Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

auto

Autor kenad 
Re: auto
25. 07. 2012 00:35
Karel M. napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Myslím si, ač to opravili sebelíp, tak antikorozní
> ochrana je v háji, takže prodat co nejrychleji,
> samozřejmě jako nebourané.

Milý Karle, položil bych ti ruce na špalek a přerazil, poté pořádně potrápil tvoji rodinu. Jako omrdávač si nic jiného nezasloužíš - prodat jako neborané, jsi lidská veš !!
Re: auto
25. 07. 2012 06:47
Hoši nemám duvod to prodávat. Trvalo mu to trochu dýl ale udělal to pořádně. I kdybych to dal do Forda tak to stejně dovezou k němu páč jim lakuje auta. Nosníky chytlé nebyli.
Anonymní uživatel
Re: auto
25. 07. 2012 08:08
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil falknovsky (14. 05. 2013 07:55).
avatar Re: auto
25. 07. 2012 08:20
Schimi napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Karel M. napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Myslím si, ač to opravili sebelíp, tak
> antikorozní
> > ochrana je v háji, takže prodat co nejrychleji,
> > samozřejmě jako nebourané.
>
> Milý Karle, položil bych ti ruce na špalek a
> přerazil, poté pořádně potrápil tvoji rodinu. Jako
> omrdávač si nic jiného nezasloužíš - prodat jako
> neborané, jsi lidská veš !!



Schimi....v Tobě je teda dobroty...to co bys udělal.... KARLOVI .M....tak to jsou teda praktiky ...XIV. století a potrápit rodinu tak to je tak na MAFII..
Na každého jednou dojde ..i Ty mužeš jednou .....narazit .....jestli pak bys to Karlovi řekl..... osobně z ....očí do očí ..........
Re: auto
25. 07. 2012 08:35
falknovsky,neřešíme pravopis,ale auta.
Pro mne je důležitější obsah a ten tam Ajax napsal.(já taky dělám chyby)
Re: auto
25. 07. 2012 08:43
No já bych trošku doporučoval řešit i ten pravopis. Komu je jedno, jak se vyjadřuje, bývá někdy i jedno, zda například přijíždí do křižovatky po hlavní nebo vedlejší, atd.
Anonymní uživatel
Re: auto
25. 07. 2012 10:13
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil falknovsky (14. 05. 2013 07:54).
Re: auto
25. 07. 2012 10:53
2008MIRA napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Schimi napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Karel M. napsal(a):
> >
> --------------------------------------------------
>
> > -----
> > > Myslím si, ač to opravili sebelíp, tak
> > antikorozní
> > > ochrana je v háji, takže prodat co
> nejrychleji,
> > > samozřejmě jako nebourané.
> >
> > Milý Karle, položil bych ti ruce na špalek a
> > přerazil, poté pořádně potrápil tvoji rodinu.
> Jako
> > omrdávač si nic jiného nezasloužíš - prodat
> jako
> > neborané, jsi lidská veš !!

>
>
> Schimi....v Tobě je teda
> dobroty...to co bys udělal.... KARLOVI
> .M
....tak to jsou teda praktiky ...XIV.
> století a potrápit rodinu tak to je tak na
> MAFII..
> Na každého jednou dojde ..i Ty mužeš jednou
> .....narazit .....jestli pak bys to Karlovi
> řekl..... osobně z ....očí do očí
> ..........

A proč bych mu to jako neměl říct? Pointa byla o tom, že za takovou prasárnu, ke které naváděl se může i zaplatit, a že by měl začít přemýšlet hlavou, ve které asi nemá kilo mozku, ale kýbl hoven. A pokud jde o mě, ano můžu narazit, ale né z důvodu takové prasárny !!
Re: auto
25. 07. 2012 10:56
Výborně, falknovsky! Včetně těch hokejistů a kopálistů a obhajování chyb. A když už jsme u těch kopálistů, všimli jste si, že odpověď na položenou otázku reportéra u většiny z nich začíná slovy "Tak určitě" ? Ještě bych doplnil, že mnozí si pletou pravopisné chyby s obyčejnými překlepy a vše hází do jednoho pytle. Překlepy jsou ovšem něco jiného, např. špatné světlo, chybějící brejle, zbrklost, apod.
avatar Re: auto
25. 07. 2012 11:13
hanah napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ještě bych doplnil, že mnozí si
> pletou pravopisné chyby s obyčejnými překlepy a
> vše hází do jednoho pytle. Překlepy jsou ovšem
> něco jiného ...

