Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Bura na dalnici-zkusenosti

Autor Akzirk 
Re: Bura na dalnici-zkusenosti
05. 09. 2005 21:43
JO jo lidi ten větr je pěkná sviňa,letos při cestě tam v tomto úseku pěkně fučelo a to ještě na jiných úsecích byla pěkná mlha, kterou jsem teda vůbec nečekal. Časové manko však moc nenarostlo, při větru jsem přibrzdil, při mlze o něco míň. Rádi ovšem a dnes už s úsměvem vzpomínáme na loňskou zpáteční cestu. Stavěli jsme na té pumpě asi jak píše Paja2. Já otevřel dveře auta a manželce uletěli všechny papíry, mezi nima i lístek od mítnice. Prohledali jsme celý auto, okolí benzínky a u toho hledání se samozřejmě pohádali do krve. Kámoš z práce mi totiž vyprávěl jak na Italské dálnici platili pokutu za ztrátu tohoto lístku. Nakonec vše dobře dopadlo lístek se našel na místě kde by ho nikdo nehledal. Často na tu příhodu vzpomínáme a z hecu si nadáváme stejně jako tam. I na letošní cestě zpět jsme se s chutí zasmáli a to i proto, že po větru nebylo ani památky, takže jsme to pěkně kalili. Čau k.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 241
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.