Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

auto

Autor kenad 
Re: auto
27. 03. 2011 22:11
Že by autošampon s voskem ale asi to nebude tak profesionální.smiling smiley
avatar Re: auto
27. 03. 2011 22:16
autošampon s voskom je fajn ale tak raz za cas je potreba to napastovat poriadno ja to robim tak 4x do roka. hlavne pred zimou. ten rozdiel poznas.. dokial s tym nevyjdes na cestu grinning smiley
Re: auto
27. 03. 2011 22:21
Asi to tedy budu muset vyzkouset a pak nikam radsi nejezdit aspon pred tou zimou ale ted mam v planu nechat profi rozlestit lak tak az potom.
avatar Re: auto
27. 03. 2011 22:32
kazde 2 az 3 mesiace staci na laku to poznas o par rokov. ja pouzivam sonax som s nim spokojny, turtle vax je tiez dobry aj vic znaciek ale nemam skusenosti. malou houbou nanesiem vosk po umyti na lak a necham v tieni uschnut tak pol hodinukludne aj viac, v navode pisu nieco ine ale takto sa mi to najviac osvedcilo, a potom handrou z flanelovej kosele kruzivymy pohbmy lestim az to dam cele dole a nazaver dolestim flysom ci jak sa vola ten material. vysledkom je lesk jak psi koule smiling smiley
napiste aj ostatni co pouzivate a jak.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil mihal306 (27. 03. 2011 22:34).
Re: auto
27. 03. 2011 22:53
MA FRA - Carlux, ochranný a leštící vosk se zrcadlovým efektem neco takoveho muze byt radsi delam s Mafrou tak at to mam vse od jedne firmy.



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Tielk (27. 03. 2011 22:54).
avatar Re: auto
27. 03. 2011 22:56
naadherna alfa to sa mi zda alebo mas folie aj na prednych sklach? tiez som kedysi mal, ale nas zakon bol proti a stali ma vela na pokutach tak som ich dal dolu a par mesiacov na to ich povolili aj u nas grinning smiley skoda malo to svoje vyhody.
avatar Re: auto
27. 03. 2011 23:06
Fl.89 napsal(a):
> Jinak presne tak, at si kazdy jezdi v cem chce,
> muj nazor je ale ten ze v Evrope, obvzlast pak v
> CR je diesel obliben hlavne kvuli financni
> strance...yawning smiley

Nejen v ČR. grinning smiley viz. Francie
Anonymní uživatel
Re: auto
28. 03. 2011 03:16
Tydlo
stačí si přečíst v minulosti na př.

Re: auto
20. 03. 2011 19:20

a zjistíš že tato otázka o ničem se probírá hezky dlouho. Diesel - benzin. Benzin - nafta. A některé náměty jsou až zarážející.
A když jsem již u těch vosků atd.
Jednou tady Florida napsal Xzilon. Nekecám. Zkoušel jsem zde něco podobného sehnat. Bez úspěchu. Přitom jsem ale zjistil, že se jedná o jeden z nejlepších vosků. Využívá se i v leteckém průmyslu. Když někdo jezdíte ven. Zkuste se na ten přípravek zeptat. Je li k sehnání. Podejte nějakou zprávičku. Já bych si ho koupil okamžitě. Podívejte se na stránky :
www.xzilon.com/
Je to velmi zajimavé.
avatar Re: auto
28. 03. 2011 11:47
Satava: Asi tak nejak, az na to ze Xzilon neni vosk, ale "molecular adhesion" a kdyz nevis presne jak postupovat pri aplikaci na povrch karoserie, oken, chromu, plasticke venkovni casti auta a disky kol, muzes udelat vic skody nez uzitku....Jinak si myslim ze se "volne" neprodava v obchodech, ale sehnat se da pres internet...Jinak u nas stoji aplikace $699 plus dan a dostanes 5 let zaruku na exterier a interier auta a po dobu peti let nemusis auto voskovat ( ja doporucuju tak maximalne tri, mozna ctyri roky, nase Honda je stara dva roky a jeden mesic a nekdy na konci roku planuji aplikovat Xzilon znovu protoze na aute neni jediny skrabanec nebo poskozeni laku. V pripade ze auto neni nove a ma skrabance nebo jinak i lehce poskozeny lak NEDOPORUCUJE se Xzilon aplikovat, protoze po aplikaci jsou i drobne nedostatky na karoserii mnohem vic viditelne (vysoky lesk). Na BMW jsem aplikoval Xzilon take hned po koupi. Na interier se pouziva na kuzi "mink oil" a na koberce nejaky Xzilon pripravek, jmeno ale z hlavy nevim.
avatar Re: auto
28. 03. 2011 11:55
[cgi.ebay.com]

