Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

auto

Autor kenad 
Re: auto
19. 02. 2013 12:10
ajax napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Karel M. napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Ajaxi, Tvůj kámoš Darko na Tebe práskl,
> že
> > Tobě minimálně 3 krát do roka vyteče olej. Jinak
> s
> > tím otvíráním kapoty máš pravdu, nerad jím se
> > špinavýma rukama, bohužel je třeba se v rámci
> > hygieny umýt. Nerad to dělám, zvláště teď v
> zimě.
> > A Ty doufám že nejsi špindíra, že si ty ruce
> také
> > umyješ, zvlášť když musíš podle Darka ten olej
> z
> > motoru neustále čistit.
>
>
> Jsem si myslel že Ty jsi větší kámoš s Darkem když
> si tak pořád píšete.


Víš, já jsem asi větší kámoš s Tebou. Ty působíš vzhledem seriózně, nejsi žádná rychlokvaška, která by sežrala veškeré vědomosti na světě. Tebe si vážím, i když jsi trochu oponent, ale musím uznat, že jsi na úrovni., než Darko, který ne a ne diskutovat a sděli tady kámošům své poznatky. Tak se stav, až pojedeš do Zlína.
avatar Re: auto
19. 02. 2013 12:19
avatar Re: auto
19. 02. 2013 13:02
Pěkné 500 taky přidám trochu brutální F 600

avatar Re: auto
19. 02. 2013 13:04
A tohle je ne Fiat ,ale ? Zástava
avatar Re: auto
19. 02. 2013 13:18
Ještě přidám jeden kousek
Re: auto
19. 02. 2013 13:29
martas74 napsal(a):
-------------------------------------------------------
>
> Co se týká Škoda 1000, 110,100 120 ta se snad nedá
> srovnávat s dnešníma autama :


Obecně s tebou souhlasím, ale minimálně v jednom parametru ty škodovky Xsaru Piccaso předčí, bohužel.. .
Re: auto
19. 02. 2013 18:51
[www.novinky.cz]


Ale vypadá dobře né ???
avatar Re: auto
19. 02. 2013 19:24
Je to věc vkusu, mě se nelíbí.
Re: auto
19. 02. 2013 22:59
Ve Zlíně žádna ZOO není.Já propadám z českého jazyka a ty ze zeměpisu.I z té češtiny to není na jedničku a nehleď na to, že bývají měké.[cs.wiktionary.org]
Re: auto
20. 02. 2013 04:16
Martine, napsal jsi něco a rád bych k tomu přidal toto :.
Mám sněhovou frézu Partner. Mám ji šest let. V loňské zimě mi odešel klíňák k pohonu šneku. Nový - 1,000- kč. A na něm výrobce .....Mexico. Nekoupil jsem a koupil náš - Rubena. Asi za 120- kč. Za zimu 4x. Nic moc. Nyní jsem koupil ono Mexiko a uvidíme co vydrží. Ono je vše děláno jako spotřební materiál. Na šnek a jiné pohony kolem rozvodovky střihové šrouby - český pár korun. snad 2,- kč. Originál stojí 95,- kč. Najedeš do sněhu a chytneš kámen nebo i kus ledu - šroub je v hajzlu. Dva za čtyři kč nebo dva za190,- kč? Ono jde jak u těch aut o to, že v servisu - hlavně značkovém, Tě nutějí do výměny celého komponentu a to je většinou balík. Ale když to dám do své dílny, a svoji rukou to opravím tak je to téměř to samé a hlavně o ceně někde jinde. Jenže potřeboval jsem stáhnout z kliky ložisko - stahovák - nový stojí 1650,- kč !!! Použil jsem starý, který mám asi 40 let. Tehdy stál 125,- kčs. Kdo by kupoval na jednu akci nový stahovák. Jenže já ho mám ale co ten co ne? No a tak to jde jedno s druhým. Ale abych se vrátil - s tím Mexicem jsem byl moc překvapen. Budu nadávat - nebudu ? Uvidím.
Jinak základ stroje - Amerika. A hodně jsem ji upravoval. Asi mají jiný sníh.spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: auto
20. 02. 2013 07:44
yawning smiley občas maji hodně sněhu eye popping smiley
Re: auto
20. 02. 2013 09:09
to Postman : ale je tam zoo,byl jsem tam snad 10x . Mají tam moc pěkný tropický skleník [www.zoo-lesna-zlin.cz]
P.S. : KarleM ,možná se stavím,to parkovné stojí málem tolik co vstupenka yawning smiley
Re: auto
20. 02. 2013 13:29
Taky jsem tam byl.V roce 1983 po úraze dva měsíce v láznich v Kostelci.Lešná je ještě dále.Asi pět km od Zlína.
[www.mapy.cz]{%22criterion%22%3A%22fast%22}
Re: auto
20. 02. 2013 13:36
jenže Lešná je ještě pořád součást Zlína.Karel by to měl vědět přesně
Tom
Re: auto
20. 02. 2013 13:45
Jasně, že je ZOO ve Zlíně. všude je to tak prezentované net, reklamy...
To je postmane stejný, jako letiště Split...každý ví kde leží...
Nehnidopiš yawning smiley
Re: auto
20. 02. 2013 13:51
V roce 1983 končilo MHD v Kostelci.Asi je jasné, že Lešná neutáhne chod ZOO.To je stejné jako letiště Ostrava je v Mošnově.Ale o to tady přece nejde. Jde o ty ryngle s měkým.Jedná se o zastaralý výraz, takže soudím, že Karel něco pamatuje.
Re: auto
20. 02. 2013 14:01
něco na "odreagování se". Počkejte si na konec.

