Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Autokamera a záznam jízdy.

Autor Mirus 
Re: Autokamera a záznam jízdy.
07. 08. 2017 20:44
[youtu.be]

posuďte....
Re: Autokamera a záznam jízdy.
07. 08. 2017 20:53
No jo, idiot, ktery nekouka kam jede, ale kdybych mel hlasit kazdou takovou situaci, tak si policajtama tykam. Ale na mne neberte ohled, ja jsem ucho s blbejma 25 letama za volantem.
Re: Autokamera a záznam jízdy.
07. 08. 2017 21:41
Debil to bezesporu je, o tom žádná, ale že bych to hlásil.
avatar Re: Autokamera a záznam jízdy.
08. 08. 2017 01:20
Spis te asi nevidel. Mel to proti slunci. Myslim ze se opotil taky, kdyz ses mu tam zjevil...
Re: Autokamera a záznam jízdy.
08. 08. 2017 05:38
A SPZ taky není vydět. Podle čeho by ho hledali. Mě se stalo minulí týden něco podobného. A to jsem táhl vozík s dřevem.
avatar Re: Autokamera a záznam jízdy.
08. 08. 2017 06:20
valeri napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Spis te asi nevidel. Mel to proti slunci. Myslim
> ze se opotil taky, kdyz ses mu tam zjevil...

Mno, ale řešením není "jedu, vono to nějak dopadne", ale mělo by být "nevidím jistě, že tam nic nejede (že to stihnu), tak tam nepojedu". tongue sticking out smiley
Re: Autokamera a záznam jízdy.
08. 08. 2017 06:46
Ajaxi, to video je v nízkém rozlišení záměrně. Originál je FHD a krásně čitelné.

Že mě neviděl? To není omluva, pokud někam nevidím, tak tam přece nemůžu vlitnout....
avatar Re: Autokamera a záznam jízdy.
08. 08. 2017 08:57
Tak už konečně toho potenciálního"sebevraha a vraha" vyřeš! Pošli, neposílej. Rozhodnutí je jen na tobě. Rozhodně porušil předpisy.
Raději napiš k tématu, čím jsi to nahrával, jak jsi s kamerou spokojen, jaké má plusy a jaké minusy, co stála, jak kvalitní je obraz při slabším osvětlení, kde ji máš připevněnou, zda máš přes ní dobrý výhled apod.
avatar Re: Autokamera a záznam jízdy.
08. 08. 2017 09:05
Mno nevím jak máš naložený vozík, ale v případě nehody s přeloženým vozíkem by byla část viny při nehodě na tobě, málo kdo dodržuje váhové parametry

_______________________________________________________
avatar Re: Autokamera a záznam jízdy.
08. 08. 2017 09:34
Za sebe (a manželku a dědu) mohu doporučit SJ4000, v číně při akcích za cca 40-45$ s kompletním vybavením - držáky na sklo, helmu, opasek a podobně. Včetně podvodního vodotěsného pouzdra. FullHD je samozřejmost, na 32GB kartu cca 5 hodin a pokud je plná, nejstarší se aut.mažou. Když někam jedu je nacvaknutá v držáku v autě za zrcátkem (od řidiče není vidět=nevadí), a když jsme kdekoliv, vycvaknu dám na helmu, případně do pouzdra a tradá do móře, pod vodu. Ideální, na nabití vydrží natáčet cca 30-40 minut, další baterka strojí 130kč.
Jedině bych doporučil - v autě si udělat připojení aby nemusela být v zapalovači. Mám to tak, že z tapecu nad zrcátkem mám vyvedenej káblík s USB, kde USB je spínané jen při zapnutém zapalování, aby kamera běžela jen když je zapalování zapnuté. (dá se nastavit doba, jak dlouho má ještě běžet po vypnutí napájení)
Dnes je už i SJ4500, SJ5000 atd, to už má i 4K obraz, WIFI a podobně. Dle mne nejlepší volba, protože pak nemáte jen kameru v autě ale i akční kamerku na sport a volný čas... grinning smiley
avatar Re: Autokamera a záznam jízdy.
08. 08. 2017 09:53
Technická k SJ4000 - taky ji mám (ne v autě) a koupil jsem i dvě náhradní baterky, problém je, že když baterku měníš, tak se v 99% vynuluje čas a datum, což sice není nepřekonatelný problém, ale je to blbý. To jedno procento znamená, že když si všechno nachystám jako na soutěž a během dvou sekund to stihnu vyměnit, čas se udrží. Pobere s novějším firmwarem i 128 GB kartu (neověřoval jsem to).
avatar Re: Autokamera a záznam jízdy.
08. 08. 2017 09:54
No vidíš, to je aspoň informace. Díky. Zkusím o ni pouvažovat.
Re: Autokamera a záznam jízdy.
08. 08. 2017 11:58
Mám Cel-Tec E09W + 64GB kartu

[www.cel-tec.cz]

Dám sem večer záznam v noci i ve dne, vystřihnu něco kde nikdo není.....
Vadí mi slabá baterka, pokud kameru nějak nastavuji a není na napájení, tak vydrží tak 10 minut. Takto s ní ale pracuju minimálně.
Vadí mi, ze v titulcích nejsou GPS souřadnice ale azimut. K čemu to je dobré netuším. Ke kameře je software, kde vidíte vše, včetně trasy na mapě.Je k tomu i apikace pro prohlížení obsahu kamery přes WiFi.

