Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

auto

Autor kenad 
avatar Re: auto
05. 02. 2013 00:37
Karlosk. Co ta prominentní značka?...........Ž by náhoda.

Raději své registrační značky neukazovat , člověk nikdy neví , je to muj názor ..ale prý se to nedá zjistit ...
[proauto.bloger.cz]---

a nebo ano .......i tady asi známý můžou " pomoci " a proto nikdy neukazovat SPZ ku .


Příklad ... Ž by náhoda.


U drobnějších nehod může být problém dohledat viníka, který snadno ujel. Existuje ale řešení, pokud jste si stihli zapsat jeho registrační značku (SPZ). Na dopravní policii vám podle zapsané SPZ sice adresu majitele auta neřeknou, ale můžete ji dohledat jinou cestou.

Na stránkách České kanceláře pojistitelů (ČKP) je volně přístupná aplikace, kde se vám po zadání údajů podle SPZ zobrazí adresa pojistitele daného vozu. Získané údaje mají sloužit výhradně k navázání kontaktu s příslušným majitelem vozu dle SPZ nebo dalším kompetentním subjektem těm osobám, jež mají nárok na náhradu škody v důsledku dopravní nehody.
Re: auto
05. 02. 2013 21:20
2008 Mira:

Perfektní, netušil jsem, že něco takového existuje.
Re: auto
05. 02. 2013 21:49
Takhle se vyrábí Octavie v M B. Docela zajímavé. Karel smileys with beer

[www.youtube.com]
Re: auto
05. 02. 2013 22:14
Karle zajímavé jaké mají ti Japonci montérky, v sedmé minutě.Jenom nevím co je to za šlauch co jim vede do gatí.Je to přísun, nebo odsun?Jsou dva, tak asi obojí.Mohom makat bez přestávky, pokud nekouří.To by asi taky vyřešili.
Re: auto
06. 02. 2013 16:34
Karle M mužeš mě poučit a ukázat auto značky FRANCOUZ,zatím jsem žádné na cestě nepotkal ,nebo nevim jak vypadáthumbs up smiley
avatar Re: auto
06. 02. 2013 20:42
Měl by nědko zájem o nové auto thumbs up
Re: auto
06. 02. 2013 21:52
čavis napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Karle M mužeš mě poučit a ukázat auto značky
> FRANCOUZ,zatím jsem žádné na cestě nepotkal ,nebo
> nevim jak vypadáthumbs up smiley

Děláš ze sebe méně chápavého jedince.
avatar Re: auto
06. 02. 2013 22:16
Víš co je to recese asi ne že? Až vyrosteš možná pochopíš.thumbs down
Re: auto
07. 02. 2013 09:28
ajax napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Karlosk. Co ta prominentní značka?thumbs up smiley


Ajaxi, ty myslíš RZ nebo znak na kapotě?
avatar Re: auto
07. 02. 2013 10:34
Karel M. srandičky na to tě užije.Mám ji od kamaráda,Pracuje na odboru dopravy.Tak nevidím důvod to nevyužít.Je to moje první značka s dobře zapamatovatelným číslem.A k tomu znaku s Renaultem jsem spokojený tak proč měnit značku.Je třetí v řadě co mám na nic si nestěžuji vždy benzin.Takže když to vemu s nadsázkou tak je to pro mě taky prominentní auto. p.s ukaž tvé auto ostatním at se pokocháme.thumbs up
avatar Re: auto
07. 02. 2013 11:37
Karle co ty máš vůbec za problém s tvým autem?
Re: auto
07. 02. 2013 11:41
No pohledem na Tvé auto se tedy moc nekochám. A Ty by ses nekochal ani pohledem na mé. Nejdůležitější však alespoň pro mě je praktičnost, co se nachází uvnitř, kvalita zpracování jednotlivých dílů, či-li spolehlivost a kolik ta sranda vč. provozu stojí peněz. Aby mě auto zcela nadchlo, tak to by musel být supersporťák o výkonu minimálně 300 a více koní, které bych si půjčil, abych se svezl například na německé dálnici .Nebo nějaký rally speciál, s kterým bych se vyřádil na uzavřené trati. A co má hodnotu i můj obdiv - nějaký dobře zrekonstruovaný veterán.
Jinak natvarovaný plech, abych byl za každou cenu originální, mě vůbec neláká. Ono se to rychle okouká a pak, když to prodáváš, poznáš, jak zůstatková hodnota jde rychle dolů. Z uvedeného důvodu bych si třeba nikdy nepořídil B nebo C- Max od Fordu , kde chybí "B" sloupek. Po pár tisících kilometrů se projeví nedostatečná tuhost karosérie a skřípot v interiéru, zvláště v oblasti posuvných dveří. A to platí i u jiných aut o dalších věcech, naoko atraktivních, ale jinak nepraktických. I třeba blbá výměna žárovky v hlavním světlometu.
Nejlépe je se zeptat na názor automechaniků , ale ne ve značkových servisech, ti si hájí svou.
Až vyrosteš, tak možná pochopíš - cituji jen Tvou větu.
Re: auto
07. 02. 2013 11:42
Milan Hubner napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Karle co ty máš vůbec za problém s tvým autem?


