Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

auto

Autor kenad 
Re: auto
14. 03. 2013 18:49
Mám doma jeden stroj na prodej. Je to starší RV asi z r. 1955. Nemá někdo zájem. Jezdí jak šlak. Chtěl by ale již nové gumy. Upozorňuji - jsou původní. Barva také původní.

Kamile, je to vynikající. Kdo takovou jízdu nezažil a netuší o co jde, najednou do toho sedne a jede jako kopilot . Je to k pokakání.
Re: auto
14. 03. 2013 19:43
Jsem si vzpomněl na vtip.

Citroen vynalezl šípové ozubení a tak si to dali do znaku.
Renault nevynalezl nic, tak si to dal do znaku taky....

Jak už jsem psal, jako služebák mám Megana Grandtour, tak ten fór berte v klidu.
Re: auto
15. 03. 2013 06:57
Já to slzšel trochu jinak.
Audi vynalezlo pohon všech kol a dali si ho do znaku.
Renault nevymyslel.....
Re: auto
15. 03. 2013 09:31
čtyři kruhy u Audi znamenají propojení čtyř firem do jedné. Bylo to Audi ,NSU a ještě dva další,ale nevím jak se jmenovali.Anebo taky "čtyři kroužky pro teploušky" jsem slyšel.
avatar Re: auto
15. 03. 2013 09:47
když už :
Audi, DKW, Horch a Wanderer - značka NSU, k nim přistoupila v roce 1969
Tom
Re: auto
15. 03. 2013 10:26
Btw. Wanderer měl můj děděček. Motorku. Jako malej jsem na ní jezdil. Měla motor Sachs a řazení páčkou na nádrži. Jo a měla šlapky smiling smiley Jak se to jmenovalo teď nevím...ze starých foto bych to asi vyhrabal.
Re: auto
15. 03. 2013 20:11
Mám takový pocit,že Jawa je taky složena ze jmen Janeček Wanderer.Je to ten Wanderer co v audi?Už jsme to několikrát řešili v hospodě a nikdo neví.Tak se obracím na zdejší znalce,a zítra můžu být za "chytrýho"thumbs up smiley
Re: auto
15. 03. 2013 20:40
hospoda měla pravdu,je to tak [cs.wikipedia.org]
smileys with beerhot smileyRe: auto
15. 03. 2013 21:07
elton napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Karlíku, tyto znaky jsou smajlík :-)) jde vidět,
> že už jsi fakt starej ;-p

Členská legitimace zasloužilého politruka Pežot Frantíka klubu ELTONA:[www.peugeot-club.cz]
P.S. Konečně smajlíci ožili, protože Ty je nedokážeš ani vložit.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Karel M. (15. 03. 2013 21:12).
avatar Re: auto
15. 03. 2013 21:17
Člověčě, ty ses do mě asi zamiloval :-)) Smajlíky nevkládám, ale píši klávesnici, to ty neumíš. Jinak jsem rád, že děláš reklamu našemu klubu a klidně se zaregistruj. Trapnost z tebe přímo stříká.
avatar Re: auto
15. 03. 2013 21:30
to Karel M. - no nevím, myslel jsem si, že umíš Eltona uzemnit lépe, takhle ses ukázal jako "ubohý" thumbs down



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kamil (15. 03. 2013 21:37).
Re: auto
15. 03. 2013 21:38
elton napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Člověčě, ty ses do mě asi zamiloval :-)) Smajlíky
> nevkládám, ale píši klávesnici, to ty neumíš.
> Jinak jsem rád, že děláš reklamu našemu klubu a
> klidně se zaregistruj. Trapnost z tebe přímo
> stříká.

D.J.:Já ty Tvoje triky neznám, možná neumím ovládat PC jako Ty, mateřský jazyk však ovládám na rozdíl od Tebe brilantně, takže psaní mě docela slušně uživí..Ale členskou legitimaci, jsem Ty Tlučhubo ( Rejkubo) tedy opravdu, ale opravdu ,nikdy neměl.To víš, takový politruk to nemá jednoduché, když je ve vlastních řadách vzpoura.Samozřejmě mimo Darka ( ten se i stébla chytá, když mu vehicle učurává) a samozřejmě podpořit přijde i strýček z jižní Moravy.
Re: auto
15. 03. 2013 21:49
Tom napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Za sebe musím říct, že mám pro Renault slabost...
>
> Hlavně mě bere ten znak. Miluju kosočtverec. Čím
> víc jich za den vidím, tím to na mě víc večer
> přijde spinning smiley sticking its tongue out
>
> Máme prostě spokojené manželství yawning smiley a uvažuju o
> tom, že jednoho vezmu na lízink smoking smiley


Tome, taky tomu znaku přicházím čím dál víc na chuťthumbs up smiley
Re: auto
18. 03. 2013 16:38
v tomhle vidím budoucnost,narozdíl od hybridů [www.novinky.cz]
avatar Re: auto
19. 03. 2013 10:08
Podle jelimanova nicka " Bavor- zálesák " typuju pekáč na .....[www.tipcars.com] .
Re: auto
19. 03. 2013 11:13
Darko - No jo vodík - ale cena ? To než se trh nasytí tak tady nebudu.

