Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

auto

Autor kenad 
avatar Re: auto
24. 05. 2011 11:13
Darko chceš říct , že ten Saab za první rok provozu nalítal 94.000 km a od té doby stojí v bazaru ?? eye popping smiley yawning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: auto
24. 05. 2011 12:35
je to asi opravdu tak,bazar je kousek od baráku a opravdu tam stojí 5 let.Za tu dobu ho slevnili o 70 tis. kč.Co je na těch km divného ? Služební Passaty co mají nalítaných 150 tis. km za rok ti nepřijdou divné ?
Anonymní uživatel
Re: auto
24. 05. 2011 18:27
No i pro mne je to trochu divné. Stojí 189.900,- kč. Pokud tam je již 5 let, tak to nechápu. Osobně bych ho dal za 160 tis a byl by pryč hned. Alespoň se domnívám. Nevím, kšeft je kšeft a jak se říká : každé ráno se probudí nějaký trouba a Ty ho musíš chytit. Auto, když stojí pět let a i kdyby najelo třeba 5 tis. km - je to na nic.
Ne fakt, tomuto nerozumím. To s ním nikdo opravdu nejezdí ???? Nebo je to nějaký "špek" ????confused smiley
Re: auto
24. 05. 2011 19:45
A hlavně, že je cena 189.900,-- Devítky na konci. Primitivismus.
avatar Re: auto
24. 05. 2011 20:11
To hanah
to není primitivismus ale říká se tomu Baťova cena spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: auto
24. 05. 2011 20:56
S tím souhlas,a prosím vás jak vypadá cena benz.v Brně a okolí nevíte někdo,asi bude taky jak ta cena u toho Saabu co?
Re: auto
24. 05. 2011 22:31
To Lova: Ano, samozřejmě vím, že je to Baťovská cena. Já takovými prodejci, kteří mně z dvouset tisíc sleví stokorunu, pohrdám.
Re: auto
25. 05. 2011 01:32
No,mě teda spíš zaujalo,že rok výroby je 2005 a datum první registrace 2004.Jako zákazníkovi už mi nemusí nikdo nic vysvětlovat.Já bych to auto prostě nechtěl.thumbs up smiley
avatar Re: auto
26. 05. 2011 20:00
... na fotce z jednoho polského fora o Chorvatsku je tato sestava ...s tím, že obytňák táhne k Jadranu ten malý osobák ...
ptám se ... i tak je to možné ? smoking smiley




Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (26. 05. 2011 21:16).
Anonymní uživatel
Re: auto
26. 05. 2011 20:29
Technicky to možné je, běžně se auta tahala i v této zemi tzv. na triangli Používaslose to třeba pro dopravu soutěžních aut v sedmdesátých letech. Ovšem je otázkou, jakou nebrzděnou hmotu ten obytňák smí tahat. Dost dobře si neumím představit propojení těch brzdových sousta.
avatar Re: auto
26. 05. 2011 21:20
... ten fiátek bude mít něco kolem tuny ... takže na tyči a nebrzděný ... smiling smiley
avatar Re: auto
26. 05. 2011 21:36
mňa by aj tak zaujímalo jak to tam má.predná náprava musí byť nejak riadená... či?
Re: auto
27. 05. 2011 06:38
to michal306: ano je to dálkově ovládané z kabiny ale od spolujezdce.
avatar Re: auto
27. 05. 2011 08:05
... Zdeno ... drinking smiley jak to myslíš, to fakt jde ?... to snad dělal Mirus, když vozili objemné náklady dva podvalníky za sebou ... grinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (27. 05. 2011 08:08).
Re: auto
27. 05. 2011 09:50
Neco podobneho jsem loni videl taky, akorat tahali Smarta, bohuzel jsem to nestihl vyfotit.
avatar Re: auto
27. 05. 2011 10:12
Možná je to v Chorvatsku jinak, ale není náhodou tažení auta po dálnici možné jen po nejbližší exit ?

Před pár lety nás takhle chytili němečtí policajti na dálnici u Lipska a doprovodili nás k nejbližšímu exitu, aby nás náhodou nenapadlo pokračovat po dálnici až do ČR.
Re: auto
27. 05. 2011 11:21
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ... Zdeno ... drinking smiley jak to myslíš, to fakt jde ?...
> to snad dělal Mirus, když vozili objemné náklady
> dva podvalníky za sebou ...
grinning smiley


My jsme objemné náklady nevozili, nabylo místo !
My ten jeden měli naložený na tom druhém jako rezervní, pro případ, že by se ten spodní porouchal ! thumbs up smiley

