Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Chorvatská policie

Autor Caddy 
Re: Chorvatská policie
01. 07. 2006 19:18
A ty "já" nejseš Čech?????
Všichni asi víme, že nejsou na světě jen Normální lidi,ale spíše více darebáků. Ale takhle bych to zase neviděla. Je mi smutno z takových výlevů, na druhou stranu chápu, že Tě zážitek popudil. Přesto je v Chorvatsku krásně, ne všichni jsou darebáci a je to nejbližší moře, kam můžeš jet i když jsi byl už v Egyptě atd.
Re: Chorvatská policie
02. 07. 2006 00:21
Jak jsem psal vedle, dneska 192km/h a pokuta 70 euro.Velice jsem potesen nizkou pokutou a solidnim jednanim policistu i pres drivejsi pokuty za vetsi pitomosti.
avatar Re: Chorvatská policie
02. 07. 2006 21:14
Pozor za Chorvatskou hranicí projíždíte staveništěm - stavbou dálnice - rychlost omezena na 50km. Projížděl jsem 75km ve 2 hod. v noci a najednou červené světlo. Chtěli min. pokutu což je 300,-kuna, po smlouvání dostali 100,-kuna do kapsy.
Možná tam budou častěji tak smlouvejte!!!
LenkaBen
Re: Chorvatská policie
07. 07. 2006 18:51
No to my tak jeli dlouho za autosusem,nedal se předjet a když to bylo trochu možné předjeli jsme ho asi ve 117 km(bylo povolených 90km/hod).Chytli nás,policista povídátongue sticking out smileyane,vy jela rychle a ukazoval nám jeho měření.Chtěli 400Kn,po chvíli smlouvání 200Kn a nakonec to manžel ukecal na 2 piva v plechovce.Ale od té doby dodržujem rychlost.
Re: Chorvatská policie
11. 03. 2007 19:11
Omlouvám se za delší přízpěvek,ale celkem mě zaujal a tak Vám ho dávám také k přečtení.Jen mě prosím Vás nenadávejte(jak už je to zde dobrým zvykem),neboť vězte,že já jsem to nevymyslel. . Pokuty

Alkohol
- do 0,5 ‰: 500 - 1 500 HRK
- 0,5‰-1,5 ‰: min. 2 000 HRK + zákaz řízení na min. 3 měsíce
- nad 1,5 ‰: min. 3 000 HRK + zákaz řízení na min. 6 měsíců

! Řidiči, který během 2 let bude dvakrát či vícekrát pokutován za jízdu pod vlivem alkoholu nebo psychotropních látek, hrozí odnětí svobody do 60 dnů + zákaz řízení na 1-2 roky !

Mobilní telefony
- používání mobilního telefonu bez hands-free: 500 HRK

Používání přilby
- jízda na motocyklu či mopedu bez přilby: 700 HRK
- jízda na kole osoby mladší 16 let bez přilby: 300 HRK

Přednost v jízdě
- porušení pravidla pravé ruky a nerespektování přednosti v jízdě: 1 000 HRK + zákaz řízení od 2 do 6 měsíců

Doprava na křižovatce
- jízda přes křižovatku na červenou: 1 000 HRK + zákaz řízení od 2 do 6 měsíců
- přejíždění z pruhu do pruhu na poslední chvíli: 300 HRK
- najíždění do křižovatky ve chvíli, kdy je patrné, že dojde k omezení ostatních řidičů: 500 HRK

Předjíždění a objíždění
- ohrožení dalších účastníků provozu: 300 HRK
- předjíždění a objíždění zprava: 700 HRK
- předjíždění či objíždění zleva vozidla, o němž lze s jistotou předpokládat, že odbočuje doleva: 1 000 HRK
- zvýšení rychlosti při předjíždění druhým vozidlem: 500 HRK
- nedodržení potřebné vzdálenosti od předjížděného vozidla: 300 HRK
- nezařazení se do jízdního pruhu, z něhož řidič předjíždění či objíždění započal: 500 HRK
- na dvouproudé vozovce předjíždění v tunelu, na mostě, před koncem stoupání, v nepřehledné zatáčce:
1 000 HRK + zákaz řízení vozidla
- předjíždění vozidla (kromě kola, mopedu, motocyklu) bezprostředně před křižovatkou nebo v křižovatce, bezprostředně před otevřeným železničním či tramvajovým přejezdem: 300 HRK
- předjíždění před označeným přechodem pro chodce; na přechodu pro chodce; vozidla dávajícího přednost pěším na přechodu pro chodce: 1 000 HRK + zákaz řízení vozidla na 3 měsíce

