Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Použité dálniční známky....Rakousko a Slovinsko...

Autor petrovimam 
Použité dálniční známky....Rakousko a Slovinsko...
23. 05. 2012 20:39
Nevím jestli to ti kteří si ji chtějí koupit z druhé ruky ví...pokud je jednou nalepená, tak je znehodnocená...i když ji sloupnete šikovně, tak nea skle zůstane nápis (už nevím přesně jak je to přesně), který potom samozřejmě na známce chybí...a poldové to poznají...Přišel na to minulej rok, takže použitou už fakt NE!
avatar Re: Použité dálniční známky....Rakousko a Slovinsko...
23. 05. 2012 20:50
bezdomovci, co to provozují, tak je samozřejmě nelepí, ale "přichycují"...prý je osvědčená indulona....smoking smiley
Re: Použité dálniční známky....Rakousko a Slovinsko...
23. 05. 2012 20:55
A pokud je poldové zastaví...tak se jim to kur..... prodraží...chytrákům...
Anonymní uživatel
Re: Použité dálniční známky....Rakousko a Slovinsko...
23. 05. 2012 21:34
Když už nic jiného, pak j e to prostě nedůstojné. Stalo se zvykem v Čechách, že se nadává na toé, jak všichni okolo kradou a podvádějí.Stalo se příznačným, že nejrozohněnějšími jsou ti, kdož sami tak rádi provádějí podvůdky a podvůdečky, v práci si kopírují kdeco pro sebe domů, občas lupnou nějakých pár listů papíru dětem na čmárání, na firemní kartu si nechají umejt svou felicii. A protože sebou musejí vézt stopadesát plechovek piva, zdá se jim zbytečné, vlastně v rozporu s jejich morálkou jsoucí, za to, že užijí majetek třetího státu, zaplatit. 15 Euro, je ca 235 korun, v horším případě 3 krabičky cigaret.
Tototo téma už tu v minulosti bylo. Tehdy to admin, naštěstí zaseknul. Udělal dobře.
Re: Použité dálniční známky....Rakousko a Slovinsko...
23. 05. 2012 22:08
Tomm napsal(a):
-------------------------------------------------------
> zdá se jim zbytečné, vlastně v rozporu s
> jejich morálkou jsoucí, za to, že užijí majetek
> třetího státu, zaplatit. 15 Euro,
Byť známky v žádném případě nepřelepuju, dovolím si rýpnout: Myslím, že většina z nás zaplatí ve Slovinsku spotřební daň za několik desítek litrů PHM a ty pak projede v Chorvatsku nebo v Rakousku.
avatar Re: Použité dálniční známky....Rakousko a Slovinsko...
23. 05. 2012 22:16
Tomme, klídek,
za ta léta, co jezdím, tak mám koníčka počítat zaparkovaná auta u cest, kde ke konci léta rostou smokve ....našinci bohužel vedou....smoking smiley
avatar Re: Použité dálniční známky....Rakousko a Slovinsko...
23. 05. 2012 22:31
Globík napsal(a):
-------------------------------------------------------
Myslím, že většina z nás zaplatí ve
Slovinsku spotřební daň za několik desítek litrů
PHM a ty pak projede v Chorvatsku nebo v Rakousku.

jasně, ale nikdo si u nich nekoupí ani rohlík, a o tom je cestovní ruch ...zasmradit, projet... a já se jim tolik nedivím s tou známkou....smoking smiley
Re: Použité dálniční známky....Rakousko a Slovinsko...
23. 05. 2012 23:03
A v Rakousku si koupí? A když koupí, tak proč v Rakousku a ne ve Slovinsku? Spousta z nás se zastaví a nají v Rakousku při objždění slovinské dálnice. Já jsem se např.pravidelně zastavoval v Mariboru u Meka. Kdyby byl Mek v Ptuji na obchvatu, stavím tam vždy. Kdyby byly v Lenartu nebo v Ptuji u silnice tak atraktivní hospůdky jako v Rakousku, zastavím se tam. To je jako by ses nedivil ČD odborářům, že jdou do stávky kvůli tomu, že stát chce vypsat tendry na železniční dopravu yawning smiley
Re: Použité dálniční známky....Rakousko a Slovinsko...
23. 05. 2012 23:33
Admin toto téma již jednou zarazil a nějaké sociální individum založí nové, fakt nechápu. Když šetřit tak objíždět, ale dělat venku krajanům takovouto trapárnou ostudu může jen primitiv!



