Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Cesta do Chorvatska (objetí slovinské dálnice, mapka)

Autor Cestovatel19 
avatar Cesta do Chorvatska (objetí slovinské dálnice, mapka)
21. 07. 2015 20:18
Ahoj všem,
letos opět vyrážíme do Chorvatska. Jedeme ze Znojma do Petrčane (kousek od Zadaru). Byl by někdo tak moc hodný a hodil by mi sem mapku své cesty? Vyrážíme 15.8 (sobota) a pojedeme přes noc, jde mi o nejrychlejší cestu + objetí slovinské dálnice. Minulý rok jsme jeli do Crikvenice nějakých 13hodin, což se mi zdálo docela dost. Kde by jsem si měl dát pozor na kolony? Jaká je Vaše nejrychlejší cesta?

Děkuji moc za odpovědi.
Vítek.
avatar Re: Cesta do Chorvatska (objetí slovinské dálnice, mapka)
21. 07. 2015 20:23
Vítku, bude Ti stačit 73 stránek informací a mapek? yawning smiley Objetí slovinské dálnice
avatar Re: Cesta do Chorvatska (objetí slovinské dálnice, mapka)
21. 07. 2015 20:34
Rosmarine děkuji, já jsem tam koukal a říkal jsem si, že nebude nejlepší drze založit další vlákno jen tak bokem. Pročítal jsem to a je tam takových cest, že zkrátka vůbec nevím která je nejlepší. Proto jsem čekal, že si třeba někdo udělá práci a trošku mi to upřesní smiling smiley.

Nicméně byl by jsem nerad, kdyby jsem tímto vláknem dělal nějaké rozepře, takže pokud to jinak nepůjde, klidně to smázněte a já se zkusím pročíst k něčemu nejlepšímu thumbs up
avatar Re: Cesta do Chorvatska (objetí slovinské dálnice, mapka)
21. 07. 2015 20:36
Těch tras je několik, podívej se např. na příspěvky od Hilla. Asi ta nejvíce preferovaná trasa je Mureck - Lenart - Ptuj.
Re: Cesta do Chorvatska (objetí slovinské dálnice, mapka)
21. 07. 2015 21:03
Několik kliknutí do Google Maps, očekával bych, že s nickem Cestovatel bys takovou prkotinu měl zvládnout...
avatar Re: Cesta do Chorvatska (objetí slovinské dálnice, mapka)
21. 07. 2015 21:21
Děkuji za odpověď. Tato trasa vypadá opravdu pěkně. Na google maps jsem si trasy také zkoušel dělat, ale nikdy jsem se nedostal pod udávaných osm hodin, takže děkuji, tohle vypadá opravdu dobře. Jsou nějaké úseky kdy by jsem se v tuto dobu (sobota - noc) měl obávat kolon nebo nějakého zdržení?
avatar Re: Cesta do Chorvatska (objetí slovinské dálnice, mapka)
21. 07. 2015 21:21
Rosmarine: děkuji, mrknu na to smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Cestovatel19 (21. 07. 2015 21:22).
Re: Cesta do Chorvatska (objetí slovinské dálnice, mapka)
21. 07. 2015 21:33
Pokud stihnete HR hranici (Macelj) a Lučko do 7 hodin ráno, tak bych se nějakých větších kolon nebál.
Re: Cesta do Chorvatska (objetí slovinské dálnice, mapka)
21. 07. 2015 22:04
Zaplat mě dovču a já tě tam dovedu. Si děláš snad srandu?
Re: Cesta do Chorvatska (objetí slovinské dálnice, mapka)
21. 07. 2015 22:11
K Zadaru jsem jel předminulou sobotu,výjezd ve 20.00 z Brna s objížďkou SLO dálnice přes Mureck,lenart,Ptuj.Na Macejlu jsem byl cca 03.00,kolona cca 15 min,Lučko tři auta přede mnou.Dnes mi psal kolega,co vyjížděl minulou sobotu časově stejně jako já a po stejné trase byl na Macejlu ve 4.00,a čekal 40 min,na Lučku 10min.Takže je to asi loterie,a bez čekání to půjde asi jen mimo sezonu..
Re: Cesta do Chorvatska (objetí slovinské dálnice, mapka)
22. 07. 2015 00:13
Ajaxy zaplatím xxx piv když zase přijedeš do Gradacu z kraje září :-)
Re: Cesta do Chorvatska (objetí slovinské dálnice, mapka)
22. 07. 2015 05:55
Schimi napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ajaxy zaplatím xxx piv když zase přijedeš do
> Gradacu z kraje září :-)


To je 30cet? Už abys začal šetřit.thumbs up smiley
Re: Cesta do Chorvatska (objetí slovinské dálnice, mapka)
22. 07. 2015 08:04
To Cestovatel19,
na začátku prázdnin jezdím přes Maribor, což je další z možných alternativ k objezdu SLO dálnice a na konci prázdnin dálnici používám. Tuto trasu přes Maribor máš tady v Google. Jezdíme také na noc a na této objízdné trase v cca 3:00h žádný provoz.
Re: Cesta do Chorvatska (objetí slovinské dálnice, mapka)
22. 07. 2015 08:08
Lidičky, nepište již do tohoto vlákna. Pak se není co divit, že tady je problém něco najít, když je to rozfrncané do vícero vláken. Prosím admina o smazání.
avatar Re: Cesta do Chorvatska (objetí slovinské dálnice, mapka)
22. 07. 2015 08:33
Citaci
Cestovatel19 napsal(a):
... Jedeme ze Znojma do Petrčane (kousek od Zadaru). Byl by někdo tak moc hodný a hodil by mi sem mapku své cesty?... jde mi o nejrychlejší cestu + objetí slovinské dálnice... ...Jaká je Vaše nejrychlejší cesta?...
Vítku, vyber si také konečně soukromé zprávy, ať nemusíš dostávat sprďáky za zbytečně založené vlákno veřejně.
Tedy, jestli toto admin nesmázne i s celým vláknem dřív, než si to přečteš.
Re: Cesta do Chorvatska (objetí slovinské dálnice, mapka)
22. 07. 2015 19:01
..



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Libor1241 (22. 07. 2015 19:03).
Re: Cesta do Chorvatska (objetí slovinské dálnice, mapka)
22. 07. 2015 19:04
Cestovatel19

máte SZ
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 147
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.