Na překlepy je mistr nějaký chlap z Dox. A falknovsky mu zdatně konkuruje. Někdy to vypadá, jako by za klávesnicí seděla jedna a tatáž osoba ... yawning smiley
avatar Re: auto
25. 07. 2012 11:40
Karel M. napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Myslím si, ač to opravili sebelíp, tak antikorozní
> ochrana je v háji, takže prodat co nejrychleji,
> samozřejmě jako nebourané.

Karel M: Najdou se urcite lidi kteri se "snazi lhat" o tom ze jejich auto nebylo lakovane, to nemluvim o bouranem, mluvim o lakovanem, kvuli treba jenom skrabancum na aute, ale to zalezi na kupujicim, kdyz je to idiot a nepozna treba ze byl lakovany blatnik, naraznik, dvere, jeho chyba.
Nevim jak v CR ale tady existuje navic CARFAX a tam clovek najde skoro vsechno o aute, tzn. budto policajt, pojistovna nebo klempirna CARFAX-u poda zpravu ze s autem neco bylo v neporadku a to pak zustane naporad v "archivu" a kupujici si muze za $25 myslim CARFAX report koupit na internetu a jak uz jsem napsal kdyz to bylo neco jako ze pri couvani devadesatila babicka odrela naraznik, nevolala policajty a nehlasila to pojistovne a nechala si to opravit u nejakyho "ferdy mravence, prace vseho druhu" ktery to CARFAX-u nenahlasi, pak zalezi na kupujicim kdyz mu to nerekne jestli to pozna nebo nebo ne, coz neni zase tak tezke poznat jestli bylo auto lakovane nebo ne....
avatar Re: auto
25. 07. 2012 11:50
Peťas napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Fl.89 napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > ajax: Nechci Te nejak na$irat, ale podle tech
> > fotek co vidim, je to oprava tak na tri az pet
> > dni, samozrejme bych to potrebaval videt
> zespodu
> > jak to tam vypada ale neverim ze bylo hnuty s
> > "unibody"....
>
>
>
> Tak to vidíš hodně špatně - za třii dny to ani
> nenalakuješ. Samozřejmě není vidět, jak na tom
> jsou nosníky, ale tohle je min na 2, spíš na 3
> týdny.


Mozna vidim spatne, ale rict me nekdo TADY ze bude opravovat takovou vec dyl nez tyden tak tam to auto proste nedam.
A nalakovat napr. naraznik kdyz je odrenej nemuze trvat dyl nez den, rano tam auto das a odpoledne je hotovy...A to mluvim z vlastni zkusenosti...
avatar Re: auto
25. 07. 2012 12:18
Učitelko Ty jsi s toho děláš prču píšeš, že ......... Na překlepy je mistr nějaký chlap z Dox. A falknovsky mu zdatně konkuruje. Někdy to vypadá, jako by za klávesnicí seděla jedna a tatáž osoba ...

Mistr --chlap z Dox ,je náš dochtor Tomm a ten píše vždy správně a dobře....jemu netřeba ..FUŠOVAT do psaní ...má to zmáklé .
Anonymní uživatel
Re: auto
25. 07. 2012 13:14
Ty, Miro, Ty ,ne máš nějak rád....smileys with beer. Ale vážně. Učitelka je učitelka, a já učitelku častuji středním rodem.
Máme kastrovanýho kocoura, jmenuje se Hugo, a když o něm mluvím, tak říkám TO Hugo.smileys with beer
avatar Re: auto
25. 07. 2012 13:38
Je to nekolik mesicu zpet, jsme byli z manzelkou v nedeli nakupovat a i kdyz vzdycky parkuju auto co nejdal od odstatnich, prijdeme z obchodu k autu a nekdo me odrel, pravdepodobne pri couvani, naraznik.....angry smiley
Samozrejme me to moc nepotesilo, ale co se da delat, hned v pondeli rano jsem dal auto do lakovny a kolem treti odpoledne jsem ho mel zpet opravene, $380.
Samozrejme je dulezite pred tim nez clovek da auto opravit vyfotit co se stalo, protoze az budu auto davat protihodnotou za nove (trade-in), reknu co se me stalo a ukazu fotky aby videli jaka byla na tom narazniku skoda, coz bude asi $1,000 min co me daji za moje auto...

