Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

auto

Autor kenad 
avatar Re: auto
25. 03. 2012 12:05
...musím dodat že vyjímky se najdou všude, protože tady na fóru určitě zase někdo napíše že slyšel že od jeho známého brtranec má sestřenici a její sestry známek který žije v Canadě gumy přezouvá.......smiling bouncing smiley
avatar Re: auto
25. 03. 2012 12:12
Omlouvám se za překlepy, píšu vleže a nerad upravují svoje příspěvky, aby z nich po reakcích na ně nevzniklo úplně něco jiného... Dost přispěvovatelů to tady tak dělá a zase, někdy to udělám taky ato když třeba udělám hrubku která si myslím že už se nedá přenést přes srdce...yawning smiley
avatar Re: auto
25. 03. 2012 12:13
No ono to není jenom České specifikum, i okolní státy mají systém letních a zimních pneumatik. Já ten rozdíl v zimě poznám, hlavně při bržděn a jakýkoliv menší kopeček posypaný sněhem je na letních pneu dost velký problém, takže já přezouvat budu.
Re: auto
25. 03. 2012 12:17
Fl89.

Ono to zaprve neni ceske specifikum, s tim bys asi v Nemecku ci Rakousku narazil, za druhe to smysl ma. Nevim jak v Canade, ale myslim, ze to bylo na konci roku ve zpravodajstvi z USA, kde ukazovali zabery z New Yorku (?), po snehove bouri ochromenem. Na ulicich asi tak tricet, ctyricet cisel snehu, po silnicich se obcas potacela auta, neschopna rozjezdu, ci zastaveni uz na jakemkoliv mirnem kopci... Situace za ktere se bezne v Jablonci ci Liberci jezdi kazdy rok...

Stejne jako mi vypravela sestra situacni komedii z dob studii v Britanii. Napadlo pet cisel snehu, vsechno se zavrelo, auta mela div ne zakaz vyjizdeni, ta, co vyjizdela zhusta koncila v pangejtech. A nechapali ze ona nechape...

A kdybych Floridovi prozradil, ze jsou zeme, kde se obcas pouzvaji nejen zimni gumy, ale dokonce i gumy s hrebiky...
avatar Re: auto
25. 03. 2012 12:46
Presne tak, kazdy at si dela co chce, jeden prezouva, druhy neprezouva a ja se radeji uz 24ty rok zime a snehu vyhybam a myslim si ze to je nejlepsi reseni a ze uz snih nikdy neuvidim jinak nez v TV a na fotkach....thumbs upthumbs up smileyhot smileysmiling bouncing smileysmileys with beergrinning smiley
avatar Re: auto
25. 03. 2012 12:49
FL89
je fakt, že když jsem byl na dovče v Emerice v Mexiku, tak tam opravdu potřebu zimních pneu memají...
třeba v Kanadě ale někde jo....yawning smiley
[en.wikipedia.org]....
avatar Re: auto
25. 03. 2012 12:53
No jo Quebec, tam je vsechno jinak...smiling smiley
avatar Re: auto
25. 03. 2012 12:57
Ja mam dosti pocetnou cast rodiny v Alberte, a bydli hoooodne na severu a pneumatiky rozhodne neprezouvaji, neprezouvali a ani neslyseli ze by nekdo nekdy prezouval a ja jsem to taky neslysel ze by nekdo z nasich znamych kteri ziji na severu prezouval...yawning smiley
avatar Re: auto
25. 03. 2012 12:59
....ale to je jedno pokud na to mate v CR zakon tak prezouvejte...smiling smiley
avatar Re: auto
25. 03. 2012 13:05
...no ja doufam ze ma manzelka na Honde dobry pneumatiky na vodu protoze tady konecne prselo, celou noc, a ted jedu pro benal z jejim autem a pak pro kafe do Starbucks a vzdycky v nedeli rano kdyz na silnicich nejsou auta tomu slusne davam tak abych to neoprel nekde o strom....grinning smiley
Re: auto
25. 03. 2012 13:18
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (07. 01. 2013 19:47).
Re: auto
25. 03. 2012 13:28
Fl.89 chytrej jak rádio.
avatar Re: auto
25. 03. 2012 13:43
... v ČR ale přece žádný zákon nenařizuje ... vždy přezouvat pneu ... smileys with beer
Re: auto
25. 03. 2012 16:13
FI.89 skus si přečíst toto
[www.jubo.cz]
avatar Re: auto
25. 03. 2012 22:41
krall12 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Fl.89 chytrej jak rádio.


