Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Obuté pneu...??

Autor JAVI 
avatar
mdr
Re: Obuté pneu...??
30. 01. 2015 10:53
Ve druhé části videa s tím jezdí i po asfaltu:
[www.youtube.com]
Re: Obuté pneu...??
01. 02. 2015 10:48
Nasadil jsem Michelin Latitude Alpin LA2 v rozměru 235/65/17 a jsem velmi spokojený. Nehučí (zatím, uvidíme časem), na sněhu jsou výtečné. Ujetý sníh, čerstvý prašan, mokrý sníh, žádný jim nedělá problém. Vždy neuvěřitelná trakce (spolu s 4Maticem je to pecka) a, i při brždění výborné. Zatím jsem 100 % spokojený.
avatar Re: Obuté pneu...??
16. 02. 2015 14:02
Tak od zítra budu mít už přezuto na letní... grinning smiley Jedu si pro nový auto a už to na letních nějak dožiju. Do konce února má být hezky a když něco ještě přijde v březnu, tak bud ty 2 dny nevyjedu nebo seberu auto někomu v rodině, když to půjde.
Re: Obuté pneu...??
16. 02. 2015 18:04
valeri napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak od zítra budu mít už přezuto na letní... grinning smiley
> Jedu si pro nový auto a už to na letních nějak
> dožiju. Do konce února má být hezky a když něco
> ještě přijde v březnu, tak bud ty 2 dny nevyjedu
> nebo seberu auto někomu v rodině, když to půjde.

Fotečka bude?
Re: Obuté pneu...??
16. 02. 2015 18:06
Fotka auta,pneu si domyslímesmiling smileysmiling smiley
Re: Obuté pneu...??
16. 02. 2015 18:10
Já to vidím na gumárny Puchov.thumbs up smiley. Ale necháme se překvapit.
Re: Obuté pneu...??
16. 02. 2015 18:13
Hlavně aby nebyli z Hrádku nad Nisou !!!
Re: Obuté pneu...??
16. 02. 2015 21:11
V Hrádku nad Nisou už se ŽÁDNÉ GUMY NEVYRÁBÍ, maximálně koupací čepice které vyrábí bývalý ředitel Vulkánu ve své malé firmičce. Pokud máš na mysli gumyšuky, tak ty se tu jen balí, (pokud vůbec ještě).confused smileysmileys with beer
avatar Re: Obuté pneu...??
17. 02. 2015 20:38
Tak zatím jsem pořídil jedinou fotku auta...
Na autě jsou nazuté nějaké Bridgestone 225/40 R18, musím se ještě podívat co to je za typ. Jinak auto je
Octavia lll 1.8 TSi



Upraveno 5krát. Naposledy upravil valeri (17. 02. 2015 20:52).
avatar Re: Obuté pneu...??
18. 02. 2015 08:03
Pěkná Octavijka, Ale možná jsi mohl počkat na toho nového Superba, Ten je taky parádní, cena prý od 600000 Kč/ks. Jestli teda na Nově nekecali.
Re: Obuté pneu...??
18. 02. 2015 10:16
4Valeri:
Krásné auto, kor v černé ,ta podle sluší autu nejvíce!!!!!smileys with beer
Jen kdyby na tom ta špína nebyla hned vidět!!!!!!!!!sad smiley
Jen já bych kvůli rodině šel do kombíka....
avatar Re: Obuté pneu...??
18. 02. 2015 12:00
kabinet302
Dík. Čekat jsem ale nemohl, nabídka významné slevy byla časově omezená do konce roku 2014. Na Superba bych asi neměl, leda v nějaké nižší motorizaci a nejspíš by se mi nevešel do garáže. Navíc mě se Octávia lll hrozně líbí, zvášť v té černé