[i1192.photobucket.com]

[i1192.photobucket.com]

Upraveno 1x, dal jsem tam lepsi fotku...smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fl.89 (25. 07. 2012 13:40).
eny
Re: auto
25. 07. 2012 15:19
Tak rychlost opravy úžasná,nicméně za skoro 8000,-Kč by to asi udělali i u nás. Srazit z ceny 20000,-(1000 Usd) je taky pěkné maso. No jak je vidět, tak i v té américe jsou pěkná prasata,když odjedou a nenechají na sebe kontakt pro pojišťovnu. Asi tak jako u nás. angry smiley
Re: auto
25. 07. 2012 19:20
Schimi mě pranýřuje za to, že nabádám Ajaxe prodat bourané auto.Častuje mě nevybíravým způsobem, takovým způsobem bych si nikoho zde netroufl oslovovat. Možná v nadsázce někoho nabádám, ale jinak popisuji současný stav, který se mě nemusí líbit, ale situace je bohužel taková, že v byznysu s auty je to běžný jev. Až polovina prodávaných aut má stočené tachometry, o zatajených poškozeních ani nemluvě.O kradených autech s novou identitou se raději nebudu zmiňovat. Bohužel byznys s auty je velmi nevybíravý vč.i častého šizení servisních úkonů ze strany autoservisů. Taková je skutečnost a kdo si myslí opak, je bohužel naivní.Proto při koupi ojetého auta je třeba být mimořádně obezřetný a kdo tomu nerozumí, ať si raději s sebou vezme odborníka.
avatar Re: auto
25. 07. 2012 21:14
Musím souhlasit s Karlem. Hold je to smutná realita.sad smiley
avatar Re: auto
26. 07. 2012 11:59
eny napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak rychlost opravy úžasná,nicméně za skoro
> 8000,-Kč by to asi udělali i u nás. Srazit z ceny
> 20000,-(1000 Usd) je taky pěkné maso. No jak je
> vidět, tak i v té américe jsou pěkná prasata,když
> odjedou a nenechají na sebe kontakt pro
> pojišťovnu. Asi tak jako u nás. angry smiley

eny: Rychlost opravy uplne normalni, je tady hodne "lakoven" kde by me to "opravili" za stejnou dobu za $150, ale podle toho by to taky vypadalo, ze...Ja si myslim ze $380 za praci kterou udelali rozhodne neni moc....
Kdyz prodavas nebo davas protihodnotou auto tak je normalni ze za auto ktere nebylo nikdy lakovane a je perfektni, ve 100% stavu, dostanes vic nez za to na kterem z jakehokoli duvodu bylo neco opravovano, tim nemyslim opravy motoru apod, ale karoserie...
A prasata jsou vsude, nekde je jich vic, nekde min.
Re: auto
26. 07. 2012 14:03
Hele, nechces doufam Florido srovnavat skrablej naraznicek, cos mel ty s tim ajaxovym zadkem (no dobre, tak jeho auta)... protoze jsou to dve absolutne ruzne veci. Podobny skrabanec jsem mel jednou na blatniku (pujcil jsem auto rodicum a mam se tak uplne nevesla do vrat garaze), odpoledne to slo do dilny, druhy den (bylo by driv, ale nebyl cas pro to zajit) slo ven. Poznat to neni, ani po trech letech to nedoznalo zmen a stalo to 1200CZK ($60).