...az na ten "Black Magic" na pneumatiky, ten nema z Xzilon nic spolecneho, je tady vsechno co je na aplikaci potreba, nevim teda kde to ten dotycny bere, ale je to vsechno co ma byt....
avatar Re: auto
28. 03. 2011 11:59
..tady je dalsi...

[compare.ebay.com]
avatar Re: auto
28. 03. 2011 12:01
...samozrejme kdyz aplikaci neprovadi "autorizovany prodejce" tzn. "car dealer", zadnou zaruku vam nikdo neda, proto taky platite vic u "autorizovaneho prodejce" za aplikaci plus 5 let zaruku....:-)
Re: auto
28. 03. 2011 15:20
mihal306 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> naadherna alfa to sa mi zda alebo mas folie aj na
> prednych sklach? tiez som kedysi mal, ale nas
> zakon bol proti a stali ma vela na pokutach tak
> som ich dal dolu a par mesiacov na to ich povolili
> aj u nas grinning smiley skoda malo to svoje vyhody.

Jasne to jsou folie jsou stejne tmave jak ten zadek kde je to zatmaveny original ale jsou to ty nejsvetlejsi a je pres ne dobre videt jedinej problem je v noci kdyz potrebuju couvat podle zrcatek to je boj ale neni to moc casto takze se to da.Chtel jsem sem vlozit foto ale nejak mi to neslo tak to prvne nastuduju a pak to postnu.Tak nevim jestli jsi ten odkaz zkopiroval nebo tu ta fotka byla a ja to smazl v domeni ze tu neni?
Re: auto
28. 03. 2011 19:23
Máte-li zájem dozvědět se něco více o údržbě laku,zkuste mrknout na stránky [www.detailing.cz], tam toho je o mytí,leštění a voskování aut spousta,včetně přípravků.Pěkné jsou ukázky v galerii - Vaše skvosty.
Anonymní uživatel
Re: auto
28. 03. 2011 20:42
Tielk,
o jaké alfě je tady řeč. Žádnou nevidím!!!!!!!angry smiley
avatar Re: auto
28. 03. 2011 20:46
Čau chlapi nemáte někdo radu jak rozleštit trochu zašlý lak na Fabce totiž to asi někdo stříkal je to pěkný ale ten lak začína s určitého uhlu trošku matnout je to červený a nad tou gumou skoro bledý díkesconfused smiley
avatar Re: auto
28. 03. 2011 21:56
leštěnka 3M světle zelenej uzávěr nebo bílej uzávěr
Re: auto
28. 03. 2011 22:44
Šatava napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tielk,
> o jaké alfě je tady řeč. Žádnou nevidím!!!!!!!angry smiley





Ten obrazek jsem jeste nerozchodil tak aspon klikaci odkaz je to jen umyty samponem s voskem takze to vypada pomerne slusne ale zkusim ten samotnej vosk a uvidim. [img545.imageshack.us]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Tielk (28. 03. 2011 22:45).
Re: auto
28. 03. 2011 22:50
Zkusím tu alfu tochu zviditelnit. Doufám že se na mne Tielk nebude zlobit




