Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2

Autor admin 
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
27. 10. 2020 09:26
... omlouvám se za mé předchozí odbočení od tématu vlákna ... ale to nešlo ... neposlat malé poučení ... grinning smiley

... ale jinak, k tomuto vláknu ... byť jsem se letos ještě nevrátil, pač jsem ani nevodjel ...
tak já Vám mám ku..wa ... takovou chuť ...
... tak snad zase za rok, přátelé ... yawning smiley

smileys with beer
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
27. 10. 2020 10:50
To neni chut aleporadnej abstak...
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
27. 10. 2020 17:30
Tak jsme si hezky povídali o HR a vy hned vyhrožujete! Jako kdyby nestačilo že manželka má hustě psanej seznam toho co je potřeba (musím) udělat a ještě si přidá snacha že budu hlídat a učit. Ještě že mám od nich 80 km ochranný pásmo. Tak zase o HR 25.6. 2021 ráno jedu!!!
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
27. 10. 2020 21:06
To je mi nějak povědomé, ale dá se i zpomalit. Ale k tématu, raději bych popsal cestu tam dolů, než dle názvu vlákna.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
31. 10. 2020 16:48
Letos tři týdny a jak jsme se vrátili,přišla výhodná cenová nabídka a už to vypadalo,že tam ještě na dva týdny zaskočíme.JENŽE v TV bylo info,že na HR /SLO se stálo 11 až 12 hod.Tak jsem to nakonec vzdal.Pak další - koridor HU - BA-BUDA-LETENYE - = navíc 180km no a to byla konečná.

No,jen tak jsem tady do toho juknul.Shodou okolností mi před dvěma dny volal spřízněný jihomoravák co jsme se letos poznali - a už má zajištěné ubytko.Právě se díval na webkameru.
Tak musím napíchnout naší CK,jak se věci mají,protože vloni jsem už dávno měl vše zabukováno,ale letos se nikdo nehlásí.

K výše uvedenému - ledny jsem míval už výpisků tras plno i když léta nakonec jezdívám takřka stejnou trasu,ale ten vnitřní pocit nic jiného v zimě nenahradí.S jarem už má každý,nejen důchodce práce až až.
" Navigatorka " tam stejně mastí km i hodiny jak ji napadne pokud ovšem neusne.
Takže těšení na lepší časy...
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
31. 10. 2020 19:52
Preji hezky vecer, jsem zpet. Vyjeli jsme dnes rano z Istrie, dalnice ve Slovinsku misty az strasidelne prazdna. IGL jen par km v zatacce v tesne blizkosti Gratzu, zahustilo se to az ve Vidni a za Vidni na Mikulov zase volno. Hranice HR-Slo, jedno auto, pul minuty, Prechod za Mariborem uplne prazdny, jen zpomaleni a jedte.
...
Vycasilo se az den v odjezdu, jak jinak, ze :-) Jinak na koupani to bylo jen jedno odpoledne, jinak vetsinou zatazeno a dost zima, ale my bereme kola a vystoupali jsme i na Vojak. Podzim na Istrii je uzasny, poslu fotky.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
31. 10. 2020 20:53
romanticky podzim na Istrii, pokud bude zajem ulozim to znovu, nic neplatte
[www.uschovna.cz]
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
01. 11. 2020 07:07
dalsich 30 stazeni
[www.uschovna.cz]
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
01. 11. 2020 09:22
nic neplatte, budu prihazovat po tricitkach, dokud bude zajem pookrat v teto listopadove hnusote, Na Istrii jsem byl mimo sezonu uz po ctvrte. A tentokrat mne svymi cyklovylety inspirovala blogerka Barbara Ban na helloistria

[www.uschovna.cz]
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
01. 11. 2020 11:35
... vrgada ...
... moc hezký, poslední fotka mi připomíná pohoří s radarem, který jsem fotil z Labinu v roce 2008 ... to jsme byli na dovolené v Rabacu ...
ještě je mi povědomý ten záchodek, co byl v Labinu u kostela ... P.S. a na jedné fotce je i Motovun ?

smileys with beer
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
01. 11. 2020 15:53
Ahoj, radar je na nejvyšším kopci Istrie Vojak, fotil jsem to cestou domů, protože byla zajímavá inverze a ano Vojak je z Labinu vidět. Záchodky jsou z hornickeho městečka Raša. Kvůli dolům se budovala romantická železnice Lupoglav-Raša, kterou v roce 2009 vyřadila z provozu povodeň (zkroucený koleje), ale prý ji obnoví. Tam stojí za návštěvu udoli Vela Draga s tunely Vranje. A kromě známé Parenzany jsem si nafotil i 50 let zrušenou trať Kanfaran-Rovinj, protože už vytrhávají koleje a příští rok z ní bude asfaltová cyklostezka.
...
dalsich 30
[www.uschovna.cz]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vrgada (02. 11. 2020 07:45).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
02. 11. 2020 07:47
A fotka z dalky je Motovun, tech mestecek na kopcich je tam vic, Grožnjan, Buzet atd
...
dalsich 30

