Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2

Autor admin 
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
21. 08. 2014 08:43
to hanah ale může to dělat každý... průjezd benzínkou zakázán není.. a pokud si počkám na odbočovací pruh... tak si myslím, že ani nedělájí žádný přestupek. přijeď se podívat před prahu.. nyní jak probíhají stavební práce na d1 tak je to tam na denní pořádku....
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
21. 08. 2014 10:20
Ale prdlajs, komentujete něco o čem vůbec nic nevíte. Za prvé zde se nehodnotí dopravní předpisy, ale účastníci si ulevují a poplíšňují vychcánky. Za druhé nehodnotíme nějaké nevědomosti o dopravních předpisech atd, ale to, že se k odbočení dostanou jízdou po krajnici atd......a to už košér není!
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
21. 08. 2014 11:00
Hurá, konečně někdo pochopil, co jsem napsal.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
21. 08. 2014 11:08
ale ano .. pokud jedu po krajnici a pak odbočím na benzínku.. a projedu jí a vrátím se zpět to je špatné.. ale ještě horší je když tu benzínku vůbec neprojedu a jedu stále po krajnici... ale pokud po krajnici nejedu a vyčkám na odbočovací pruh na benzínku projedu a vrátím se zpět tak tam nic proti pravidlům není.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
21. 08. 2014 12:24
je to marné, je to marné, je to marné........nechápeš výklad morálky a slušného chování, tak se tedy zařaď mezi ochcavače a máme vyřešeno, a až vyjedeš z benzínky tak pokyň z okénka na frontu s gestem "takhle se to dělá blbci"



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Schimi (21. 08. 2014 12:43).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
21. 08. 2014 12:59
o co ti jde.. jen říkám, že se to tak dělá a pokud to někdo dělá tak jak píši.. tak nedělá nic proti pravidlům silničního provozu. a tak to je v životě všude a né jen na silnicích. a nevím proč by měl být někdo jako ochcávač.. prostě jen v dané chvíli využije lepší řešení...
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
21. 08. 2014 15:11
Někteří "chytráci" to takto dělají viděl jsem jich dost na konci A2 před tunelem Frukov klasika přes benzinku jich to projíždělo dost sice nedělali nic proti předpisům, pominu-li předchozí jízdu odstavným pruhem, aby projeli co nejdřív, no úsměv jim zamrzl při výjezdu z čerpačky kde je zastavil policista a počkal až se jich tam nahromadí víc, pak jim s klidem pokynul aby jeli ... taky nedělal nic proti předpisům yawning smiley takže ve výsledku si nepomohli jen se prodírali přecpanou čerpačkou.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
21. 08. 2014 15:25
to jo.. to je holt smůla. to je risk.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
21. 08. 2014 15:26
maniacm napsal(a):
-------------------------------------------------------
> o co ti jde.. jen říkám, že se to tak dělá a pokud
> to někdo dělá tak jak píši.. tak nedělá nic proti
> pravidlům silničního provozu. a tak to je v životě
> všude a né jen na silnicích. a nevím proč by měl
> být někdo jako ochcávač.. prostě jen v dané chvíli
> využije lepší řešení...


Jaké lepší řešení,když předjede podvodem spoustu aut,kteří čekají poslušně ve frontě!Asi jsi jeden z nich....
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
21. 08. 2014 15:45
podvod to není..
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
21. 08. 2014 15:47
maniacm napsal(a):
-------------------------------------------------------
> podvod to není..


Jen pěkná sviň..na,nic jiného!!!
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
21. 08. 2014 15:48
prostě nato mám jiný názor.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
21. 08. 2014 16:07
Je to stejný jako když tě někdo předběhne ve frontě u pokladny. Zřejmě to provozuješ často,ale být tebou si dávám bacha. U nás na některých pumpách jsou značky průjezd zakázán a když tam četníci kasírují tak mám velkou radost. 1000kč za 2 minuty. Jen víc a houšť.smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil petr70 (21. 08. 2014 16:08).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
21. 08. 2014 16:14
A to pěkně vychcané.
PS::platí to pro maniacm



Upraveno 1krát. Naposledy upravil radek (21. 08. 2014 16:23).
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
21. 08. 2014 16:16
maniacm napsal(a):
-------------------------------------------------------
> prostě nato mám jiný názor.


