Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

auto

Autor kenad 
Anonymní uživatel
Re: auto
02. 09. 2012 10:35
Asi tak nějak Kopera. Ale nedej bože aby krize dolehla i na automobilovej průmysl, to by byli všichi TAM....

LK jezdi ve svý ochcávě, nevybočuj z davu, jak je vidět jsi spokojenej. nelze nic jiného než ti závidět. thumbs up smiley
Re: auto
02. 09. 2012 10:55
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (02. 01. 2013 22:06).
Re: auto
02. 09. 2012 10:58
Honzo proč nám nekužeš celé Tvoje vozítko thumbs up smiley
Re: auto
02. 09. 2012 11:13
kdo hledá - najde. Tedy čirou náhodou.

[www.tportal.hr]
Re: auto
02. 09. 2012 11:13
Nemůžu.........a tak jó.......neoblíbená tuctovka....navíc ji používáme jako jídelní stůl.
[img10chybny-odkaz-rajced1001]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kopera (02. 09. 2012 11:15).
Re: auto
02. 09. 2012 11:25
Honzo já myslel to bíle co s ukázal jenom kolo
Re: auto
02. 09. 2012 11:54
Po tom se mi stýská dodnes, parkovalo v Drašnici.
[img10chybny-odkaz-rajced1001]
Re: auto
02. 09. 2012 16:10
tonasumik napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ano moderátor prezentoval Rapida jako RODINNÝ
> VŮZ
, segment mezi ochcávou a fobií. Ona je to
> tak trochu převlečená fobie, a lidi to budou
> kupovat a je to opět past na spotřebitele, zkrátka
> tvorba zisku je tvorba zisku.
> Co se týče 1.6 šestnácti ventil v ochcávě tak
> jsem ji vlastnil. Kupoval jsem ju v r 1998 v
> květnu a byla to druhá ochcáva u nás ve městě. A
> vysoli jsem za ni 460 tyček .Měl jsem s tím
> neustále nějaké problémy. A po čtyrech letech
> trápení jsem byl rád, že šla z domu. Ale zase,
> když to nebylo v servisu ,tak to jezdilo celkem
> svižně a do 8 litrů i s obsazeným autem.
>
> Nechcu moc kritizovat, je jisté že si to vozítko
> své kupce najde, ten velkej kufr je lákadlo thumbs up smiley ,
> jisté je i to že Šáde dělá i spolehlivá auta s
> dobrou užitnou hodnotou -kufr- thumbs up smiley ale osobně už
> bych do škodárny nešel. Mám auta dvě, Alfici pro
> radost, a Fanóša na ryby, ale to je jiná karta.
> A je docela hnus, když se mrknu z okna a na ulici
> stojí 10 aut a z toho je 7 x škodárna. Zkrátka
> lidé nepřekročí svůj stín a kupují to čím jsou
> masírováni reklamou anžto i jiné automobilky
> nabízí to samé, ne-li lepší za méně peněz. V týdnu
> jsem např. viděl v Globusu vystavenýho žabožrouta
> v naftě 1.6, v kosmický výbavě a za 269 tyček. A
> žádná fobie se tomu ani nepřiblíží a cenovkou je
> to taky jinde, a tak teď mudruj národe český
> ZKRÁTKA REKLAMA A VELKEJ KUFR DĚLÁ SVÝ thumbs up smiley


