Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2

Autor admin 
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
05. 06. 2013 15:55
Nerozumim tomu, proc nekdo pise takove nesmysly o 86ce. Projel jsem ji zacatkem kvetna 2x. Nerikam, ze je v super stavu, naopak si myslim, ze je to o neco horsi proti lonsku, ale zase takove drama to neni. Kdybych jel znovu do HR, tak bez obav po ni.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
05. 06. 2013 19:12
Nepíšu nesmysly.Cesta je místama opravdu mizerná.Je třeba dávat si pozor,To jsem chtěl sdělit.Lépe jet za světla.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
06. 06. 2013 11:41
dollpa .. to si myslíš , že su pedofil ? eye popping smiley ,, přeci ten dlouhonohej s trojkama yawning smiley grinning smiley

dollpa napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Který??? Oni tam jsou 3.
> smiling smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
06. 06. 2013 16:38
Isekon Nééééééééééééééééééééééééééééé!
To byla zkouška.
smileys with beerthumbs up
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
07. 06. 2013 20:55
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil marek216 (08. 06. 2013 11:25).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
07. 06. 2013 22:18
Úžasná vyjadřovací schopnost.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
14. 06. 2013 16:00
Zítra od 08:25 h na TV Prima v Autosalonu reportáž o cestě do Chorvatska:

[www.facebook.com]


Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
14. 06. 2013 18:14
No to zase bude Merunka a spol. žvanit a stejně se nic nedozvíme. Cesta do Chorvatska je nulově problémová oproti cestě např. z Brna do Prahy.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
14. 06. 2013 18:35
Vždyť je to stále dokola,noviny,tv jen aby měly co produkovat...
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
14. 06. 2013 20:06
Zase se dovíme, že je povinné celodenní svícení, ach jo. Už jsem to letos četl ve dvou časopisech.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
14. 06. 2013 22:16
...sviceni jo, ale pres den v lete jen pro motorkare...v dešti i pro auta... bacha, v SLO porad i pro auta...



