Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Dálnice nebo jinudy???

Autor Hony 
Re: Dálnice nebo jinudy???
03. 08. 2005 22:24
4 kadlus : a jel jsi přes Vídeň?? nebyli nějaky problémy tam???
Re: Dálnice nebo jinudy???
04. 08. 2005 14:32
Vjiždíme v pátek 5.8. Jedeme do Crikvenice. Kolega mi radí jet z přes Graz, Klegenfurt a pak na Lubljanu. Myslíte, že je to rozumné? Nebude to lepší z Vídně na Maribor a dál po dálnici?
Děkuji za odpovědi.
seny
Re: Dálnice nebo jinudy???
04. 08. 2005 15:21
Klidně jed tak jak Ti radil kolega. Když už máš koupenou dálniční známku rakouskou tak jed co nejvíc po rak. dálnici. Ušetříš nějaký ten groš za dálnici ve slovinsku a to už se vyplatí.
JIRKA Z RI
Re: Dálnice nebo jinudy???
04. 08. 2005 17:38
...DO CRIKVENICE (KOSTELNICE:KOSTEL=CIRKEV=CRIKVA V KVARNERU)...JEDU NEJKRATŠI A NEJRYCHLEJŠI CESTOU: DALNICE:W-G-MA-LJ-KOZINA-pasjak(HR)po statovce 33 KM DO RUPY, PAK DALNICE:RUPA-RIJEKA-kousek ZA RIJEKOU SJEDU Z RYCHLOSTNIHO obchvatu Rijeky NA SPLIT...(DO CRIKVENICE PAK po jaderske statovce 30 KM)...W-CRIKVENICA V POHODE ZA 5-6 HODIN...ŠTASTNOU!
Re: Dálnice nebo jinudy???
07. 08. 2005 00:16
Ahoj všichni ostřílení cestovatelé,
naplánoval jsem dovču do Chorvatska. Na doporučení jedu di Pisaku, mezi Split a Makarskou. Jakou cestu mi doporučíte? Beru všechny připomínky, nerad bych rodinu vozil po všech čertech. Chceme vyrazit 13.8, tak nechci nic nechat náhodě.
Díky za rady.
Alf
Re: Dálnice nebo jinudy???
07. 08. 2005 00:44
13.08. je sobota ( ak sa nemylim ). Ak odchod rano, premavka bude husta. Ja som isiel v sobotu vecer od mora cez Plitvice a cesta dost husta, ale bez zdrzania. To iste udajne i dialnica. Pri odchode v sobotu vecer jednoznacne dialnica, no v podstate i rano. Predsa len to neni piatok. Pocasie ma byt OK, tak si to uzi.
Re: Dálnice nebo jinudy???
07. 08. 2005 00:54
Díky za radu i za přání, Pojedeme kolem 18:00, počítám pár zastávek pro děti a ráno nástup u moře. Nevíš, kde na netu najdu solidní a trochu aktuální mapu na cestu? Nejsem si moc jistej.smiling smiley
Alf to folba
Re: Dálnice nebo jinudy???
07. 08. 2005 01:05
o aktualnej mape sice neviem, ale cesta je prehladna a jednoducha. Ak po dialnici, tak do Splitu a cez Omis do Pisaku, alebo zist z dialnice skor a po starej na Cista Provo a do Brely, odtial je to cca 3 km do Pisaku.
Ak cez Plitvice, tak Ta cesta nikde nepusti-smer Imotsky a Makarska.
V Pisaku som bol pred 3 rokmi. Pekne miesto a kvoli malym plazam i malo ludi.Ale to parkovanie...parkoval som pri kostole na placi 5x5 m spolu s dalsimi 6 autami.Ked som isiel mimo, tak som sa s petimetrovym autom vrtel ostosest.

PS: ak kliknes na hladat, v nejakom fore bola rec o mapac,nie som si isty.
Miša
Re: Dálnice nebo jinudy???
07. 08. 2005 01:09
Vím,že to sem nepatří,ale musím... smiling smiley-no jo,prostě ženská.. to Hony a Veronikatongue sticking out smileyozdravujte Podgoru a moře
Re: Dálnice nebo jinudy???
07. 08. 2005 01:16
To trochu nechápu?????
To má jít o mně?
možná Tě zklamu, ale nejsem ženská, aspoň občanka to tvrdí a já si tím jsem taky dost jistej.
