Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

auto

Autor kenad 
avatar Re: auto
26. 01. 2014 12:56
MotoMoto, automatické převodovky jdou úplně mimo mě yawning smiley
Obecně, pokud špatně řadí za tepla byl problém s olejem, respektive většinou už z důvodu nevýměny oleje a filtru odešel hydroměnič... prostě lidé jezdí a jezdí, vůbec netuší, že by se mělo něco dělat na převodovce nebo na to kašlou (... nebo jim to v servisu "udělají" stylem malá domů) a pak to řeší až pozdě... to, ale asi nebude tvůj případ.

S ohledem na to, že to dle tvého popisu velmi pravděpodobně souvisí s palubním napětí a předpokládám, že tvá převodovka má klasickou mechanotroniku (ovládací elektroventily a šoupátka)... zkusil bych se zaměřit na napájení a kostry smoking smiley Možná bych hledal nějaký přechodový odpor nebo zoxidovaný vodič atd. To by mohlo mít jak teplotní, tak napěťovou závislost.... Na starých automatech ve 2,5 TDI byl ještě takový plochý vodič přímo u té mechnotroniky a ten občas zlobil...
... ale jak jsem psal, toto téma je mimo mě, tak to ber jako "nástřel nezaujatého pozorovatele" grinning smiley
Předpokládám, že chybu komunikace to na diagnostice nevypisuje...
avatar Re: auto
26. 01. 2014 13:19
Děkuji za nápovědu a rady. Štve mě, že v servisu nevědí, respektive nechtějí věc řešit. Jediná prý pomoc je výměna převodovky. Ale myslím si, že problém bude jinde.
Olej mi vyměnili v převodovce, ale já myslím, že to bude spíš elektrikou. Kdyby se našel schopný elektrikář, kdyby jste o někom někdo věděl. V servise říkají, že nabíjení je OK. Začalo to dělat když odešla baterie, tak jsem koupil novou a dělá to dál. Je možné, že by baterie byla špatná i když starty a vše je OK?
avatar Re: auto
26. 01. 2014 13:48
Mrkni se na baterce v tom boxu na pojistky, zda tam není něco vyhřátého...
Máš SZ z kontaktem na machra přes automaty...
Tom
Re: auto
26. 01. 2014 22:00
Takže pánové:
Schimi: přesně tak! Jsem uživatel.

Slavkov: tak OK. Pošli mě prosím sem nebo radši po SZ, kam mám přijet k tobě na tuning - optimalizaci.
Dám ti k dispozici VW 96Kw diesel již upraveno(uvidíme jak se to změní) a potom Opel Insignia 96Kw diesel - nikdy neupravováno. A pokud to bude tak jak píšeš, tak ti tam pošlu další z firmy.
Na detailech úprav se dohodneme po mail nebo radši telefon.

Děkuji
avatar Re: auto
27. 01. 2014 07:57
Pokud má někdo kvalitně auto upravit tak nejlepší a osvědčený je Zdeněk Hájek,zde je odkaz:
chip
avatar Re: auto
27. 01. 2014 11:02
Pavel.R napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pokud má někdo kvalitně auto upravit tak nejlepší a osvědčený je Zdeněk Hájek,zde je odkaz:
> chip

Ano, to je jeden z odborníků... když se podíváš na mé předchozí příspěveky, tak tam najdeš:

Slavkov napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zkus v Čechách Dieselpower (Praha, Chomutov) nejlépe se ptej na Richarda nebo na Moravě TDIfun (Zdeněk),
> léty prověření borci, včetně válcové brzdy atd.

U Zdeňka super domluva, dobrá cena.. akorát (pokud se něco v posledním půlroce nezměnilo) nemá brzdu na čtyřkolky... a pro rejpavé fajnšmekry brzdí Motocomtestem a ne Mahou thumbs up smiley... ale už je nějaký šum, že by Maha na obzoru?
Pokud má někdo z Moravy 4x4, tak možná nejblíž zajet k Braňovi na Slovensko - BH motorsport Turany, také osvědčený machr.

Tím odpovídám i Tomovi, já osobně se tím neživím, občas si pro radost udělám nějakou starou EDC15... a zbytek nechávám raději těmto profíkům... ono se udržovat v obraze včetně hw a sw je hafo času a peněz... a pokud se tím neživíš, tak je levnější si to nechat udělat u profíka a ty prachy vydělat jinde, kde to zase umíš ty smoking smiley
Re: auto
03. 02. 2014 04:39
[tv.blesk.cz]

Tak si to od nich půjčím a mám o ubytko a dopravu vystaráno. Jen ta spotřeba by mne rozčilovala. Jinak je to hezké.spinning smiley sticking its tongue out
Re: auto
03. 02. 2014 08:29
Dobrej stroj. Jen k tý bůůů dámě a jejímu starýmu by se hodil na dopravu spíše dobytčákgrinning smiley
Anonymní uživatel
Re: auto
03. 02. 2014 09:08
Což o to, pěkný autíčko to je. Jen si neumím představit manipulaci s ním v některém chorvatském minikempu. Nebo výlet na Sv. Jure...
avatar Re: auto
05. 02. 2014 20:17
... pěkné a teď něco skromnějšího ...
tohle dnes přede mnou vypálilo na dálnici a chvíli jsem myslel ... že je to Mini Cooper ... nebyl ... [www.rajce.net]
ale já už vím ...
smileys with beer
Re: auto
08. 02. 2014 19:36
Croatia Trophy.....tak tomu říkám bahenní lázeň.....[www.youtube.com]
avatar Re: auto
03. 03. 2014 19:34
Tak co matadoři,přezouváte už na leťáky????Já až koncem měsíce,mám pár cest po dálnici.

