Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2

Autor admin 
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
13. 06. 2021 11:35
Chtěla bych se zeptat, jak je to s hraničními přechody. Jezdili jsme přes Cvetlin, ale teď u něj vidím "dočasně uzavřeno". Pojedeme z Prahy přes Linz, Graz, bohužel odjezd v sobotu ráno, kdy asi pojede hodně lidí. Nechce se nám přes Macelj čekat dlouhé kolony. Nemáte nějaké info?
hraniční přechod Cvetlin
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
13. 06. 2021 12:38
Jinak tedy na stránkách slovinské policie jsem našla, že by Cvetlin měl být normálně pro občany EU průjezdný:
Hraniční přechody Slovinsko
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
13. 06. 2021 14:57
Ještě jsem našla přechody v Dobovec pri Rogatcu a Rogatec, které by měly být mezinárodní a bez problémů. Máte s nimi někdo zkušenost z letošního léta?
Mezinárodní přechody
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
13. 06. 2021 17:49
Křižík napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jezdili jsme přes Cvetlin, ale teď u něj
> vidím "dočasně uzavřeno".


Podle měnící se grafiky hustoty provozu na [www.promet.si]
soudím, že je "Cvetlin" průjezdný.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
13. 06. 2021 18:20
Včera jsem se vrátil z Chorvatska. Tam i zpět přes Cvetlin. Úplně v pohodě. Slovinsko mimo dálnici.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
13. 06. 2021 18:30
Neplašte tu s Gůglem na Cvetlinu - minulý týden byl přejezd přes vrch na slovinské straně asi tři hodiny zavřený. Jestli to bylo kvůli dlouhé frontě na celnici, nebo z jiného důvodu, netuším. Ale strejda Gůgl zapomněl to hlášení sundat. Podle Chorvatů i Slovinců se tudy normálně jezdí.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
16. 06. 2021 11:46
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
16. 06. 2021 13:37
Perfektní video thumbs up
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
16. 06. 2021 19:48
Jo video super. Minochodem to vozidlo je francouz na benzínu???
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
16. 06. 2021 21:31
Ve čtvrtek 10.6. jsme přes Cvetlin do HR přejížděli chvilku před polednem a byli jsme tam sami 👍
avatar
mdr
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
16. 06. 2021 22:02
Mě v tom videu zaujalo navigování při vjezdu do dvora. Přece stačí jet podle vnějších zrcátek, kam se vejdou zrcátka, vejde se i auto. Jen jednou jsem vjížděl do místa, kde jsem musel zrcátka sklopit, abych se vešel. Ale ani tam jsem nepotřeboval navigovat (tady). Kdysi tam byl autoklub a ve dvoře byla autodílna. Na embéčku stačilo sklopit zrcátka, z Volhy jsme museli odmontovat nárazníky, aby projela. tongue sticking out smiley
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
17. 06. 2021 13:42
Prostě, nádherné video. Teď se těším ještě víc.thumbs up
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
25. 06. 2021 15:36
Dobrý den přátelé dovolené v Chorvatsku, nechci otevírat nové vlákno a tímto bych chtěl požádat zkušené internetové kolegy o radu, zda jsou k dispozici webové kamery na přechodech typu Macejl. Mohlo by to na cestě k moři pomoci i dalším. Děkuji za vstřícnost.

