Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Cestovní pojištění+asistenční služba

Autor Tomáš539 
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
25. 03. 2016 17:30
Správně pochopit podmínky není vůbec snadné. Mám nové auto a součástí fináncování bylo i pojištění a samozřejmě asistence. Prodejce mi jasně vysvětlil, že to že něco zajistí, nebo poskytnou, ještě neznamená že zadarmo. Ano oni by mi zajistili odtah do ČR, ale já bych si to zaplatil drinking smiley
Když není výslovně napsáno že to zaplatí v plné výši, nebo tam není limit do jaké výše to zaplatí, tak si to zaplatí klient sám.
eny
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 03. 2016 17:19
Letos jsem musel pojistit nové (starší) autko, Díky tomu,že máme u Allianz několik různých pojistek,tak to vycházelo finančně velice příznivě. Jedná se o zákonné pojištění,platím čtvrtletně 1720,-Kč,obsah 2000cm3. škoda 150/150 mil.,pojištění skla na 16000,.Kč, poškození nebo střed se zvěří,krádež zavazadel, úrazové pojištění,asistence Plus Maxi-bez limitu(viz link).V poj.podmínkách píšou,že pokud auto neopraví do 8 hod.tak odtah domů bez limitu. Už to nevím všechno přesně,tak alespoň takový základ. Třeba se to někomu bude hodit.



[www.allianz.cz]
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
30. 03. 2016 11:17
atnarfus napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Správně pochopit podmínky není vůbec snadné. Mám
> nové auto a součástí fináncování bylo i pojištění
> a samozřejmě asistence. Prodejce mi jasně
> vysvětlil, že to že něco zajistí, nebo poskytnou,
> ještě neznamená že zadarmo. Ano oni by mi
> zajistili odtah do ČR, ale já bych si to zaplatil
> drinking smiley
> Když není výslovně napsáno že to zaplatí v plné
> výši, nebo tam není limit do jaké výše to zaplatí,
> tak si to zaplatí klient sám.

Je to tak-v popise asistenčných služieb býva iba skratka ORG-to znamená,že službu zorganizujú a klient si ju uhradí.
Často to býva drahšie ako keby si to "zorganizoval" sám....eye rolling smiley
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
31. 03. 2016 00:01
eny napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Letos jsem musel pojistit nové (starší) autko,
> Díky tomu,že máme u Allianz několik různých
> pojistek,tak to vycházelo finančně velice
> příznivě. Jedná se o zákonné pojištění,platím
> čtvrtletně 1720,-Kč,obsah 2000cm3. škoda 150/150
> mil.,pojištění skla na 16000,.Kč, poškození nebo
> střed se zvěří,krádež zavazadel, úrazové
> pojištění,asistence Plus Maxi-bez limitu(viz
> link).V poj.podmínkách píšou,že pokud auto
> neopraví do 8 hod.tak odtah domů bez limitu. Už to
> nevím všechno přesně,tak alespoň takový základ.
> Třeba se to někomu bude hodit.
>
>

No Allianz jsou vůbec vikukové. Letos od nich mám poprvé(a naposled) havarjní a když to sestra slyšela okamžitě se začala smát, jestli tam mám taky střet se zvěří. A no mám tam "střet stojícího auta se zvěří". No bohužel jsem to podepsal a věřil pojišťovákovi. Neměl jsem moc času,tak sem na to trochu doplatil. Který zvíře by narazilo do stojícího auta?,snad jen medvěd od Cibulku pod parou......spinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 1krát. Naposledy upravil pawe (31. 03. 2016 00:02).
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
31. 03. 2016 08:55
musíš tvrdit, že jsi zrovna stál, na blb*e musíš vždycky blbědrinking smiley

_______________________________________________________
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
31. 03. 2016 09:51
pawe-nám tady píšeš trochu bludy zkus si tu smlouvu přečíst ještě jednou pořádněsmiling smiley
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
31. 03. 2016 23:48
Mám Allianz dlouhé roky a zatím k plné spokojenosti. V minulosti jsem zažil dvě havarijní události a to nijak levné, vždy vyřízeno bez problému. Jinak k té zvěři, pokud vím tak jsou tam dvě možnosti pojištění. Poškození zaparkovaného vozu zvěří (v Káčku nám například kuna překousala kabely ke víčkám už 2x), no a pak je tam pojištění pro střet se zvěří. Formulaci "střet stojícího auta se zvěří" jsem fakt ještě neviděl.

