Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Chorvatská policie

Autor Caddy 
Chapu, ze se neco takoveho stane, ale jak se k tomuto problemu zachovalo chorvatske ministerstvo zahranici? Arogantni odpoved z jejich strany mi rika, ze to neni bezpecna zeme na dovolenou pro mou rodinu.
Re: Chorvatská policie
11. 12. 2007 12:57
Ty Debilku jeden tak to,že pomlouváš náš českej Narod jsi Připosral!!!V Chorvacku je velmi Krasne a velmi Přijemni Lide,který se k tobe vždy chovaj jako ty k Nim a Když takhle pohrdáš Lidma tak se nemůžeš divit,že se k tobě chovaj Takhle ty Úchyláku jeden jsem jen Naivni Blbeček kterej se neumi chovat ty Tragéde my Češi máme ve světe jen Dobrou Pověst a kvuli takouvym Idiotům jako jsi ty jsou Problémi ty Blbečku Jak se chováš Doma chovej se i v Cizině a hlavně Nikomu nelezu do Prdele!!!!NEPOMLOUVEJ ČECHY A STÍM HITLEREM STO POSRAL NIKDO NEMÁ PRÁVO BRÁT LIDEM ŽIVOT!!
Re: Chorvatská policie
11. 12. 2007 14:13
Vážená paní m. Janouschová (Češka), Váš výlev je opravdu velmi zajímavý a asi dosti vystihuje způsob a směr Vašeho myšlení. Ale pro tento druh konverzace si prosím vyberte jiné fórum. Jestli jste si nevšimla, tak až na výjimky (viz Váš výlev), sem chodí a píšou jen slušní lidé. Děkuji za pochopení.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Chorvatská policie
11. 12. 2007 14:28
Zcela souhlasim s Hopkirkem, Češka ma tak krasnou prezdivku, ale asi by mela, pokud to psala pani(myslim si spiše, že ne) použivat vice krasnych českych obratu.
Re: Chorvatská policie
11. 12. 2007 21:51
Tak mám pocit ,že měla pí.Janouschová těžce upito.Nebo to je inteligencí?
Re: Chorvatská policie
01. 01. 2008 14:35
Autobus 160 ?!?!?! Tos ale koukal na teploměr grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Re: Chorvatská policie
01. 01. 2008 14:39
V Chorvatskej policajtech se zřejmě probudila jejich ustašovská krev moody smiley
Lubos
Re: Chorvatská policie
15. 01. 2008 02:20
VYZÝVÁM K BOJKOTU CHORVATSKA
avatar Re: Chorvatská policie
15. 01. 2008 10:53
To je hezké,ale do HR se celý rok těším a na Macháč se mi nějak nechce.Se mnou nepočítej thumbs down

MirekŠi
Re: Chorvatská policie
15. 01. 2008 11:25
Luboši se mnou také ne.
Pane Bože, co je to za Matěja ten Luboš?
Re: Chorvatská policie
15. 01. 2008 11:54
TO: tvsat Rohal
Kluci počkejte, jedu s Vámi, Macháč mě neláká !!!smileys with beerhot smiley
Lubos je xyxyt (x=k,y=o).



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mirus (16. 01. 2008 12:25).
Re: Chorvatská policie
15. 01. 2008 12:33
Re: Chorvatská policie
15. 01. 2008 18:16
Re: Chorvatská policie
15. 01. 2008 21:48
Bachá !!!!! Není LUBOŠ JAKO LUBOS !!!!! Já s háčkem se těším !!!!!!
Re: Chorvatská policie
15. 01. 2008 22:14
Tedy na moře se těším !!!V sinicích v Mácháči se máchat nebudu,no ta bene,za stejný prachy !!!! Aby to tady zase někdo nezvojtil !!
Re: Chorvatská policie
15. 01. 2008 22:15
Tos mě urazil !!thumbs down
Re: Chorvatská policie
15. 01. 2008 22:28
Mirus napsal(a):
-------------------------------------------------------
> TO: tvsat Rohal
> Kluci počkejte, jedu s Vámi, Macháč mě neláká
> !!!smileys with beerhot smiley
> Luboš je xyxyt (x=k,y=o).

thumbs downthumbs downthumbs down
Re: Chorvatská policie
16. 01. 2008 12:12
Luboši SORÁČ, už jsem to opravil a jedeš s námi !!! hot smileysmileys with beer
Re: Chorvatská policie
17. 01. 2008 01:36
No že váháš !!! Dnes za 147 hot smiley
avatar Re: Chorvatská policie
19. 02. 2008 19:17
...