Řízení bez řidičského průkazu (ŘP)
- řízení bez platného ŘP: 300 HRK
- odmítnutí poskytnout ŘP policistovi: 300 HRK

Používání světel v dopravě
- jízda v noci a za snížené viditelnosti bez zapnutých min. 2 bílých či žlutých předních světel a páru zadních červených světel: 300 HRK
- jízda ve dne bez zapnutých potkávacích světel: 300 HRK
- jízda v noci se zapnutými dálkovými světly při míjení a při předjíždění kolony pěších; oslepení řidiče ve vozidle před: 300 HRK
- zastavení či zaparkování vozidla na cestě v noci a za snížené viditelnosti bez světelného označení: 300 HRK

Rychlost

Povolené maximální rychlosti

Dálnice


130 km/h

Rychlostní silnice, silnice určené výlučně pro provoz motorových vozidel


110 km/h

Ostatní silnice mimo obec


90 km/h

V obci


50 km/h

- nepřizpůsobení rychlosti vlastnostem a stavu vozovky: 500 HRK
- zamezení normálnímu provozu snížením rychlosti: 400 HRK
- jízda poloviční rychlostí, než je max. povolená, bez zapnutí všech směrovek: 300 HRK
- rychlost nad 100km/h v obci: min. 3 000 HRK + zákaz řízení na 3 měsíce až 1 rok

! Řidiči, který během 2 let bude dvakrát či vícekrát pokutován za tento přestupek, hrozí odnětí svobody do 60 dnů + zákaz řízení na 1-2 roky !

- rychlost v obci o 50km/h vyšší než povolená: min. 2 000 HRK + zákaz řízení na 6 měsíců
- rychlost v obci o 30-50 km/h vyšší než povolená: 700 HRK
- rychlost v obci o 10-30 km/h vyšší než povolená: 500 HRK
- rychlost v obci o 10 km/h vyšší než povolená: 300 HRK
- rychlost mimo obec o 50km/h vyšší než povolená: min. 2 000 HRK + zákaz řízení do 3 měsíců
- rychlost mimo obec o 30-50 km/h vyšší než povolená: 500 HRK
- rychlost mimo obec o 10-30 km/h vyšší než povolená: 300 HRK

Rozestup mezi vozidly při jízdě
- nedodržení potřebného rozestupu: 400 HRK

Parkování
- odstavení nebo parkování vozidla na veřejné cestě mimo obec bez závažného důvodu, taktéž pokud vozidlo odstavené z důvodu závady či nehody ohrožuje ostatní účastníky provozu: 300 HRK
- odstavení nebo parkování vozidla uprostřed vozovky, není–li místo označeno jako parkoviště: 300 HRK
- otevírání dveří zaparkovaného vozidla, které má za následek omezení ostatních účastníků provozu či ohrožení bezpečnosti provozu: 300 HRK
- odstavení nebo parkování na místě vyhrazeném pro invalidy; na mostě; pod podjezdem; na nadjezdu; na přejezdu kolejí; na zebře; na křižovatce; před a za zatáčkou; na místě, kde zakrývá dopravní značku či semafor: 500 HRK + odtah
- odstavení nebo parkování blízko „zebry“ či nejbližšího okraje boční ulice (méně než 5 m); blízko trati, pokud brání provozu po kolejích; na cyklistické stezce; na chodníku či pěší zóně; na zastávce veřejné přepravy: 400 HRK + odtah
- odstavení nebo parkování před vjezdem do budovy, dvora či garáže; nad vodovodní šachtou, kanalizací či jinou komunální sítí; na místech rezervovaných pro zásobování či určených k odkládání odpadu; před či na hasičských a dalších veřejných přejezdech; ve vzdálenosti menší než 15m od mostu, tunelu, podjezdu a nadjezdu; na chodníku, pokud pro pěší zůstane méně než 1,6m: 300 HRK
- odstavené vozidlo na vozovce není označeno bezpečnostním trojúhelníkem (na cestě mimo obec nejméně 100m od vozidla): 300 HRK

