Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

cesta na Pag přes most??

Autor marien 
Re: cesta na Pag přes most??
02. 08. 2005 21:00
Pojedeme na Pag okolo 18.srpna a rád bych měl přehled o tom,
jak to vypadá na dálnici před námi. Myslíš, že by se to dalo někde zjistit?
Díky.

Zkoušel jsem nějakou tu web kameru najít ale hotovo....
Re: cesta na Pag přes most??
02. 08. 2005 21:54
Silniční kamery jsou tady [www.webcam.hak.hr] , ale to by ses asi musel připojit z auta, aby ti to bylo něco platný. Doporučuju radši číst rady zdejších odborníků a poslechnout - nejezdit v pátek na noc a v sobotu.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: cesta na Pag přes most??
02. 08. 2005 22:08
To Jarda: Díky za tu adresu. Obyčejně jezdíváme v týdnu a bez problémů.Letos mám z tý Malý Kapely fakt bobky.Hlavně po reportážích v TV. Jednou jsme se "kousli" na přechodu z Rakouska do Slovinska (Donji Macelj) a nebylo to fakt nic moc. A navíc zezadu děti asi ve tříminutových intervalech pořád prudily: " Už tam budem?"smoking smiley
Alf to Petr3
Re: cesta na Pag přes most??
02. 08. 2005 23:47
Ako keby som pocul svoje deti. Celkom ma pobavilo, ked som cca 10 km od domu pocul otazku :"uz tam budeme?". Zmohol som sa len na:"Ano, za chvilku".

Na Pag som chodieval pred cca 6-7 rokmi. Byval som v Mandre, ale na plaz som chodil na Sveti Duh ( alebo tak nejak ) autom a to ma sice nie moc, ale otravovalo. Vzdy cez most, nie cez trajekt.

Mohol by som Vás požiadať o poslanie nejakých info ohľadom kempu Straško, ako aj o ceste, diaľnici, prípadne nejaké foto. Jasné, že až keď sa vrátite:-)) Ďakujem veľmi pekne. Môj mail: ratica@zoznam.sk
Minulý rok som išiel tam v sobotu večer začiatkom júla a ráno asi o siedmej sme boli v Prizne a hned za chvílu nám išiel trajekt. Zvolil som ho preto, lebo som bol unavený a nechcel som nás vyklopit hrobárom hned v Hr. Dialnica vtedy nebola. Isiel som z Prahy na Mikulov Wien Graz ... V Senji som zošiel dolu na magistrálu a po trojom zastavovaní na vracanie a prechádzku som bol za trajekt vdacný. s5 sme sa vdaka mostu vyhnuli frontám, boli strašnééé, a na benzíne prejdeš tolko čo stal vtedy trajekt +- autobus. Teraz pri dialnici stačí opustit D v Posedarje a hned si prii moste. Povljana je pekná a je to civilizované . Mám náročnú ženu a bola spokojná toho roku ideme na Pag zas.
Re: cesta na Pag přes most??
03. 08. 2005 14:06
ahoj, ja mam tiez narocnu zenu a preto ma potesilo to co si napisal, my ideme na Pag /Povljana/ prvykrat a som zvedavy ako tam bude.
Re: cesta na Pag přes most??
03. 08. 2005 16:05
Mám středně náročnou ženu.
Když jsme poprvé přijeli na Pag (po mostě), řekla mi:
" Tohle je hotová měsíční krajina. Nebudu tady.Zítra jedeme jinam."
Druhý den jsme navštívili dvě pěkné pláže a na Pagu jsme nakonec zůstali.
Během krátké doby jsme objevili několik úžasných míst a od té doby tam jezdíme.
Je to již několik let. Děti tam mají kamarády a my přátele.
Manželka přestala dávat na první pohled a já koneckonců také.
Přeji příjemnou dovolenou na Pagu.
Re: cesta na Pag přes most??
15. 08. 2005 14:27
vrátili jsme se z Pagu v pátek ráno v 5 hodin a cesta trvala 15 hodin!!!Jinak to jezdíme za 11 hodin.
Na cestu zpět doporučuji trajekt sice se za něj platí ale přes most a potom před každým tunelem kolona krokem na jedničku zdržení skoro 2 hodiny a ještě to stojí 103 Kn tj. o 50Kn víc než do žuta lokva a víc km. Tunel svety rok kolona 9km a to jsme jeli ve čtvrtek!!!A mala kapela už v pohodě. Jinak kolona 6km mezi chorvatskem a slovinskem na hranicích a na všech cestarínách fronty.Počasí bylo hrozné z 12dní pouze 6dní ucházejících a 6dní pršelo a byla bura že se nedalo ani vyjít z baráku.Místní říkali že takové léto ještě nezažili.
Re: cesta na Pag přes most??
15. 08. 2005 15:39
idem 20.8. v noci, dufam v nejaky zlom hlavne kvoli synovi a manzelke, ja uz by som to aj nejako prezil. uvidime.
ako tak pozeram na tie web kamery na Pagu resp. jednu web kameru v Zgljene tak skoro vzdy je tam slnecno, aj ked inde prsi. hmhmhmcool smiley
Re: cesta na Pag přes most??
15. 08. 2005 16:28
na www.chorvatske.cz taky
Pyke
Re: cesta na Pag přes most??
15. 08. 2005 16:35
Na www.chorvatske.cz to vyzerá priaznivejšie.
Re: cesta na Pag přes most??
24. 07. 2014 21:22
Dobrý den,
nemáte někdo aktuální zkušenost jaké jsou fronty na trajekt na Pag v sobotu?
Co doporučujete? Most nebo trajekt?
Děkuji za info.
Re: cesta na Pag přes most??
25. 07. 2014 07:34
Záleží kam jedeš,
jestli do města Pag nebo níže k Zadaru tak most. Nahoru Mandre Novalja Lun trajekt. Ale v sobotu pozor chce to být v Prizně brzo ráno
nejlépe 5.00 - 7.00. Před několika lety jsem přijel na trajekt v sobotu v 11.00 a stál jsem frontu až nahoře na magistrále. Na trajekt jsem se dostal v 16.00 hod.
Re: cesta na Pag přes most??
25. 07. 2014 15:52
V roce 2011 jsme se rozhodli nejet trajektem a jeli jsme po mostě. Ovšem vzhledem k tomu, že jsme jeli od Rijeky po magistrále, tak to bylo doslova nekonečně zdlouhavé, ale měli jsme právě obavy, abychom se vlezli na trajekt, neboť bylo mezi 10-11, tak jsme to raději objeli a neriskovali čekání, ale ještě teď mě z toho třepe :-)
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 203
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.