Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Cestovní pojištění+asistenční služba

Autor Tomáš539 
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
19. 06. 2020 12:28
napsal jsem email a odpověděli, že těch 7 mil. je na každou osobu - to by bylo dobré , akorát tam není oproti jiným smrt úrazem .... jinak před pár lety zde byla negativní rezenze, že přes víkend mají málo aut na odtah , a taky už zrušili stáří aut, což je zase plus

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
23. 06. 2020 20:02
Dnes uzavřeno AutoCare na měsíc. Cestovní máme od naší ZP s příspěvkem /nemalým/.

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
20. 07. 2020 10:55
Trochu jsem se teď prohrabal cestovním pojištěním a i poptal u pojišťoven ohledně té breberky. Výluku některé pojišťovny mají, např.Kooperativa. Pozor na změnu barvy v průběhu pobytu, ne vždy jsem dostal jednoznačnou odpověď. Např.travel-care bere barvu v době počátku pojištění, ČPP nemá problém ani se žlutou v době vycestování. Proto se před uzavřením cestovního pojištění informujte u pojišťovny.
Já sjednám jako vždy Auto-care a přidám k tomu asi i Travel-care. Nabízí nejvyšší plnění.
Edit: ač má Kooperativa v podmínkách pojištění tu breberku ve výluce, na jiných místech píší, že jedou dle semaforu. Trochu (více) si odporují.Upraveno 1krát. Naposledy upravil Zahajskej (20. 07. 2020 18:44).
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
30. 07. 2020 20:55
Také to zrovna řeším, velké pojišťovny zpravidla cestovní pojištění vztahují i na nákazu Covid.

AXA Assistance od června 2020 pojišťuje COVID, resp. cestovní pojištění pokryje léčebné výlohy až do výše sjednaného limitu. Podmínkou je, že pojištěný cestuje do destinace, kam Ministerstvo zahraničních věcí nevydalo doporučení necestovat. V opačném případě, může AXA pojistné plnění zamítnout.
Pojištění storna platí i v případě, že před odjezdem na dovolenou onemocníte nemocí COVID-19.

Allianz. Pokud by pojištěný onemocněl koronavirem na místě, pokryje cestovní pojištění Allianz léčebné výlohy. Pojištěný by neměl ale jezdit do oblastí, do kterých byl vyhlášen zákaz cestování.

Cestovní pojištění Generali Česká pojišťovna hradí náklady spojené s léčbou pouze za podmínky, že k nákaze došlo v zahraničí v tzv. bezproblémové lokalitě, tzn. kam MZV ČR nevydalo varování nebo doporučení necestovat z důvodu onemocnění COVID-19.

Nově hradí náklady spojené s léčbou covid-19 i pojišťovna ČSOB, která zmírnila výluku týkající se pandemických onemocnění. ČSOB uhradí léčebné výlohy spojené s onemocněním koronavirem COVID-19.
Nevztahuje se na situace, kdy k nákaze pojištěného došlo ve státě,
kam MZV nedoporučilo z důvodu nákazy cestovat, a kdy pojištěný do státu, v němž k nákaze pojištěného došlo, odcestoval z ČR po datu publikace uvedeného doporučení, respektive varování MZV.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 82
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.