Upraveno 2krát. Naposledy upravil JIRKA Z RI (14. 06. 2013 22:31).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
14. 06. 2013 22:32
... v BiH a MNE také, povinné celoroční.
Ale nejhorší je nesvítící auto v nějakém delším tunelu. Zažito naštěstí bez následků. Vůbec jsem ho neviděl.
Mike
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
15. 06. 2013 05:52
Právě jsem se vrátil.Tam z vesela, zpět se mi nechtělo.Moc krátké, uteklo to.Jinak klasika přes Maďarsko.Jedna policejní kontrola cca 20 km od Slovinských hranic.Asi 10.minut prověření vozidla, úsměvná komunikace v angličtině a znakové řeči. Celkem nic mě nepřekvapilo.Jediná kaňka byla dva dni propadlá kreditní karta, což jsem zjistil na benzince v Chorvatsku.Karta byla moje, manželce jsem řekl ať si svou nebere, protože tam má nízký limit.Každý den jsem to měl na sídani, k obědu i večeři. Samozřejmně jsem jinou neměl.Naštěstí jsem měl nějaké eura na ubytování.Na přežití by to sice stačilo, ale chtěl jse více cestovat.Naštěstí jsme měli zaplacených čtrnáct dní na srpen, již z minulého roku v Trpnji pro čtyři lidi, tak jsme domácím zavolali a měli volno.Byla tam jedná česká rodinka a těm jsme přes internet převedli potřebnou částku.Jinak počasí super a voda pro čecha nadstandartní.Jeden den jsme byli na druhé straně(Orebič) a tam se mi to zdálo studené a klasicky více zvlněné.Mobil jsem nechal doma a PC měla pouze manželka k řízení děcek(19. 16.let).Každý večer telemost.Já jsem vyhlásil embargo na veškerou komunikací. Ani sekuna.Po zapnutí mobilu mi to pípalo asi hodinu.
Spát se mi vůbec nechce, krize příjde asi později.
rj
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
17. 06. 2013 17:23
Vrátili jsme se v sobotu 15.6., cesta tam i zpět naprosto bez problémů. Přes Slovinsko objezd dálnice na Lenart, Ptuj. Po cestě zpět jsme byli zvyklí kupovat rakouskou dálniční známku na poslední pumpě skoro u nájezdu na dálnici, tentokrát ji neměli. Museli jsme do další vesnice - Strass.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
23. 06. 2013 22:54
tak už som doma. cesta v pohode, akurát za sv.Helenou je pekne dlhý úsek obmedzená rýchlosť na 100 koli hrbolom. a na obchvate Záhrebu je kusok presmerovanie do protismeru, niečo tam opravujú. prechod nový Goričan taktiež bez problémov prejdený.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
25. 06. 2013 13:17
tak já už sem skoro týden doma, z Bašky cesta tam v noci super bez žádné kolony zdržení prostě na jeden zátah, zpátky přes den už to bylo horší ve Slovisnku dvě bouračky, jedne kamion přes oba směry, čekání na dálnici cca dvě hodiny, v Rakousku pomalá jízda před Grazem v tom 8km mezení a kousek před vídní velká bouračka v protisměru takže zpomalení na 80 k vůli čumilům. takže cesta tam 8 a půl hodiny zpátky 12 hodin sad smiley přes den už nikdy víc nejedu, nechal sem se ukecat, dobře mě tak grinning smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
30. 06. 2013 11:21
včera jsme se vrátili z Vodic.Takže takhle: trasa tam , Brno-Wien-Graz-Mureck-Dolnja Radgonja-Ormož-Varaždin-Zagreb-Vodice.Průjezd Vídní v pátek večer v poho,do Grazu 3 dopravní omezení bez kolon.Ve Slovinsku 3 policejní hlídky po půlnoci.Za Varaždinem slabý provoz a na jadranské magistrále v 8 ráno totálně mrtvo.
Cesta zpět: Vodice-Karlovac-Zagreb-starý Goričan-Kezsthely-Sárvár-Sopron-Wien-Brno.Do tunelu sveti Rok déšt,zima a hooodně silný vítr,rychlost byla omezena na 60 kmh.Pak jsem z dálnice odbočil a vzal to ze zvědavosti kolem plitvic do Karlovce.Provoz tam byl celkem mírný,2 policejní hlídky v protisměru.Madarsko pohoda a samozřejmě v Poysdorfu kolona jak prase,kvůli jejich debilnímu semaforu.Dál jen rozbitá rádobydálnice D1 a spousta spěchajcích poláků a ostraváků..
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
30. 06. 2013 17:22
Dnes zo Živogošče a Igrane. Tam cez Maďarsko po 86, niekde je dobrá, opravené úseky sú už znova rozbité.Z Karlovacu po starej, niekto tu vychválil prespanie u Vučetov v Rastoke, tak sme to skúsili aj s raňajkami. Ráno sme si sadli pred pripravený stôl pred dom a pani(bosorka) nás poriadne zjebala, že čo si tam sadáme, že to je susedov. No nevedeli sme. Ona nám "raňajky" hodila pod schody. Každý hrnček inakší, oschlý chleba, nevoňavé 4 kol. salámy, praženicu z 1 vajíčka pre dvoch a rastlinný tuk v ktorom už stála voda. Proste pekný hnus. Nejde o to, čo to stojí, ale svinstvo nech žerú sami. Tak sme sa najedli inde. Vučetovi nikdy více! U Gračacu robia cestu, dlhý úsek, ale obišli sme to povedľa strojov ako domorodci. Inak v pohode. Späť tak isto, ale na jeden záťah. Najhoršia a najdrahšia káva nás privítala v Blave na OMV, v Ch. výborná. Nad ránom na diaľnici pred Malackami stádo asi15 srniek. Slov. cestári tie ploty stále nevedia. Volantu som sa ani nechytil, šoférovala manželka. Bez chyby. A že urobila sp. cestu za 12 hod. na noc, klobúk dole. Priem. rých. cca 70, priem. spotreba cca 4,5 l nafty, nabehaných asi 2000 km. Všetkým prajem aspoň tak dobrú cestu, ako bola tá naša. A že Vás Chorváti všade okradnú, o tom inde.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
30. 06. 2013 17:51
Ty musis mat tazky zivot. Vyzera to tak, ze si problemy vyhladavas.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
30. 06. 2013 18:18
To nie, ale Ty si radosťou bez seba, keď Ťa niekto natiahne?
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
30. 06. 2013 18:24
No někdy to nevyjde a člověka to zabolí.
Všude na světě jsou lidé a ludiska.
Zdarec
smiling smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
30. 06. 2013 18:30
OK, tak povedz co sa stalo. Mozno som si to len zle vyhodnotil.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
30. 06. 2013 18:34
liodo Nestalo se nic,to je z mé vlastní zkušenosti.
Prostě to patřilo josef1
V pohodě.
smileys with beer
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
30. 06. 2013 18:51
dollpa: moja reakcia bola na jozefa1
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
30. 06. 2013 21:01
jozef1 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dnes zo Živogošče a Igrane. Tam cez Maďarsko po
> 86, niekde je dobrá, opravené úseky sú už znova
> rozbité.Z Karlovacu po starej, niekto tu vychválil
> prespanie u Vučetov v Rastoke, tak sme to skúsili
> aj s raňajkami. Ráno sme si sadli pred pripravený
> stôl pred dom a pani(bosorka) nás poriadne
> zjebala, že čo si tam sadáme, že to je susedov. No
> nevedeli sme. Ona nám "raňajky" hodila pod schody.
> Každý hrnček inakší, oschlý chleba, nevoňavé 4
> kol. salámy, praženicu z 1 vajíčka pre dvoch a
> rastlinný tuk v ktorom už stála voda. Proste pekný
> hnus. Nejde o to, čo to stojí, ale svinstvo nech
> žerú sami. Tak sme sa najedli inde. Vučetovi nikdy
> více! U Gračacu robia cestu, dlhý úsek, ale obišli
> sme to povedľa strojov ako domorodci. Inak v
> pohode. Späť tak isto, ale na jeden záťah.
> Najhoršia a najdrahšia káva nás privítala v Blave
> na OMV, v Ch. výborná. Nad ránom na diaľnici pred
> Malackami stádo asi15 srniek. Slov. cestári tie
> ploty stále nevedia. Volantu som sa ani nechytil,
> šoférovala manželka. Bez chyby. A že urobila sp.
> cestu za 12 hod. na noc, klobúk dole. Priem. rých.
> cca 70, priem. spotreba cca 4,5 l nafty,
> nabehaných asi 2000 km. Všetkým prajem aspoň tak
> dobrú cestu, ako bola tá naša. A že Vás Chorváti
> všade okradnú, o tom inde.

