Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Cestovní pojištění+asistenční služba

Autor Tomáš539 
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
30. 03. 2017 13:13
Jen dodatek, znám případ, kdy dotyčný doplácel ke své zákl.asistenci za odtah nepojízdného auta 47 tisíc.
A to se vyplatí.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
30. 03. 2017 16:26
mám připojištěno u Generalli pravda zatím sem nemusel využit ťuk ťuk 790,- na rok pro klid v duši platí i pro defekt záměnu paliva ztrátu klíčku atd.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
03. 04. 2017 09:09
Peter1 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> čtěte podmínky, strana 16, článek 59... je tam
> např, že se pojistné nevztahuje na závadu běžným
> opotřebením vozidla, hoši.... já už takovejch
> pojištěnejch z HR přitáhl...smiling smiley

Taky mám tvé číslo uloženésmiling smiley
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
03. 04. 2017 11:04
Nejsi sám. Né, že bych ho chtěl někdy využít, ale je to jaksi pro klid duše. I to cestovní pojištění, či připojištění auta každý rok zřizuji. Nějak se s tím cítím lépe. Beru to tak, že se pos..porouchat může i nové auto, natož pak naše 13 let stará plechovka.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
04. 05. 2018 20:01
Objevil jsem asistenčku Autem bez starostí. Podmínky mě připadají velmi zajímavé, hlavně není limit stáří vozidla, jako u asistenčky, kterou jsem doposud používal a letos už se do ní bohužel nevejdu. 590 kaček na 14 dní. Využil už někdo?
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
05. 05. 2018 09:18
Jestli myslíš tu od Global Assistance, tak tam je limit odtahu do servisu, v zahraničí, max. 100km (nebo nejbližší servis), což je teda sakra málo. A já si myslím, že většina by, v případě nějaké větší poruchy, chtěla hlavně auto odtáhnout zpět domů.

Nějaký smysl má to zapůjčení náhradního vozidla, nebo zajištění ubytování (i když i to je jen na jednu noc).

Takže mě osobně to až tak zajímavé nepřijde.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
05. 05. 2018 09:32
Píší odtah do celkových 2500km, tj.1250 pro auto tam a totéž z5. Takže z HR není problém.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
05. 05. 2018 18:09
Tak napiš od koho to je. Tahle tu můžeme diskutovat nad několika produkty s podobným názvem od několika poskytovatelů. ;-)
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
05. 05. 2018 19:07
No vždyť to tam psal. autem bez starosti

confused smiley
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
05. 05. 2018 21:01
Ale tam je u odtahu uvedeno to, co jsem psal já - v zahraničí 100km, nebo do nejbližšího servisu. Takže to asi ono nebude (tu stránku jsem právě našel taky).

Edit: tak to info o repatriaci vozidla do 2500km celkem, pokud je do 24 neopravitelné, je uvedeno až v podmínkách které jsou ke stažení. Pořád je těch 100km na odtah do nejbližšího servisu ale málo. To je, ve většině případů, tak na odtah k nějakému místnímu garážistovi. No aspoň je pak větší šance, že to do těch 24h nedokáže opravit.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Peťas (05. 05. 2018 21:07).
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
05. 05. 2018 21:09
Já tam vidím ve druhém sloupečku druhý řádek od zespodu 1250km.

.
.

_________________________Jirka_________________________
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
06. 05. 2018 08:27
Njn, napřed rozcupovat a pak přečístconfused smiley
Oproti mnou dříve používanému je v tomto hrozně málo slovíček "nebo", takže je možnè kombinovat a čas na opravu je poloviční. Né že bych to chtěl někdy využít, mám ale pojištěno na cestu hlavně pro lepší a klidnější pocit. Co kdyby...
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
06. 05. 2018 20:54
Michale, asistenční službu si platíme právě proto, abychom ji nikdy nepotřebovali yawning smiley. Jakmile bychom si ji nezaplatili, přišla by pohroma, a to velmi vzápětí.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
07. 05. 2018 14:29
Zahájo, to vypadá zajímavě .. jen jestli v obchodních podmínkách není něco o stáří vozidla - v práci se mi nechtějí otevřít ... a pokud využiji slevu 300,-Kč od Impulsu, tak bych asi vzal tu roční spinning smiley sticking its tongue out