Ruza01
Se špínou počítám, naštěstí mě to baví mýt. Když je hezkej den, načnu lahváče, pustím muziku a je to pro mě relax. O kombíku jsem ani neuvažoval, měl jsem do teď Oll liftback a odvezla všechno. I proto byly Octávie vždycky mým favoritem, ten kufr.... smiling smiley
avatar Re: Obuté pneu...??
18. 02. 2015 12:31
Jojo, vyndáš (proč sebou vozit 50 kg navíc) nebo sklopíš zadní sedadla a je to prima náklaďáček. Vleze se tam skoro všechno, i složenou míchačku jsem tam vezl. A do HR, když jedeme dva, tak se tam vlezou i matrace (nafukovací) na "kvalitní" přespání cestou.
spinning smiley sticking its tongue out A to mám O 1, co teprve O 3, ta má kufr ještě o pár litrů větší. Tam to musí být i s přistýlkou.spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Obuté pneu...??
18. 02. 2015 14:57
Valeri, moc pěkná Octa thumbs up
avatar Re: Obuté pneu...??
18. 02. 2015 15:32
Pěkná oktávka, dal si mi vroubek do hlavy :-D
avatar Re: Obuté pneu...??
18. 02. 2015 18:50
U nás se říká ...nasadil brouka do hlavy. Mám tu Octavii v hlavě taky. Ale líbí se bílá s černými doplňky.
Re: Obuté pneu...??
18. 02. 2015 22:03
valeri - toto je sekcia o pneu, aale tie elektrony su parádne...veľmi to černoškovi pristane ....thumbs up

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2012-Baška Voda, 2013-Ždrelac, 2014-Drvenik, 2015, 2018 Brist, 2017-Žuljana, 2020-Bibinje, 2022-Gradac, 2023- Sućuraj
avatar Re: Obuté pneu...??
19. 02. 2015 15:26
foco
Já vím, ale musel jsem nějak vysvětlit, že v půlce února přezouvám na letní smiling smiley
K těm gumám, mám Bridgestone Potenza S001 v rozměru 225/40 R18. Z recenzí jsem vyčetl, že jsou tvrdé a trochu hlučné, což po zhruba 300 km můžu potvrdit. Ale možná je to dáno nízkým profilem gumy. V každým případě mi to nevadí.
Na zimu mám připravené Dunlop SP Winter Sport 4D v rozměru 225/45 R17. S Dunlopama nemám vůbec žádné zkušenosti, tyhle jsem koupil jeté 1 zimu i s origo ráfkama ŠKODA Pegasus za moc dobrou cenu, nešlo odolat. smiling smiley
avatar Re: Obuté pneu...??
19. 02. 2015 22:52
Mám nyní v pořadí 5- tou Octávku, ale v barevné kombinaci se mi perleťově černá metla jevila nejméně vhodná. Je viditelná kdejaká cákanice po projetí louže, prašnost se projevuje viditelným nánosem a pokud parkuji mezi dobytky, kteří neumějí slušně otevřít dveře bez nárazu do sousedícího vozu, je o zábavu a přelešťování postaráno. To je pouze soukromý postřeh a jsem rád za bílou barvu současného vozu. Stříbrná diamant byla nejméně choulostivou kombinací, ale celkově je tato varianta na ústupu. Ve prospěch bílé. Toliko alespoň statistiky. Nemíním ale rozpoutávat polemiku, jen takový postřeh. To, co poslal Valeri je vysoce elegantní kombinace. V letních měsících ovšem temperaturní past.
avatar Re: Obuté pneu...??
20. 02. 2015 00:04
Fous 57 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> .... V letních měsících ovšem temperaturní past.

Přesně, poslední mé černé auto byla Volha 24... v létě se zapomenout a opřít se o auto... nic moc. Tenkrát to bylo těžké peklo, dnes to v interiéru kompenzuje klimatizace, nicméně odstavené auto na slunci je cca +15C thumbs up smiley
Mám pocit, že černé auto je taková "podnikatelská" móda... něco jako v minulosti fialová saka a bílé ponožky do obleku hot smiley

