Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Brno - Biograd na Moru / s ENC

Autor mzett 
Brno - Biograd na Moru / s ENC
30. 06. 2013 20:22
Zdravím všechny pokusím se shrnout mé zkušensoti s ENC:

Po projetí Slovinské hranice začíná úsek cca 50 km který provozuje společnost a platí se cash/karta 48 kun. Do budoucna možná ENC.

Mýtníce Zagreb - Lučko zastavil jsem přesně u cedule zákaz zastavení a už mně tam nějací pikolíci hnali že tady teda ne. Řekl jsem ENC a hned mi ukázali at vjedu doprava přes závoru na parkoviště a zajdu do modré budovy.

1. Lučko úplně v pravo zaparkovat
2. modrá budova ARZ vlezl jsem použil ruce nohy vyplnil papír na registraci a koupil paket 420 kn (120 krabička a 300 kn kredit) + jsem dokoupil ješte 200 kn k tomu do foroty.
3. nalepil krabičku na sklo a hned to fungovalo.
4. z karty se odečetlo přesně to co jsem zaplatil

Závěr:
pokud máte krabičku od www.arz.hr .Pokud dobijete 300 kn z vašeho účtu odejde 300 kn a na krabičce bude kredit 300 kn.

Sleva se odečítá až při průjezdu mýtnou branou (sleva až za projetí zbylo my skoro 300 kn a ted mi tam budou ležet proto možná od HAC by krabička byla lepší.

za úsek Zagreb - Lučko a sjezd Benkanovac je oficial cena 135 kn z karty se mi odečetlo 105,65 kn (sleva tedy tech 21,74%.

Jakmile jsem se vrátil domů bádal asi hodinu jak zkontrolovat stav na krabičce.

1. https://enc.arz.hr
2. v pravo nahoře je přihlasit a registrace
3. zaregistroval jsem se a vyolnil číslo krabičky 10 míst (já měl milion čísel na té faktuře tak jsem použil nakonec údaj:
anonimimni prepaid ENC - a těch 10 číslic
4. za půl hodiny přišel email dal jsem ověřit a poté jsem se mohl přihlásit

snad to někomu pomůže. Pokud to chápu správně tak krabička od ARZ odečítá slevu až když vyjedete z dálnice a krabička od hacu vám přičte na krabičku více kun a odečítá to stejné co platíte cash. tzn sleva je jen při dobití.
Re: Brno - Biograd na Moru / s ENC
01. 07. 2013 10:02
Já s krabičkou v podstatě žádnou zkušenost nemám. Koupili jsme ji letos prvně, hlavně kvůli plynulejším průjezdům...
Koupili jsme balíček za 544 kun.

Kredit byl tuším 555 KUN
prozatím jsme projeli dálnici z Goričanu do Zagrebu a ze Zagrebu do Šestanovace.

Nicméně z krabičky se určitě odečetlo 41 kun a 197 kun, což je normální cena, prostě jako bychom platili např. kartou či hotově, kde je tedy ta uspora 21% ????
Asi jsem to prostě nějak nepochopila :-D
Re: Brno - Biograd na Moru / s ENC
01. 07. 2013 10:08
úspora byla při nákupu, dostala si kredit navíc a k tomu krabičku. dohromady to udělá právě ty procenta slevy.
Re: Brno - Biograd na Moru / s ENC
01. 07. 2013 10:53
jo tak, potom už je mi to jasné, já si říkala, jestli se třeba odečítá pak menší suma nebo jak to je...

Tak a teď když si budeme pro příště například nabíjet "kredit" na krabičku, tak tam se nám například taky přičte více než za kolik kun dobijeme???? já se omlouvám že se ptám, ale nějak se v těch diskuzích motám, dočítám, ale většinou se tam všude řeší problémy s krabičkou a nedočítám se ty základní informace :-D

Pokud někdo může napsat zde, jaké jsou možnosti dobíjení krabičky, ale třeba pak z domu z ČR???? nemyslím nákup bonů na Ině v Chorvatsku, nevíme kdy pojedeme příště, nebo komu třeba krabičku půjčíme, takže pojedem domů s minimálním kreditem, tak abychom si ji doma mohli připravit na další cestu :-D
Re: Brno - Biograd na Moru / s ENC
01. 07. 2013 14:13
při nabití 100kn by se vám měl přičíst kredit 121,74kn. dobíjet lze kartou z domu přes stránky HAC.
Re: Brno - Biograd na Moru / s ENC
01. 07. 2013 14:34
alebo na mytnici odratat suma nizssia o tu zlavu.... yawning smiley
Re: Brno - Biograd na Moru / s ENC
01. 07. 2013 14:43
to je ale u systému firmy arz yawning smiley
Re: Brno - Biograd na Moru / s ENC
01. 07. 2013 15:14
Ahoj všem, prosím o radu. Kde na stránkách HAC se nechá dobít kartou z ČR ENC krabička? Díky za radu.
Re: Brno - Biograd na Moru / s ENC
01. 07. 2013 15:28
Jak pravi klasik (Halina Pawlovska): Diky za kazde nove vlakno.... thumbs up
Re: Brno - Biograd na Moru / s ENC
01. 07. 2013 17:59
Markox napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jak pravi klasik (Halina Pawlovska): Diky za
> kazde nove vlakno....
thumbs up
Ano, ať je to tu nádherně nepřehledné. To je žůžo!
thumbs down
avatar Re: Brno - Biograd na Moru / s ENC
01. 07. 2013 19:20
Re: Brno - Biograd na Moru / s ENC
01. 07. 2013 20:31
Jirka Dl. napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj všem, prosím o radu. Kde na stránkách HAC se
> nechá dobít kartou z ČR ENC krabička? Díky za
> radu.
[prodaja.hac.hr]
Re: Brno - Biograd na Moru / s ENC
02. 07. 2013 07:33
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 89
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.