Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Přechod Gradišče/Cvetlin

Autor zlíňák 
Přechod Gradišče/Cvetlin
15. 07. 2014 15:20
Zdravím.
Vzhledem k tomu, že letos jedeme ze Zlína bohužel v noci z pátku na sobotu...a očekávám přechod přes Macelj v časných ranních hodinách v tom nejhustším provozu, tak jsem se rozhodl po objetí SLO dálnice v Ptuji odbočit a zkusit to přes přechod Cvetlin. Chci se zeptat, zda-li máte někdo v letošní sezóně zkušenost s tímto přechodem? A zda-li je možné v Chorvatsku najet na A2 už na Macelju, nebo pokračovat po staré až na Đurmanec na najet až tam? Díky za pomoc. Zbytek cesty s nedělním příjezdem (den se zdržíme ve vnitrozemí ve Slunji, koupali jste se tam už někdo? Nebo radši vynechat? Ubytování v Rakovica) na Gradać už mám zafixovaný v hlavě...jedeme 25.7.
Re: Přechod Gradišče/Cvetlin
15. 07. 2014 15:35
Jel jsem pres tento prechod v sobotu rano 28.6.14 - vubec poprve a uplne v pohode , fronta na Macelj byla až ke křižovatce v Trzecu - takze nebylo co resit - na prechode jsme probudili celnika :-). Najet zpatky na dalnici se da asi kdekoliv ,ale kdyz jsem videl tu frontu tak jsem najel az v Krapine - asi to nebylo uplne nejlepsi reseni,ale nechtel jsem nikde stat v zacpe....
Re: Přechod Gradišče/Cvetlin
15. 07. 2014 15:40
Vyčerpávající odpověď. Díky,
avatar Re: Přechod Gradišče/Cvetlin
15. 07. 2014 15:53
na ten Durmanec to mám projetý, celkem nuda, ale objedeš celou kolonusmiling smiley

_______________________________________________________
avatar Re: Přechod Gradišče/Cvetlin
06. 11. 2015 08:06
Jen pro upřesnění, přechody Cvetlin a Durmanec jsou od sebe vzdáleny 28 km. Ale to nejspíš většina ví.
Letos 19.9. kolem 17 hodiny přechod Macejl směrem do Slovinska ucpaný. Objížďka přes Trakoščan, Cvetlin s odbočením až po projetí poslední mýtnice. Na přechodu Cvetlin pouze 4 auta směrem do Slovinska.
Oprava: 43,4 km po silnici



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kabinet302 (06. 11. 2015 11:08).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 65
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.