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Bessy (08. 03. 2008 11:30).
avatar Re: Chorvatská policie
19. 02. 2008 20:47
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (19. 02. 2008 21:04).
Re: Chorvatská policie
25. 02. 2008 12:08
Vážení-jiná země jiný mrav,nejsme-li doma jsme všude hosty a podle toho se tak chovejme a ať se nám to líbí nebo ne díky lidem kteří svoji aroganci a nadutost dávají náležitě najevo i venku máme i jako řidiči reputaci jakou máme.Ale respektujme jejich zvyklosti a zákony.Jen připomínku-v žádné zemi není policista rád když ho budete v nějaké problémové chvíli chtít nafilmovat nebo nafotit.Budete-li si jistí,že vzniklý problém není tak jak je tlumočen,neměl bych to říkat,použijte jednu osvědčenou fintu.Vytáhnětě z kapsy jakýkoliv malý průkaz mimo pasu a s úsměvem na rtech ale nikoli arogancí mu sdělte,že jste jeho kamarád,že jste český plicajt a nebojte se mu nabídnouti cigaretu.Je to blbé co?ale zabírá to.Tím nenabádám k jakémukoliv porušování jejich zákonů a samozřejmě to neplatí pro nějaký velký malér,což nikomu nepřeju,ale může se stát,mě v tom nevyjímaje.Pozor to neplatí pro země na západ od nás,to nezkoušejte.
Re: Chorvatská policie
05. 05. 2008 19:52
nemám sice zkušenost z Chorvatska ale ze Slovinska byl jsem zastavem policií pro rychlou jízdu
byl jsem změřen laserovým radarem kde není žádná fotka/jen slovo policajta/, byl mi zabaven pas a musel jsem druhý den k samosoudci a tam jsem byl odsouzen k pokutě a soudním poplatkům ve výši 500 DM a teprve po zaplacení a předložení dokladu z banky mi pak byl pas vrácen
je to již pár let ale funguje to pořád stejně - není to žádný výmysl
jen kdyby to tak fungovalo na cizince i u nás
Re: Chorvatská policie
07. 05. 2008 06:56
Připomíná mi to zážitek z roku 1997 na Murteru. Kamarád překročil o 15 km hned za cedulí "Začátek obce". Nejprve se dohadoval samozřejmě česky, pak nerozuměl. Pokuta byla 50 DM. Zvýšili na 100 DM, stále nerozuměl. Když už mu nevraceli doklady od auta a pas, nesnažil se rozumět, bylo za 300 DM. Policajti se namíchli, nechali vystoupit celou rodinu, zabavili klíče od auta a druhý den musel k samosoudci?! do Šibeniku a měl to za 500 DM. V tu dobu byla marka okolo dvacky!

Myslím si, že v cizině musím dodržovat jejich předpisy, jsem tam přece na návštěvě. A podle toho se tam také chovám. Za roky, co do Jugoslávie, potažmo Chorvatska jezdím autem, jsem NIKDY neměl s jejich ani žádnou jinou policií problém.

A přidám historku svého kolegy, kterou měl on sám v Itálii v roce 1995. Jel s bratrem, který v Itálii už asi 4 roky bydlel a který řídil osobní vůz s italskou MPZ. Najednou troubení, majáky sirény, předjelo je auto a brácha zastavil. Povídá - vypadni z auta, ruky na střechu, čelem k vozidlu a roztahni nohy. Než se kolega vzpamatoval, brácha byl venku, ale jeho karabiniéři už tahli ven z auta. Něco na něho vyštěkli, brácha mu řekl že chtějí doklady, no a tak kolega šáhl do kapsy. Takový rány obuchem přes ruce ještě nezažil. Modřiny měl ještě měsíc. Karabiniéři ho prošacovali, nechali ho vyndat doklady, prohlídli, zasalutovali a odjeli. Prý běžná silniční kontrola.

Pokud se tedy budeme chovat slušně a budeme dodržovat místní předpisy, legislativu, zvyklosti, určitě k žádnému incidentu nedojde.spinning smiley sticking its tongue out
mirass
Re: Chorvatská policie
07. 05. 2008 13:52
ad Sally
tak a tedˇnám ještě řekni tu pohádku o budulínkovi!!
P.S nic ve zlým ale příběhy Tvých kolegů mne opravdu pobavily ,jo kdybych neznal obě země,snad bych i uvěřil.
Re: Chorvatská policie
07. 05. 2008 21:50
Takže asi je neznáš dobře. U prvního případu jsem byl osobně přítomen, protože jsem toho kamaráda pak musel odvézt (po tom co jsem odvezl rodinu) na apartmán a druhý den do Šibeniku pro doklady. To za prvé.

Za další, kolegovi z práce nemám důvod nevěřit, známe se dost dlouho na to, abych si o tom udělal svůj úsudek. moody smiley
avatar Re: Chorvatská policie
08. 05. 2008 01:05
Já teda někdy v 99 platil 150kun ve 3hodiny ráno v uplně vybydlený vesnici za 85 na 50sátce ale chovali se slušně.
Tu plnou čáru přes kterou jsem předjížděl mě odpustili.
Anonymní uživatel
Re: Chorvatská policie
08. 05. 2008 10:09
,



Upraveno 1krát. Naposledy upravil prochy (14. 01. 2015 16:02).
Re: Chorvatská policie
08. 05. 2008 16:38
TakTak PROCHYthumbs up
Re: Chorvatská policie
08. 05. 2008 17:34
Musím Ti dát plně za pravdu. Najedu měsíčně okolo 5 - 6 tisíc po ČR a SR. Kolikrát mám sto chutí praštit řidičákem. A abych pravdu řekl, nejhůř se mi jezdí po Brně (bohužel, přestože zde bydlím) a nejlépe v Praze.

A že se o Chorvatech tvrdí, že jsou nejhorší řidiči a prasata?! Dfc jsem tam např. vloni neměl jediný problém, nikde jsem nečekal na vyjetí z vedlejší nebo z parkoviště na hlavní, sice samé troubení, ale spíše se tak bavili. Viděl jsem spíše slušnost a za 2.500 tisíce najetých kilometrů jsem potkal cestou dolů jednu nehodu polského autobusu u Zagrebu, a zbytek byly jenom ťukanečky - za 14 dnů. Doma za 10 km a dvě hodiny jsem potkal nehod 8 a z toho dvě byly pěklně na šrot.

Ale už se to krátí a 8. srpna opět razíme.smileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 99
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.