Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Hezký den.

Autor Valach 
Re: Hezký den.
07. 07. 2012 10:32
Jestli můžu poprosit založte někdo nové Forum s názvem JAK NASRAT OSTATNI možná potom ti co mají negativní přístup na tomto foru se přemistí.Bývalý soused měl pro takové lidi výraz Pohádková bytost .thumbs up smiley
avatar Re: Hezký den.
07. 07. 2012 10:47
Čavis ,psát tady na foru sprostě se slušně řečeno nehodí ....sám víš ,že to co jsi ted napsal a prosil tak asi nikdo nové sprosté forum nezaloží ....muj názor
Re: Hezký den.
07. 07. 2012 11:17
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (03. 01. 2013 20:29).
avatar Re: Hezký den.
07. 07. 2012 12:27
... jo jo, L.K. ... došlo na kozáky ... yawning smiley
... akorát nevím, jestli ti bude jednovaječný Fido v Rokycanech ještě půjčovat ... choppera ... grinning smiley
avatar
mdr
Re: Hezký den.
07. 07. 2012 12:50
Hezký den smileys with beer
avatar Re: Hezký den.
07. 07. 2012 13:14
a sakra vyškovký silniční slídíl už jde dál, začíná ohledávat web kvůli identifikaci třídního nepřítele....
je to vážné, k názvu "předseda fóra" nutno ještě přiřadit "veliký počítačový bratr vás hlídá"....
asi změním IP adesu... yawning smiley
Re: Hezký den.
07. 07. 2012 14:07
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (03. 01. 2013 20:29).
avatar Re: Hezký den.
07. 07. 2012 15:09
... hezký den ... smileys with beer


Re: Hezký den.
07. 07. 2012 15:23
Můžeš tu hrát i jiné divadlo:Fido se ptá a L.K mu se vším poradí.
Když se za něco schováváš tak to jsi fakt důvěryhodný a celý košér.
Re: Hezký den.
07. 07. 2012 16:06
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (03. 01. 2013 20:28).
avatar Re: Hezký den.
07. 07. 2012 16:35
... L.K. / Fido ... pokud jsi tu písničku, kterou jsi tady vložil ... bereš vážně, občas si zopakuješ její slova a budeš ctít to ... že je pořád něco nad námi ... tak je to jen dobře ... smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (07. 07. 2012 16:36).
Re: Hezký den.
07. 07. 2012 18:13
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (03. 01. 2013 20:28).
Re: Hezký den.
07. 07. 2012 19:13
L.K jsi rozdvojený fórista a umě srab,či jinak vychcá.. přispěvatel.
Pokud máš důvod ve tvém věku se rozpolcovat,vězí za tím ............jistě chytračení a intriky.
Hezký den,noc a zbytek.........moody smiley
A tento názor zdílím i na další naklonované nicky.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kopera (07. 07. 2012 19:24).
Anonymní uživatel
Re: Hezký den.
07. 07. 2012 20:48
Ahoj ogaři, nezklamali jste. Potrefení se ozvali. A moje rodina se skvěle bavila. Vyhledali jsme i jiné příspěvky místních kritiků a je to pastva. Jeden z mých rodinných příslušníků je profesionální psycholog, a udělá mi osobnostní profily , vaše, milí rejpalové. Ale už předem, než se pustí do práce, mi naznačil, že se s největší pravděpodobností bude jednat o jedince, s těžšími formami poruchy osobnosti. Jak to bude hotové budu zvažovat, zda profily některých z vás zveřejnit, ať si zde každý udělá obrázek o tom, co jste za ,,lidi,, . A pokud se tímto způsobem chováte a prezentujete ve svém soukromí, tak to si myslím, že vás vaše okolí miluje k zbláznění. Takový život, plný zášti a žluče bych nechtěl žít. angry smiley

A o mně osobně. Nechápu, jak LK mohl dojít na to, že Bessík má v prdeli tmu. Asi vlastním výzkumem.
Bessyho jsem nikdy nepotkal, neznám jej, není se mnou v jakémkoliv vztahu. Jen zkrátka vidím, že je to na rozdíl od jiných slušný chlap. A to asi těmi svými povídačkami nezměníte. Ahoj a za pár dnů, jak to bude mít náš David hotové se opět ozvu. spinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 1krát. Naposledy upravil tonasumik (08. 07. 2012 05:47).
Re: Hezký den.
08. 07. 2012 08:17
tonasumik: moc bych se s tím nebavil ,není se čemu smát.Je to k pláči!!! Komu se to nebude líbit tak tě dá k soudu a rozpoutáš boj.Snad víš jací jsou lidé.Mám také Davida a psychologa a jenom jsme se nad tím pozastavili.Profesionální psycholog by neměl veřejně vystavovat posudky na jednotlivé pisatele fóra.Uvidíme co z toho vzejde.Měli bychom se povznést na provokatéry a další lidi ,kteří to kazí.
Zdarec
smileys with beer
Re: Hezký den.
08. 07. 2012 08:23
Lidi já jsem dříve slyšel jedno krásné přísloví a poslední dobou se začíná čím dál více objevovat.