Nicméně OIII je pěkné auto thumbs up
Re: Obuté pneu...??
20. 02. 2015 00:38
....valeri ... bud v klidu , černá barva - dobrá barva , na to nedej , líbí se Tobě i mě , obavy k barvě jdou z Východu naší Moravské bitvy Volha 24 +5- tou Octávku , každý má jiný - někdy i závistivý pohled , nikdo Ti na ní nepřidal ( na Octávku )
Přeji Ti , mraky km bez nehody a podnikatelskou modu strč do bílé barvy + 15 C... OIII .
PS. .. Tady kupuji... ...[www.autoservisnovotny.cz] ... M. V . [miravala.zonerama.com]
Re: Obuté pneu...??
20. 02. 2015 08:35
4Ladda:
Přesně jak píšeš co se ti líbí to je Tvoje věc!!!!!!
Ať si ostatní říkají co chtějí.....
Já mám Oct.II kombi v černé metalíze.
S tou špínou je to jen konstatování že je to hned vidět ,když jí umeju tak po 20 km už je na ní vidět prach....
Měl jsem červeného eskorta,mondeo v zelené metalíze,stříbrnou oct I,vše v kombíku,ale že by v nich v chorvatsku byl rozdíl v teplotě jsem nikdy nezaznamenal....smileys with beer
4 kabinet: joj kombinace bílá s černýma doplňakama moooc hezká,nechat střechu polepit černou lesklou fólií,a kdyby byla v RSu,tak tam se mi moooc líbí ten decentní červený proužek odrazky...smileys with beer
avatar Re: Obuté pneu...??
20. 02. 2015 11:59
... jo jo ... černý Octávie jsou v kursu ...
... někdo ji prodá yawning smiley , někdo koupí ... někdo upraví ... [ar.v.mfstatic.cz]
smileys with beer
avatar Re: Obuté pneu...??
20. 02. 2015 12:23
Ladda, rozhodně žádná závist "z východu", pouze strohý pragmatismus smoking smiley
To, že se někomu líbí to či ono je naprosto v pořádku smileys with beer
K přání šťastných km bez nehod se samozřejmě přidávám...
Re: Obuté pneu...??
20. 02. 2015 12:30
Pěkná Octa i pěkná strojovna, to už bude pěkné svezeníčko. Jenom, já osobně bych si připlatil za fialky, s těmi se mi líbí víc. Přeju hodně šťastných km.

K barvě. Černá je pěkná, jediná barva, co se mi na autech moc nelíbí je stříbrná. Ta mě nějak ničím nezaujme, nelíbí se mi. Spíš jsem na modré, černé, perleťově bíle a červené (je to o vkusu, a každý ho má jiný). Rozdíl v teplotách v interiéru jsem zaznamenal, nikoli díky barvě karoserie (i když ta na to má taky určitě vliv), ale hlavně díky barvě a materiálu interiéru. Mám porovnání černá kůže vs bílá kůže, v bílém interiéru je v létě o poznání příjemněji.smileys with beer
avatar Re: Obuté pneu...??
20. 02. 2015 13:08
agent007
Mě taky, ale znáš to ... Není peněz, není lásky. Takových věci by bylo víc a už bych se dostal mimo moje možnosti. Chtěl jsem 1.8 i za cenu kompromisů ve výbavě
Re: Obuté pneu...??
12. 04. 2015 20:47
Prosím typ na koupi pneu 195/60- R15 letní , mě by " stačily " tyto .....[www.pneumatiky.cz]
Re: Obuté pneu...??
12. 04. 2015 21:20
Ladda napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Prosím typ na koupi pneu 195/60- R15 letní , mě by
> " stačily " tyto
> .....[www.pneumatiky.cz]
> -60-r15-88-h-letni.html#utm_source=heureka.cz&utm_
> medium=product&utm_campaign=heureka_zbozi


Mám ich a som s nimi maximálne spokojný.
avatar Re: Obuté pneu...??
13. 04. 2015 09:41
Ladda
Profil musí být nutně 60? Nedávno mi známej nabízel R15 195/65, ať se poptám kdo by chtěl, značku už nevím.
avatar Re: Obuté pneu...??
13. 04. 2015 10:27
195/60 R15 jsou poněkud dražší rozměr smoking smiley
Pokud by v TP byla "koncernová klasika" 195/65 R15, tak za dobré peníze raději:
Dunlop SP Sport BLURESPONSE nebo
Goodyear EfficientGrip Performance
Naprosto v pohodě, nájezd dobrý... a cca 3dcl na 100km jako bonus grinning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 65
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.