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
07. 05. 2018 15:57
Právě, že omezení věku vozidla není. AutoCare, které jsem používal doposud a už nemůžu využít kvůli limitu 14 let stáří, mají na opravu 48 hodin oproti 24 hodinám tohoto pojištění. Auto zapůjčí až na 8 dní oproti 5 dnům u AutoCare. To si myslím, že za ty dvě stovky navrch na krátkodobé pojištění je zajímavé. Pro mě rozhodně stáří vozidla bez omezení.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
07. 05. 2018 20:54
Zahajskej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Njn, napřed rozcupovat a pak přečístconfused smiley

Máš dát zrovna přímý odkaz. eye rolling smiley
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
08. 05. 2018 07:29
Zahajskej, to znamená, že nejdříve využiji odtah do 100 km do servisu, když auto do 24 hodin neopraví, tak využiji ubytování, zapůjčení vozidla a odtah do 2500 km do servisu v ČR. Jestli to tak je, není to špatný za ty prachy
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
08. 05. 2018 08:39
Jejda, mě se neptejte, objevil jsem to náhodně, přečetl a zalíbilo. Poptal jsem, zda to někdo nevyužívá a nemá přímou zkušennost. Odkaz bych dal, ale mohla by to být nedovolená reklama. Ale stačilo dát strýčkovi to Autem bez starostí. Je vidět, že ta nabídka vypadá až neskutečně, kdo dneska za málo peněz nabídne hodně muziky?
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
09. 05. 2018 15:53
Tak evidentně to okopírovali od Autocare a ještě trochu vylepšili, asi zjistili, že o to je zájem, taky vyzkouším letos a zvažuji celoroční, s tou slevou od Impulsů to už tolik navrch není ...

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
09. 05. 2018 18:36
Auto Care má také 24h. na opravu, ne 48 jak píše Záhajskej.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
09. 05. 2018 18:37
Mám ale za to, že ještě loni měli snad 11hod.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
09. 05. 2018 21:17
AutoCare měli dříve 24 hodin, pak změnili na 48 hodin. Pravděpodobně proto, že sehnat potřebný náhradní díl a ještě auto opravit, to vše do 24 hodin, je ve většině případů nereálné.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
09. 05. 2018 21:49
Já ale v pojistných podmínkách AutoCare v repatriaci vozidla vidím 24h. Mrkněte na to.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
09. 05. 2018 22:01
Zahajskej, ještě dříve to bylo opravdu 12 hodin smoking smiley

STARÉ = NEPLATNÉ!!! začátek:
Pojištění asistenčních služeb AutoCare (PP - ACCZ - 1401 )

D Repatriace vozidla
5.Na žádost pojištěného popř. oprávněné osoby v případech, kdy během 12 hodin od momentu pojistné události nebude možné vozidlo uvést zpět do provozu zajistí asistenční centrála přepravu pojištěného vozidla do autorizovaného servisu popř. jiného vhodného zařízení nejbližšího místu bydliště pojištěného. V případě využití této služby ztrácí oprávněná osoba nárok na využití jakýchkoli dalších služeb bezplatné asistence.

STARÉ = NEPLATNÉ!!! konec:

... to např. vylučovalo náhradní vozidlo, byť zkušenost některých byla jiná atd.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Slavkov (09. 05. 2018 22:04).
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
10. 05. 2018 07:50
Není důležité, co bylo, ale co je teď.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
07. 06. 2018 14:16
U autocare mi dostali, když jsem se dotazoval, co se děje, když pojedu do HR a dojde k poruše, zda mi půjčí vozidlo. Odpověď byla fakt síla a zněla "No co si myslíte, že je auto na ježdění někde po dovolených, to je na cestu domů?" Já ale jedu na dovolenou, ne z dovolené. Jak jsem řekla, je na cestu domů.?
Taková asistence pak zlikviduje dovolenou a nepomůže.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
08. 06. 2018 10:54
AutoCare reaguje a od 20.6.2018 ruší podmínku se stářím vozidla. Ale osobně půjdu do ročního pojištění u konkurence..smiling smiley
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
08. 06. 2018 11:18
auto-care od 20.6. zdražuje na 470kč/měsíc, takže kdo ví, že pojede a chce ušetřit 80kč, jen do 20.6. spinning smiley sticking its tongue out já pojistil smoking smiley
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
08. 06. 2018 11:29
Tak jsem hledal a na srovnávači třeba Slávia má cestovní i s asistencí. pojištění
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
08. 06. 2018 13:58
... a máme / známe někoho, kdo má nějakou zkušenost s plněním od pojišťovny Slavia?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 50
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.