LIDÍ JE NA SVĚTĚ JAK SRAČEK--TAK SE VŽDYCKY NĚJAKEJ DEBIL NAJÍT MUSÍ.

Omluva předem za sprosté slovo



Upraveno 1krát. Naposledy upravil certi.cz (08. 07. 2012 09:26).
avatar Re: Hezký den.
08. 07. 2012 09:23
ajaj ajaj....
tak se nám vlákno které založil nějaký nováček s dotazem zda je někde něco zpoplatněno krásně rozjelo....
co to flame, které už u dlouho nebylo, trochu vzít od začátku ?
- Bessy pak sem dal video, že někoho natočil
- je-li to jeho koníček, prosím, ale s tím nesouhlasím
- já osobně bych nechtěl, aby mne někdo za mými zády natáčel a vystavoval na webu
- je zde diskuzní fórum, tak jsem vyjádřil svůj názor, za kterým stojím
- diskuze se pomalu rozpilzla o mlhavých škůdcích fóra a do přisprostlých příspěvků lidí, kteří si ani nepřečetli o čem spor vznikl
- následovala bomba s připozváním "psychologů"
- k tomu chci říci, že svůj osobnostní profil bych si rád zde přečetl a dovoluji si, když už, tak s připojením psychologického profilu našeho desetitisícového přispěvatele...
-jinak, pokud má doma někdo ještě třeba psychiatra, psychtronika, astrologa apod, tak sem s nimi....smileys with beer
Re: Hezký den.
08. 07. 2012 09:31
Jeliman --Dej písemný souhlas s veřejněním profilu a třeba ti tu radost udělají :-))
Třeba se člověk o sobě dozví i novinky.
Popravdě poslední dobou se tich rozporů a hádek na tomto foru rozjíždí trochu moc a
co mne hodně zaráží tak v tom je zapojeno hoodně lidí -kteří tady doopravdy nepatří mezi nováčky
a nebo náhodné přispěvovatele.
Re: Hezký den.
08. 07. 2012 09:39
f



Upraveno 2krát. Naposledy upravil L.K. (03. 01. 2013 20:27).
avatar Re: Hezký den.
08. 07. 2012 10:07
Heuréka! Forum má nový společenský rozměr. Psychologická osobnostní studie. Možná si ještě někdo díky tomu tady udělá doktorát !? Hmmm?
Michale admine, není čas forum zpoplatnit? grinning smiley
"Toje nápad! Můj nápad!" (z jakého je to českého filmu?)
avatar Re: Hezký den.
08. 07. 2012 12:20
... mám za to ... rozdíl mezi mnou a prudiči je v tom ... že oni píšou míň, slovo přátelství jim žene krev do očí a aby byl jejich výraz přesvědčivější ... dopouští se hulvátství ... naštěstí je jich ve skutečnosti mnohem míň než dávali na tomto Foru najevo ... to si lze přečíst a asi nebude třeba ani psychologický profil yawning smiley
... Petr Winkler ... je krycí jméno pro postaka ...
... Mack = Jeliman ...
... L.K. je zároveň i Fido ...
... proto jsu rád ... že je těch anonymních hulvátů na tomto Foru o polovinu míň ... thumbs down