Pohyb chodce
- chodec, který se při chůzi po vozovce nepohybuje co nejblíže okraji vozovky a brání tak provozu: 300 HRK
- chodci, kteří se na vozovce nepohybují jeden za druhým: 300 HRK
- chodec, který se na veřejné cestě mimo obec nepohybuje co nejblíže levému okraji vozovky (výjimečně, pokud je to bezpečnější, je možné se pohybovat po pravé straně – nepřehledná zatáčka, propast…)a který není v noci osvětlen či označen reflexním materiálem: 300 HRK
- chodec, který na „zebře“ nerespektuje semafor či znamení oprávněné osoby: 400 HRK

Povinnosti řidiče vůči chodci
- nerespektování znamení zákazu průjezdu před „zebrou“: min. 1 000 HRK + zákaz řízení do 3 měsíců
- nedání přednosti chodcům na „zebře“, která je na vjezdu do vedlejší ulice: 400 HRK
- nepřizpůsobení rychlosti před „zebrou“ tak, aby byl umožněn přechod chodcům, kteří vkročili na „zebru“; nedání přednosti dětem, starým a nemohoucím, invalidům, kteří se chystají vkročit na „zebru“: 500 HRK

Provoz na dálnici, rychlostní silnici a silnici určené výlučně pro provoz motorových vozidel
- zastavení či parkování vozidla na dálnici (mimo označených ploch mimo vozovku) či zastavení kvůli závadě mimo pruh určený k zastavení: 400 HRK
- jízda na dálnici mimo krajní pravý pruh, pokud není blokován kolonou: 500 HRK
- otočení vozidla na dálnici a jízda v protisměru: 1 000 HRK
- slalomování na dálnici; jízda odstavným pruhem; nedodržení rozestupů; urychlování vozidel vpředu světelnými či zvukovými signály a další činnosti, které ohrožují ostatní účastníky provozu: min. 1 000 HRK + zákaz řízení do 3 měsíců

Přeprava osob ve vozidle
- nepoužití bezpečnostních pásů řidičem a spolujezdci; přeprava osob pod vlivem alkoholu či drog a dítěte mladšího 12 let na předním sedadle; přeprava dítěte mladšího 5 let na zadním sedadle bez použití dětské sedačky: 500 HRK

Řidiči autobusů a kamionů
- řízení autobusu či motorového vozidla nad 3,5 t nedovoleně bez přestávky: 500 – 1 500 HRK
- jízda bez denního a týdenního odpočinku: 500 – 2 000 HRK
- řízení autobusu a kamionu bez tachografu či kontrolního zařízení; jeho nesprávné používání či nerespektování: 500 – 2 000 HRK

Při dopravní nehodě
- nezastavení na místě dopravní nehody, při níž došlo k úmrtí, vážnému zranění či velké materiální škodě: min. 3 000 HRK + zákaz řízení na min. 6 měsíců
- okamžité neodstavení vozidel mimo vozovku účastníky dopravní nehody s malou materiální škodou: 500 HRK
- opuštění místa nehody bez poskytnutí osobních údajů dalším účastníkům nehody, kterým byla způsobena škoda: min. 1 000 HRK + zákaz řízení do 3 měsíců
- neposkytnutí osobních údajů svědkem dopravní nehody, u níž došlo k úmrtí či zranění osob, účastníkům dopravní nehody: 300 HRK
- odmítnutí převozu osoby zraněné při dopravní nehodě: 300 HRK
- užití alkoholu či omamných látek po dopravní nehodě před zkouškou obsahu alkoholu či omamných látek: min. 1 000 HRK + zákaz řízení do 6 měsíců

Dálniční poplatky v Chorvatsku jsou vybírány formou mýtného, vždy za konkrétní úsek dálnice, kterým projedete. Informace o cenách je možné nalézt zde

Provoz čerpacích stanic je většinou od 7 do 17 až 18 hodin, v letní sezóně až do 22 hodin. Hlavní čerpací stanice ve větších městech a na mezinárodních silnicích mají nepřetržitý provoz. Čerpací stanice prodávají tyto pohonné hmoty: Eurosuper 95, Super 98, Normal a EuroDiesel (nafta), ve větších městech i plyn. Informace o cenách pohonných hmot a plynu lze najít zde.

Doporučujeme zvýšenou opatrnost při jízdě za deště. Živičný povrch chorvatských silnic má jiné složení, než na jaké jsou zvyklí čeští řidiči. Za deště má vozovka prakticky stejné vlastnosti jako při náledí.

