Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Autokamera a záznam jízdy.

Autor Mirus 
avatar Re: Autokamera a záznam jízdy.
22. 04. 2013 19:28
Před měsícem jsem si pořídil tuto:
kamera do auta
avatar Re: Autokamera a záznam jízdy.
22. 04. 2013 19:31
Tuto už používám víc než rok a spokojenost: [www.eva.cz]
Re: Autokamera a záznam jízdy.
23. 04. 2013 10:12
co byste rekli na tuhle? [aukro.cz]
avatar Re: Autokamera a záznam jízdy.
23. 04. 2013 11:37
Tuhle má kámoš a je s ní spokojen.
Re: Autokamera a záznam jízdy.
24. 04. 2013 00:40
Jsou aplikace do mobilu s androidem a fungují docela dobře. Par jsem jih zkoušel a nejlepší se mi zdá tato:
iOnRoad v 1.5.1p ( [market.android.com] )
Vše je o správném nastavení. Super je, že běží i na pozadí a dá se nastavit, že se spustí zároveň s navigací.
Re: Autokamera a záznam jízdy.
24. 04. 2013 06:32
Nuldo.
Přesně tuto kameru jsem na stejném aukčním portále kdysi zakoupil i já. Je to šunt, který vždy chvíli fungoval a pak se náhle "zakousl". Bylo nutno jej resetovat. ale v zápětí to udělala zase. Po cca dvou týdnech přestala fungovat úplně a šla do popelnice. Po této zkušenosti jsem zakoupil značkovou od Prestigio a je klid. Vyvarujte se neznačkových padělků!!!
avatar Re: Autokamera a záznam jízdy.
24. 04. 2013 14:27
"Značkovou" Prestigio?
avatar Re: Autokamera a záznam jízdy.
24. 04. 2013 16:34
tak je to sice mladá značka, ale recenze má celkem pozitivní yawning smiley
Re: Autokamera a záznam jízdy.
24. 04. 2013 19:49
Pro android je taky dobrá aplikace tato - MyCar Auto recordér , v záznamu je zobrazena také mapa, kde byl záznam pořízen.
Re: Autokamera a záznam jízdy.
24. 04. 2013 22:15
Ale ta opravneni co pozaduje ji automaticky zarazuji mezi znacne podezrele aplikace. Na co je ji napriklad opravneni editace kontaktu?
Re: Autokamera a záznam jízdy.
25. 04. 2013 08:35
super,dik. asi pouziju nejakou tu aplikaci pro android :-)
Re: Autokamera a záznam jízdy.
25. 04. 2013 08:54
jako autokameru lze požít i mobil s Androidem.Aplikací je na to spousta.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil darko (25. 04. 2013 08:56).
Re: Autokamera a záznam jízdy.
27. 04. 2013 21:40
nulda napsal(a):
-------------------------------------------------------
> co byste rekli na tuhle?
> [aukro.cz]
> -do-auta-i3157423001.html

je to shit. vyhodené peniaze. ja mám takúto kameru a spokojnosť.
[www.internetstores.sk]
avatar Re: Autokamera a záznam jízdy.
13. 05. 2013 07:09
Já používám tuhle:[www.bscom.cz]

Jen držák jsem po 2 měsících vyměnil,nevydržel .......
Re: Autokamera a záznam jízdy.
13. 05. 2013 10:12
jirkatoledo napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Já používám
> tuhle:[www.bscom.cz]
> 3-hd-onboard-camera_d222772/
>
> Jen držák jsem po 2 měsících vyměnil,nevydržel
> .......


Jirkatoledo --mám dotaz ten přisvit led pro noc to znamená co přímo?? že přisvicuje noční nahrávání led??
jestli to tak chápu?
dík za vysvětlení
avatar Re: Autokamera a záznam jízdy.
13. 05. 2013 14:00
Já osobně myslím,že to jen jako zesvětluje prostor před autem,ale není to tak silné jak si člověk může představovat.
avatar Re: Autokamera a záznam jízdy.
14. 05. 2013 20:02
stále sa dá do prednej masky schovať 2 x alebo 4x 3W IR diody, tým si prisvietiš na pár 10tok metrov pred seba.
Re: Autokamera a záznam jízdy.
15. 05. 2013 22:46
už dlho sa rozhodujem confused smiley , že si kúpim kameru do auta.Má niekto skúsenosť s touto?Zaujal ma hlavne otočný objektiv, ale nikde som nenašiel recenziu na tento typ.

autokamera
Re: Autokamera a záznam jízdy.
17. 05. 2013 04:48
foco napsal(a):
-------------------------------------------------------
> už dlho sa rozhodujem confused smiley , že si kúpim kameru do auta.
> Má niekto skúsenosť s touto?Zaujal ma hlavne otočný
> objektiv, ale nikde som nenašiel recenziu na tento typ.