no a teď mě zajímá názor Rosmarine (která vychvaluje u Vučetů) confused smiley kde se stala chyba ?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kure (30. 06. 2013 21:03).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
30. 06. 2013 21:18
No já jsem byl u Vučetů před 2 roky a vše bylo OK snídaní jsme ani celou nesnědli protože nám pořád chtěli něco přidat.
Ono asi záleží jak se kdo chová, ke mně když se někdo chová jako mistr světa tak mu to taky pěkně vrátím spinning smiley sticking its tongue out
A z toho příspěvku od josef1 to machrování úplně cítím sad smiley
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
30. 06. 2013 21:32
Někde je asi chyba ,ale Rosmarinka si je chválí a mají tam dopředu narváno,tak asi blbej den nebo co ? Většinou si majitelé nebudou dělat blbou reklamu pro další sezonu .
Když jsem měl mít ubyt.švagrovou v Bašce V. nakonec nejela tak majitel mohl být nasrán ,že v den příjezdu jsem mu byl oznámit ,že nedojede. Měla bydlet vedle v baráku u jiného majitele než mi.
Každý rok zajdu na návštěvu dáme kořalku já mu vezmu Plzeň a mám co dělat abych odešel po svých.Jo propadla záloha za 1den ,ale pan majitel je normální. Když jsem psal Vučetům před rokem tak ubytování bylo obsazené a moc se omlouvali ,že nemohou pomoc. Rozmarinka tam jezdí velice často a je spokojená. Je fakt ,že s ní se asi těžko může pohádat .Je to žena obrovského srdíčka ,která rozdává optimizmus na všechny strany smiling smiley
Trochu jsem odbočil od tématu cestu mám teprve před sebou Martin
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
30. 06. 2013 23:28
Trochu opožděně :
Tam : Praha -Mikulov -Vídeň- Maribor -Záhřeb- Šestanovac -Promajna = maximální možnost jízdy po dálnicích:Z Prahy výjezd v sobotu 15.6.2013 o půl páté ráno ,cesta naprosto bez komplikací -hranice SLO/HR projety za 10 minut ,minimum pauz -příjezd do Promajny těsně po 16 hod.(čistý čas jízdy:10:37hod/1158km)
Cesta zpět stejnou trasou a konec kousek za Turnovem : výjezd z Promajny před půl 6 večer v pátek 21.6.2013 ,cesta opět naprosto bez problémů hranice HR/SLO projeta během 6 minut ... nějaká ta pauzička v Rakousku a příjezd do Železného Brodu před půl 8 ráno.(11:36hod/1236km)
Dlouho se mi tak parádně nejelo...
Jinak jsem po několika objetích SLO dálnice letos po ní jel a zase se vrátím k objíždění -časová úspora cca .30 min se jaksik nevyplatí.Až bude dálnice až na hranici s Chorvatskem a toto bude v schengenu -zase se k ní vrátím.
Poplatek nechci platit pouze z principu -těch pár Eur mě nezabije.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
01. 07. 2013 08:30
Kdo jste se už vraceli, jak to vypadá na přechodech do HR - Macelj nebo je lepší kousek popojet Dolnja Radgonja-Ormož (mohlo by tam být klidnějši) - v současné době - začátek prázdnin?
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
01. 07. 2013 08:38
jel jsem přes Ormož,zdržení 5 sekund,celníci jen mávli rukou.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 51
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.