avatar Re: auto
20. 02. 2013 14:18
darko napsal(a):
-------------------------------------------------------
> něco na "odreagování se". Počkejte si na konec.

Co mě zaráží je to , že na většině těch videí z ruska je lepší povrch silnic než u nás. A ten konec je jak kdyby to bylo od nás. Moc by mě zajímalo z čeho u nás dělají tu balenou. Většinou do dvou let po položení nového koberce je v háji zeleným. thumbs down
Re: auto
20. 02. 2013 14:58
měli to nejdřív vysušit, potom nasypat makadan a pak dvě vrstvy balené.Evidentně je to nad jejich možnosti
avatar Re: auto
20. 02. 2013 20:13
Neměli by co dělat a tunelovat NA Kladně je silnice ještě od komunistů Buštěhrad -Kladno a ta je stále ještě dobrá bez děr na křižovatce se nějaké udělali a tak tam frkli kamínky s asfaltem a za měsíc znovu thumbs down. Nová silnice ve Velkém Přítočně stáří 3 měsíce a již vidíš praskliny .Jak to má vydržet když baléná neni co bývala .thumbs down
Re: auto
21. 02. 2013 16:30
test nové Octavie 2.0 Tdi [www.novinky.cz]
zarazila mě ta spotřeba,průměrně prý 7,5 l/100 km s šestikvaltem. To mám i já z benzínem s pětikvaltem.
avatar Re: auto
21. 02. 2013 17:14
ta spotřeba klesne, musí se to přeci nechat trochu zajet. Co jsem měl Octávky i Alteu, tak od novoty byla spotřeba vždy vyšší. Začalo to klesat až po ujetí 10000 Km. U Octávek to bylo od novoty kolem 6,5 l (1.9 Tdi 66kW) a Altea mi vyskočila na 7,5 l (1.9 TDi 77kW) . Po zajetí už to bylo přívětivější - Ovtavie kolem 5 l a Altea 5,7 - 6 l. U altey pak k lepší spotřebě dle mého soudu dopomohl i chip. Mazda ma zatím necelých 6000 Km a z 6,8l už klesa na 6,2l dle pal. počítače (1,6 MZ-CD 85kW) yawning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kamil (21. 02. 2013 17:17).
avatar Re: auto
21. 02. 2013 20:24
Dneska oprava Oct 1 1,8 20v turbo závada na ABS (vadná jednotka abs ,nebo komunikace abs s počítačem) nakonec oprava za 10kč pojisky 3ks 30A zelené na akumulátoru oxidace a opálené kontakty pojistek -oprava prostříkání konektorů a výměna pojistek .Servis by napočítal výměnu abs pumpy a zákazník zaplatí to co je opravené za 10 min. Kbyby měl někdo problém kouknout na pojisky ,ty jsou ok nepřepálené což bylo první co jsem koukal ,ale po vyndání opálené vývody( jak prochází velkej proud )!!
Re: auto
22. 02. 2013 06:15
Včera jme v servisu dělali topení. Když jsem se majitele servisu ptal co tomu VW je tak že tlaky v háji. Najeto 35000km. Slovy třicetpěttisíc. Taky mu to nejde do hlavy. GO motoru.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ajax (22. 02. 2013 06:17).
Re: auto
22. 02. 2013 09:57
Vidím, jakmile tady chvíli nejsem, tak je tady spousta dohadů. Samozřejmě, že zoologická zahrada je v Lešné, bohužel se stále uvádí Zlín, protože již 30 a víc let jsme součástí Zlína ( původně Gottwaldova po nějakém ožralovi).Kdybych napsal Lešná, tak méně informovaní jedinci by si mysleli, že je to u Valašského Meziříčí, kde je také Lešná. Tam je to však fuj, je tam chemička.
Jinak musím makat a ne se zabývat zde blbostmi, jedu se na víkend zase poflakovat.
Takže Darko, podařilo se a ten Tvůj harapák jsme s kolegou vrátili původnímu majiteli kvůli nepřiznání skvělých vlastností stroje při prodeji - pro Tebe a některé zde možná vlastností normálních, ale u běžného auta to tak není. Či - li o úniku oleje měrkou při prodeji nebylo ani slovo, takže jsme to sepsali a pohrozili soudem. A on si to skvělé auto vzal zpátky, že mu to prý bude sloužit do konce života. Po různých recenzích se toho vehiklu již za nějakou rozumnou cenu těžko střepe, což platí samozřejmě i pro Tebe, viz : [www.cars.cz]. A já k tomu ještě uvedu, že recenze je velmi optimistická - již zmíněný únik oleje, chatrný interier, kde vrže sedačka a palubní deska, ukazatel benzínu ukazuje tak možná nadmořskou výšku a ne skutečný stav. Co zbylo, tak se jedině houpat v sedačkách, občas to tedy skřípne, ale jinak jsou pohodlné, moc bočního vedení však nemají. Jízdní vlastnosti, zejména v zatáčkách dost katastrofální, asi jak svého času Moskvič 408 nebo 412, ti dříve narození si jistě pamatují Ragulina, jak se také ten sovětský stroj jmenoval.