Upraveno 1krát. Naposledy upravil Zahajskej (28. 03. 2011 22:51).
Re: auto
28. 03. 2011 23:02
Supr diky urcite se zlobit nebude snad jen na svoji neschopnost ale to se da az bude cas studiem uspesne lecit diky.smiling smiley
avatar Re: auto
28. 03. 2011 23:10
vendis napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Čau chlapi nemáte někdo radu jak rozleštit trochu
> zašlý lak na Fabce totiž to asi někdo stříkal je
> to pěkný ale ten lak začína s určitého uhlu trošku
> matnout je to červený a nad tou gumou skoro bledý
> díkesconfused smiley
Tak tohle u některých červených dělá.Dokáže to vyblednout skoro do bíla.Dá se to vylešeye popping smileytit ale za chvíli je to znovu.
Anonymní uživatel
Re: auto
29. 03. 2011 07:30
Zahajskej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zkusím tu alfu tochu zviditelnit. Doufám že se na
> mne Tielk nebude zlobit
> [img545.imageshack.us]
> .jpg


Jo Alfa to je srdcovka a parádní kára, také jezdím černou a je to drak, 200 kobylek táhne jako z praku a 5válec nechrochtá
avatar Re: auto
29. 03. 2011 07:45
Ahojte. "Musela" jsem vám to tu dát....hned tak mě něco neupoutá, ale toto ano..... Zdraví R.
Re: auto
29. 03. 2011 11:29
URL=http://img339.imageshack.us/i/hvar2009095.jpg/] [/URL]

Chtěl jsem si to vyzkoušet, ale mně tam nepustili...tak aspoň vnoučátka !!!
Anonymní uživatel
Re: auto
29. 03. 2011 20:46
Ta Alfa 159 je pěkná ale motor to chce ten silnější (2,4 TD) potom ano. Moc se alfa polepšila. Moc.thumbs up Jezdil jsem s nima ale nikdy jsem ji nevlastnil. 1300 Junior - nazapomenutelné !!!!!!!!!!!!!!!!

Není to krása. Tam by se jednou alfa měla dostat !!!!thumbs up
Re: auto
29. 03. 2011 22:03
Šatava:Ano nemusis mit strach je tam 2,4 jtd 209koni takze ta nejsilnejsi 2,4 co delaji +par koniku navrch spotreba po meste cca 8litru coz si myslim neni spatne.Jinak ano Alfa je u nas doma srdcovka uz je to 3 kousek a vzdy spokojenost.
avatar Re: auto
30. 03. 2011 08:34
ahoj

dneska na novinkách :

[www.novinky.cz]

:-)

bob
avatar Re: auto
30. 03. 2011 11:26
bioubi: Rozesmala me hned prvni veta..."muž do 24 let z Prahy, který řídí devět let starý, silný dieselový vůz"...
tohle taky neni spatne..."že nejrizikovější na silnici je mladý muž do 30 let v tmavém audi“ ...grinning smiley

tzn. ze mladi lide bez respektu jsou nebezpecni, jako ostatne vsude jinde na silnicich, nejenom v CR...
avatar Re: auto
30. 03. 2011 21:09
Takže se trochu pochlubim když to vyjde tak zakoupím staronové auto na cestu do chorvatska Renault Scenic 1,9dT 183000km to bude trochu jiná cesta než jako sardele v P306 i když už 3krát bez problémů. Ještě prodat Tipo 1,4 200000km a mích poctivých 110000km bez závad těžko se mě bude prodávat ZLATÉ AUTOsad smiley snad mě auto s pi...u nezklame moc jim nevěřim
Re: auto
30. 03. 2011 21:37
martas74 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Takže se trochu pochlubim když to vyjde tak
> zakoupím staronové auto na cestu do chorvatska
> Renault Scenic 1,9dT 183000km to bude trochu jiná
> cesta než jako sardele v P306 i když už 3krát bez
> problémů. Ještě prodat Tipo 1,4 200000km a mích
> poctivých 110000km bez závad těžko se mě bude
> prodávat ZLATÉ AUTOsad smiley snad mě auto s pi...u
> nezklame moc jim nevěřim


jestli je to Scenic I po faceliftu,tak to jde,ale jestli je to Scenic II,tak potěš hodiny.Přečti si jejich forum .Radši kup Xsaru Picasso jako já,ta je jakž takž spolehlivá (oproti Scenicu) [forum.renaultclub.cz] [forum.renaultclub.cz] [forum.renaultclub.cz]



Upraveno 2krát. Naposledy upravil darko (30. 03. 2011 21:41).
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 274
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.