Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2

Autor admin 
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
01. 11. 2019 21:49
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
02. 11. 2019 08:25
pro pripomenuti typicky prujezd Vidne (v patek to bylo horsi) a odmeril jsem si cestou zpet IGL-59 km
...
[m.youtube.com]
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
02. 11. 2019 11:17
… ahoj … kde jsi měl prosím Tě umístěnou kameru ? thumbs up

smileys with beer
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
02. 11. 2019 13:23
... vypadá to na patrový autobus grinning smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
02. 11. 2019 16:52
neni to moje video, ale je dost typicke, tipuji kamionaka, je to skoro jak z dronu. Ja mam kameru vedle zrcatka na strane spolujezdce. Pri prujezdu Rakouskem jsem ji nesundal, ale vypnul napajeni, mohu sem dat par zaberu z najezdu na trajekt a z cesty na FKK
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
02. 11. 2019 17:06
vedu s kamaradem dlouhodobou diskuzi o nesmyslnosti elektromobilu a tech 8 pruhu plnych aut z Vidne na Gratz jsem pouzil jako argument a hledal nejake video Stau z Vidne pro ilustraci nerealnosti nahrady ropy baterkami



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vrgada (02. 11. 2019 17:08).
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
02. 11. 2019 17:59
… no jáááááá …. a já si říkal, jestli jsi měl za střešního okna vystrčenou selfí tyčku …

smileys with beer
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
02. 11. 2019 19:40
moje video tak zajimave neni, ale inspiroval jsem se a zrychlil ho cca 4krat (trajekt a cesta na FKK Lopar). Shledavam svuj kriznik naprosto nevhodnym na ty uzke ulicky, jeste ze nebyla sezona
...
[www.youtube.com]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vrgada (02. 11. 2019 19:41).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
03. 11. 2019 15:27
tak poslednich 30 sad fotek podzimniho Rabu a ozvu se asi az na jare, zatim to vidim na klasicke velikonoce na Pagu.
[www.uschovna.cz]
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
04. 11. 2019 11:38
video je dobrý, ale ty uličky … no potěš … ale když přišlo na věc, tak se řidič Peugeotu předvedl jako gentleman …

smileys with beer
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
04. 11. 2019 17:37
je to ctyrikrat zrychleny, jel jsem prakticky na volnobeh krokem, dost mne to vydesilo, uz jsem trochu odvykl a me auto je krava s rejdem zaoceanskeho parniku a myslel jsem,ze snad jedu nekomu do dvora. V sezone to musi byt horor se tam vyhybat.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
04. 11. 2019 17:40
tak jeste 30
[www.uschovna.cz]
...
a vypada to nadejne, mozna vyjde i advent na Istrii :-)
avatar
mdr
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
05. 11. 2019 10:27
Hezké, připomněl jsem si naši dovolenou na Rabu...

Ještě jsi mohl dát foto toho tvého silničního křižníku.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
05. 11. 2019 16:43
je na posledni fotce - kombik volva. Je to AWD a nevim jestli je to kvuli to kvuli tomu, nebo to tak maji vsechna volva, ale rejd je opravdu strasne malej



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vrgada (05. 11. 2019 16:46).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
05. 11. 2019 20:31
tak jeste 30 sad kdyz je tak hnusne, byl nekdo v Chorvatsku lyzovat?
[www.uschovna.cz]
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
29. 11. 2019 18:38
zatim on the road, naprosto bezproblemovy prujezd Vidni a ted XXL schnitzel v Loipersdorf a dalnicni provoz je taky mirny, hmmm proti te hruze minule...
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
30. 11. 2019 16:59
tak i zbytek cesty OK, sice to v Mariboru zhoustlo, jak se pripojila nemecka vetev a i IGL bylo, ale bezohledni pitomci tentokrat zustali doma. Jel jsem na Ljublanu, Postojnu a Rijeku. Provoz byl, ale odsejpalo to. Zmizely z dalnice mytne brany, tam kde se zpomalovalo a kamery kontrolovaly vylepeni znamek, jsou pryc.
...
Cil mise adventni koupani splnen, bylo nadherne
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
01. 12. 2019 12:16
... teplota moře ? yawning smiley