P.S. A nemyslete si bando, že mě některý víkend zaplníte parkoviště u Lešné, abych nic nevydělal. Nanejvýš sleva 10% a to ještě za slušné chování. Pokud se nedomluvíme jinak. A samozřejmě logo Chorvatska náležitě vylepeno.
Re: auto
22. 02. 2013 11:45
Skvělá kvalita i cena přinesla konečně sladké ovoce...[byznys.ihned.cz]
Re: auto
22. 02. 2013 12:44
no jenže Karle posuzovat auto podle jedné recenze je opravdu objektivní jak svinˇa.Mě nikde nic nevrže ,palivoměr ukazuje dobře a jízdní vlastnosti jsou v normálu.Ze všech recenzí jsi našel samozřejmě tu nejhorší,aby se ti to hodilo do krámu.Na citroenáckém foru displej ani korozi nikdo neřeší.Podvozek v pohodě zvládl bez problému 2x cestu do Moldavska a nic nebouchá.
Nejdřív se svez,pak hodnotˇ. Já jel v v jedničkové i dvojkové oktávce a taky mě nijak nenadchla.
Co se týče toho oleje,doporuč kolegovi at si koupí Golfa IV 1.4 a 1.6i,nebo Octavii 1.6i .thumbs up smiley
Jo a škodovka je na tom s prodejem taky "dobře" : [www.tyden.cz]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil darko (22. 02. 2013 12:50).
Re: auto
22. 02. 2013 13:11
s té slevy na parkovné asi nic nebude [www.mestozlin.com]
Re: auto
22. 02. 2013 13:28
darko napsal(a):
-------------------------------------------------------
> s té slevy na parkovné asi nic nebude
> [www.mestozlin.com]
> 2656&co=aktualne


Co bylo loni jen omezeně, tak nemusí být letos.
Re: auto
22. 02. 2013 13:51
No a když Ti nestačí ten dluh 5 miliard EUR, které nasekalo slavné sdružení PSA ( cca 125 miliard Kč, což je víc než schodek celé Č.R. za loňský rok), tak se podívej zde na výsledky z ledna tohoto roku [ekonomika.idnes.cz] Kromě zmíněné PSA je zde další skvělé auto na F, které se potýká s velkými problémy.
Nevím, proč se stále odkazuješ na Volkswagen, který neumíme ani jeden posoudit., já mám Škodu a hlavně s motorem mám vynikající zkušenosti. Já se s Tebou také bavím o Citroenu Xsaře Piccaso 1,8, 85 KW, o kterém stále říkám, že je to žebrák a za tím si po vlastních zkušenostech stojím.
A že to má vynikající jízdní vlastnosti podobné sovětskému Moskviči z let 70. tých , za tím si také stojím. Víš co, až budeš na Lešné, zkusíš za mnou projet zatáčku stejnou rychlostí jako já. A že to máš uvnitř rozhrkané, to víme všichni. AMEN.
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 108
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.