... a ještě jedna věc ... když si člověk přečte jejich reakce na konání srazů přátel Jadranu ... tak s tím se nesrovnali do dnes ...
místo přátelství tolik urážek ... to se tak často nevidí, ostatně to mi potvrdili cestou SZ i lidé, kterých si vážím, jsou zde na Foru déle než já ... a přitom na srazu nikdy nebyli ... thumbs up on totiž sraz přátel, kteří si k sobě našli cestu není podmínkou pozitivních vztahů ...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (08. 07. 2012 12:22).
avatar Re: Hezký den.
08. 07. 2012 13:08
nemlať kolem sebe jako kobyla v posledním tažení....
kdo tě upozorní na něco, co ti nesedí, tak z tvé strany nenásleduje jakékoli vysvětlení.....
viz toto vlákno....
výsledkem jsou názvy - prudiči, hulváti, urážky....o důvodu svých dvou nicků (mack, jeliman) jsem to na fóru osvětlil vícekrát...
drž se svého vlákna "ostatní" a nechoď prosím tě jinam. kde by lidé museli ktikat na nick Bessy...
ale konec konců, já to s tím psychologem nezačal, nebylo by to od věci....smiling smiley
Re: Hezký den.
08. 07. 2012 13:14
Dobré odpoledne, jsem sice pasivní člen tohoto webu, ale tato diskuze mě nutí reagovat.
Neznám osobně pana Bessyho, ale to co předvádí uživatel Jeliman a L.K. je opravdu humus. Nesahají panu Bessymu ani po kotníky a ještě
si troufají ho urážet. Příspěvky pana Bessyho rád čtu a je jen dobře, že ještě takoví lidé mezi námi jsou. Takže bych prosil zmíněné provokatéry, aby se začali chovat jako lidi.
avatar Re: Hezký den.
08. 07. 2012 13:44
Filip napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobré odpoledne, jsem sice pasivní člen tohoto
> webu, ale tato diskuze mě nutí reagovat.
> Neznám osobně pana Bessyho, ale to co předvádí
> uživatel Jeliman a L.K. je opravdu humus. Nesahají
> panu Bessymu ani po kotníky a ještě
> si troufají ho urážet. Příspěvky pana Bessyho rád
> čtu a je jen dobře, že ještě takoví lidé mezi námi
> jsou. Takže bych prosil zmíněné provokatéry, aby
> se začali chovat jako lidi.



Musím taky reagovat.Neznám nikoho kromě Vašnivéhokolisty osobně.Ale ať již zmiňovaný L.K.či Bessy jsou pro mne slušní lidé s trochu odlišnými názory avšak oba dva mi pomohli(ať už radou či dobrým skutkem).Oba vědí oč jde a proto Vám oběma díky.
A za mě pro Vás všechny.Přestaňte se prosím Vás hádat o prkotinách.Když nejde přímo o život tak jde přece o H...o.Vždyť se může stát že se jednou třeba potkáte na cestě na dovolenou a budete se vzájemně potřebovat.A věřím tomu že ač se zde poslední dobou dosti hádáte a urážíte,v případě nouze by jste si určitě navzájem pomohli.
Tak už toho prosím vás nechte.
Mě už dovolená končí.Ač jsem si ji chtěl o den prodloužit a stavit se na Plitvicích jsem od 4 hodin vzhůru,protože syn kterej zde oslavil 4.narozeniny mě vzbudil že mu není dobře.Změřená teplota jeho tělíčka ukázala 38,5.Takže na konci dovolené ještě toto.Plitvice se nekonaj.Odjezd domů zítra v ranních hodinách.Užíváme paralen.Tak snad tu cestu nějak přežije.
Všem přeji HEZKÝ DEN.
avatar Re: Hezký den.
08. 07. 2012 13:49
... Pavle.k77 ... ať to v pořádku zvládnete ... thumbs up
avatar Re: Hezký den.
08. 07. 2012 15:11
tak, tak, tímto by to vlákno s názvem Hezký den mělo být uzavřeno,,,,,smiling smiley
Anonymní uživatel
Re: Hezký den.
08. 07. 2012 16:29
Jelimane, to dobrá myšlenka.Opravdu.
avatar Re: Hezký den.
08. 07. 2012 16:53
Pavle tož ať se brzo uzdraví..a sretan put domů..a pozdravuj rodinusmileys with beer
avatar Re: Hezký den.
17. 07. 2012 21:32
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> rozdíl mezi mnou a prudiči je v
> tom ... že oni píšou míň, slovo přátelství jim
> žene krev do očí a aby byl jejich výraz
> přesvědčivější ... dopouští se hulvátství ...
> naštěstí je jich ve skutečnosti mnohem míň
> ... proto jsu rád ... že je těch anonymních
> hulvátů na tomto Foru o polovinu míň ... thumbs down
> ... a ještě jedna věc ... když si člověk přečte
> jejich reakce na konání srazů přátel Jadranu ...
> tak s tím se nesrovnali do dnes ...
> místo přátelství tolik urážek ... to se tak často
> nevidí, ostatně to mi potvrdili cestou SZ i lidé,
> kterých si vážím, jsou zde na Foru déle než já ...
> a přitom na srazu nikdy nebyli ... thumbs up on totiž
> sraz přátel, kteří si k sobě našli cestu není
> podmínkou pozitivních vztahů ...

Bessy,
velmi nerada oživuji toto vlákno, ale delší dobu jsem zde nebyla.
Ale mám jen dotaz, k vypocení takovýchto nesmyslů, nepravd a lží bylo zapotřebí kolik Formanů ?

Bětka
Re: Hezký den.
17. 07. 2012 21:40
Bětko,škoda že jsi toto vlákno nenechala skonat.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 222
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.