|
15. 09. 2025 20:15 |
Datum registrace: 17 roky (let) nazpět Příspěvků: 4386 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 16. 09. 2025 10:00 |
Datum registrace: 19 roky (let) nazpět Příspěvků: 8641 |
|
20. 09. 2025 21:11 |
Datum registrace: 13 roky (let) nazpět Příspěvků: 3797 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 21. 09. 2025 06:35 |
Datum registrace: 5 roky (let) nazpět Příspěvků: 194 |
. Povídám ženě, že asi možeme na put. Přesně v pět odlazak a po úplně prázdné dálnici až k Bosijlevu (tak vypadala i rychlost
), pak už trochu aut v našem směru ale nic moc. Ovšem do proti o hodně horší, chvílemi i kolony. Co mně ale zaujalo, byl velký počet policejních dodávek v protisměru, ale snad kurnik aspoň ze sto kusů. A pak hlásili v rádiu, že je ve Splitu zápas mezi Hajduk Split a Dinamo Zagreb
nemají chudáci tvrdé Y ale taky dobře, hmm tam bych asi nechtěl dnes být. No nicméně, zvláštní souhra náhod, prokletá trojice Vídeň, Mikulov a Brno, světe div se, bez kolon, jako nůž máslem. Toto se mi nestalo za celou éru výjezdů a návratů z milovaného Chorvatska. Celkem teda 1086km za 10,5hoďky, průměr 104km za hodinu. Poprvé a asi i naposled. V garáži pár souprav a šel se vykládat ten cirkus co jsem dovezl. Tentokrát naložená Suzinka až ke stropu
Tož tak, fčíííl už enem ze pět nocí na konci října kolem Zadaru a bude letos hotovo
. Všem přeju šťastný návrat
24. 09. 2025 14:32 |
Datum registrace: 14 roky (let) nazpět Příspěvků: 190 |
D Kde ste ubytovaní ? Centinera ? Indie ? Prajem príjemnú dovolenku v našej srdcovke. Tiež chodievame na noc, ráno nás stíhá už u mora, vyhovuje to hlavne rodinám s malými detmi. Odpadne " Už tam budeme ?" min.50x, lebo robia naní, teda tí noví.
|
24. 09. 2025 15:06 |
Datum registrace: 13 roky (let) nazpět Příspěvků: 3797 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 26. 09. 2025 09:31 |
Datum registrace: 19 roky (let) nazpět Příspěvků: 8641 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 26. 09. 2025 14:39 |
Datum registrace: 19 roky (let) nazpět Příspěvků: 556 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 26. 09. 2025 15:20 |
Datum registrace: 19 roky (let) nazpět Příspěvků: 8641 |
|
28. 09. 2025 17:55 |
Datum registrace: 16 roky (let) nazpět Příspěvků: 3655 |
|
28. 09. 2025 19:05 |
Datum registrace: 18 roky (let) nazpět Příspěvků: 3458 |
|
28. 09. 2025 19:19 |
Datum registrace: 16 roky (let) nazpět Příspěvků: 3655 |
|
29. 09. 2025 11:05 |
Datum registrace: 20 roky (let) nazpět Příspěvků: 4938 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 29. 09. 2025 12:21 |
Datum registrace: 14 roky (let) nazpět Příspěvků: 810 |
|
04. 10. 2025 23:12 |
Datum registrace: 16 roky (let) nazpět Příspěvků: 3655 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 11. 10. 2025 21:49 |
Datum registrace: 10 roky (let) nazpět Příspěvků: 16 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 12. 10. 2025 20:43 |
Datum registrace: 17 roky (let) nazpět Příspěvků: 361 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 13. 10. 2025 17:20 |
Datum registrace: 10 roky (let) nazpět Příspěvků: 16 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 24. 10. 2025 22:52 |
Datum registrace: 5 roky (let) nazpět Příspěvků: 194 |
Opět už několikrát vyzkoušený apt. Šalković s hodnocením 9,9 a soupravičku na laku noć
Zítra zbytek do Zatonu nad Zadarem a uvidíme
|
25. 10. 2025 09:41 |
Datum registrace: 16 roky (let) nazpět Příspěvků: 3655 |
...i v pátek ráno, v sobotu v poledne, v úterý celý den, prostě kdykoli.Citaci
Tomáš69 napsal(a):
...bo opět Vídeň, ale co by člověk chtěl v pátek večer...
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 25. 10. 2025 19:26 |
Datum registrace: 5 roky (let) nazpět Příspěvků: 194 |

naprostá pravda
Dnes druhá kratší část puta z Durmance do Zatonu nějakých 320km. Ráno výjezd o půl osmé totální magla a s malými přestávkami až po Sveti rok. Teplota 4 - 8 st.
Za tunelem 14 a v Zadaru 18 - 20 a zataženo ale dalo se. Zítra má být to samo a pondělí a úterý snad azuro, tak uvidíme. Jinak provoz do Zagrebu plno a potom v pohodě až do cíle
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 26. 10. 2025 09:21 |
Datum registrace: 19 roky (let) nazpět Příspěvků: 8641 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 26. 10. 2025 21:42 |
Datum registrace: 5 roky (let) nazpět Příspěvků: 194 |




|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 27. 10. 2025 12:08 |
Datum registrace: 10 roky (let) nazpět Příspěvků: 16 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 29. 10. 2025 18:52 |
Datum registrace: 5 roky (let) nazpět Příspěvků: 194 |
, no a Vídeň v pohodě, no a Mikulov a Brno mně znovu přetáhly po dršce, abych si uvědomil, kde že to vlastně su
. Za Mikulovem odbočka na Hustopeče a na dálnici. Před Brnem asi 10km fronta kamionů u krajnice, pomalu se posunující k Brnu - děs.|
29. 10. 2025 20:07 |
Datum registrace: 13 roky (let) nazpět Příspěvků: 3797 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 29. 10. 2025 20:12 |
Datum registrace: 5 roky (let) nazpět Příspěvků: 194 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 30. 10. 2025 18:01 |
Datum registrace: 20 roky (let) nazpět Příspěvků: 560 |
|
30. 10. 2025 20:00 |
Datum registrace: 13 roky (let) nazpět Příspěvků: 3797 |
|
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2 31. 10. 2025 06:23 |
Datum registrace: 5 roky (let) nazpět Příspěvků: 194 |
. A Vrgada, Opatiji doporučuji, kde chodím. Je to další krásné místo v HR. Když se podaří gastro víkend v některém z místních hotelů, je to super. Osobně jsem vyzkoušel Smart hotel Istra a Kristal a oba výborné jak vybavením a čistotou, tak i polopenze a poměr cena x výkon