Lepsi nez blbej jak stolverk....thumbs up smiley

...samozrejme ze to neni mysleno konkretne na nekoho...
avatar Re: auto
25. 03. 2012 22:46
...a jinak me jedno na cem kdo jezdi, kdyz vam to vyhovuje tak si na auto dejte treba pasy z tanku...yawning smiley
avatar Re: auto
25. 03. 2012 22:51
Ferrari dnes po delsi dobe vitezstvi ve F1...Fernando...!!!
Re: auto
26. 03. 2012 07:46
Móóóc vtipný.
avatar Re: auto
26. 03. 2012 09:10
hele Florido když se kouknu na tuhle stránku, tak musím konstatovat, že máš evidentně spoustu nevyužitý kapacity. Kdybys trochu máknul, tak nebudeš nejlepší nejen ve svém oboru, ale i Obama bude v prd..i.
No a my bychom byli hrdí, že nejen Tony Čermák byl starostou Chicaga, ale měli jsme i prezidenta USA yawning smiley.
Re: auto
26. 03. 2012 10:57
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (07. 01. 2013 19:47).
avatar Re: auto
26. 03. 2012 11:57
trosecnik: To vis, nedele, volny den, krome asi tri hodin nakupovani jsem nic vcera nedelal, relax, TV, internet...yawning smiley
...a dnes to zase zacne, hokna, stress, porad dokola...zivot je nadhernej...smoking smiley
avatar Re: auto
26. 03. 2012 16:21
Florida ,ten se jen tak nedá ,dá se říci ,že je tady na foru a celkově na NAŠE odpovědi už dost imuní ,a asi je nad věcí ..tak v pohodě provokuje ..no a MY mu to
tady papkáme.Já už když vidim tu vlajku ..tak se mi to nák nechce čítat.Dřív byly srpy a kladiva ..no tak těd mame HVĚZDY A PRUHY a těžký US rozumy .
Re: auto
26. 03. 2012 20:25
A Florida ještě zapomněl napsat, kolik spořádal hambáčů a vypil Coca-Coly. Jo, U.S.A. náš nový vzor.
Re: auto
26. 03. 2012 21:55
Mě by jen zajímalo, kdy naposled byl Florida v Chorvatsku?
Už mnohokrát jsem se ho na to chtěl zeptat, když tu tak čítám ty jeho moudra velkého bratra...yawning smiley
Re: auto
26. 03. 2012 22:04
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (07. 01. 2013 19:46).
avatar Re: auto
28. 03. 2012 07:31
OT
o pojištění vozu
soused si koupil na leasing v roce 2009 čtyřkolový přívěs. Ten byl za dobu pronájmu pojištěn u leasingové firmy. Po vypršení smlouvy byl přívěs jeho a on ho zapomněl hned přihlásit na sebe na povinné ručení. Udělal to až po 3 měsících. Včera, tedy cca po 3 letech, mu přišla od České kanceláře pojistitelů výzva, aby zaplatil 11 870,- Kč, neboť zjistili, že vozidlo nebylo v roce 2009 3 měsíce pojištěno a on byl majitelem. Jmenuje se to vzletně "zákonný příspěvek nepojištěných vozidel", jinak řečeno je to pokuta, která převyšuje sumu celoročního pojištění. Za den prodlení mu tedy naúčtovali 130,- Kč. Zaplatit do 30 dnů, jinak soudní vymáhání, že na to oni 3 roky srali je věc jiná.
Tedy upozornění, při různých převodech a koupích - nezapomenout hned na uzavření povinného ručení. Počítačový velký bratr nespí.
Re: auto
28. 03. 2012 11:39
Úřad to dělá schválně, mají v software hlídače, který ohlídá promlčení, ale současně to natahuje, protože i penále jsou pro ně peníze, takže neurgují hned, ale až těsně před promlčením.
avatar Re: auto
28. 03. 2012 14:00
jj macku .. za blbost se platí všude yawning smiley .. spousta lidí na to házela bobek , tak holt museli zpřísnit pravidla ... to ten leasing měl na půl roku ? Třech let se nějak nemůžu dopočítat smiling smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: auto
28. 03. 2012 14:30
zahájo .. tam se penále neúčtuje , ale pevná částka za den ... která je samo vyšší než kdyby to zaplatil normálně , spíš to trvá, něž to v těch milionech aut najdou a porovnají data ze všech pojišťoven yawning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: auto
28. 03. 2012 14:36
napsal jsem to blbě, leasig byl od roku 2006, vypršel v červenci 2009 a on jednoduše zapomněl po převzetí do vlastnictví zařídit zelenou kartu, asi ho zmátlo, že se jednalo o přívěs a ne o auto....
jinak, zde je stránka od těch pojistitelů, kde si může každý ověřit, zda má auto pojištěné...(dobré třeba pro toho, když vám někdo někdo od nehody ujede a vy máte.jeho RZ....
[www.bezpojisteni.cz]
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

mdr
Hosté: 191
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.