Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

meziměstské autobusy v chorvatsku

Autor annyzyola 
meziměstské autobusy v chorvatsku
25. 07. 2005 14:37
Nevite prosim nekdo kolik stoji mezimestske autobusy v chorvatsku?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil annyzyola (25. 07. 2005 14:38).
avatar Re: meziměstské autobusy v chorvatsku
07. 02. 2007 20:48
Jak který.... a stejně tě oškubou!
Jednou jsem platil Igrane - Podgora 12 kun za 2 osoby a zpět Podgora - Igrane chtěl průvodčí 26 kun.
A když jsem se ozval, tak že prý jsou jiná společnost.
A ostatní místní cestující na nás koukali jako na zločince, co že si to vůbec dovolujeme se ozvat.
Tak už raději jezdím autem nebo chodím pěšky. A je to taky zdravější.
spinning smiley sticking its tongue out
Opravdu je cena med innim autobusnim podnikanim inna... jeden ma jennou cenou a druhi pak ma innu - rozdil určite umi bit velky (20 %) ale ne tak jak je povidal kabinet...
Ne rikam da kabinet ne mlouvi pravdu... ale je situaca taky:
1. ak se jede na bliske dalkosti (ne vim, 5-10 km... ridiči reknou cenu ale ne udelaju prukaz... protože cena umi bit dost niska... jak se to dostalo kabinetu... je to "černi prukaz"... kady bi prišla kontola bil bi problem - a pro autobusni firem, a osob bi taky musil zaplatit escie jennou prukaz)...
2. kady se ridi dal, musi se udelat a dat osoby prukaz a potom je cena oficijelna.
avatar Re: meziměstské autobusy v chorvatsku
08. 02. 2007 06:27
Děkuji Tonimu, že potvrdil možnost různých cen za tu stejnou cestu - vzdálenost.

Cenu jsem si však nevymyslel, mluvím pravdu.
Jediné co jsem si změnil je, že cestu Podgora -Drašnice jsme šli pěšky po magistrále a cenu 26 kun chtěli za jízdu Drašnice - Igrane, což je tak podle mého názoru skoro o 3 km kratší vzdálenost, než Podgora - Igrane. Jestli nám dali lístek si už nevzpomínám,jelikož jsem se "dohadovali" po zbytek jízdy.
Re: meziměstské autobusy v chorvatsku
08. 02. 2007 11:28
nám se stalo, že jsem jeli z Dolacu (za Primoštenem) do Šibeniku, řidič pro 2 lidi ukázal¨na kalkulačce 25 kn, ale vzal si 15 Kn do kapsy a 10Kn nám vrátil. Ale lístek jsme nedostali.

Celkově jsou autobusu v Chorvatsku dost drahé,ale nedá se nic dělat :_(, ne¨můžeme jet autem, ¨tak jedině bus.


neví někdo, které společnosti jsou dražší a které levnější?


a co ceny? neznáte ödkazy, kde by se to dalo najít?

já mám odkaz na příměstské linky ve Splitu. ...
Re: meziměstské autobusy v chorvatsku
08. 02. 2007 22:30
Na cca 20-kilometrovy usek to muze mezi spolecnostmi byt rozdil zhruba par kun.

Na strankach firmy Autotrans z Rijeky muzes videt, ze by ted cesta z Dolace do Sibeniku stala 15 Kn. Ale to vis, pruvodci nebo i ridic si to vzal sobe do kapsy...

Takhle jsem vickrat ja jezdival v zime CZ-linkou z Prahy do Zahrebu, a pak bych se na Florenci ridice zeptal na slevu, a bylo to bez jizdenky za 700,- (jinak za 1000 Kc)...smoking smiley
D
Re: meziměstské autobusy v chorvatsku
11. 01. 2008 08:30
Ahoj.Máte někdo zkušenosti s dopravou autobusem mezi Mimicemi a okolními letovistky (Omiš, Brela, Makarská,...) - jak často jezdí apod.?Je nějaké spojení i ve večerních hodinách?díky všem za odpověď
Re: meziměstské autobusy v chorvatsku
15. 01. 2008 09:04
ahoj.

Jeli jsme z Murteru do Jezer. Je to pár km. Před námi jedna česká paní platila za 1 osobu (nastupovala i vystupovala s námi) 13KN. KDyž jsem šla koupit lístky já, platila jsem 12 KN pro 2 lidi... tak nevím... měl tam ještě takové to staré počítadlo, které bylo na páčky :-D
Re: meziměstské autobusy v chorvatsku
13. 06. 2013 16:26
Zdravím.Máte někdo zkušenost s dopravou autobusem Gradac-Makarská riviera a Gradac-Dubrovnik?Děkuji předem.
Re: meziměstské autobusy v chorvatsku
13. 06. 2013 20:52
...do googlu: autobusna veza gradac - dubrovnik
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 172
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.