Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

auto

Autor kenad 
Re: auto
03. 03. 2013 20:53
Tak já po 28 letech se škodou, jsem zůstal v koncernu. Ten G7 je 1,2, a doufám, že ty rozvodový řemeny budou lepší než ten řetěz. Jedinný problém budu mít když bych jel do HR ve čtyřech, vozím člun, snad bych to vyřešil s rakví.
Re: auto
04. 03. 2013 08:44
Koukám že tento týden forum.ihvar drží WV group nad vodou smiling smiley Nakonec jsem koupil Oktávku v kombiku s 2.0 TDI CR. Ve středu předání, pak dodám fotky.
avatar Re: auto
04. 03. 2013 10:17
dobrá volba, doporučuju koupit si VIF a přilejvat do nafty, bohužel naše nafta přidírá vstřikyeye rolling smiley

_______________________________________________________
Re: auto
04. 03. 2013 10:30
elton napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Takže kvůli tem propuštěnym nesmíme jezdit v PSA
> autech. Proc ti tak vadi, že má někdo něco jiného
> než máš rád ty? A jinak mi je úplně u pr.....
> jestli má někdo ztrátu a někdo nález.


Člověče, Ty si mistr v překrucování. Tobě zvlášť doporučuji ty francouzská auta kupovat každý den nové, alespoň by jsi vytrhnul trn z paty koncernu PSA.Jen jsem reagoval na Tvé vychloubání ohledně kvality, když to soudruzi Francouzi tak daleko dopracovali, že jsou nyní nad bankrotem.
Aby bylo jasno, já si nemyslím, že škodovka je něějaký zázrak, jsou samozřejmě lepší, např. Japonci. Na druhou stranu, co někdy předvádějí ty jižanské národy, hrůza a běs. Proto bych od nich nechtěl nikdy žádné auta, nejsem tak bohatý, abych do nesmyslných experimentů a oprav vrážel peníze, nebo dělal v zimě dvorního šaška jako Darko a bál se, že mě vyteče náhle olej z motoru. Ale jak jsem z diskuze zde i na jiném fóru poznal, někteří majitelé uvedených speciálů se tváří, že to jsou všechno jen prkotiny, nic se neděje. Jedinou závadu a poznatek, kterým by obohatili a poučili toto fórum, zde neuvedou. Jen vyrypkují do škodovek, jako kdybychom byli o 30 let zpět a oni měli doma to vysněné tuzexové auto, s kterým se chlubí před sousedy.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Karel M. (04. 03. 2013 10:32).
avatar Re: auto
04. 03. 2013 12:34
Karle pozor aby to s tebou nešlehlo:-) A už zase píšeš o nesmyslných opravách a prostě neuneseš, že se mi auto nesere. Prostě pořád mi vnucuješ něco co není pravda.
Re: auto
04. 03. 2013 12:56
Máš to 3 roky staré a pár najetých kilometrů.Ale není to zase žádný zázrak, jak se nám snažíš namluvit viz [www.peugeot-club.com]. A ty závady, o to je to zarážející, se vyskytují u nových aut, ne u starých. V té diskuzi se mě líbil jeden člověk, který pravil tomu postiženému: raduj se z nového auta a nehledej prkotiny, to jsou normální závady. Ten postižený mu odpovídá: právě, že mám nové auto, tak by všechno mělo fungovat a jak se mám radovat, když mi nejde ABS, EBS....Jestli to Eltone není také tak s Tebou.Nějaká prkotina sem tam, hlavně, že se raduji... O Darkovi ani nemluvě, ten je nadmíru spokojen také, i když mu vyteče olej na zem, tak říká: Ty moje kachničko, ty tak hezky čůráš.
A teď se dívám do té diskuze - viz odkaz výše, že si na těch stránkách Peugeotu snad jediný, který si ten svůj vehikle chválí. Však ti to tam jeden diskutující taky tak říká.No jo dát za auto min. půl mega a pak to nechválit, to opravdu, ale opravdu nejde.Připadáš mě tam jako politruk, který se snaží za každou cenu zachránit demoralizovanou armádu šťastných majitelů.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Karel M. (04. 03. 2013 13:20).
Re: auto
04. 03. 2013 13:20
KarleM,
táhni už s těmi řečmi do pr..le ! Jen čekáš na jakoukoliv zmínku o jiném autě než máš Ty a už hned prudíš !
Taky mám Oktávku, ale to co Ty tady předvádíš je k zblití !
Nemáš nějaké trauma ? Dnes se dá skoro vše léčit.
Re: auto
04. 03. 2013 13:22
Zavolej si sám na sebe dr. Chocholouška, ty brebto.
avatar Re: auto
04. 03. 2013 13:44
Karle a co moje 206, proč se ještě podle tvé statistiky nepokazila? Je zatím 10 let stará a má dost přes 100000 km. Souhlasím s Mirusem.
avatar Re: auto
04. 03. 2013 13:48
no zkusím taky přispět, jaké prkotiny jsem zažil u nových aut.
Cordoba r.v.1997 - po cca najetých 7000 Km se rozpadl katalyzátor, (uznána záruka), cca co 20000 Km - výměna zadních ložisek
O1 r.v.2000 - nefungoval zapalovač a topení (reklamováno - pojistka a vyskočené táhlo). Občasné zhasinání podsvětlení palubní desky. Příčina závady zjištěna až po 4 letech v otočném spínači světel. Stačilo postříkat sprejem na kontakty.
O1 r.v.2004 - po cca 14 dnech přestalo fungovat vyhřívání sedadla řidiče - záruční výměna, po 2 letém provozu opět stejná závada.
Altea r.v.2007 - nefungoval klakson (reklamace - výměna klaksonu)
Peugeot Boxer r.v.2010 - po 2 měsících se rozpadly páčky pro ovládání směru proudění vzduchu z větracích výstupů (reklamace uznána - výměna celých výstupů ), po cca 6 měsících přestalo fungovat zadní osvětlení SPZ - (reklamace uznána - výměna kabeláže ve dveřích), ve stejnou dobu odešlo el. ovládání sklonu předního světlometu (reklamace uznána - výměna světlometu)
Mazda5 r.v2012 - zatím bez vad yawning smiley
Jak vidíte, tohle jsou prkotiny. Jinak motorově (vše TD, krom Cordoby 1,4i) všechny auta no probléma yawning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kamil (04. 03. 2013 14:14).
avatar Re: auto
04. 03. 2013 14:13
výměna světlometu? snad motorku náklápění ne?smoking smiley

