Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

auto

Autor kenad 
Re: auto
28. 02. 2013 16:27
elton: Dělám ve firmě kde máme asi 9 Renaultů, jezdím jedním z nich, kamarád má 307sw atd a dovolím si říct, že o francouzských autech něco vím, takže žádný předsudky. Nikde jsem nenapsal, že je Peugeot dobrý nebo špatný auto.
Vysypat k totální nepojízdnosti se může jakýkoliv auto, ale nikdo mě nevymluví, že francouzský auta k tomu mají o dost víc takových těch drobných much, které otravují život. Nestahuje se okno, nesvítí půl podsvícení palubky, blbě nalepený těsnění atd Nechápej mě špatně i přes výhrady které mám, po dnešku dost seriózně uvažuju, že si tu 5008 koupím. Už v předchozím příspěvku jsem napsal proč.
Re: auto
28. 02. 2013 17:53
Stahování oken se pokazilo i Bessymu na Pasátu. Jak na svinu v Chorvatsku. My máme doma taky 406P a maximální spokojenost.
avatar Re: auto
28. 02. 2013 18:30
Dejffi, neber to tak. Jenom ta poslední tvá věta mě navodila ten pocit povzdechu.
Re: auto
28. 02. 2013 23:13
Dejff,základní chyba je to,že si lidi koupí auto proto,že jich jezdí hodně.Rozhlédni se.Na 300metrů nerozeznáš,jesli jede Passat ,Superb,Audi.....(značky jsem vybral náhodně,platí to i o ostatních).Všechno stejné,zbastlené,jiné jsou jen některé zaručeně perfektní změny,kterým někteří říkáme "kurvítka".Totéž je o označení MPV.Píšeš,že jsi uvažoval o Touranu,Grand Picasu,nyní 5008.Jiní mají Sharan,Galaxy...To ještě nikdo nepochopil,že je to jen pokus o MPV?Proto to má kufr jako Oktávka.O tom,že ve třetí řadě můžeš vézt tak leda děti v autosedačkách ani nemluvím.Sedni si do pravého amerického MPV a zjistíš,že dosud jsi fakt jezdil jen ve spotřebním zboží.No,papá to trochu víc než auta místních přeborníků v jízdě na vzduch ale zato se svezeš.Pak ujedeš 1500km jen s přestávkama na čůrání a v klidu se celý den bavíš,namísto rovnání zad,spánku a přemítání,jestli cestou zpátky dokážeš rodinu srovnat do auta či jestli máš některé věci radši vyhodit,jestli budeš schopen jít po jízdě z dovolené do práce či si radši vezmeš den volna...
Fuj,to jsem se rozkecal,jen jsem už nemohl vydýchat,jak si jeden koupí větší mrchu než druhý a pak se napadají,kdo má větší šmejd.

Karel
Re: auto
01. 03. 2013 07:41
KarelS: dík, tvůj humorný příspěvek mě pobavil .....pravé americké MPV je jediné to správné pro každého ..... smát se budu ještě u oběda smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Dejff (01. 03. 2013 07:41).
Re: auto
01. 03. 2013 15:05
Každý si kupi to čo chce a na čo má. Rozhodnutie je na každom jednom. Ja som mal 5 korejských aut vždy nove a každy sa mi posmieval že čo si nekupim niečo poriadne. Pred rokom som kupil C3 Picasso ale to už je z domu preč. Super zvezenie ale tie problemy čo som mal..... Teraz pred mesiacom som dotrepal domov noveho Roomstera tak uvidíme. Každopadne je to o štasti.
Re: auto
02. 03. 2013 08:10
mino2 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Každý si kupi to čo chce a na čo má. Rozhodnutie
> je na každom jednom. Ja som mal 5 korejských aut
> vždy nove a každy sa mi posmieval že čo si
> nekupim niečo poriadne. Pred rokom som kupil C3
> Picasso ale to už je z domu preč. Super zvezenie
> ale tie problemy čo som mal..... Teraz pred
> mesiacom som dotrepal domov noveho Roomstera tak
> uvidíme. Každopadne je to o štasti.

To Darkové nebo Eltonové nerozdýchají.Takovou kvalitu jsi měl a Ty to dáš po roce pryč a k tomu si ještě koupíš škodovku.
O jaké problémy šlo, ať se poučíme.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Karel M. (02. 03. 2013 08:43).
avatar Re: auto
02. 03. 2013 09:32
Neboj rozdýcháme, nejsme takoví žkarohlídi a zahleděni do sebe jako ty. Víš Karle, mě třeba zase těší, že kámoš prodal po 2 letech svou koktu a koupil 308sw. A mluvil o kvalitě jako ty, teda obráceně. Jinak pro statistika spešl: [ifaster.tiscali.cz]
Jinak Karle, doufám že se ukážeš a všem vysvětlíš jací jsme volové, když nemáme tvého favorita: [www.kudyznudy.cz]



