Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Slovinsko - dálnice versus objízdná trasa

Autor Lejka 
Re: Slovinsko - dálnice versus objízdná trasa
05. 09. 2012 07:50
Vrátili jsme se v sobotu po půlnoci, při cestě do HR jsme objízdnou trasu dálnice jeli v noci a to teda nic moc, děti sice velké, ale za Trate je strašná silnice a nějak jsme z toho nadšení nebyli. Zpátky jsme jeli přes den a to už bylo v pohodě, nevím proč nám ve dne trasa tak strašná nepřišla. Lituju jen, že jsme jeli v pátek při cestě zpět na Macelj, protože jsme tam zkysli 1,5 hodiny, končily prázdniny. Jinak na mýtnici před Záhřebem (Lučko) byla snad 5km fronta, na Demerje nikdo :-)
avatar Re: Slovinsko - dálnice versus objízdná trasa
05. 09. 2012 16:15
V sobotu jsem pomocí informaci z hak.hr a webových kamer SMSkami navigoval kámošku s rodinou. Na Demerje nikdo, pak výjezd Krapina, po staré na hranice... hele:
Citaci

01-zář-2012 17:34 My to prave projeli uplne hladce pres Krapinu podel dalnice primo na Macelj, 5 minut pred Slo zavorou
avatar Re: Slovinsko - dálnice versus objízdná trasa
05. 09. 2012 18:53
...



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (10. 10. 2012 07:13).
Re: Slovinsko - dálnice versus objízdná trasa
06. 09. 2012 08:42
Hlavně že Ajax dorazil v pohodě do Gradace grinning smiley
avatar Re: Slovinsko - dálnice versus objízdná trasa
06. 09. 2012 11:42
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (10. 10. 2012 07:12).
avatar Re: Slovinsko - dálnice versus objízdná trasa
07. 09. 2012 20:32
za 14 dní jedu..tož nevím, jesttli mám natočit cestu přes Ptuj od semaforů přes 5 kruháčů až na exit Draženci..nevím, jestli to tu někde jeeye popping smiley
Re: Slovinsko - dálnice versus objízdná trasa
07. 09. 2012 21:28
Natoč, natoč, i když pokud si na lístek napíši např. 1. kruháč doleva, 2. rovně, ...., tak musí trefit i totální vůl. Ale rádi se podíváme.
Re: Slovinsko - dálnice versus objízdná trasa
07. 09. 2012 21:34
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (02. 01. 2013 22:00).
avatar Re: Slovinsko - dálnice versus objízdná trasa
08. 09. 2012 01:57
To snad neni ani treba, jel jsem to bez navigace, bez mapy a nezabloudil. Staci se drzet smerovek na Zahreb. Ale jak rika hanah, radi se podivame
avatar Re: Slovinsko - dálnice versus objízdná trasa
09. 09. 2012 18:30
No cesta tam je super značená a tím i jednoduchá ale zpět toho moc napsaného není,Ale dá se to jen po hlavní.Jinak letos poprvé jsem na obj.trase stavěl na chcandu a světe div se nějaký pár v citroenu Berlingo zastavil jestli nepotřebuji vyvézt jestli neznáme trasu.Moc mile mě to překvapilo a chtě bych jim tímto moc poděkovat za ochotu,protože se moc nevidí aby vám někdo stavěl na cestě a byl tak ochoten ještě jednou díky.thumbs up smiley
Re: Slovinsko - dálnice versus objízdná trasa
11. 09. 2012 23:14
Jelikož jsem už minulý rok čerpal inspiraci z tohoto fóra před odjezdem do HR (odkud momentálně píšu - Pakoštane), tak jsem rozhodl zaregistrovat se a dát taky něco do placu.
Loni jsem jeli do HR po dlouhé době, takže jsem to vzal po dálnici. Letos (odjezd z Litoměřic pá 7.9. večer, SLO ráno 8.9. cca 3,30 h) jsem to vzal objížďkou Mureck-Lenárt-Ptuj (čerpáno z Trasa dle Fanky ) - cesta úplně v pohodě, stačí se držet návodu (ani jsem do něj nemusel koukat - měl jsem ho sebou vytištěný). Píšu to zde pro ty, kdo to pojedou poprvé (jako já) a mají pochyby, jestli v noci nezabloudí.
Nehledě na to, že za mnou sjížděli z rakouské dálnice další 3 auta (ve vesnici jsem viděl, že to první za mnou má CZ značku - takže předpokládám, že ty ostatní taky) a jeli jsme pěkně ve vláčku (já byl mašinfíra). Po cestě jsme dojeli další 3 auta (to poslední opět CZ SPZ) a davaj na Ptuj. Tam mě trošku zmátli, protože ti přede mnou to vzali v Ptuji na světlech rovně - já se držel návodu od Fanky a zabočil doleva a po projetí kruháčů jsme byli za chvíli na konci dálnice (ti za mnou se mne drželi jak klíště - mám pocit, že na světlech blikla oranžová, ale oni jeli stále za mnou).
Takže díky všem za info o objížďce - bylo to bez problémů (další info o cestě v příslušném tématu).
Jo a kousek za koncem dálnice i v takhle časných ranních hodinách stáli poldové a měřili (teda v té tmě jsem viděl, že čučí do něčeho, co vypadá jako radar).

Chorvatsku zdar (je tu krásně)

Doplnění po návratu domů - při zpáteční cestě (14.9. večer) bylo hnusně (pršelo) a byl jsem líný kroutit volantem a šlapat na pedály, tak jsem si koupil známku a jel přes SLO po dálnici.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil stace (01. 10. 2012 22:09).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 71
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.