_______________________________________________________
avatar Re: auto
04. 03. 2013 14:15
nee, měnili kompletně celé světlo, že to musí poslat zpět výrobci yawning smiley
Re: auto
04. 03. 2013 15:05
Nepatřím k fanatickým zastáncům francouzských značek, nicméně 5 let jsem jezdil Lagunou 1.8 r.v. 96 a krom odcházejících kostí stabilizátoru mě nepotkala žádná závažná porucha (krom prasklé manžety poloosy kousek pod Rogoznicí, kdy vytekl převoďák a Laguna musela 50km do Šibeniku na odtahu, ale to vzniklo patrně díky mým lajdáckým kontrolám). Teď jezdím čtvrtý rok Xsaru Picasso r.v.00 (po ségře která byla první majitelkou) a musím zaklepat - bez problému. Dva roky mám LPG, jen chvála. Hodně kluků na Xsara fóru opravdu řešilo problém se zámrzem a vylétlou měrkou, ale ač jsem mockrát stál na mraze, tohle mě minulo. Netrdím že jsem si nemohl pořídit lepší auto, ale obě koupě byly o finančních možnostech a přesto jsem spokojen. Pravda, předloni jsme jeli na Čiovo 4 dospělí, narubanej kufr a plná rakev, vše něco přes 500kg a v kopcích se ta 1.8 trochu zadýchávala, ale už jsem vyrost z řezání zatáček a trhání rekordů v levém pruhu. Vyhovuje mi hlavně pohodlné nastupování i vystupování a možnost vyházet zadní sedačky a udělat si tak v autě regulérní postel. Nechci vyvolat žádnou debatu, jen jsem se podělil o své zkušenosti.
Re: auto
04. 03. 2013 15:11
Xsara Pikačů 2.0HDi, r.v.2004. Kupováno jako jeté před 4 roky, najeto celkem 240tis.km, z toho 80tis.námi. Za celou dobu se odporoučelo jen čerpadlo nafty v nádrži. Důvodem bordel v nádrži z nafty. Ve středu jde na rozvody s preventivní výměnou vodní pumpy. Jinak kromě ještě uhnilého držáku na výfuku (né na autě) - je tam ještě z výroby - nic.
avatar Re: auto
04. 03. 2013 15:26
Já mám Rencka Lagunu II Grandtour 1.6,4 roky tam mám LPG a spokojenost.
Jen jsem opravoval upadený mikrozpínač ve startovací kartě.
Najeto cca 50 000km.
avatar Re: auto
04. 03. 2013 15:52
Kluci on zas Karel bude psát svoje neřešte ho je to profik ..Asi mu nedochází ,že je jedno s čím tam jedeš když tě to tam doveze . Akorád je rozdíl v pohodlí . Hlavně ať mu neprasknou kšandy smiling smiley
Re: auto
04. 03. 2013 16:17
Marine tos napsal dobře. Skutečně jde pouze o pohodlí.
Před lety jsem měl citroen ID 21 a později DS 23. Takže tady by to bylo o pohodlí. Když jsem koupil CX již to nebylo ono. A v r. 1990 XM2,1TD - to už byla jebka jak má vypadat. Tvrdé a nepohodlné. 2 x Italie a hotovo. Od té doby citroen - ne.
No a v loni na podzim směr Čejkovice a C 5 poslední model.. Soused řidič a jel v pohodě v poklidu. Autíčko jelo ja vítr a spinkal jsem cestou jak mimino. Dnes již bych neměl strach do citroenu jít.
Francie - ta byla vždy na pohodlíčko.. R 16 TS, TX auto na torzkách. Tos usnul i na tankodromu.
Naši známí jezdili do HR z Chlumce n. C. a Trabantem. Ještě někdy v r. 1997. A neslyšel jsem naříkání.
Jediné co mi dnes vadí - přetechnizováno. Vše na elektriku , samá klima prostě žádná rozkoš. A navigaci - tu nemohu ani cítit. Nesnáším ji.
Re: auto
04. 03. 2013 21:10
Co se furt štengrujete. Věřte tomu že i tento vuz dojede do Chorvatska.
avatar Re: auto
05. 03. 2013 08:40
a proč by nedojel? Jako dítě jsem s rodiči MB-čkem v Jugoslávii byl. a to jsme dokonce dojeli i nazpět.
Re: auto
05. 03. 2013 08:43
elton napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Karle a co moje 206, proč se ještě podle tvé
> statistiky nepokazila? Je zatím 10 let stará a má
> dost přes 100000 km. Souhlasím s Mirusem.