Dopravní přestupky řeší v Chorvatsku místně příslušný Přestupkový soud. Účastníci dopravní nehody jsou povinni se na jednání soudu dostavit. V případě dopravní nehody je nutné, aby si majitel vozidla od policie vyžádal sepsání protokolu o nehodě a poškozeném vozidle. Bez tohoto dokladu není možné z Chorvatska vycestovat. Pro zajištění výkonu trestu nebo přítomnosti v přestupkovém řízení může oprávněná osoba zadržet pas cizího státní příslušníka do konce řízení, avšak nejdéle do 48 hodin.
avatar Re: Chorvatská policie
11. 03. 2007 19:26
Tak teď nevím jestli tam ještě pojedem.Tolik HRK asi mít nebudeme.thumbs up smileythumbs up smileythumbs up smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil admin (13. 03. 2007 09:02).
Re: Chorvatská policie
12. 03. 2007 01:02
ano je to tak, ale tak dlouhy spis urcite existuje i v cr a vsichni jezdi:-)
Re: Chorvatská policie
12. 03. 2007 08:46
NUNI se omlouvá za dlouhý příspěvek-ale nechápu,proč to musíš po něm celé opakovatthumbs downthumbs downconfused smiley
avatar Re: Chorvatská policie
13. 03. 2007 09:05
Opakování dlouhého příspěvku jsem odmazal. Bylo zbytečné a znepřehledňovalo jinak užitečnou diskusi.