Asi stejný člověk jako oni...
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
21. 08. 2014 16:24
Petře čistě teoreticky si myslím že to policajt pokutovat nemůže, pokud mu takovej "chytrák" řekne chtěl jsem natankovat ale rozmyslel jsem si to... s výmluvou na cenu, nebo zjistil že nemá peníze...
Ale je to jen můj názor a s těmito chytráky nesouhlasím.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
21. 08. 2014 16:24
petr70 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Je to stejný jako když tě někdo předběhne ve
> frontě u pokladny. Zřejmě to provozuješ často,ale
> být tebou si dávám bacha. U nás na některých
> pumpách jsou značky průjezd zakázán a když tam
> četníci kasírují tak mám velkou radost. 1000kč za
> 2 minuty. Jen víc a houšť.smiling smiley


to není to samé.. pokud by to bylo to samé, tak tě musí předjet přes odstavný pruh.
možná se to trochu podobá situaci, když stojíš u pokladny a vedle otevřou novou.. a ty tam přejdeš a si rychleji odbaven jak ten před kterým si stál.
pokud tam je průjezd zakázan tak ano.. (dá se ale zastavit a můžou ti zase víš co..)
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
21. 08. 2014 16:27
maniacm napsal(a):
-------------------------------------------------------
> prostě nato mám jiný názor.


Takže když te někdo předběhne ve frontě u kasy, tak je to v pořádku, protože na to ma jiný názor :-)
Takže když te ve tvém případe vyndá nekdo okenkem ve dverich protoze jses vychcan, a nemá tvůj názor, tak je to taky v pořádku:-)
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
21. 08. 2014 16:28
maniacm napsal(a):
-------------------------------------------------------
> petr70 napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Je to stejný jako když tě někdo předběhne ve
> > frontě u pokladny. Zřejmě to provozuješ
> často,ale
> > být tebou si dávám bacha. U nás na některých
> > pumpách jsou značky průjezd zakázán a když tam
> > četníci kasírují tak mám velkou radost. 1000kč
> za
> > 2 minuty. Jen víc a houšť.smiling smiley
>
>
> to není to samé.. pokud by to bylo to samé, tak tě
> musí předjet přes odstavný pruh.
> možná se to trochu podobá situaci, když stojíš u
> pokladny a vedle otevřou novou.. a ty tam přejdeš
> a si rychleji odbaven jak ten před kterým si
> stál.
> pokud tam je průjezd zakázan tak ano.. (dá se ale
> zastavit a můžou ti zase víš co..)

Vždyť tam všichni co se onich tady píše tím pruhem projížděly.....!!nevím co čteš??
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
21. 08. 2014 16:34
A už jste zpátky doma, kluci ? eye popping smiley
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
21. 08. 2014 16:35
Tak ti popíšu jak je to přesně je s tou frontou u pokladny. Stojíš ve frontě před tebou je 10 lidí. Přijde někdo a jde suveréně dopředu kde ho nějaký naivní trouba pustí. A pak další a další a ty jak deb..l stojíš a stojíš a čekáš poctivě ve frontě. Už jsi to pobral??



