
> > voze, ani nahá ani oblečená. Typická odpověď
> pro
> > zdejší politiky. Odpovědět, ale současně nic
> > neříct.
> > (není to omylem dvakrát)
>
> Zahajskej: Napisu tady adresu zamestnavatele a
> pristi tyden tam budeme mit prede dvermi 100
> zadatelu o praci z CRyawning smileythumbs up smiley....


Co se bojíš konkurence?
avatar Re: auto
23. 03. 2012 12:55
....a tehdy jsem si rekl ze to MUSIM dokazat a byt nejlepsi jako jsem byl nejlepsi v me predeslem zamestnani a trvalo to pet let a dokazal jsem to...
to bude asi něco jako ve Smrt krásných srnců....taky dostáváš pusu od manželky šéfa? yawning smiley
ale jinak klobouk dolů...být nejlepší..... komu se to poštěstí drinking smiley
avatar Re: auto
23. 03. 2012 14:36
Ahojte. Trosečníkusmiling smiley, můžeš být nejlepší.... zavez své auto k Martasovismiling smiley... a on ti z něj udělá po "přetočení" a drobných úpravách ...toto.../i Zahajskej bude z toho paf....a Hradečák bude hledat slova...protože toto ještě nemělsmiling smiley/



Do ID pak sjedeš velmi prudce - přibrzdíš u Jituš, koukneš nahoru na stromy - a řekneš - slezte s kamerou z toho stromu - Bessy - já vás vidím...Ledabyle dojdeš k Jituš, a řekneš - prosím ten klíč od villy... a kde mohu uvázat svou jachtu? /foukat člun budeš tajně - v ústraní/ Jen jedna věc...nesmí Tě chytnout zádasmiling smileysmiling smileysmiling smiley - to je pak po frajeření i po image nejlepšího .... Skoro už už víkendově zdraví R.
avatar Re: auto
23. 03. 2012 15:05
Rero ještě ti tam chybí .... Růže k lásce schůdeček, s úctou Béda Hudeček thumbs up smiley Koukám začíná jaro a ty máš roupy. ( Skoro bych řekl...Ješito Ješito, už to máš ušito. thumbs up smiley ) To je ale dobře. Po jaru léto a to budou v ID čumět na moji jachtu....teda jestli jí ve sklepě během zimy nesežraly myši. Kdo neviděl Mongomeráka na vodě, tak uvidí nevídané . Jo a aby to u Jituš nedopadlo jako onehdá ..... máme zpoždění, nezastavujeme.... thumbs up smiley. No alespoň přibrzdím. A o zádech pssssttt ať to neslyšej . eye rolling smiley

Jo a s autem už to řeším..... jen nevím jestli to do léta k Marťasovi stihnu yawning smiley
[www.stream.cz]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil trosečník (23. 03. 2012 15:11).
avatar Re: auto
23. 03. 2012 21:22
Tady takhle romáci vozej káry do šrotu yawning smiley
avatar Re: auto
24. 03. 2012 11:44
...a u nas se celej weekend zavodi....:-)
[www.gpstpete.com]
avatar Re: auto
24. 03. 2012 11:46
trosecnik: Kdyz neco delam tak s tim ze budto budu nejlepsi nebo to radeji nebudu delat vubec...
avatar Re: auto
24. 03. 2012 12:52
Fl.89 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...a u nas se celej weekend zavodi....:-)
> [www.gpstpete.com]
> nt&view=article&id=97&Itemid=249


jaj, IndyCar nebo Nascar vidět na vlastní oči, musí to být bomba zážitek. Zatím mám zkušenost z těch větších z Ferrari Cup Challenge (Maďarsko, vstupenka VIP - možnost stát přímo nad boxy týmu a jejich návštěva) a z F1 (Maďarko a Itálie viz. video). Moto GP v Brně taky navštěvuji.



avatar Re: auto
24. 03. 2012 15:10
Kamil: Původně jsme chtěli jít, mám lístky každej rok z hokny, ale mám toho tento týden dost, 70 hodin, tak budu raději zítra " relaxovat" a když budu mít náladu podívám se na závody na TV....:-)
avatar Re: auto
24. 03. 2012 18:00
vstupenky z hokny - tak o tom si tady můžu nechat jenom zdát. Jsem OSVČ.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Kamil (24. 03. 2012 18:02).
avatar Re: auto
24. 03. 2012 23:53
OSVČ - osoba samostatně výdělečně činná, uz to mam prelozeny...Zase si v podtate muzes ale delat co chces i kdyz vlastne to taky neni doslova pravda..Podle me je asi nejhorsi delat pro nekoho a byt placeny na hodinu, cvikat pri prichodu a odchodu, nemuzes si odejit kdy chces na jak dlouho chces...Ale asi to zalezi na zvyku, jako treba i to vedet kolik na hodinu clovek vydela, nemit zadnou motivaci...Ale jak rikam, kazdy ma rad neco jineho...smileys with beer
Re: auto
25. 03. 2012 09:19
A co auta? Už máte přezuto? yawning smiley
avatar Re: auto
25. 03. 2012 09:38
já nepospíchám od doby, co jsem dostal před lety parádní smyk na namrzlých dlažebních kostkách po ránu 4.května...smoking smiley
Re: auto
25. 03. 2012 09:59
Ty zimáky ve 20-25°C taky nemají zrovna extra vlastnosti smiling smiley
avatar Re: auto
25. 03. 2012 11:31
loni jsem na autě nechal zimáky pač jsem věděl, že na podzim půjde Passat stejně pryč ... takže se dojedou ...
na Hvaru v průtrži mračen ( vzorek 5 až 6 mm ) auto za jízdy naprosto bez problémů , na suchu ani jeden prokluz ...
a ten na jejich bílých vozovkách znám až moc dobře ... smiling smiley
Re: auto
25. 03. 2012 11:37
Tak to je zase jiná smiling smiley Ale pokud jde o brždění a manévrování na suchu...yawning smiley
avatar Re: auto
25. 03. 2012 12:00
Promiňte, ale další České specifikum, přezouvání pneumatik. Kvůli tomu už jsme měli doma z návštěvama z Evropy mnoho a mnoho diskuzí, protož ať tady nebo v Canadě nikdo nic takového nedělá ato jsou na severu US a v Canadě sakra zimy....
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 290
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.