Když jsme v minulém století jezdili ( 2x T148 S3 + T 815 UDS) na týdenní turnusy z Brna do Ostravy (Pustkovec) bourat staré baráky pro nové sídliště, vždy jsme se všichni tři vraceli jedním autem do Brna a v pondělí zase Ostrava. Tehdy se nedalo bez vytížení (srstky to kontrolovaly) a sehnat a následně někde ještě naložit náklad bylo na půl dne a po dojezdu do Brna, už to stejně v žádné firmě nevyloží. Tak jsme měli vedle maringotky dřevěnou dvoumetrovou bednu, ta se pomoci bagru a lana naložila a už se jelo. No a v pondělí zase zpátky.
Ta najezdila kilometrů, než nám ji v Praze nepřízpůsobiví v zimě ukradli na topení ! smileys with beer
Re: auto
27. 05. 2011 14:27
ano jde to na www.ebay.com to najdeš . Je k tomu joistik nebo jak se to píše a ovládá to spolujezdec.
Re: scenik II 1.9 dci 88 kw
29. 05. 2011 19:43
spotřeba 5 litrů
Re: auto
29. 05. 2011 20:07
Není tu nějakej odborník na autoklimatizace nejlépe z Prahy a okolí ?
...
29. 05. 2011 20:26
Hmm...Jak to tady tak pročítám,většina se do HR vydává nějakým dělem..:-)..Kdybych neznal ten svůj obývák na útěku(Opel Zafira 1.6 16V 75kw),tak radši vyrazím pěšky.Záfa dostala nové rozvody,termostat,přední čepy,napínací kladku klíňáku,kotouče+destičky,veškeré filtry+náplně..Tak snad se na mně někde nevyprdne..A jestli jo,tak ji to vyčítat stejně nebudu,páč holka už se mnou odjezdila nějakých 147tkm,takže na vrtochy má nejspíš právo..:-)).Ale uklidňuji se tímhle:V roce 1984 jsem jel na svoji první dovču k moři,do Rumunska..Jako sedmiletý kluk.Osádku Škody 100 de luxe tvořili kromě mně ještě můj o rok mladší bratr,rodiče a prarodiče.V autě šest lidí+přívěsný vozík cca 200kg..Škodověnka urazila během 14ti dnů celkem 2700km,do kopce,z kopce..Pamatuju si jako dnes,jak jsme na cestě závodili s Wartburgy,čůrali do kukuřice,potkali medvěda-fakt,nekecám,při koupání jsem v moři potkal nefalšované lidské lejno, před stanem vykopal v písku díru metr x metr x metr,a na pláži si vrazil kousek mušle do kolena..Jizva je tam dodnes..A Škodověnka vydržela..Sice je fakt,že děda byl pedant a před odjezdem zgenerálkoval snad i panty u dveří..Přesně podle jeho hesla:těžce na cvičišti,lehce na bojišti..A tak si říkám:Vydržela Škodověnka,vydrží i Záfa..A pokud ne,něco jsem sakra zanedbal..:-)
Re: ...
29. 05. 2011 21:16
Lidi, co se furt bojíte? V Česku nalítáte tisíce kilometrů bez poruchy a za humna tisíc tam a tisíc zpět se bojíte? Copak s přejezdem hranic auto něco začuje a začne naschvál stávkovat?
Anonymní uživatel
Re: ...
29. 05. 2011 21:23
Přátelé, letos do ID vyrážíme téměř veteránem, vW passat B3, rok výroby 1993, sic á jen 180 tis. km... To auto má svůj příběz, v naší stáji ocitlo namísto nové Hondy City, le to je příběh dlouhý a teskný, jímž Vás nebudu zatěžovat. Nicméně L.P. 2008 jsem jel fabií, která při odjezdu měla 221 tis km za sebou. Dnes má něco přes 270 ti. a kdyby nám nebyla malá, jel bych raději s ní. Je to otázka toho , jak svému autu věřímne( ono to vycítíyawning smiley. A náš rudý passat má jedinou slabinu, nějak hůřsvítí... nu, pomůžeme mu.
Naprosto souhlasím s předchozím příspevkem haanah.
Re: ...
29. 05. 2011 21:52
Dojedete to tam vklidu, neboj smiling smiley
Re: auto
29. 05. 2011 21:54
Přátelé, nechci malovat čerta na zeď, totéž jsem si myslel i já, ale před 2 lety jsem musel vyhledat pomoc na cestě kvůli nefunkčnímu napínáku klínového řemene. A to jsem pedant na auta,jako málokterý z vás a o Oktávce, kterou vlastním, si myslím jen to nejlepší.Ale to nebylo ještě to nejhorší. Před 6 lety mě zmizelo auto v Černé Hoře, naštěstí bylo "jen "odtaženo, což jsem zpočátku samozřejmě nevěděl.To pak byl teprve šok, když jsem ještě nevyložené auto nenašel na svém místě, zvláště když auta místních vedle stála dál. Prostě stát se může cokoli, s tím musíme každý podvědomě počítat, zase na druhou stranu je zbytečné předem si kazit dovolenou.Přeji všem klidnou dovolenou.
Re: auto
31. 05. 2011 16:38
Ahoj jsem tu nový tak všechny motoristy zdravím,přeji mnoho km bez nehody,máme doma oktavku combi.
avatar Re: auto
31. 05. 2011 17:26
tak vítaj a prihoď foto smiling smiley
avatar Re: auto
31. 05. 2011 18:45
Zdravím,

tak letos poprvé s Octavia 1.6 55 kW (2001)



loni s Felicia 1.3 MPi (1998) , uplne bez problemu.



na cestě z Chorvatskem, někde za Splitem, bylo to trošku do kopce tak pro jistotu chlazení.. smiling smiley
Re: auto
31. 05. 2011 21:21
a



Upraveno 1krát. Naposledy upravil hanah (28. 06. 2011 19:24).
avatar Re: auto
31. 05. 2011 21:32
hanah, dnes som to auto videl na živo a klobúk dolu...
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 181
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.