Miša
Re: Dálnice nebo jinudy???
07. 08. 2005 01:20
Ne,buď v klidu.To jsem myslela sama na sebe...prostě,že nepíšu k tématu,chápeš?smiling smiley
Re: Dálnice nebo jinudy???
07. 08. 2005 01:22
Sorry, asi bych měl jít spát a přečíst si to v klidu ráno.
P.S. budeme pozdravovat smiling smiley
Můžeme poslat i nějaký vzkaz v láhvi ....
Miša
Re: Dálnice nebo jinudy???
07. 08. 2005 01:32
Jasně,OK,tak dobrou.Všichni,co pojedete do Podgory,pozdravujte...
Re: Dálnice nebo jinudy???
07. 08. 2005 10:00
Folba: Jestli zvolíš příjezd do Pisaku od Brely (přes Brelu se vlastně nejede, po výjezdu z hor se dáš doprava na Omiš a Split), tak do Pisaku (doleva) se nedá odbočit hned, musí se jet cca 1-2 km dál na speciální otočku (okretiště) a najet do Pisaku jako od Splitu. Cesta dolů je poprvé šok, podruhé jen mrazení, další už budeš frajer. Uhybají a přednost většinou dávají ti, co jedou nahoru (z kopce se jim asi líp couvá). O Pisaku je tady vlákno, myslím, že by ses tam měl podívat.
Hezkou dovolenou.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Dálnice nebo jinudy???
07. 08. 2005 10:38
jasný vyřídim smiling smiley ale komu? confused smiley
Re: Dálnice nebo jinudy???
07. 08. 2005 11:17
Hony, o se do toho montuješ? Folba se ptal na cestu do Pisaku, né? Přes Rakousko a kolem Zagrebu projede každej trouba, ale koncovka bývá problém nejen ve fotbale či hokeji.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
avatar Re: Dálnice nebo jinudy???
07. 08. 2005 11:22
Koncovka bývá problém i při lečems jiném.grinning smiley Teda jak pro koho a někdy to mívá fatální následky.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Luděk (07. 08. 2005 12:33).
Re: Dálnice nebo jinudy???
07. 08. 2005 11:32
Mě psal někdo ať tam pozdravuju...tak sem akorat vodepsal smiling smiley
Re: Dálnice nebo jinudy???
07. 08. 2005 12:11
Asi se to trochu zamotalo, když to tak čtu nazpátek vtom pořadí, jak se to narovnalo za sebe, není divu.
Pro Folba:
Pěkné informativní fotky z Kleku jsou zde [www....] . Ale ten APP bude stát asi ranec.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Dálnice nebo jinudy???
07. 08. 2005 12:25
Všem Vám moc děkuju. Takhle už jsem se dlozuho nepobavil, až dorazím, tak Vám pošlu nějaké zprávy.
Re: Dálnice nebo jinudy???
07. 08. 2005 12:38
Pozdravíme ti Podgoru,vnoci vyrážíme do Živogošče-tak Podgorou projíždíme!
Čau Frenki
Jeli jsme po dálnici několikrát ale zase se postupně vracíme ke ,,staré cestě,,na kterou jsme všichni za ty roky zvyklí.Jezdíme do Živogošče(velké auto a přívěs)a po staré si to více užíváme.Na kilometry je to kratší na čas delší ale zase je na co koukat.Policajti jsou docela v pohodě pokud není člověk dobytek.Po dálnici je to únavný a jednotvárný a taky tam měřej.Navíc nás dálnice vyjde s přívěsem na docela pěknou sumičku kterou raději utratíme v nějaké chorvatské krčmě.První souprava vyráží tento pátek druhá asi až ve středu večer.Navíc cesta přes Split dolů na Makarskou je občas příšerně ucpaná a už jsem to jednou jel cca 8Okm. přes 2 hodiny takže časová úspora byla v pr...Už se nemůžeme dočkat a zdravíme tímto Aleše V. apřejeme na pátek příjemnou cestu.
Re: Dálnice nebo jinudy???
07. 08. 2005 14:06
Nazdárek Jirko, co tím myslíš po staré????
Jsem trochu zmatenej ze všech těch rad/nerad. Koukám na via michelin a tam
mi raděj za Teplic přez Znojmo - Víděň - Graz - Maribor - Zagreb - Karlovac
a dál po dálnici, potom konec a do Splitu a na Pisa.