Vypadá to na dobrou kamerku, nebál bych se do ní jít. Navíc za ty prachy… Displej je rozhodně praktická věc. Diody pro noční přisvícení jsou bonus navíc. HD rozlišení stačí. Nemá otřesové čidlo (nepodstatné). Snad jediné minus je, že nemá GPS – možnost podívat se, odkud právě přehrávaný záznam je, je (pro mně) neocenitelná.

HD-kamera-do-auta-DVR-10
Test černé skříňky do auta - natočte, kdo vás naboural

Český návod zde
Re: Autokamera a záznam jízdy.
17. 05. 2013 09:03
V podstate každá kamera, bez ohľadu na to, či je lacná alebo drahá, poskytne rovnaký servis /ak funguje/. Pre mňa bolo podstatné, aby mala GPS, slušné rozlíšenie a ani G senzor nie je na zahodenie. Ja som kúpil túto [cerne-skrinky.heureka.sk] a používam ju asi mesiac. Priamo z obrazu je možné prehľadne zistiť GPS súradnice, čas záznamu a rýchlosť. Kamera síce nemá akumulátor, ale žiadnej čo ho má dlho nevydrží, má dlhý kábel, ktorý som zapojil do autonabíjačky v kufri, takže mi vizuálne v aute kábel nezavadzia. Kamera síce nemá displej, v balení je ale malá čítačka na mikro SD karty, dá sa pozrieť záznam bez problémov hocikde. Kamera, keďže neobsahuje nepodstatné veci, je maličká, za spätným zrkadlom ju vôbec nevidno. Pripevňuje sa na malý držiak, ktorý sa umiestni napevno na sklo, perfektne to drží a najmä sa dá kamera bez problémov zastrčiť či odobrať.
Re: Autokamera a záznam jízdy.
17. 05. 2013 12:46
Ten displej by mi chyběl při nastavování, aby mi snímala přesně tu plochu, kterou chci.
Re: Autokamera a záznam jízdy.
17. 05. 2013 12:58
Keď som ju kupoval, tiež som sa toho obával, ale vzhľadom k šírke záberu je takmer vylúčené, aby nesnímala celú cestu pre autom. Pritom keď kameru zacvaknem do držiaka, fakt stačí /opakovane vyskúšané a pozreté na zázname/, aby len zhruba smerovala dopredu a je to OK.
avatar Re: Autokamera a záznam jízdy.
26. 05. 2013 17:41
Zajimavej článek pro ty kteří potřebují s radou co které označení a funkce znamenají a jak vybírat kameru Kamery výběr
avatar Re: Autokamera a záznam jízdy.
26. 05. 2013 18:39
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil victorinox (25. 10. 2013 18:09).
avatar Re: Autokamera a záznam jízdy.
26. 05. 2013 19:03
Možná pro někoho trochu odbornější pohled na jednu takovou kamerku pohledem IT webu, respektive i porovnání se záznamem na "androidí foun":
Recenze Genius DVR-FHD590
... nicméně podobný problém s měnícím se úhlem záznamu v závislosti na zvoleném rozlišení se může vyskytovat i u jiných kamer... ono je to všechno nějaká "přebalená čína" thumbs up smiley
... a že to uváděné HD na krabici, co leze z pidi čipu může být horší než nějaké SD z většího čipu s lepším "sklem" (rozumněj objektivem)
avatar Re: Autokamera a záznam jízdy.
06. 06. 2013 16:23
Letos mám v plánu natočit alespoň cestu TAM 1:1, i když v noci toho moc vidět nepůjde - ve dne ale bude Slovensko a Maďarsko(86), má tady někdo v plánu podobný "úlet" ? smileys with beer
Re: Autokamera a záznam jízdy.
06. 06. 2013 17:24
Co máš za kameru, že ti natočí celou cestu? Zatím se zde objevovaly jen se záznamem na smyčku.
Tom
Re: Autokamera a záznam jízdy.
06. 06. 2013 17:30
Bude tam rvát jedno SDéčko za druhým. Dyť už stojí pár korun. Taky to tak dělám, když mě to popadne grinning smiley
avatar Re: Autokamera a záznam jízdy.
06. 06. 2013 17:51
Ano :-D, na 16GB zhruba 5 hodin v 720p. Mám tuto kameru.
avatar Re: Autokamera a záznam jízdy.
06. 06. 2013 18:20
Tony Stark napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Letos mám v plánu natočit alespoň cestu TAM 1:1, i
> když v noci toho moc vidět nepůjde - ve dne ale
> bude Slovensko a Maďarsko(86), má tady někdo v
> plánu podobný "úlet" ? smileys with beer

thumbs upděláš dobře, že chceš točit cestu za denního světla
tady je totiž trend natáčet sekvence záběrů z různých úseků cesty do HR hlavně v noci. Asi to často jinak nejde, když je naplánovaná cesta.Ale bolí oči zde koukat na x km ve tmě a pak jásat , že se objevila nějaká osvětlená mýtnice nebo obbočka.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 60
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.