|
31. 10. 2025 08:38 |
Datum registrace: 18 roky (let) nazpět Příspěvků: 1282 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 31. 10. 2025 08:58 |
Datum registrace: 5 roky (let) nazpět Příspěvků: 194 |
. Ovšem Opatija je unikum, tam je to úplně na ho.no. Před oběma hotely jsem parkoval na obecním parkovišti za poplatek, nemají svoje parkování zadarmo. Začínal jsem na 5HRK/hod a to se mi zdálo moc
. Pak bylo 12HRK, no a letos jsem platil 2E/hod.
. Asi nejlépe je parkování v parkovacím domě garageopatija.hr ale je to 30E/24hod. Je to šílené ale na Dubrovník za 10E/hod. to ještě nemá
. Možná se ti povede najít nějaký hotel s vlastním parkováním zdarma jako je Apartments & Rooms Preelook. Tam jsme byli taky ale tady mají jen snídaně, jinak ubytování taky pohodlné a čisté a moře pár kroků.
|
31. 10. 2025 10:05 |
Datum registrace: 18 roky (let) nazpět Příspěvků: 1282 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 01. 11. 2025 21:42 |
Datum registrace: 20 roky (let) nazpět Příspěvků: 560 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 01. 11. 2025 21:47 |
Datum registrace: 20 roky (let) nazpět Příspěvků: 560 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 25. 12. 2025 19:14 |
Datum registrace: 16 roky (let) nazpět Příspěvků: 183 |
|
26. 12. 2025 12:15 |
Datum registrace: 9 roky (let) nazpět Příspěvků: 754 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 26. 12. 2025 18:05 |
Datum registrace: 16 roky (let) nazpět Příspěvků: 183 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 28. 12. 2025 08:04 |
Datum registrace: 20 roky (let) nazpět Příspěvků: 560 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 04. 01. 2026 19:34 |
Datum registrace: 20 roky (let) nazpět Příspěvků: 560 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 04. 01. 2026 19:47 |
Datum registrace: 20 roky (let) nazpět Příspěvků: 560 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 04. 01. 2026 19:56 |
Datum registrace: 20 roky (let) nazpět Příspěvků: 560 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 05. 01. 2026 15:19 |
Datum registrace: 17 roky (let) nazpět Příspěvků: 379 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 19. 01. 2026 16:49 |
Datum registrace: 20 roky (let) nazpět Příspěvků: 560 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 03. 04. 2026 21:20 |
Datum registrace: 5 roky (let) nazpět Příspěvků: 194 |

. No pak už jsem vylezl jak ležérní Kodet a se zamyšleným pohledem do koruny stromů jsem dělal, že prohlížím přírodu stejnou dlouhou cestou. V autě pak topení na max a jelo se dál. V Zadru už dvacet celsiovych stupněva a pocit, že svět se vrátil v pořádku. No a závěr patří mistrům, divil jsem se proč mám na waze tak pozdní dojezd. Pak hlásili na Otvoreni, že je kvůli větru uzavřena silnice Svetirok a dál. Najednou se mi zkrátil čas o hodinu, že osobní už můžou. Ale mydlilo to o sto šest. Chtěl jsem si na hotelu za Svatým rokem vyměnit kartu v autokameře a když jsem zkusil otevřít dveře tak jsem je zase rychle zavřel a pokračoval dál. Zase jednou veselá taškařice, ale naštěstí s dobrým koncem. Tož tak
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 07. 04. 2026 06:41 |
Datum registrace: 5 roky (let) nazpět Příspěvků: 194 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 07. 04. 2026 06:50 |
Datum registrace: 5 roky (let) nazpět Příspěvků: 194 |
|
08. 04. 2026 16:30 |
Datum registrace: 18 roky (let) nazpět Příspěvků: 1282 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 08. 04. 2026 19:25 |
Datum registrace: 18 roky (let) nazpět Příspěvků: 4426 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 08. 04. 2026 19:45 |
Datum registrace: 19 roky (let) nazpět Příspěvků: 8641 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 09. 04. 2026 06:20 |
Datum registrace: 5 roky (let) nazpět Příspěvků: 194 |
|
09. 04. 2026 08:56 |
Datum registrace: 18 roky (let) nazpět Příspěvků: 1282 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 01. 05. 2026 15:56 |
Datum registrace: 5 roky (let) nazpět Příspěvků: 194 |
). Od Lučka po Bosiljevo hodně opatrně v dvojkoloně, pak už standart a v jednu na místě
|
08. 05. 2026 15:45 |
Datum registrace: 14 roky (let) nazpět Příspěvků: 190 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 10. 05. 2026 06:13 |
Datum registrace: 5 roky (let) nazpět Příspěvků: 194 |

. Po výjezdu na dálnici v Zagvozdu až po Split sami, jako ale že úplně sami. Před Splitečkem je kvůli demolici mostu u Dugopolje uzavřena komplet dálnice směr Zagreb, tedy oba pruhy a je tam asi 7km objížďka přes Bisko a potom dál nájezd na dálnici. Po Bosiljevo nás jelo velmi málo. Od tunelu Sveti Rok po Mala Kapela hnusná mlha. Po výjezdu z Malé Kapely jako když střihne a jasno a dvacet stupňů - super. Lučko jako nůž máslem a dál na Slovinsko. Bez zastavení i průjezd do Rakouska, perfektní provoz i kolem Grazu, kde kousek bylo IGL 100, snad asi 5km? Co je ale nepříjemné jsou stavební práce u Vídeňského Nového Města. Jsem výše psal, že pocitově dlouhý ale kdepak jenom pocitově. Schválně jsem to měřil podle počítadla a je to skutečně celých jedenáct km
Nervozita z Vídně zbytečná, protože provoz sice ano ale žádná kalamita a jelo to. Za Mikulovem obyčejně odbočuju na Hustopeče ale tentokrát, nevím proč, jsem pokračoval podle Waze na Pasohlávky a brněnskou dálnici a dobře jsem udělal. Když jsem viděl v Brně dlouhou kolonu od D2, tak jsem si ulevil, že jsem tama nejel. No a před třetí u garáže a spokojeně soupravička
. Tož tak.|
12. 05. 2026 20:06 |
Datum registrace: 14 roky (let) nazpět Příspěvků: 190 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 13. 05. 2026 17:25 |
Datum registrace: 17 roky (let) nazpět Příspěvků: 1961 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 13. 05. 2026 21:35 |
Datum registrace: 19 roky (let) nazpět Příspěvků: 8641 |
|
13. 05. 2026 21:44 |
Datum registrace: 13 roky (let) nazpět Příspěvků: 3797 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 14. 05. 2026 08:05 |
Datum registrace: 5 roky (let) nazpět Příspěvků: 194 |
. Zkus ho Couddy kontaktovat, jestli to má nějak vyzkoušené tvojí trasou.
To by asi fakt chtělo trasu Zagreb - Rijeka, z té Postojny je to samá zákruta a nic širokého. Hlavně na tom 11ti kilometrovém staveništi u Vídeňského Nového Města se nešteluj do levého pruhu (2,1m) abys to nerozpáral jak sardinky
.