Nema problema
avatar Re: auto
07. 02. 2013 12:48
Karel M. tak jak jsem už psal já jsem s tím co mám spokojený.Když se chci svézt v něčem živějším tak si půjčím od kamaráda Nisan 350Z. nebo A8 quattro,ale nám bohatě stačí to co máme.Na dovolenou vždy dojedem a vejde se vše co potřebujem.thumbs up
Re: auto
07. 02. 2013 13:03
Ty a tzv. koncernové auto? To se tady nenosí.
avatar Re: auto
07. 02. 2013 16:37
Každý nosí co mu sluší.confused smiley
Re: auto
07. 02. 2013 20:27
dnes jsem měl možnost řídit novou octávii III 1,8 TSI 132 kw DSG, bylo to jen pár km. ale

za sebe musím napsat - u mě dobrý, moc dobrý D.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil drahoslav (08. 02. 2013 07:31).
Anonymní uživatel
Re: auto
08. 02. 2013 09:55
Karlosk, na té fotce ten bílí mégane, je hatsback nebo grandtour? Z té fotky to úplně nedovozuju. My máme hatschback, 1,6, 74 kW a jsme naprosto spokojeni. Tak hodný auto jsem ještě neměl. Což nejspíš budou koncernisti obracet oči v sloup. Ano, poměr cenax užitná hodnota je u mégana fantastickej. Jsem rád, že nejsem jedináý méganista zde.
avatar Re: auto
08. 02. 2013 11:03
Tomm je to grandtour 1.6 81kw .model Advantage.Také spokojenost a jsem rád že to někdo také ocení.thumbs up
Re: auto
08. 02. 2013 11:06
Myslim si,že francouzská auta tady na foru chválí asi hodně lidí z moravy...thumbs down každej kdo dělá do aut a nebo se kolem toho točí ví ,že to stojí za prd..at už to vypadá dobře nebo je tam spousta výbavy....na to lidi slyšej..a pak už chválíte jen to co máte....muj názorsmileys with beer
Re: auto
08. 02. 2013 11:08
karelhorvath napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Myslim si,že francouzská auta tady na foru chválí
> asi hodně lidí z moravy...thumbs down každej kdo dělá do
> aut a nebo se kolem toho točí ví ,že to stojí za
> prd..at už to vypadá dobře nebo je tam spousta
> výbavy....na to lidi slyšej..a pak už chválíte jen
> to co máte....muj názorsmileys with beer


To výš my nemáme takové platy jako v čechách. Proto kupujeme levnější auta.
Re: auto
08. 02. 2013 11:34
tak co jinýho čekat od moraváka...platy u vás a tadysmiling smiley)) sem rád že sem se trefil. a Ajaxi... Víš....se píše s i... a na Prahu se vyprdni..je tu moraváku až dostsmiling smiley mě nikdy nezajímalo kdo je odkud...,ale poslední dobou se mi nelíbí co slyším ,když sem někde mimo Prahu..přitom je v Praze spoustu od vás a jiných zákoutí..je to asi nějaká uchylka nemít rád Prahu kterou vás učí odmaličkasmiling smiley
Re: auto
08. 02. 2013 11:35
Ajaxi, já jsem také z Moravy a jsem sakra hodně opatrný. Proto bych si nikdy nekoupil nějaké experimenty, které předvádějí některé automobilky, abych se odlišil za každou cenu od ostatních lidí ( viz Tvá slova- škodovku má každý.., proto jsem si koupil něco jiného). Já mám radši osvědčenou kvalitu, kdy do případného servisu to mám pár kroků za rozumnou cenu a o nabídku těchto služeb doslova zakopávám. I za cenu, že některé debiloviny ve výbavě oželím.
avatar Re: auto
08. 02. 2013 11:36
ajax nezoufej i za málo peněz se dá udělat hodně muziky.Vy na moravě máte třeba levnější auta,ale zas máte dobré vínečko.smileys with beer
Re: auto
08. 02. 2013 11:38
ježíš..ale neberte mě nějak zle..já to spíš beru s usměvem..když sem byl v Brně naposled ..a jeden pán na mě řval ty cajzle pražskej... no musel sem se smát...rvát se nemá cenu...tak sem mu koupil pivo,ale stejně mumlal jak okrádá Praha ...Moravusmileys with beer
avatar Re: auto
08. 02. 2013 11:49
Máš recht s usměvem jde všechno líp.thumbs up
Re: auto
08. 02. 2013 11:50
tak mě doma nikdo nerozděloval republiku na části.....nebo sem neslyšel...,že moravák je špatnej.... bohužel ne všude to tak bylo... a bude huř...
avatar Re: auto
08. 02. 2013 11:51
Spousta lidí si dady myslí , že má 7. tříd a k tomu jedny taneční , podle těch schválnejch I-Y . To je recese , schvalně to tak píše . Ale má to jednu výhodu , může tam lupat I- Y jak ho to napadne a má takzvané alibi na pravopis .
Dříve se řikálo , jsi blbej , půjdeš na zedníka , ale proč ? ty už ani na toho zedníka nemůžeš ..........ty musíš jít študovat jedině na esenbáka .
Víš ........již " vým " .
Re: auto
08. 02. 2013 11:52
když sem byl v Japonsku tak tam se všichni klaní a usmívají skoro pořád..,a ikdyž to neni asi vždy upřímný...tak si nedovolej se na sebe mračit nebo si nadávat....
Re: auto
08. 02. 2013 11:57
podle fota si srandista asi..jestli je švanda psát vím..s y tak to tak dělej.a vÝš,že mě to napadlo,že to dělá schválněsmileys with beer
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 76
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.