Upraveno 2krát. Naposledy upravil elton (02. 03. 2013 11:10).
Re: auto
02. 03. 2013 13:15
Dejff napsal(a):
-------------------------------------------------------
> KarelS: dík, tvůj humorný příspěvek mě pobavil
> .....pravé americké MPV je jediné to správné pro
> každého ..... smát se budu ještě u oběda smiling smiley


Jsem rád,že jsem tě rozesmál,Ty jsi tady přece plakal,že rádoby MPV typu.....má stejný kufr jako oktávka.Rozdílje v tom ,že Ty jsi se smál do oběda a já se směju dál.A až Ty budeš řešit jaké auto koupit,svezeš se 5 km na předváděčce a utopíš majlant do pasti,která má nafouknutou kastli osobáku,se všemi důsledky na pohodlí,životnost podvozku atd.,já se budu smát stále.Vím,že "pravé americké MPV" není to jediné auto pro každého,jen jsem chtěl podotknout,že jsou auta,kde neřešíš nic a jízda vypadá jak vypadat má.Každý má nárok na výběr,podle vkusu,peněženky,potřeb využití atd.Proč ale potom napadat druhé,když jsem si to po...al sám?

Karel
avatar Re: auto
02. 03. 2013 13:38
Karle můj šéf má Lancia Voyager . U řidiče a u spolujezdce se sedí dobře v druhé řadě už na trase přes 400km to nebylo nejlepší (Měřím 190cm)
myslím si že do 180cm to bude ok.
Předchozí (možná o 2) generace zpět bylo v druhé řadě pohodlněji u této je to daň za rovnou podlahu po sklopení sedadel
Re: auto
02. 03. 2013 13:51
Tak tak,inovace,která stojí pohodlí.Ani ty sedačky nejsou tak pohodlný.Proto jsem psal "pravé americké".To nebyl výsměch někomu či vychloubání .I američani chtějí prodávat,auta vyrábějí i v levnějších zemích,oholená o běžnou výbavu,zkrácená,dokonce dokážou i dát starý typ převodovky,jen aby to bylo levné.Já mám Granda,takže o nějakých 30,možná 40 cm vzadu víc.

Karel
avatar Re: auto
02. 03. 2013 14:42
Šéf jiného než Voyager Grant neměl a to má pokud dobře počítám pátého ,ale poprvé nového. Podruhé Diesel jinak benzín+ Lpg
avatar Re: auto
02. 03. 2013 22:38
Tak u mě nastal čas koupit nějaké "nové" rodinné auto. Rozhdl jsem se vkročit do, pro mě, zcela neprozkoumané kategorie. Vyhlíd jsem si auto se zde tolik oblíbeného koncernu a to VW Touran. A co víc, poprvé by to měl být chrochtl. Tak jse zvědavý, jak s tím budu spokojený. Samotné auto bude nejspíš v pohodě, přece jenom je to v základu Golf V, jenom trošku vyšší, ale to TDI asi budu hodně dlouho rozdýchávat. ;-)
Re: auto
03. 03. 2013 07:10
KarelS: stále směju ...
Re: auto
03. 03. 2013 07:11
Peťas: z vlastní zkušenosti můžu říct, že si zvykneš rychle
avatar Re: auto
03. 03. 2013 08:00
Peťas, pro rodinu super, budeš spokojen. Taky jsem nad ním kdysi uvažoval. Pak jsme udělali konfiguraci a vypadla totálně nesmyslná cena. A nakonec vyhrála 5008.
avatar Re: auto
03. 03. 2013 11:08
Peťas, VW ... dobrá volba yawning smiley
... svého času jsme se rozhodovali mezi Touranem, Opel Zafirou a a Passatem a pač máme vyzkoušeno, že el. inv. vozík vjede
po skládací kovové rampě do kufru Passatu ... brali jsme Passat
ostatně, i v Seatu Ibiza z r. 1993 máme motor VW Golf 1,8 benzin ( ten s ní " cvičí " dodnes )
to jen nostalgie ke značce ... každý máme tu svou se svými chybami a přednostmi ... proto je potřeba se povznést nad nad hádkami
o autech
natož na Foru o Jadranu
smileys with beer
Re: auto
03. 03. 2013 13:42
Já jsem si loni v listopadu koupila Dacii a letos s ní pojedu poprvé k moři,jsem zvědavá,jak se osvědčí.Dcera má mechan.inval.vozík a ten se do kufru taky krásně vejde,doufám,že se k němu vejde i kufr a lednice.
avatar Re: auto
03. 03. 2013 13:44
Záleží na tom, jaký ta Dacie má další "název".
avatar Re: auto
03. 03. 2013 14:28
... Marci, to je sklápěcí vozík bez el. motoru ?
Re: auto
03. 03. 2013 14:57
elton napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Neboj rozdýcháme, nejsme takoví žkarohlídi a
> zahleděni do sebe jako ty. Víš Karle, mě třeba
> zase těší, že kámoš prodal po 2 letech svou koktu
> a koupil 308sw. A mluvil o kvalitě jako ty, teda
> obráceně. Jinak pro statistika spešl:
> [ifaster.tiscali.cz]
> isic-dvesteosmicek/
> Jinak Karle, doufám že se ukážeš a všem vysvětlíš
> jací jsme volové, když nemáme tvého favorita:
> [www.kudyznudy.cz]
> raz-Peugeot-Clubu---Kneznice-u-Jicina.aspx