Herrgott
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
25. 06. 2021 15:40
Omlouvám se, je tu samostatné vlákno.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
25. 06. 2021 17:35
Můžete sem dát odkaz? Také hledám kamery v Chorvatsku a nenašla jsem.. Našla jsem vlákno o kamerách, ale je to spíš o kamerách z jednotlivých rekreačních středisek a ne z hraničních přechodů. Děkuji.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
25. 06. 2021 18:15
Kamery na silnicích, dálnicích, přechodech atd
hak kamery
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
25. 06. 2021 20:00
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
25. 06. 2021 20:22
Díky moc.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
26. 06. 2021 16:50
Dneska ráno Macejl nešel smiling smiley, proč asi .) Klasika. Rupa byla plná směr SLO. Bude to klasika, kdo vyjede teď pak už zase ne smiling smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
26. 06. 2021 18:43
Kolega a soused píše:
Včera odjezd z Brna kolem 21h, dálniční klasika AU + SLO, v 9:15 odjezd trajektem že Splitu. Pohodová cesta.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
28. 06. 2021 09:29
ahojte vcera som sa vratil z mandre, odjazd 20.6. cesta tam ajcesta tam aj nazad po m86 a gorican naprosto prazdna zdrzanie max 5min na hranici. ,vcera som chcel prubnut cez slo na redic ale navi mi pisala 35minut zdrzanie. na pag boli vcera posilene trajekty z prizny, isli kazdu polhodinu. tak vela zdraru, kto vyraza. cestou naspat nikto po mne nic nechcel, madar iba spocital pasy a pocet osob v aute.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
28. 06. 2021 12:28
Ahoj,včera sme sa vrátili zPodgory a potvrdzujem info od mihal 306 ,cesta úplne v pohode ,mýtnice prejazdné plynule,zdržanie na Goričane 10 minút-kontrola OP a pri vjazde z HU do SR žiadna kontrola...
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
30. 06. 2021 22:45
zatim jen cesta tam, za Mikulovem objizdka pres Drasenhofen, Viden ve stredu po obede na hranici Stau, ale porad to pomalu popojizdelo, okolo sjezdu na Ilz se dalnice opravuje, protihlukove IGL jen v tesne blizkosti Gratzu, na hranicich jen 10 minut, Lucko plynule, spime ve Slunji-Rastoke. Uz jsem stary jet to v celku. Na benzince v Loipersdorfu jsme si klasicky dali snitzl, chteli videt certifikat a vyplnovali jsme papir. Zatim pohodova naprosto bezproblemova cesta
avatar
mdr
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
01. 07. 2021 05:57
Na benzince jste vyplňovali papír, aby jste si mohli koupit snitzl? eye popping smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
01. 07. 2021 06:53
Ano, tak to je, kvůli trasování.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
01. 07. 2021 17:52
dnes na pohodu koupani v ledovem modrem oku pramenu Cetiny, prochazka Splitem a cekame na vecwrni trajekt na Vis. Cesty prazdne jak mimo sezonu akorat ve Splitu to popojizdelo.
...
Diskuzi na tema formularu jsem uz tu zbytecne vedl pri jarni navsteve Vidne, odpovedel bych hlaskou z Vesnicky me strediskove: Kdyz to chtej, vyplnuj... Kvuli natankovani nic vyplnovat nemusite
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
02. 07. 2021 10:36
Obdiv, do pramene Cetiny jsem strčil jen palec u nohy thumbs up
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
02. 07. 2021 16:53
prekvapilo mne, jak rychle se setmelo, sesli jsme do podpalubi k autu za svetla a za tu chvili, nez jsme se vybabrali ven z trajektu, byla tma. Na trajekt do Splitu jsme pro jistotu prijeli 2,5 hodiny pred odjezdem, ted uz by mely jezdit 3 za den. Pri kupovani listku chteli technicak a z nejake databaze jim pak vypadly rozmery auta a byly vytistene na listku.
...
Jsme primo ve Visu, zaparkovat je tu horor, ale jinak je to tu zatim bez lidi. Zkontrolovali jsme Ceskou vilu a ta i nadale chatra (naposledy jsme tu byli pred 10 lety). Jediny rozdil, uz nema parkety a ani okenice a schodiste se riti. Koupil to pry nejaky podnikatel z JAR s firmou v danovem raji na ostrove Man a na fotce vypada jak Kozeny, jen je hezci. Uz tu skoupil i byvalou sardinkarnu v Komizi a byvalou skolu...
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
04. 07. 2021 08:38
Jaká je cesta přes Cvetlin, nebo Rogatec? Na Googlu mě to přijde jak peklo zatáček na úzké silnici. Nebo je to ok a dá se to jet v pohodě?
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
04. 07. 2021 10:51
U obou si zatočíš kolečkem. Úzké silnice, horizonty, ale je to změna oproti monotóní dálnice. Na Rogatec občas i trochu nepřehledné, okolo dvoumetrová kukuřice, takže není vidět moc daleko a když ti vyběhne nějaké zvířátko, není čas reagovat.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 109
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.