Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Cestovní pojištění+asistenční služba

Autor Tomáš539 
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
19. 05. 2021 12:58
Zaujímavé pripoistenie k CP má Axa Assistance-autoasistencia,zapožičanie vozidla,drink povolený drinking smiley / až do 0,8° pri liečebných nákladoch/ a tiež poistenie chronických ochorení-zhoršenie stavu počas dovolenky...
Union zasa Pandemic pripoistenie ,ktoré kryje hospitalizáciu,výdavky na karanténu počas pandémie,storno objednanej služby a návrat do vlasti a poistenci Union ZP majú 50% zľavu spinning smiley sticking its tongue out

Upraveno 1krát. Naposledy upravil Dada (19. 05. 2021 12:59).
19. 05. 2021 14:14
Jj, také beru CP od AXA (handicapovaná dcera).
Mimochodem, aktuálně mají na webu "tradičních" -50% (stále jako AXA... ). Kdo cestuje více, doporučuji se podívat na roční variantu... smoking smiley
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
21. 05. 2021 07:37
Nějak mi to hlava nebere - myslím ty částky jako 38tis.- že by tryskomotor ?
Dle nedávného infa u stávající nejmenované poj. - zatím v praxi neověřené.
Autí 7let,1,6,plný bonus - nemám sice úplně všechny věci pojištěné - Pov ruč.něco přes trojku a před dovčou bych bych to viděl + havarijko,které se dá pak zrušit ve výpovědní lhůtě,finálně by to mělo být cca + litr navíc.Otázkou je,jak to dopadne s návratem na původní jen povručko.
K havarku musí být autí vyfoceno - tož zatím tak.
Samostatně takové PŘIpojištění u cizích nabídkářů mimo stavpojišťovnu i když by ne/mohlo být levnější,mne nějak orientačně neuspokojilo,protože se ve všem detailně pitvat,nelákalo.
Mj. se mi sami od sebe nabízely e pojištění,neboť loňský infodotaz mají uložen ve své databází ke dni výročí.Různý agent mi to vyhodnotil
od cca 2,3 až 4,7.Jenže pro mne jsou podstatná krytí rizik,ale hlavně asistenčky a dokufrování domů v jakékoliv podobě.
Ještě cestovní poj.Bylo 30kč os/den,kvůli covidu pochopitelně na 40kč,ale nakonec mám 80kč os/den !
V této ceně u CK je údajně pojištěno covidové ubytování - spoluúčast tuším 20%.
Druhé " očko " se pomalu blíží a tak za dva měsíce se už vidím na cestě.
21. 05. 2021 08:21
Ono tam jsou dva VELMI PODSTATNÉ faktory:
- věk
- trvalé bydliště

Tzn. čtyřicátník z Prahy s plným bohusem (u stejného auta) nedosáhne na cenu sedmdesátníka z vesnice (a nemusí mít ani plný bonus). Ty koeficienty jsou sviňa, samozřejmě šlo / jde trochu kouzlit s pojistníkem vs. pojištěným, ale tam už je také nějaký koeficient, pokud se od sebe liší...
21. 05. 2021 08:28
... u pojištění vozidla, je vhodné se poptat, resp. trošku prověřit, jak která pojišťovna posuzuje a finančně likviduje škody na vozidle z havarijního pojištění ... soukromě jsem byl upozorněn na to, že jedna z nových pojišťoven má zdánlivě dobré podmínky, druhá stránka věci je, jak krátí výši pojistného ... pokud jde o malou škodu, čert to vem, stejně skoro každý pojistník u havárka podepisuje 5 % spoluúčast, min. 5.000,- Kč ... u větší havárky ale likvidátor hraje významnou roli ...

smileys with beer
22. 05. 2021 13:54
Podstatná informácia je,od akého % časovej ceny vozidla poisťovňa stanovuje totálnu škodu.Čím vyššie percento,tým výhodnejšie-oprava je rentabilná a poisťovňa plní v nových cenách.Pri totálke plní časovú cenu a odráta použiteteľné zvyšky.
Napr. ak má auto časovú cenu 20000€ a škoda je stanovená na 17000€-poisťovňa ,ktorá stanovuje totálku od 80% vyplatí totálku,kým tá,čo má totálku od 90% dovolí auto opraviť a celú opravu preplatí v novej cene-samozrejme mínus spoluúčasť,ktorú je ideálne mať fixnú a čo najnižšiu yawning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 114
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.