[www.uschovna.cz]
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
02. 11. 2020 18:10
Ty WC jsou zajimavé koukal jsem na ně v Pule

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
02. 11. 2020 20:13
Díky za fotky, nádhera
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
02. 11. 2020 20:22
dalsich tricet stazeni, nic neplatte
[www.uschovna.cz]
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
02. 11. 2020 20:32
Fotky jsou nádherný, zase jiný pohled na Chorvatsko, já už bych ale na tohle cestování na kole neměl po fyzické stránce (68 let). Možna tak na nějakém prskoči. Karel.smiling smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
02. 11. 2020 21:41
Moji kolegove uz presli na elektrokola a cyklotrasy vedene v trasach byvalych zeleznic v principu nemohou mit velke stoupani, ale je to hruba sotolina. Mne spis dal kvuli znacne nadvaze zabrat vystup na Vojak z vesnice Vela Ucka, zpatky to po asfaltce slo (kolena). Jinak ja mam Chorvatsko mimo sezonu radsi, tuk mne izoluje i ve studene vode a mam rad krajiny bez lidi a horko taky nemusim. Je super, ze je booking. Kdyz jsem tam kdysi chtel jet na podzim poprve, tak jsem obchazel cestovky a odpovidali, ale pane, tam se preci jezdi v lete...
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
03. 11. 2020 20:04
jeste jedna 30ka
[www.uschovna.cz]
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
03. 11. 2020 20:54
Parádní fotky thumbs upyawning smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
04. 11. 2020 17:43
ted je tam podle noru lepsi pocasi, nez jsme meli my,co uz.jeste jedna sada

[www.uschovna.cz]
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
05. 11. 2020 17:04
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
23. 05. 2021 20:13
Preji hezky vecer a stejne jako loni jsem letos zahajil sezonu cestou do Vidne. Takze i kdyz nasi blabolisti tvrdili, ze Rakousko zrusilo kontroly, tak to asi opomneli vzkazat na hranice. Takze brali kazdeho, cca 40 minut zdrzeni v sobotu na hranicich. Nestacilo potvrzeni otestovani,ale byla nutna i elektronicka registrace. Ve Vidni to temer normalne zije. Ale v kavarnach chteli opet videt potvrzeni a v jedne jsme museli i vypisovat kontaktni udaje na papir. Cesta zpet v nedeli vecer byla bez problemu a zdrzeni na hranicich. Zacinam verit,ze sezona probehne v pohode
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
23. 05. 2021 20:33
nejake foto



a jeste Sachr :-)





Upraveno 6krát. Naposledy upravil vrgada (25. 05. 2021 08:50).
avatar
mdr
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
23. 05. 2021 20:48
Zapisovat se v kavárně, to je v pohodé?
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
23. 05. 2021 21:12
mdr. Pro někoho asi jo. Moje eura by asi nevyděli. Chce se my blejt kam jsme se to dopracovali.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
24. 05. 2021 14:46
Svet se zmenil a muzete si vybrat, bud se prizpusobite a neco zkousnete anebo muzete sedet doma a vase penize neuvYdi. Na rozdil od naseho Svejkystanu Rakusaci ty kavarny otevreli a pusti do nich i cizaky na sachr.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
24. 05. 2021 14:47
a zapomnel jsem, ze po navratu byl jeste potreba PCR test a den dovolene, nez prijdou vysledky
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
24. 05. 2021 15:03
PCR při návratu? Vy jste na tom výletu byli déle než 12 hodin?
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
24. 05. 2021 15:20
2 dny, mame tam rodinu. A kdyz oni jeli k nam na velikonoce, tak to bylo test pred odjezdem, test pri prijezdu, test pri navratu a jeste karantena a dalsi test, takze z meho pohledu se to zlepsuje. Tady vsichni vyrvavaji, jak je omezena jejich svoboda, ale vim, ze v Rakousku to bylo jeste mnohem horsi. Treba pri prvni vlne je nepustili ani do parku a verejna doprava jen do zamestnani...
...
Jsem stary a tedy i VIP ockovany, ty piskuntalie se tykaly zbytku rodiny. A protoze jsem stary pamatuji i ostnate draty a nemoznost ziskat devizovy prislib. Takze ano, abych se dostal k mori, vyplnim ty jejich formulare...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vrgada (24. 05. 2021 15:26).
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
28. 05. 2021 16:40
Příspěvky jsem smazal. Politiku tady prosím neřešte, ale to už snad víte. sad smiley

Michal
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 53
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.