Akorát si zapomněl uvést, že koncern PSA přes drtivé úspěchy skončil v roce 2012 se ztrátou 5 mld EUR. A že se chystá také zavřít několik fabrik - měl bys jít ty úspěchy před těmi propuštěnými prezentovat. Nebo, že bys navštívil některý sraz? [www.skodateam.cz]
avatar Re: auto
03. 03. 2013 15:18
Takže kvůli tem propuštěnym nesmíme jezdit v PSA autech. Proc ti tak vadi, že má někdo něco jiného než máš rád ty? A jinak mi je úplně u pr..... jestli má někdo ztrátu a někdo nález.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil elton (03. 03. 2013 16:29).
Re: auto
03. 03. 2013 17:15
Sledujem toto vlákno už nejaký čas, som zvedavý kam to dospeje. Nemá to síce už s Chorvátskom nič spoločné, ale takých vlákien je tomto fóre viac. Vďaka niektorým zúčastneným sa tu aspoň stále niečo deje. Inak, s francúzskymi autami to nebolo vždy z hľadiska povesti také zlé. My sme mali doma Citroen Xantia, 1.9 TD/66kW/. To auto bolo kvalitne urobené /motor sa nepokazil nikdy/ a kôli hydropneumatickému odpruženiu podvozku s ním bola jazda vyslovene pôžitok. Poznám viacero ľudí, ktorí boli a sú s francúzskymi autami spokojní. Dokonca aj pár fanatikov. Kamarát začínal s Daciou 1300, ale ešte z várky, ktorá sa krátko vyrábala z francúzskych dielov. Spokojnosť so značkou, keďže to bol vlastne Renault 12, poskladaný pod francúzskym vedením, pretrvala časy socializmu. Hneď ako to bolo možné začala jeho rodina kupovať Renaulty domov aj do firmy. Rovnako mám známeho, ktorý takto vždy presedlával z jedného modelu Renault do druhého hádam štvrť storočia. Bohužiaľ povesti o spoľahlivosti francúzskych áut si nevymysleli v Škodovke, je to jednoducho fakt, stačí sa pozrieť na testy, alebo sa popýtať mechanikov. U väčšiny ľudí, ktorí si francúzske auto kúpia, to už nie je láska na celý život. Bohužiaľ nevydržala ani kamarátovi a ani známemu.
Re: auto
03. 03. 2013 19:48
To jsem koupil v pátek za 370 tisíc, tak po 13 letech s O1 letos snad pojedu do HR s tímto. Čekací doba 13 týdnů.

[jpeg.cz]
[jpeg.cz]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jirkaa (03. 03. 2013 19:49).
avatar Re: auto
03. 03. 2013 20:03
... Jirkaa ... thumbs up
ať slouží dlouhá léta drinking smiley
Re: auto
03. 03. 2013 20:05
Jirkaa thumbs up a přeji všechny najeté km bez nehody.
avatar Re: auto
03. 03. 2013 20:05
hezké thumbs up

ty kulaté ovladače mi něco silně připomínají mazda uvniťř yawning smiley
avatar Re: auto
03. 03. 2013 20:43
elton napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Peťas, pro rodinu super, budeš spokojen. Taky jsem
> nad ním kdysi uvažoval. Pak jsme udělali
> konfiguraci a vypadla totálně nesmyslná cena. A
> nakonec vyhrála 5008.

Tak o novém jsem neuvažoval vůbec, to bych dělal jenom na to auto. :-D Mám rád v autě nějakou tu výbavu a to potom u koncernu výsledná cena stoupá hóóóódně vysoko. ;-)
avatar Re: auto
03. 03. 2013 20:46
Dejff napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Peťas: z vlastní zkušenosti můžu říct, že si
> zvykneš rychle

S VW jsko takovým to bude určitě v pohodě, nějakého toho Golfa jsem měl vždycky. S TDI a diesely už jsem taky nějaký ten kilometr najezdil, ale NIKDY jsem to neměl doma. :-D
avatar Re: auto
03. 03. 2013 20:49
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Peťas, VW ... dobrá volba yawning smiley

VW bylo moje první auto a to se někde musí projevit smiling smiley
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 136
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.