Měl jsem volbu BMW x5 nebo volvo xc70. x5 se mi líbila moc ale vzal jsem si volvo - proč ? Dodneška nedokáži odpovědět. Možná se mi x5 zdála taková moc mohutná a pro dva ? Toto mi stačí.
avatar Re: auto
24. 03. 2013 08:14
Chorvatská úprava Fiat 600 cc yawning smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil martas74 (24. 03. 2013 08:17).
Re: auto
24. 03. 2013 10:55
avatar Re: auto
27. 03. 2013 16:23
Tak včerejší zprávy nekecaj problém koncernu Zamyká nezamyká Ted jsem to vyzkoušel na VW Caddy a Tiguan a je to tak prostě se vyruší signál ?
Re: auto
28. 03. 2013 07:10
Já tedy osobně - zamknu dálkovým a stejně se ještě dívám oknem na čudlík ve dveřích nebo na blikání světel.
A u toho nového auta mám ovladač v ruce a auto se zamkne až když jsem pár metrů od něho. Potom je takový indikátor - sklopení zrcátek - no a auto je zamčené, alarm zapnut. No je to takový zvyk se přesvědčit o jeho uzamčení. Jinak jakmile se auto zamkne, tak je k tomu docela hlasitá kulisa jak ty zámky cvakají.
avatar Re: auto
28. 03. 2013 07:23
K tomu zamykání.Můj názor je ten:že jen d...l se nepřesvědčí o tom zda auto opravdu zamkl či ne.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil pavel.k77 (28. 03. 2013 13:21).
Re: auto
28. 03. 2013 08:49
Souhlas. Kdo se neujistí, že má zamčeno, a není potřeba cloumat klikou, si o vykradení koleduje. Ten trik s dálkovým ovládáním je pěkně starej a týká se většiny aut. Viz kousek článku na idnes.

Nejde jen o specifikum vozů koncernu VW, ale o všechny vozy, které používají dálkové ovládání na principu elektromagnetického vlnění, a to jsou dnes takřka všechny.
Je však pravda, že majitelé koncernových aut jsou nejohroženější, hlavně proto, že jich v Česku jezdí tolik. "Audi, Škoda, Mercedes, BMW, Toyota, Hyundai používají stejné komponenty, příjmač je stejný," vysvětluje David Pražák z firmy Auto Topra, která se na montování zabezpečovacích zařízení do automobilů specializuje. "Třeba zrovna mercedes má stejný jako škodovka," dodává.


Zdroj: [auto.idnes.cz]
Re: auto
02. 04. 2013 16:55
Ahoj tak auto opravený fakturka 38000 kč,5000spoluúčast.Panové to jezdení MHD to byla hrůza.
Re: auto
02. 04. 2013 17:55
...a pak, že Chorvati nevyrabeji auta...sice elektricka, ale stovka pod 3 vteriny, a prej jede rychlejc než ferrari 455...
zadej do googlu: concept one "oderao" ferrari
Re: auto
02. 04. 2013 17:55
...a pak, že Chorvati nevyrabeji auta...sice elektricka, ale stovka pod 3 vteriny, a prej jede rychlejc než ferrari 458...
zadej do googlu: concept one "oderao" ferrari
pro fotky zadej jen: concept one
...1000 koni za 700.000 eur...



Upraveno 2krát. Naposledy upravil JIRKA Z RI (02. 04. 2013 18:11).
Re: auto
02. 04. 2013 21:16
Papíry na auto mám tak asi debil nebudu. Si myslíte že vám nevykradou zamknuté auto? Takže zmáčknu ovladač uslyším cvak a odcházím.
Re: auto
03. 04. 2013 11:28
ajax napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Papíry na auto mám tak asi debil nebudu. Si
> myslíte že vám nevykradou zamknuté auto? Takže
> zmáčknu ovladač uslyším cvak a odcházím.


papíry na auto si koupí i debilspinning smiley sticking its tongue out
Tom
Re: auto
03. 04. 2013 11:50
Já dělám tyto bezpečnostní úkony, když zamykám auto:
1. zamknu,odemknu,zamknu... auto 3x a to oběma klíči (celkem tedy 6x)
2. ozkouším všechny kliky a kufr, zda je auto skutečně zavřené (opakuji 2x sichr je sichr)
3. z povzdálí cca. 15-20m (abych mohl rychle přiběhnout) pozoruji po dobu cca 5min, zda se někdo nepokouší ukrást moje skvělé auto
4. důležité: pozorování provádím skrytě. Strom, popelnice,jiné auto...v případě že nelze, mám příruční maskovací úbor zvaný ,,keřík,, který obleču a ležím na zemi. Pozor: několikrát mně pochcal pes
avatar Re: auto
03. 04. 2013 13:32
avatar Re: auto
03. 04. 2013 17:41
Namontoval jsem alarm Magicar a mám přehled na displeji do 2 km co se s autem děje i na dálku.V zastavěném prostoru tak max 1 km.
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 75
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.