Nebude to lepší z Karlovace přez Plitvická jezera? Nikam nechvátám, a
myslím, že to bude víc na koukání než po dálnici. Tu přímo nesnáším.
Nebo snad vůbec nemám jezdit přez Znojmo, ale přez Budějice, jak mi radí
road planner od škodovky?
Zkus mi poradit podle své zkušenosti. Máme taky dost napnutý rozpočet,
všechno se nepovedlo jak jsem myslel :-(
Díky za radu, Folba
Alf
Re: Dálnice nebo jinudy???
07. 08. 2005 14:19
Nie som sice Jirka,ale moznoze Ti to pomoze:
Soft mi vygeneroval nasledovnu trasu:
Po D1 na Jihlavu ( E59 ), dalej na Znojmo, prechod do A-smer Hollabrunn, dalej uz len smer Wien, vo Wien na A2 smer Graz, od Grazu na A9-smer Maribor ( SLO )
avatar Re: Dálnice nebo jinudy???
07. 08. 2005 15:32
Když dálnici nesnášíš tak po staré je přesně to co jsi psal:Karlovac -Plitv. jezera-Udbina(pokud tě tam přestane bavit stará (myslím cesta)máš možnost najet na dálnici v Gornja Ploča,nebo dál pokračovat vnitrozemím po staré na-Gračac-Knin-Sinj- do Splitu a nebo dál vnitrozemím-Cista Provo-Šestanovac a jsi na Makarské riviéře.
Já osobně dávám přednost Dalmatině.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jir-Ka (07. 08. 2005 15:33).
Hulča
Re: Dálnice nebo jinudy???
07. 08. 2005 16:15
to Folba:
Ten Pisak jsi zvolil dobře. Moc pěkné místo. Jak píše Jarda, z té křižovatky u Brely je to fakt asi tři km, ale musíš pokračovat 1 km dále (sleduj pozorně značky) aby jsi to místo pro odbočení nepřejel. Vím, že je to prasárna, ale já to do toho Pisaku točím hned i přes zákaz ( musí se to provést s největší opatrností, abych nikoho neohrozil). Když to neznáš, nezkoušej to a drž se značek. Jinak ten sjezd do Pisaku, jak píše Jarda, je opravdu pro otrlé, ale když se jede pomalu a opatrně, nema problema. Jinak v Pisaku má každý apartmán svoje parkovací místa,ale fakt, že je to hodně natěsno. Každou chvíli hrozí, že to někde odřeš. Zatím jsem neodřel. To místo má prostě svoje kouzlo. Zítra nebo pozítří umístím foto z Pisaku na www.kacha.cz tak se tam pak jukni.
Re: Dálnice nebo jinudy???
07. 08. 2005 17:34
Ahoj Jirko, jenom na okraj bych chtěl podotknout něco k tý starý silnici a policajtům kolem Knimu. Když náš soused v apartmánu, cestou k Jadranu platil pokutu za rychlost, o jejíž překročení měl vážný pochyby, všechno mu došlo v okamžiku, kdy policejní spolupracuvnice zastavila projíždějící Maďary a jako důkaz o jejich přestupku posloužil rucní radar, který ležel celou dobu na sedadle policejního auta. Pokuta 60 Euro bez dokladu ho donutila přehodnotit názor o jízdě po dálnici. Jinak přeju šťastnou cestu.
Re: Dálnice nebo jinudy???
07. 08. 2005 19:26
poradte mi jeste nekdo, kde mam brat benzin ? kde je nejlevnejsi? Budeme brat nekde v CR pred Znojmem a pak kde v zahranici nekde?

-----=====[#]<HONY>[#]=====-----
Re: Dálnice nebo jinudy???
07. 08. 2005 20:00
ježiši dytˇ to tu čteš pořád ne ? Je to všude téměř stejný. Nebo tě snad vytrhne, když tě dovolená přijde na 25000,-Kč a ne na 25100,-Kč ?
avatar Re: Dálnice nebo jinudy???
07. 08. 2005 20:04
Někde v dopravě je na to celý vlákno(nebo několik ?) tak si to tam najdi. Až si přečteš ty zkazky o pumpařích jak v HR tak ve SLO, tak si asi povezeš pár kanystrů ssebou. smiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 163
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.