Nicmene ajaxovy ctyri mesice jsou dost, ja bych to nevydrzel :-)
avatar Re: auto
26. 07. 2012 15:49
Jozka: pomalu, pomalu, pomalu.... já nic nesrovnávám, to jsem napsal jenom proto že Peťas napsal že se to nedá za tři dny ani nalakovat...
Srovnávat ale zase můžu, protože když jsem měl před zhruba asi dvanácti letama havárku, šestnáctiletá holka která měla asi týden řidičák mě "trefila" zboku a škoda na mém autě byla skoro $7,000 a v opravné mě řekli že to bude trvat 7 pracovních dní auto opravit a nalakovat a trvalo to nakonec deset protože čekali na součástky, tak jsem tam dělal po sedmi dnech "melu" že neudělali co slíbili a až později, když jsem začal okolo aut dělat ,jsem si uvědomil jak rychlou a dobrou práci udělali...
Stejně jsem ale auto hned jak bylo opravený dal protihodnotou za nový i když nebylo ještě ani rok starý, ale přestal jsem mu "věřit"....
Re: auto
26. 07. 2012 17:51
Hoši aby jste byli v obraze. On tam byl bouchlý aj předek. Prosím hrubky opravit.
Re: auto
26. 07. 2012 21:00
Už nám zase vládne dolar a kapitalisti. Jak jsem dřív nesnášel Rusáky, nyní nesnáším Amíky. Vdala se tam moje neteř a stala se z ní taková ..., že ji nesnáším ani jako svoji příbuznou.
Re: auto
26. 07. 2012 21:11
Kdysi byla auta k praktické potřebě. Měla praktické nárazníky, na kterých nebyly vidět škrábance a pokud člověk lehce ťukl, tak to na nich někdy také nebylo vidět. Nárazník byl od toho, aby se do něj naráželo a chránilo se auto. Dnes je tzv.nárazník pěkný, v barvě auta, je z něj místo praktické věci módní doplňek a pokud se nepatrně škrábne, je to tragedie. Kdysi se v Paříži na rovině parkovala auta tak, že se nechal neutrál a nezatáhla se ruční brzda. Zaparkovaných aut se na ulici vešlo víc, protože když se někdo chtěl vmáčknout do malé skuliny, tak odtlačil ta dvě auta, co parkovala kolem. Dnes by to skončilo ohromnou konjunkturou lakoven.
avatar Re: auto
26. 07. 2012 21:37
...já zase nesnáším závistivé lidi...
Naštěstí tady jich není tak mnoho...
Anonymní uživatel
Re: auto
26. 07. 2012 22:02
Globíku, ale zase by vznikla nová pracovní místasmileys with beer
avatar Re: auto
26. 07. 2012 22:32
Globík: Můžu Ťi říct že su rád že už se ty auta nevyrábějí a to z mnoha důvodů....:-)
Re: auto
27. 07. 2012 06:18
Mohl bys ty důvody uvést?
Re: auto
27. 07. 2012 06:50
Karle, co se tady píše přejdi s humorem. Rady jsou to dobré ovšem na hov-by. Jsou tací co si auto koupějí z jedné výplaty ovšem jsou i jiní. Buď rád co máš a hlavně aby sloužilo. Jenom to cenové vyrovnání aby bylo rozumné. Tedy dle mne vše gratis.
Ale to je již Tvůj problém. Přeji Ti hodně šťastných km !thumbs up
Re: auto
27. 07. 2012 08:24
Pravda, co bylo sděleno.... lakovny nemají moc práce nyní, protože lidi ani salóny, tolik nezpravují, mj. se také více mění za celé díly, už se tolik "nekituje".
Všeobecně se už dává na oděv, že starší auta vydrží víc. (např. minulý SM a nádherný článek o Porshe Carrera 911 z roku 82, tuším, kde se píše o nájezdu na jedněch brzdových destičkách 400 tis !! km, atd.).

Jinak dělal jsem nějakou dobu i brigádně v bazaru a prodávají se šílené auta. Zpravit a prodat je cesta, a neměl by to být cíl.
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 58
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.