Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Karavany, obytná auta a vše co souvisí s jejich cestováním

Autor Zahajskej 
Tom
Re: Karavany, obytná auta a vše co souvisí s jejich cestováním
09. 04. 2016 08:10
Tak kdo jde? Já tam budu smiling smiley
For caravan
avatar Re: Karavany, obytná auta a vše co souvisí s jejich cestováním
09. 04. 2016 08:32
To Zahajskej

celkem zajímavé informace o tomto stanovém přívěsu jsou na fóru o automobilech Lada i s nějakým odkazem na historické karavany.
Já připojuji odkaz na forum Lada
Re: Karavany, obytná auta a vše co souvisí s jejich cestováním
23. 04. 2016 09:05
Jasně,kategorie ll.Akorát s ekoplaketou AT to letos s emisní kategorií Euro 2 (např.některé VW T4)bude asi šlus.Takže za mne přes Maďarsko.Raději maďarskou známku než sponzorovat ekoterorismus.
Re: Karavany, obytná auta a vše co souvisí s jejich cestováním
11. 07. 2016 17:40
Ahoj pánové. Mám dotaz pro majitele karavanů a obytňáků. V kempu byla jen zásuvka pro karavany "tříkolík" a tak jsem si musel půjčit redukci. Doma mám něco podobného ale nezdají se mi průměry kolíků. Mohl by někdo vzít šupleru (pro mladší posuvné měřítko) a změřit průměry kolíků. Dìk za pomoc Karel.
jo
Re: Karavany, obytná auta a vše co souvisí s jejich cestováním
11. 07. 2016 18:11
Přehled zásuvek:
[zasuvky.hw.cz]
Re: Karavany, obytná auta a vše co souvisí s jejich cestováním
11. 07. 2016 18:18
Hezký obrázky! Ale takovejch sem viděl při hledání TTD karavanový zástrčky.
avatar Re: Karavany, obytná auta a vše co souvisí s jejich cestováním
11. 07. 2016 21:26
Ahoj. Mám prosbu. Potřebuji poradit co si pořídit za karavan na stálé stání na zahrádku o délce max.5,5 m šíři 2,5 m výška do 3 m. Cena do 60tis. bez papírů. Jsme vlastně již 3 dospělí ,máme dceru na péči. Myslel jsem něco jako Hobby prestige 535,ale za každý postřeh radu či cokoli co pomůže budeme vděčni. Díky.

Lignano 9/03,
Turanj 9/05,
Trpanj 8/08, 7/09, 7/10, 6/11, 6/12, 6/14, 6/15, 6/16, 9/16, 6/17
Radomír
avatar Re: Karavany, obytná auta a vše co souvisí s jejich cestováním
12. 07. 2016 19:59
Karle,v kempech prakticky v celé Evropě ? jsou vesměs běžné zásuvky s kolíkem jak u nás,pak ty samé,ale místo kolíku jsou dva boční plíšky a pak CCE zásuvky,vypadají stejně jak třeba na třífáz,ale jsou tam jen tři kolíky,dva jsou stejného průměru a třetí-zem je o něco silnější.Nic jiného takového snad není.tady jsou odkazy,ale běžně lze koupit i hobymarketech apd. [www.karavan.cz]
Mě stačí běžná prodlužka na cívce a koncovka "univerzální",která se dá zastrčit jak do zásuvky s kolíkem tak i s plíšky a kousek kablíku s stou CCE na běžnou zásuvku.Zatím jsem s tím vystačil všude,kde jsme byli.

MirekŠi
avatar Re: Karavany, obytná auta a vše co souvisí s jejich cestováním
10. 09. 2016 20:16
... taky možnost ... ( Vyškov 10.09.2016 )
[www.rajce.net]
smileys with beer
Re: Karavany, obytná auta a vše co souvisí s jejich cestováním
11. 09. 2016 08:47
Tady máš totéž v "plastu"

Re: Karavany, obytná auta a vše co souvisí s jejich cestováním
11. 09. 2016 15:35
Je to tak, mýtná jednotka pro karavany je kategorie 2
avatar Re: Karavany, obytná auta a vše co souvisí s jejich cestováním
11. 09. 2016 19:40
Pouze pokud karavan táhneš za osobákem, pokud karavan připřáhneš za něco vyššího než 1,9m, tak už jsi kategorie 3smoking smiley
avatar Re: Karavany, obytná auta a vše co souvisí s jejich cestováním
17. 09. 2016 11:41
.... pouze po této pláži se dá přijet s karavanem do " kempu " na ostrůvku Ščedro ... kde stojí už několik let ...
[www.rajce.net]
smileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 154
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.