Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Výpočet mýtného

Autor Hanny 
avatar Re: Výpočet mýtného
16. 09. 2014 22:41
Ještě ne bodku, prosím. Na ni bude čas, až ti vrátí peníze. Do té doby nanejvýš středník, když dřív přijde nějaká odpověď...
Re: Výpočet mýtného
16. 09. 2014 23:10
Ano, rozuzlenie samozrejme sem dam smiling smiley
Re: Výpočet mýtného
17. 09. 2014 06:42
Máš pravdu Rasto,že jsem to tak nemyslel, jak to vyznělo.
Zdarec.
thumbs upsmileys with beer
Re: Výpočet mýtného
22. 09. 2014 20:50
takže tak nejako ako ste písali som aj spravil:
napísal som do azm (email najdete tu [azm.hr] ). Napísal som čo sa stalo kedy sa stalo priložil som im obrázok oboch računov. Aj ten ktory bol OK aj ten predražený smiling smiley. Napísal som im o aku značku a typ auta išlo a SPZ auta. Posledne čo bolo som im priložil č učtu SWIFT, IBAN. Žiadne oficialne tlačivo netreba...
Kvoli mojej zanepraznenosti a lenivosti som im písal až včera čiže dva týždne po chybnej platbe.
Odpoveď som mal už dnes pred obedom. Ospravedlnili sa mi za chybu systemu a rozdiel mi vrátia. thumbs up
Akurat pisali že vratia na moju kartu tak teraz neviem či na ten učet z ktoreho som platil alebo na ten čo som uviedol v emaili (chcel som to na iny účet). Vpodstate je mi to jedno oba učty su moje, uvidíme kde to pošlu. Zasa dám vedieť.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil rasto (22. 09. 2014 20:52).
avatar Re: Výpočet mýtného
23. 09. 2014 20:57
poslu to na kartu, takze to pride na ucet ku ktoremu je karta.
Re: Výpočet mýtného
06. 10. 2014 17:52
cctakže, peniaze su už na účte thumbs up
Dokonca reagovali ovela rychlejšie ako som čakal. Poslali to na učet z ktoreho bolo platené aj ked som im písal do mailu č. ineho učtu. Takže netreba im písat č. učtu, vedia kde to maju poslať.
No a k rýchlosti akou vybavuju reklamaciu: Kedže som platbu čakal na inom učte (ktory používam) nevšimol som si že sa mi už dávno valajú peniaze na učte z ktorého to bolo platene (používam ho len na dovolenkach a inač len 2-3x do roka).
Až dnes som cez ebanking pozrel na ten účet a bol som milo prekvapenyeye popping smiley.
21.9. mail do HR, 22,9. odpoveď, 23.9. peniaze doma



Upraveno 1krát. Naposledy upravil rasto (06. 10. 2014 17:53).
Re: Výpočet mýtného
06. 10. 2014 19:05
Na Slovensku by sa ti niečo také nestalo. Čakal by si niekoľko mesiacov, pokiaľ by si sa pravdy dovolal, pokiaľ by si sa vôbec dovolal.....
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 50
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.