Kdyz by jsi dosel do autosalonu, ta by jsi zjisti, ze toho zaboztouta za tu cenu nekoupis. Je to sleva pri vyuziti financovani. Cena za hotove je plus 70-100k. Nedavno jsem prosel autosalony vsech spotrebnich znacek a prodejci frantiku docela dost klamou.
avatar Re: auto
02. 09. 2012 16:39
atnarfus,víš proč si teď tchýně koupila citrona, protože fabka se stejnou výbavou vycházela o víc než 40 000,- víc.
eny
Re: auto
02. 09. 2012 16:53
Otázka zní,, proč třeba po 5 letech jsou francouzi ke koupi za babku a škodovky drží cenu (jasně ,že mám Škodu). yawning smiley
Anonymní uživatel
Re: auto
02. 09. 2012 17:04
Protože z nich český národ dělá modlu a kupuje ty předražený vozítka a je zaslepenej. Hlavně TDÍ to je modla. Chlapci, choďte po zemi a neblbněte? Jinak k tomu financování. Nejsem extra přítelem frantíků, ale ta cenovka je reálná. Fobie je vedle toho i s rapidem jako chudá nevěsta. Šmytec. tahle debata nemá vert a tak končím. Vím své, do aut dělám celej život a tak tyto debaty jsou pro mne zcela zbytečné.
avatar Re: auto
02. 09. 2012 17:12
Každý rok, příjde chvíle, kdy tady začnou výměny názoru co je lepší. Každý má rád to svoje a to si obhajuje.
ps: nedávno jsem byl nucen jet 800km v nové oktávce 1,6tdi, proboha co na ní stojí tolik peněz, Nepohodlné, spracování nic moc, motor víc žere než jede atd.
Re: auto
02. 09. 2012 17:14
Chvála Bohu, že Škodulu svého času nekoupila automobilka s dámským přirozením. To bychom se asi všichni vozili v Daciích.
A je třeba se i dívat na servisní náklady, nejen na cenu nového auta. O škodovácké díly v rozumné ceně doslova zakopávám.
avatar Re: auto
02. 09. 2012 17:30
ono je to asi tak jak s autama tak se sexem...kdo má jakýkoli pekáč tak si myslí že je lepší než ostatní a rovněž má v podvědomí, že je že v sexu lepší picák než ostatní....
zhruba před týdnem jsem se v Hr na dálnici z legrace honil s mladým Italem, co měl novějšího Fiata 500 1,3 JTD a pak jsem to s úsměvem vzdal...smiling smiley
Re: auto
02. 09. 2012 18:47
Tak já se nechám občas v Oktávce vozit - je to tvrdé auto nepohodlné auto, kde mám kolena na palubní desce. Ve Fabii jsem jel jednou jako v taxiku - hrůza, jako bych se vezl na žebřiňáku. Jsem zatížen na MPV a teď mám C4 Picasso - měkké, pohodlné, tiché, prostorné, 150 koní a spotřeba benzinu do kolem 8 litrů a to jezdím hodně po městě. Do Chorvatska ve dvou po dálnici 7,2 litrů průměr. Měl jsem i Fiata Punto a Bravu, Scenica benzin i diesel. Všechno bez jediné poruchy, bez servisu a bez nutnosti koupě náhradních dílů. Fakt je ovšem to, že jsem všechna vozidla kupoval jako nová. Ale Škodovku, to opravdu raději ne. Onehdy jsem jel v Roomsteru. Prostorný, ale tvrdý, hlučný a volant to má kousek od obličeje a kdesi u stropu.
avatar Re: auto
02. 09. 2012 18:59
Kolik měříš? Já mám 185 a místa jako řidič mám v Octavii dost. A spolujezdkyně taky. Je pravda, že vzadu je ho méně,ale jelikož jezdíme většinou ve dvou, tak je to v pohodě. Do Chorvatska vyndávám zadní sedadla a dělám úpravu na lehnutí, Manželka si "letiště" nemůže vynachválit.Já většinou dojedu až do místa, kde trávíme dovolenou.
avatar Re: auto
02. 09. 2012 19:49
já jsem měl varianty Forda, Volkswagena, Fiata i Škodovky. Nejsem fanatickej Škodovkář, ale srovnávat Fiata se Škodovkou je dost velká troufalost ( teda podle mojich zkušeností ). No a jestli má Hanah volant kousek od obličeje, tak nesmí bejt varianta Krtináře thumbs up smiley. Renault má pro mne co jsem zkoušel absolutně nevyhovující naftové motory. Jinak motory shade 1,9 tdi mi nedělaj vrásky. Bez jediného problému a letos dovolená s přetíženou Ochcávkou za 5,5 litru a třeba víkend kdy jsem jel pro kluka na tábor Praha - Rakovník - Praha po dálnici za 4,5 litru mi nepřijde zas tak moc yawning smiley.Nicméně si klidně dovedu představit jiné auto než Škodovku. Důvodem ke změně by ale nebyla nespokojenost s vozem a už vůbec né s motorem.