Já jsem s ní spokojen.
avatar Re: Autokamera a záznam jízdy.
08. 08. 2017 12:08
Také mám nějakou již starší FHD "potvoru" s GPS (dokonce i vkládá souřadnice grinning smiley )
dj_Paul, jen pro zajímavost, zaznamenává ti z GPS i nadmořskou výšku? Já mám souřadnice, přetížení ve třech osách, rychlost, ale nadmořskou výšku ne sad smiley
Re: Autokamera a záznam jízdy.
08. 08. 2017 12:29
Nevím, ale asi ne. Podívám se
avatar Re: Autokamera a záznam jízdy.
08. 08. 2017 13:13
dj_Paul napsal(a):
-------------------------------------------------------

> Že mě neviděl? To není omluva, pokud někam
> nevidím, tak tam přece nemůžu vlitnout....

Já ho neomlouvám, já se to pokouším vysvětlit. Buď tě vážně neviděl proti celkem ostrýmu slunci, nebo hrubě podcenil možnosti auta. Tohle se běžně stává. Já taky nedávno přehlíd auto, který nesvítilo a splyvalo s pozadím. Chce to dávat pozor a předvídat



Upraveno 1krát. Naposledy upravil valeri (08. 08. 2017 19:17).
Re: Autokamera a záznam jízdy.
08. 08. 2017 19:12
Taky bych rekl, ze byl zpruzelej tim bordelem co z toho litalo. Nicene nic z toho ho nezbavi toho, ze je jelito, ktere se cpe kam nevidi.
Re: Autokamera a záznam jízdy.
09. 08. 2017 15:50
tady je záznam přes den
[www.youtube.com]

ještě přidám podvečer a noc
Nadmořskou výšku to nezaznamenává
Re: Autokamera a záznam jízdy.
09. 08. 2017 20:29
Re: Autokamera a záznam jízdy.
20. 08. 2017 23:27
Zdravím přátelé,
chystáme se ještě příští týden na konec prázdnin do Chorvatska a chtěl bych se zeptat, jestli máte někdo info, jak je to s kamerami ve státech, přes které pojedeme - Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko. Jsem zvyklý pořizovat záznam po celou dobu jízdy, někdy ta videa zveřejňuji na svém kanále na Youtube, ale článek zde mně docela postrašil. Dokázal by mi dát někdo ucelené info a poradit mi, jestli risknout/neriskovat autokameru cestou? :-)
Díky :-)
avatar Re: Autokamera a záznam jízdy.
21. 08. 2017 07:08
Ucelené info máš na stránkách 1 - 12 tohoto vlákna. S politováním ti musím oznámit to, že ti nezbývá nejspíš nic jiného, než se "po večerech" začíst "do problému". Dozvíš se tam vše co potřebuješ.
Re: Autokamera a záznam jízdy.
21. 08. 2017 12:01
Souhlasím s kabinetem302, ale pokud jsi ten vložený článek četl celý, tak všechno víš: - zákaz umístění v zorném poli řidiče, - absolutní zákaz v Rakousku, - zákaz zveřejňování bez souhlasu účastníků (ochrana osobních údajů). Rozhodnutí je na tobě.
avatar Re: Autokamera a záznam jízdy.
21. 08. 2017 12:40
Problém má hlavně Rakousko, pokud to chceš dát na trubku , tak rozmázni xichty a zamaž SPZ aut

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Autokamera a záznam jízdy.
21. 08. 2017 12:43
Loni jsem ji mel po celou cestu. Kdyby me v Rakousku staveli, mel jsem ji vyplou (jako ze nemel). Akorat proste nezverejnim na trubce toho domaciho cunase, co se rozhodl vyzkouset vsechny okolo, jestli jsou ve strehu.
Re: Autokamera a záznam jízdy.
21. 08. 2017 13:34
Pokrock napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím přátelé,
> chystáme se ještě příští týden na konec prázdnin
> do Chorvatska a chtěl bych se zeptat, jestli máte
> někdo info, jak je to s kamerami ve státech, přes
> které pojedeme - Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko.
> Jsem zvyklý pořizovat záznam po celou dobu jízdy,
> někdy ta videa zveřejňuji na svém kanále na
> Youtube, ale článek
> zde[/
> url] mně docela postrašil. Dokázal by mi dát někdo
> ucelené info a poradit mi, jestli
> risknout/neriskovat autokameru cestou? :-)
> Díky :-)

[
autobild.cas.sk]
avatar Re: Autokamera a záznam jízdy.
28. 08. 2017 21:10
-



Upraveno 1krát. Naposledy upravil valeri (29. 08. 2017 08:13).
avatar Re: Autokamera a záznam jízdy.
28. 08. 2017 22:33
Pokud to někdo četl celé, tak "absolutní zákaz v Rakousku" je diskutabilní :-)
Re: Autokamera a záznam jízdy.
29. 08. 2017 10:18
Tak o tom zkus s A polišem diskutovatsmiling smiley Stále dokola. Proč škádlit hada bosou nohou? Když nevím, nikdo to není schopen říci s určitostí, tak kameru hodím do kastlíku a mám jistotu, že projedu bez ztráty kytičky. Vysvětlovat A polišovi, že agentura JPP tvrdí něco jiného, je pak drahé.
avatar Re: Autokamera a záznam jízdy.
29. 08. 2017 12:06
Ano stále dokola..... Pořád tu někdo bude tvrdit, že v Rakousku je absolutní zákaz kamer, ale doložit to nemá čím.

Tak je to na každém, jestli tam s kamerou pojede, nebo ne. Já s ní jezdím.
Re: Autokamera a záznam jízdy.
29. 08. 2017 19:55
Já taky. To jsme jíž dvaja. Přidá se někdo? Každého nechití.thumbs up smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 78
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.