smileys with beer
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
01. 12. 2019 12:50
2 a půl centimetru?
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
01. 12. 2019 19:57
koupani dobry, pocitove mnohem lepsi nez na Dusicky a nemeril jsem :-)
Poslu foto, ted vecerime za Mariborem, zkusim jen na Viden vrchem, treba tam nemaji IGL. Ve Slovinsku nahore listopadove prselo, ale zatim to vcelku odsypa
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
02. 12. 2019 01:28
[www.uschovna.cz]
...
foto, na vasniveho kolistu jeste nemam, ale myslim,ze i advent ve vode ujde
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
02. 12. 2019 09:44
… klobouk dolů … fotky paráda thumbs up

smileys with beer
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
02. 12. 2019 12:52
Vrgada - dej fotky někam, kde se nevyčerpají a jdou zkouknout kdykoliv, třeba na Rajče.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
02. 12. 2019 14:22
Nechci, mne to tak vyhovuje, ze fotky po chvili z netu zmizi, skalni priznivci to stihnou shlednout a opravdu nemam zajem, aby to na webu strasilo trvale. Vecer to tam dam znovu, muzu nekolikrat tj. rekneme 4*30 kopii :-)
....
Zpet k ceste, to byla takova blbost to vzit z Gratzu nahoru na Semering, zlaty IGL, ktere uz vubec nevypinaji, protoze misty jsem jel po dalnici na dalkova svetla, takze o nejakem hluku se neda mluvit-proste buzerace ridicu. Je to sice na kilometry uplne stejne, ale zacne to 10km tunelem, kde je 80km/hod a pak to pokracuje zatacky, tunely omezeni (ktere maji opravdu smysl) a kdyz neni omezeni, tak si tech 130 netroufnu. Samozrejme zacalo v Alpach prset a nakonec to bylo i se s poletujicim snehem, a z Alpskych vyhledu jsem nic nemel, protoze tma, jedine pozitivum, ze se opravdu dost casto dalo jet na dalkova svetla, clovek, aby se tam jeste bal medvedu a vlku. Provoz tmer nulovy, na privadeci do Vidne jela misto ve 4 jen ve 2 pruzich auta a ani Viden nebyla ucpana, dokonce ani pred Mikulovem neblokovaly prijezd kamiony. Provoz v protismeru byl, jak vychod Evropy odjizdi slouzit zapadu, nevim, co to je za zivot...
...
Puvodni plan to bylo vzit pres Zagreb, 3krat po sobe nejkrasnejsi adventni vyzdoba v Evrope, bohuzel uz nebyl casovy prostor
...
Jinak domaci byli cesi, nasi krajane uz skupuji domy v Chorvatsku a podnikaji.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
02. 12. 2019 17:14
na posledni chvili
[m.facebook.com]
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
02. 12. 2019 18:44
tak foto 30
[www.uschovna.cz]
dalsich 30
[www.uschovna.cz]
dalsich 30
[www.uschovna.cz]
a poslednich 30
[www.uschovna.cz]
...
Byl to uzasny ohrivacek na zimu. Jinak 8hodin predpisove jizdy vcetne prestavek (vecere) a stejne zpet, obe cesty vyjezd odpoledne,prijezd tesne pred pulnoci, takze si clovek ani nerozhodi denni rytmus
avatar
mdr
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
03. 12. 2019 08:18
Paráda, tiše závidím. Co to bylo za soutěž na poslední fotce?
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
03. 12. 2019 12:19
9. rocnik adventniho (pul)maratonu v Crikvenici, je tam mapka, bezi se tecko, nejdrive podel vody k Novi Vinodolski, pak podel ricky nahoru pod viadukt a pak podel vody smerem k Rijede a zpet na namesti, kde je start/cil. Maratonci to bezeli dvakrat
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
19. 12. 2019 18:32
Nebyla by prosím možná ještě jedna další várka fotek? Nechodím sem teď často, propásnul jsme to, Předem díky.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
21. 12. 2019 18:20
Advent Crikvenica
...
[www.uschovna.cz]
...
Dusicky Rab
...
[www.uschovna.cz]
.........................
bohuzel na ty bezky v Chorvatsku uz nevypada, ale velikonoce uz nejsou tak daleko :-)
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 133
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.