** Petr **
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 04. 2016 15:05
U Allianz jsou dvě verze:- poškození nebo zničení zaparkovaného vozidla zvířetem
-poškození nebo zničení po silnici nebo dálnici jedoucího vozidla srážkou se zvířetem
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 04. 2016 23:21
něco na cesty:
Důležité upozornění, vydané Červeným křížem a záchrannými
organizacemi:
Záchranáři a řidiči ambulance si všimli, že u dopravních nehod má většina
zraněných u sebe mobilní telefon.
U zraněných osob, se kterými nelze komunikovat, zásahové síly neví, koho by
měli z dlouhého seznamu adres kontaktovat.
Řidiči a lékaři záchranné služby tedy navrhli, aby každý zadal do svého
adresáře v mobilu osobu, kterou je třeba kontaktovat v nouzovém případě,pod
jednotnou zkratku.
Mezinárodně uznávaná zkratka je:
ICE
= In Case of Emergency.(pro případ záchrany)
Pod touto zkratkou zaznamenejte telefonní číslo osoby, která bude v případě
nouze kontaktována policií, hasiči či první pomocí.
Pokud chcete kontaktovat více osob, potřebujete ICE1,ICE2,ICE3 atd.
Re: Schimi ICE
01. 04. 2016 23:37
Citaci
Schimi 01.04.2016 23:21
...Mezinárodně uznávaná zkratka je: ICE = In Case of Emergency.(pro případ záchrany)

[
www.hoax.cz]
Re: Schimi ICE
02. 04. 2016 10:13
m-i- > No asi je to opravdu zpochybňováno. Nicméně jsem to pochopil jako věc, která není sice oficiálně zakotvena u záchranných složek, ale je to výzva k podpoře jejího zavedení a užívání. Dále je také pravdou, že určitá skupina záchranných, resp. bezp, složek má vyrozumívací povinnost, a tam to může opravdu pomoci. Takže ať si z toho vezme každý co chce. Může si to tel. zadat, a nebo může domonstrativně třeba monitor zmačkat a hodit do kamen yawning smiley

ještě mě napadlo, kdo by to chtěl využívat něměl by mít zašifrovaný displej telefonu :-)



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Schimi (02. 04. 2016 10:22).
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
02. 04. 2016 10:19
In case of emergency se nejčastěji vytáčí číslo 112.
Pak už to těžko bude case of emergency...
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
02. 04. 2016 10:24
je to je ono, na 112 zavolalá Policie rodině , že tě má někde v penále bez dokladů :-) jsi mimo myšlenku tématu.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Schimi (02. 04. 2016 10:48).
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
02. 04. 2016 16:49
Na kontaktní adresu a číslo býval chlívek v cestovním dokladu (pasu). Já už ho nemám a do občanky se nic takového dopsat nedá. Tak jedině zalaminovat kartičku vlastní výroby a přiložit k dokladům.
Tom
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
04. 04. 2016 15:04
Dnes má skoro každý uživatel mobil chráněný nějakým ,,kodem", takže je těžké se vůbec dostat na nějaký kontakt.
V případě těžšího zranění si sám nedovedu moc dobře představit jak ho odkóduju jednou rukou.
Lze u Androida naprogramovat tlacitko zapnutí , že na tři krátké stisky začne volat (i zamčený) . Dobrá věc.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
04. 04. 2016 17:10
Citaci
Schimi napsal(a):
...jsi mimo myšlenku tématu.

Kdepak, nejsem: tím jsem jen chtěl zdůraznit ten hoax: v případě, že je potřeba volat záchranné složky, tedy ICE, platí ve většině zemí číslo 112, případně jiné, ale to si snad každý zjistí předem.
Jestli někdo od policie nebo z nemocnice bude později (tedy už mimo case of emergency) potřebovat kontaktovat někoho z rodiny, bude si muset najít jiný kontakt. To už není případ pro záchranné složky, taky co by jim byl platný někdo tisíc kilometrů daleko?
Nazvěte ten kontakt třeba Family, to už je jedno. Zvlášť, jestli máte mobil zamčený PINem, pak je i takový kontakt k ničemu.
To už je jistější mít u dokladů tu kartičku s adresou, telefonním číslem v mezinárodním formátu, mailem atd, komu je třeba aspoň dát vědět, když sám nemůžu.