Upraveno 1krát. Naposledy upravil petr70 (21. 08. 2014 16:37).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
21. 08. 2014 16:41
ale o tom jsem vůbec nepsal.. jen sem říkal, pokud tě předeběhne někdo u pokladny tak je to to samé jako když tě předjede odstavným pruhem ale pokud využiješ benzínky kde není zákaz průjezdu...(i když můžeš zastavit a může ti kdokoliv víš co..) tak je to spíš to samé jako když otevřeou novou pokladnu a ty tam prostě přejdeš jako první a jsi dřív odbavený než ten co stál v původní frontě hned před tebou... už to chápeš? nic víc v tom nehledej...
a tak to je.. a pokud tě někdo takto předbíhá ve frontě tak buď si to musíš nechat líbit a čumět a nebo to dělat taky....takže tak..hoši.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
21. 08. 2014 16:46
To co píšeš ty by muselo za tou benzinkou pokračovat v jiném pruhu (jiná pokladna). To znamená ,že by za pumpou byl o jeden jízdní pruh víc.A to není ty jedeš zase do mého pruhu (mojí pokladnu). Poposedni si.
Ani se nedivím ,že ti to přijde normální když máš logické uvažování tam kde máš.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil petr70 (21. 08. 2014 16:53).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
21. 08. 2014 16:55
Je to marne, je to marne, je to marne...:-) :-) :-)
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
21. 08. 2014 17:14
Znam horsi. Fronta na trajekt v Drveniku na Hvar. Pozice v otocce, tam se to lame, bud se clovek na trajekt dostane nebo taky ne. Prede mnou Chorvatka a pred ni auto od ktereho odesel ridic, takze kdyz se to pohlo, nemohla pani vyjet. Za mnou natesno stal Slovak, takze couvnout jsem ji nemohl-Slovak by diky tvaru zatacky couvnout klidne mohl, takze jsem musel manevrovat a vyjet ven z toho ucka ven, abych pani udelal misto. Coz byla samozrejme prilezitost pro Slovaka, aby nas oba ve fronte rychle predjel a zaradil se pred nas. Nejsem takovy hrdina, abych vyndal bejsbolku a sel lidem v te dodavce vysvetlit pravidla slusneho chovani a i kdyz jsem byl nakonec uplne posledni auto, ktere se na trajekt dostalo, zkazilo mi to opravdu cely den. Neni to samozrejme o narodnosti i kdyz zrovna polska rodina, ktera si nad nami delala hlucny mejdan do noci (velka terasa, takze polaci z celeho okoli), mne pratelsky nenaladila k faktu, ze nasi slovansti bratri taky objevili Jadran, ale meli aspon roztomileho psa.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vrgada (21. 08. 2014 17:16).
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
21. 08. 2014 17:57
maniacm:

Asi to nikdy nebobereš,tak už to neřež.....
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
21. 08. 2014 20:19
Vážení vy jste níkdy nepředbíhali třeba ve frontě v školní jídelně?
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
21. 08. 2014 22:24
Vážení, to vše je o kulturním chování. Kdo se cítí, ten se dovtípí. Ostatní jsou odpadky. Ano, vychcánkové obvykle vítězí. Momentálně, ne v delším horizontu. Jak se říká, na každé prase se jednou najde řezník.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
22. 08. 2014 07:43
jirakatoledo:
já to beru velice dobře.. já vím o co vám jde aby všichni stáli v té řadě jako ovce.. i když mají jinou možnost.
to je úplně to samý jako v té jídelně...
petr70:
za benzínkou na dálnici a i ve většině případou mimo dálnici je připojovací pruh a ten se připojuje do toho "tvého" pruhu to je jako když vylezeš ze supermarketu a jdeš třeba hlavním východem, ten co bude u té nově otevřené poklady tak tam bude dříve(jako ve většině případů na té dálnici a nemusí to být ani benzínka...... když chceš být tak detailní.
jo a s tím logickým uvažováním je to asi trošku obráceně co? spinning smiley sticking its tongue out

jen sem chtěl říci, že máte i jiné možnosti jak objet kolonu tak abyste neudělali nic špatně...

jinak toto téma je o tom jaká byla cesta do a z chorvatska... takže tak
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
22. 08. 2014 07:55
Shimi - thumbs up ten nepochopí nic.

Zkusím to naposledy ti to vysvětlit i když předpokládám ,že je to házení hrachu na zeď. Jediná situace ,kdy bys měl pravdu by byla, kdyby důvod zdržení byl přesně v úrovni benzinové stanice a tim projetím bys dál nepokračoval v koloně ,ale už ve volném provozu.Pak by to bylo jako přejít k jiné nově otevřené pokladně. Ve všech ostatních situací je to předbíhání jak už jsem popisoval.

Nedivím se už co se děje na silnicích když už si plno řidičů není vědoma,že dělají něco buď proti předpisům nebo proti slušnému chování.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil petr70 (22. 08. 2014 08:10).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 120
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.