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Schimi (23. 05. 2012 23:34).
avatar Re: Použité dálniční známky....Rakousko a Slovinsko...
24. 05. 2012 07:31
Tomm napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ... 15 Euro, je ca 235
> korun, ...

Tomme,
jestli máš možnost sehnat tak levná Eura, určitě bych měla zájem a osobně bych si i přijela. smileys with beer
Re: Použité dálniční známky....Rakousko a Slovinsko...
24. 05. 2012 10:15
petrovimam napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nevím jestli to ti kteří si ji chtějí koupit z
> druhé ruky ví...pokud je jednou nalepená, tak je
> znehodnocená...i když ji sloupnete šikovně, tak
> nea skle zůstane nápis (už nevím přesně jak je to
> přesně), který potom samozřejmě na známce
> chybí...a poldové to poznají...Přišel na to
> minulej rok, takže použitou už fakt NE!


není to jak píšeš, nebo jsi ještě nikdy neměnil čelní sklo. Já bohužel ano, vždycky mi v servisu známku sloupli trvalo jim to ani ne minutu borec vzal žiletku a normálně ji sundal jak žvejkačku ! Známka nebyla vůbec porušená jednou jsem na to přímo koukal jak jí sundaval vypydalo to jednoduše smoking smiley
Jestli mi nevěříš tak zajeď do nějakého skloservisu tutově tam bude ten den někdo komu jí takhle budou měnit.
avatar Re: Použité dálniční známky....Rakousko a Slovinsko...
24. 05. 2012 10:33
Použitou nekupuji,ale není problém ji sundat a používat dále.stací ji podlepit oboustranou lepící fólií a není problém ji sundat.Nebo stačí lehce namazat nějakým olejíčkem a jde to také.thumbs up smiley
avatar Re: Použité dálniční známky....Rakousko a Slovinsko...
24. 05. 2012 13:20
s tou folií je to křišťálový podvod za který se tvrdě platí, přelepení s pomocí oplácání si známky na nakrémovaný tváři je lepší varianta, hlavně se nesmí moc osahat v rohách aby to vypadalo přesvědčivěji

bohužel mě by se hodila i jednodennísad smiley

_______________________________________________________
Re: Použité dálniční známky....Rakousko a Slovinsko...
25. 05. 2012 10:58
Slovinci ted ty známky už i osahávají a nedej bože když zjistí že je namazaná a nebo na folii--200 euro pokuta
a vůbec se stím nemažou.
Re: Použité dálniční známky....Rakousko a Slovinsko...
27. 05. 2012 09:32
Tak to je pro mě novinka.Já,protože táhnu člun,tak si známku kupuji,ale ještě nikdy mě nestavěli.To že by tě zpomalili a kontrolovali pohledem,ještě,ale že tě zastaví a ošahávají??No nevím nevím.Má s tím někdo osobní zkušenost??
avatar Re: Použité dálniční známky....Rakousko a Slovinsko...
27. 05. 2012 10:32
Jura Klásek napsal(a):
-------------------------------------------------------

> pohledem,ještě,ale že tě zastaví a ošahávají??No
> nevím nevím.Má s tím někdo osobní zkušenost??

copak to ještě není tak hrozný osahávat známky, horší to bylo s chorvatama když sahali holkám do kalhotekgrinning smiley

_______________________________________________________
Re: Použité dálniční známky....Rakousko a Slovinsko...
27. 05. 2012 13:54
Jo jo,vzpomínám.A když jsem viděl některé na pláži,tak jsem ty celníky trošičku chápal.Ale jenom trošičkuthumbs up smileygrinning smileythumbs up smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 238
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.