Ale vůbec nejlepší je nedostat se do takové situace a k Jadranu i zpět dorazit v pořádku, což samozřejmě vždycky přeji všem.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
04. 04. 2016 18:21
... ta 112ka je jasná a universální ... zatím jsem ji naštěstí cestou na Jadran nepotřeboval ...
ale před pár lety jsem potřeboval asistenci HAK a číslo 1987 funguje naprosto bezproblémově ... tehdy to bylo v neděli v 07,00 ... do telefonu chtěli zhruba popsat jaký je problém, místo kde stojím, typ auta ( a barvu auta kvůli rychlému vyhledání )
... služba rozuměla i česky a za chvilku byl " žlutý anděl " na místě ...
... zalaminovaná kartička s tel. číslem blízké osoby ( čísly ) zasunutá do dokladů, jak píše atnarfus a Hill je rozumná věc ...
smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (04. 04. 2016 18:22).
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
02. 06. 2016 10:22
kabinet302 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dotaz: Využil někdo letos příplatkové pojištění vozidla na cestě do Chorvatska (ciziny) kromě Chorvata Michala?
> A jestli ano, s jakými zkušenostmi?

Pokud jsi ho už vyzkoušel napiš prosím zkušenosti, také o něm uvažujeme. Mockrát děkuji.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
29. 06. 2016 15:08
Tak jsem před chvilkou spáchal všechna potřebná pojištění na cestu a pobyt. Nejvýhodněji pro lidičky se mi vybarvila AXA, za méně peněz více muziky, pro auto Europ Assistance, jako léta předtím. Koukal jsem i na Kooperativu, ale auto je vázáno na cestovní pojištění, podmínky podobné jako již zmíněné pojištění, ale obojí drahé. Teď jen, abych veškeré dokumenty, tak jak je uložím do kastlíku auta před odjezdem, bez použití po návratu vyndal.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
29. 06. 2016 16:09
Zahajskej pěkně,přesně tohle je už léta moje volba do HR.Tak v neděli do Gradacu a šťastnou cestu tam i zpět všem
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
05. 07. 2016 21:52
Já letos asi využiji cestovní pojištění s asistenční službou, která obsahuje doplňkovou technickou asistenci od čobky (str. 16, článek 52 + 53 + 54 [www.csob.cz].

Cestovní pojištění bez asistence pro 4 členou rodinu na 12 dní vyjde na 573 Kč - s výše zmíněnou asistencí 1 030 Kč.
Asistentce tedy vyjde na 457 Kč, což je sice více o 67 Kč, v porovnání s Auto Care, ale za to mají lépe vypsané podmínky a je všude jasně psáno, že zorganizují a uhradí i případný odtah nepojízdného auta do ČR + zapůjčí náhradní auto.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
05. 07. 2016 22:27
Narazil jsem na toto, taky jde o to za kolik je ta kontrola před dovolenou?
[www.autokellyautoservis.cz]
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
06. 07. 2016 13:40
Dobrý den,mohu zkopírovat a zaslat známím. Děkuji-Sokol..
Pro Schimi

Sokolík



Upraveno 1krát. Naposledy upravil SOKOL (06. 07. 2016 13:43).
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
06. 07. 2016 15:26
Netušíte, jestli někdo nabízí pojištění asistence podobně jako třeba Autocare, ale pro přívěsný vozík?
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
21. 07. 2016 21:52
Tak dnes auto pojištěno u Auto-care a placeno kreditní kartou Moneta bank (GE bank). Před pladbou vygenerován kód z Bene+ a okamžitá sleva 20 %. U debetní karty je sleva tuším 10%. Placeno tedy 312,- kč místo 390,-. Zítra vyrážíme spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
22. 07. 2016 06:29
Já jsem letos pojistil u KOOPERATIVY - auto je starší 15 let, takže autocare již nešlo :-)

_____________________
6x Zaostrog, 1x Sumartin(Brač), 1x Krk, 1x Mali Lošinj



Upraveno 1krát. Naposledy upravil lamax (22. 07. 2016 06:29).
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
22. 07. 2016 09:44
Já mám sjednáno u CP i s asistencí. službou
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
29. 08. 2016 13:54
dávám roky Kooperativu, má někdo s využitím některé služby dobrou, nebo špatnou zkušenost?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Racetiger (29. 08. 2016 13:56).
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
29. 08. 2016 13:55
lamax napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Já jsem letos pojistil u KOOPERATIVY - auto je
> starší 15 let, takže autocare již nešlo :-)

ono je Autocare stejně proti Koop nevýhodné. Koop ti odtáhne auto a půjčí jiné a ještě dáš dovolenou. V Autcare musíš jet zapůjčeným autem ihned domů. Doslova řekli, že je na přepravu domů a ne aby jsem si s ním někde jezdil na dovolené. Tedy při poruše na dovolenou máš zaplacený pobyt v háji.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
29. 08. 2016 14:29
Zrovna teď o víkendu jsem uklízel papíry z dovči a smlouvu AutoCare jsem měl v ruce. Auto zapůjčí až na 5 dní a o tom, že bych s ním musel hned domů, ani zmínka.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 57
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.