Lignano 9/03,
Turanj 9/05,
Trpanj 8/08, 7/09, 7/10, 6/11, 6/12, 6/14, 6/15, 6/16, 9/16, 6/17
Radomír
Re: auto
03. 03. 2014 19:53
Já to vidím až na konec dubna.
Anonymní uživatel
Re: auto
03. 03. 2014 20:00
Taky nad přezouváním přemýšlím, ale jelikož jsem zvyklý při přezouvání dělat i generální očistu auta po zimě, tak se mi do toho moc nechce. Nějak jsem pořád v zimním spánku.
avatar Re: auto
03. 03. 2014 21:58
Celorocni pneu , zadna zima nebyla .
avatar Re: auto
03. 03. 2014 21:59
... ani já jsem to 18.03.2013 v Brně ... ve 30 cm sněhu neubrzdil ...
smileys with beer



Re: auto
03. 03. 2014 22:10
Dnes rano -2st a slusna namraza. Silnicari uz nesoli, tak neni kam chvatat.
Navic Felicii, kterou pouzivam pro kazdodenni pojizdky, uz letos necham na zimnich. Letni mam mizerne a na ty 2000km za rok tam mohou zimni klidne zustat.
avatar Re: auto
04. 03. 2014 14:10
Já už mám přezuto.
Koupil jsem nové Vredestein sportrac 5 205 55 16 /zrovna jsem udělal geometrii/
Než začnou všichni bláznit,byli za dobrou cenu.
Zimáky už jsem měl dost sjeté,říkal jsem si,když mě chytnou s novýma letníma,tak to nebude snad takoví pruser jako se sjetýma zimníma.
Re: auto
11. 03. 2014 02:04
Pokud někdy auto dovezu ze servisu, tak se chystám přezout po těch návalech smiling smiley Popřípadě při volnu, doma na zahradě smiling smiley

Hrvat Mishell

______________________________________________________________________________________________________________________
Krk, Trogir, Makarska, Stupin Čelinne, Podgora, Gradac, Turanj, Pakoštane, Pakoštane (2012 - 2x), Pakoštane, Pakoštane,..
avatar Re: auto
11. 03. 2014 09:40
Já byl přezout v pátek, ve čtvrtek jdu s druhým autem. Nápor davů ještě nezačal, tak je třeba toho využít
avatar Re: auto
11. 03. 2014 10:30
A já jsem přezul před barákem, skončil jsem před čtvrt hodinou. Dotáhl šrouby, dohustil . Jen vyrazit.Nádrž mám taky plnou.
Ale to bude až za dva a půl měsíce.
avatar Re: auto
11. 03. 2014 10:52
No nevím, v noci stále bývá pod nulou, po ránu necelých 10°C... to na letní ještě moc není smoking smiley

A co dálnice D1, jsou tam značky nebo ne? ... přiznám se, že jsem to teď nesledoval...
avatar Re: auto
11. 03. 2014 11:02
Záleží v kolik je u vás "po ránu" spinning smiley sticking its tongue out U nás v 6 hodin bylo cca -3°C
avatar Re: auto
11. 03. 2014 11:08
kdo nepřezul na zimní tak na tom skoro vydělal, teda mimo těch 6ti dní co byl sníh, cedule zimní výbava jsou na letním odpočinkudrinking smiley

_______________________________________________________
avatar Re: auto
11. 03. 2014 11:47
Jelikož po ránu nejezdím, a přes den se má ochladit v příštím týdnu na + 9st.C, na hory též nepojedu, tak jsem "preventivně" přezul už nyní. .
A na dálnici značky na zimní výbavu určitě jsou. Ten kdo tam jezdí, tak to určitě potvrdí.
Na dálnici z Pohořelic do Brna, kam pojedu zítra, tato značka není.
avatar Re: auto
11. 03. 2014 12:16
... cedule bývá od Kývalky dál na Prahu.
avatar
mdr
Re: auto
11. 03. 2014 13:26
No, já jsem se po shlédnutí toho videa z 18.3.2013 rozhodl ještě počkat eye popping smiley
Re: auto
11. 03. 2014 17:21
Re: auto
02. 04. 2014 11:29
VOLVO - dobrý. Dálnice v HR - super. Provazochodkyně - thumbs up. Ale na dálnici v CZ by to nedala:
[www.youtube.com]
Re: auto
02. 04. 2014 20:27
...aj ja som prezul...


...v 2011 trvale na zimné... yawning smiley
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 187
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.