´Ty jsi ve všem samozřejmě naprostá vyjímka, Ty neregistruješ žádnou závadu, protože Ty jsi závadu pojmenoval prkotinou.Zprvu jsem jsem to nepochopil, oč se jedná, po přečtení fóra o Peugeotech jsem prozřel, protože v obdobném duchu se tam diskutuje.To mám raději Dacii, používají téměř shodné komponenty, vč. motorů od Renaultu, ale nehrají si cenou na kvalitu. Za tu cenu se dá odpustit i nějaký nedostatek. Aniž bych Dacii chtěl dělat reklamu, tak si myslím, že za nějakou dobu, i díky stále se lepšící kvalitě, se bude říkat: Dacie=Francouz.
Re: auto
05. 03. 2013 08:47
Ajaxi, to je 110 R? Mám rád auta ze svého mládí. Za kolik to prodáš?
avatar Re: auto
05. 03. 2013 12:19
Karle a co to má mít za poruchu, kterou na 100% nemá. Nechám se poučit.
Re: auto
05. 03. 2013 13:05
elton napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Karle a co to má mít za poruchu, kterou na 100%
> nemá. Nechám se poučit.


Ty tzv. prkotiny, jak nazýváte na fóru o Peugeotech závady a Ty tam působíš v roli politruka, znáš jedině Ty.
avatar Re: auto
05. 03. 2013 13:13
A co tam mám za prkotiny? Jmenuj.
Re: auto
05. 03. 2013 13:43
Jsi s tím již nudný. Pro Tebe platí, že stokrát opakovaná lež se stává pravdou. Já se jen divím, že tak vynikající vůz nekupuje víc lidí, no bez závad, za ty peníze,s tím vybavením, s osobním doporučením Eltona, no nekup to. Jedině pitomec to může odmítnout. Nabídni své služby frantíkům v roli politruka a určitě se dostanou i z té šlamastiky, v které se zrovna nacházejí.
avatar Re: auto
05. 03. 2013 13:53
Neurážej a konkretizuj, co mám za poruchy. Jedině každého, kdo nemá to co ty, urážíš a napadáš. Koukám, že začínáš zkratovat, že ti někdo oponuje. :-))
Re: auto
05. 03. 2013 16:39
Peter1[ Soukromá zpráva ]
Re: auto
04. 03. 2013 10:17
dobrá volba, doporučuju koupit si VIF a přilejvat do nafty, bohužel naše nafta přidírá vstřiky

malinko se vrátím a vznesu dotaz - co to je - přidírá vstřiky ? Omlouvám se ale nevím co si pod tím představit. Jaký to má vliv na běh motoru?
avatar Re: auto
05. 03. 2013 17:11
... Ajaxi ... tak to musí být být sakra srdeční záležitost, znám to ( Seat Ibiza 1,8 / 1993 ... taky jsem jí to slíbil ) ...
už jenom vzít stan a lihový vařič
smileys with beer
avatar Re: auto
05. 03. 2013 19:32
V naftě je síra když je jí tam víc než je norma tak nafta takzvaně nemaže proto se začně mikroskopicky vydírat nechanické díly ( čerpadlo ,vstřiky )
Re: auto
05. 03. 2013 20:31
Jo kamaráde také auta nejsou na prodej. Převodovka po GO. Motor udělaný, příští týden se to bude dávat do kupy. Hradečákuv syn bude dělat sedačky. Jak budou tak dodám foto. Taky je to autí mého mládí. Už se těším až s tým vyjedu.
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 82
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.