Michal
Re: Chorvatská policie
23. 03. 2007 11:19
Ahoj všem.Pro vaši informovanost,v letošní sezoně by společně s chorvatskou policií měli sloužit i čeští policisté hl.pro poskytování informací a služeb českým turistům.
Re: Chorvatská policie
23. 03. 2007 11:28
Ahoj, ti čeští policisté budou na dálnicich, hranicích ,nebo ve městech?
Re: Chorvatská policie
23. 03. 2007 11:32
Ó, tolik štěstí najednou. To se máme na co těšit.confused smiley Budou na....í, že my si jedem k moři a oni musí makat.angry smiley A kde je vezmou, když doma jich máme málo cool smiley
Re: Chorvatská policie
23. 03. 2007 11:38
Pro Míšu a Danny:
Nevím kde je vezmou,ale nějak to udělají.měli by být na silnicích vedoucí na pobřeží a v rekr.střediscích.Nebuďte z toho vyděšení,nebude to buzerace jako v Čechách.Snad.Oni to budou mít taky jako dovolenou,ale za peníze.
Re: Chorvatská policie
23. 03. 2007 12:41
Mám dojem,že tohle bylo v návrhu/v Motožurnálu/ už loni_a sešlo z toho.Čeští pol. budou poskytovat info a služby? V cizím prostředí toho asi poradí!A kdyby to mělo být na celé magistrále až dolů,nezbyde nám tady žádný.Nehledě k tomu,že Chorvaté si info a služby dokáží pohlídat sami.Takže bych to bral za kardinální pitomost nebo náhradu za to,že musí ročně udělat 150 hodin přesčasů zdarma.No,ale tady už je možný všechno...thumbs downconfused smiley
Re: Chorvatská policie
20. 04. 2007 23:56
Mam zkušenost z planovacem tras auto skoda.Dovedl nas k cili ,i kdyz j sem jel trasu Ostrava-Pakoštane.hr Jsem spokojen HOJ
Re: Chorvatská policie
21. 04. 2007 15:08
Rosťa si nějak splet vlákno nebo cospinning smiley sticking its tongue out
Já jsem rád, že mě v Chorvatsku za ta léta policajti ještě nestavěli. V prvních letech jsem tam jezdil bezstarostně, neměl jsem žádné informace. Čím víc toho vím, tím jezdím opatrněji. Nejvíc mě u nich séře, že nemají ukončení nejvyšší povolené rychlosti křižovatkou. Nejspíš jí ukončuje buď konec omezení nebo omezení jiné. A na starých komunikacích na Istrii ukočení omezení prostě není, to je pouze na takzvaném Ypsilonu, který má nové dopravní značení. A když narazím uprostřed vesnice, kde je povolená padesátka na dopr.značku nejvyš.pov.rychlost 50km/h, tak mi padaj oči z důlků a jedu dalších X kilometrů padesátkou dokud se neobjeví jiná značka povolující šedesátku a já to můžu pořádně rozjet angry smiley. Takže asi pět let nazpět dodržuju místy nesmyslné třicítky čtyřicítky a jen výjmečně na kousku trasy asi kilometr dlouhý úsek osmdesátkuthumbs up smiley. Když nepočítám Ypsilon. Nevěřím tomu, když jim křižovatka neukončuje zákaz, že maj ve všech směrech a ze všech směrů stejná omezení. V tom bordelu toho jejich značení tomu prostě nevěřím. A protože nechci platit pokuty a radši si tam peníze užiji jinak, jezdím zpravidla předpisově nebo jen o malounko rychlejcsmoking smiley
Re: Chorvatská policie
22. 04. 2007 11:11
Souhlas, cim dele tam jezdim, tim vice, jak posranej. Driv jsem si bezstarostne nedelal z niceho hlavu, na tech kouscich dalnice tak okolo 180 a na tech okrskach kolem 120 (tam kde to smaozrejme slo), dediny jsem jezdival pomalu uz tenkrat, s vyjimkou tech 1dum vyhorely-2km pole-3 domy vyhorele-1km pole.
Nikdy mne nestaveli, nidky jsem nic neplatil a nejezdil jsem tak sam a jeste men predjizdeli. Doba se zmenila, dnes se urputne snazim dodrzovat predpisy a malokdy jedu vic nez +10km tacho nad limit (tj +5km realnych), takze mne predjizdeji s vyjimkou traktoru vsichni. Ale na pokuty nemam a travit cast dovolene nekde v lochu taky nechci. Snad mne jen mrzi, ze jsem nikdy neridil pod vlivem a ze jsem si nezkusi, jak nebezepecne je ridit s jednim pivkem po obede, v dobe, kdy to meli dovoleny:-)
Re: Chorvatská policie
23. 04. 2007 08:49
Ahoj no já jsem ráda , že tam budou čeští policisté . Po zaplacení nesmyslné pokuty chorvatům za rychlou jízdu , která nabyla vůbec rychlá a to nás ke všemu zrovna předjíždělo chorvatské auto . Prostě je jasný , že čekali až projedou češi, aby jim přilepšili ke mzdě.Patříme k těm co jezdí pomalu a nikam se nehoníme .
Re: Chorvatská policie
23. 04. 2007 11:45
Ahoj, nějak jsem byla přesvědčená, že HR policisté jsou v pohodě. Loni jsme jich potkaly při naší okružní jízdě po pobřeží hned několik hlídek, tak nás nikdo nestavěl. A to mi uniklo, že když není značení o ukončení př. rychlosti, tak že musím jet 50-kou. Ale jak jsem přečetla celé tohle vlákno, tak začínám mít strach z letošní cesty. Letos jedeme poprvé do Omiše, chceme to vzít vnitrozemím a až dole odbočit na Zadar. Kdo tam jezdíte....je lepší jet po dálnici, nebo po staré cestě. Myslím tím ze Záhřebu do Zadaru. Já bych raději po staré, ale podle toho, co tu čtu, tak při mé smůle by nás pokutovali, přestože bych jela předpisově :-(
Díky.
avatar Re: Chorvatská policie
23. 04. 2007 16:36
to Jacesse
píšeš "potkaly", zřejmě jste jely ženy...
a do Omiše, když jedeš po staré, na na nějakou cestu na Zadar zapomeň, je to zajížďka, a rovněž když pojedeš po dálnici ...Zadar je bokem ... chce to mapu...smiling smiley
avatar Re: Chorvatská policie
23. 04. 2007 19:15
to Jacesse
záleží kdy pojedete.Pokud už v sezónu-červenec-srpen tak již bude dálnice až k Makarské,tak bych volil dálnici a exit do Omiše.I tak se v loni sjíždělo u Splitu a pak po magistrále.Zadar je ještě přeci jen někde jinde a vláčit se takový kus po pobřeží je přece jen úmorné a pomalé.Dálnice bude určitě pro vás pohodlnější i když to bude něco stát navíc,ale dovolená je přece jen "dovolená" a je třeba s tím počítat.Přeji krásnou a slunou dovolenou,na kterou budete určitě moc a moc vzpomínat.V Omiši je krásně a rušno,užijete si všeho,budete spokojeni.