Re: auto
02. 09. 2012 20:01
to se nám to tu rozjelo.. škoda vs. zbytek světa. Já jsem měl japonce,němce,taliána i francouze a všechny auta jsou jenom plechovka na kolech se svými nemocemi.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil darko (02. 09. 2012 20:24).
avatar Re: auto
02. 09. 2012 20:34
... jsu zvyklý na VW ... ale když je potřeba ... tak hezky z hrušky dolů a pak je dobrá Ibizka z toku 1993 ... spolehlivá, repasovaná ...
a taky jsu přesvědčen, že kdyby bylo třeba, tak bude na Jadran a zpět svištět jak za mlada ... je to benzin 1,8 i ... akorát že nemá klimu, ale byla dole na jihu yawning smiley asi 6x a muselo stačit střešní okno ...
fakt je ten, že má motor Golf ... takže zase VW drinking smiley
Anonymní uživatel
Re: auto
02. 09. 2012 22:35
Bessíku já měl předloni vytažený motor z Alfice v garáži na ponku, a chtěl jsem jet na dovku Fanóšem, ten by to taky dal, jen bychom byli grilovaný, ale robka to zatrhla. Ona bude pravda o autech asi tak někde uprostřed a každý z nás má kus nějaké pravdy. Jen si cením toho že se to opět nezačalo urážet mezi sebou. Jen klídek, začal BURČÁK-TIME a tak pijte je to velmi zdravé. Každá sklénka je jako plná náruč vitamínů a v zimě jako když je najdeš drinking smiley
Re: auto
03. 09. 2012 00:36
2. září a burčák? To musí být pěkné sračky dovezené odkudsi nebo dělané z nedozrálých hroznů a nastavené cukrem a jablečným moštem. Fuj.
Anonymní uživatel
Re: auto
03. 09. 2012 06:17
Omyl, jsou oblasti kde se už začal sbírat Iršai, např některé tratě v Pouzdřanech nebo Pasohlávkách, drinking smiley
Re: auto
03. 09. 2012 08:43
Škoda takových odrůd na burčák, distribuovaný do větších měst, říznutý stejně jablečným moštem. Vždyť burčák je pitelný tak max. dva dny. Když si představíme čas nutný k distribuci a prodeji, tak se nakonec prodávají sračky. No ale lidu obecnému je to jedno, on si potřebuje ožrat držku a je mu jedno, čím.
Anonymní uživatel
angry smileyRe: auto
03. 09. 2012 08:59
No Irsai Oliver není zrovna nic moc odrůda: Já si jezdím pro burčák do výše zmíněných dědin, nebo do Perné. Co pijí druzí je jejich věc.A pokud je ti známo, tak z burčáku se moc neopiješ, správný má mít 1-7% alkáče, takže nic moc. Je to opravdu lék. A pokud nemáš zvyk tento mok popíjet, tož sa zdrž komentů a ostatním to neprotiv.angry smiley
Re: angry smileyRe: auto
03. 09. 2012 09:17
hele udělejte si na to projímadlo vlastní vlákno.....
Re: auto
03. 09. 2012 20:02
[img4chybny-odkaz-rajced0402]
[img4chybny-odkaz-rajced0402]
Jsou to jenom stroje.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil tom61 (03. 09. 2012 20:07).
avatar Re: auto
05. 09. 2012 16:55
... Tosiko ... jak to dopadlo ? ... smileys with beer
Re: auto
05. 09. 2012 23:57
Bessy,probráno, máš SZ. thumbs up
Re: auto
15. 09. 2012 20:22
Prosím o radu.
Máte někdo zkušenost s výměnou stěracích gumiček v těchto lištách?A pokud ano jaký byl výsledek atd.
[img5chybny-odkaz-rajced0505]
Popřípadně jestli to má vůbec smysl?
Nové nejsou zrovna za hubičku,asi tisíc kč



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kopera (15. 09. 2012 21:08).
avatar Re: auto
15. 09. 2012 20:38
Tam se nemění gumičky, ale celé lišty.
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 87
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.