MirekŠi
Re: Chorvatská policie
23. 04. 2007 21:27
to MirekŠi : díky za odpověď. Máme v plánu jet 18.7. Původně jsme chtěli přenocovat někde za hranicemi Chorvatska a pak ráno navštívit Plitvická jezera. Ale to padlo. Takže jsme vymysleli, že bychom si mohli udělat výlet do Zadaru. Přes den někde na pláži, večer projít historickou část Zadaru (byla jsem tam před válkou a ráda bych to tam ukázala dětem) Pak někde přespat a brzy ráno vyrazit směr Omiš...teda spíš Lokva Rogoznica. Jen nevím co je lepší ohledně hlídek a radarů policie. Jestli spíš chytají na dálnici či na okrskách. Převážně jezdíme večer a v noci. Děti spí a my se s manžou v řízení vystřídáme.
Předem díky za odpověď.smiling smiley
avatar Re: Chorvatská policie
24. 04. 2007 23:21
Tak v tom případě jednoznačně dálnice.Odpočinek není problém na odpočívkách nebo na benzinkách - minimálně každých 20-40 km.Exit Zadar I nebo II.Pak bych mohl doporučit ubytování nebo přespání za Zadarem směrem ke Splitu /Bibinje,Turanj,Sv.Filip i Jakov nebo i jinde.Výlet do Zadaru k podvečer,není tak horko a večerní je hezčí.Projít staré město a přes most na druhou stranu.Zaparkovat se dá na několika placených parkovištích blízko přístavu pár metrů od brány do starého města.Ještě stojí za to i ty vodní varhany.Podívat se z hradeb a nebo s věže na přístav trajektů a nalodění a vylodění aut a další.Když budete v Omiši tak bych doporučil Split.Je to pár km a stojí to za to.Mě se podařilo zaparkovat na nábřeží,ale mám navigaci a ta mi tam pomohla.Jinak bych se asi potil.Jinak v Omiši vemte děcka vláčkem na výlet údolím Cetiny na mlýnice.Také si vylezte na ten hrad nad městem,je to zážitek na který budou vzpomínat.Poslední štace se leze po žebříku.Mohl bych povzpomínat na další.Je toho fakt hodně a nedá se to ani stihnout.

MirekŠi
Re: Chorvatská policie
25. 04. 2007 08:58
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (16. 01. 2013 22:15).
Re: Chorvatská policie
25. 04. 2007 09:03
L.K. - tvsat - hoši, myslíte ten samej hrad? confused smiley

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
avatar Re: Chorvatská policie
25. 04. 2007 10:10
Pozor v Omiši si nepleťe "Stagigrad" nad městem, kam vede turistická značka a cesta je jak pro kamzíky a věž, která je ve městě platí se tam vstup asi 10 kun a na špici se leze po žebříku. Poslal bych vám i fotky, ale mám je v jiném compu.
Oba však stojí za návštěvu. Na věž se dostanete od mostu tak za 15 minut, na hrad za 1,2 hod. Tak to trvalo mě, ale mladší a zdatnější to měli i rychleji.
Re: Chorvatská policie
25. 04. 2007 18:48
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (16. 01. 2013 22:14).
Re: Chorvatská policie
25. 04. 2007 19:47
Díky za informace. Pravděpodobně je využijem. Do Omiše i Splitu se rádi podíváme. A ten výstup na hrad zvládnem...aspoň kluky utaháme grinning smiley jsou totiž nezničitelní hot smiley
Máte někdo dobrý typ kde za Zadarem přespat v autě? Tam kde to chorvatská policie nijak moc nekontroluje. Máme v plánu ze Zadaru vyjet až tak kolem 23.00-23.30 a brzy ráno pokračovat v cestě, takže se nám nechce ubytovávat. Předem díky za odpověďi.
Re: Chorvatská policie
25. 04. 2007 21:02
Díky za informace. Pravděpodobně je využijem. Do Omiše i Splitu se rádi podíváme. A ten výstup na hrad zvládnem...aspoň kluky utaháme grinning smiley jsou totiž nezničitelní hot smiley
Máte někdo dobrý typ kde za Zadarem přespat v autě? Tam kde to chorvatská policie nijak moc nekontroluje. Máme v plánu ze Zadaru vyjet až tak kolem 23.00-23.30 a brzy ráno pokračovat v cestě, takže se nám nechce ubytovávat. Předem díky za odpověďi.
avatar Re: Chorvatská policie
25. 04. 2007 22:46
Samozřejmě díky za upřesnění,jedná se o tu věž se vstupným ze které je krásný výhled na město a řeku.Na tom hradě jsem zase já nebyl.Díky Jarda Cimrman a L.K.thumbs up Na té věží myslím vlaje stále jejich vlajkaconfused smiley

MirekŠi
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 147
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.