Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Macelj - hustota provozu o víkendu

Autor mira.o 
avatar Re: Macelj - hustota provozu o víkendu
22. 04. 2012 23:36
Kochání při cestě už mam za sebou ............Václav má pravdu ...zlatá dálnice .My se s manželkou po dojezdu k domácímu nešetříme... sprcha ,pivko ,káva , fernet, lehká kochačka, tělo si to nák po té štrece žádá , (společná chut --asi mořský vzduch ) radost, že jsme dojeli ve zdraví a pak do slané modré vody .
Nikomu neberu kochání při cestě ...........to už si netroufnu ..
avatar Re: Macelj - hustota provozu o víkendu
30. 04. 2012 13:35
ze Splitu po Mimici není problém udělat i za 3,5 hodiny, teda pokud se jede ve špičcesmiling smiley
doporučuji se kochat až zpět

_______________________________________________________
avatar Re: Macelj - hustota provozu o víkendu
07. 07. 2012 00:05
Už je tady zase víkend
[img12chybny-odkaz-rajced1201]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jiri.velmez (07. 07. 2012 00:40).
Re: Macelj - hustota provozu o víkendu
07. 07. 2012 20:10
Dnes kolem 10:30 kolona asi 20km až k benzínce OMV na dálnici u Ptuje... opačný směr volno thumbs up
Re: Macelj - hustota provozu o víkendu
04. 08. 2012 09:30
Tak jak to dnes okolo půlnoci na Macelji vidíte?
avatar Re: Macelj - hustota provozu o víkendu
04. 08. 2012 10:21
O půlnoci ten provoz už obvykle prořídne.

Ale toto jsem zažil mezi 9. a 13. hodinou předloni (také střídání prázdnin v Evropě), ale aby byla zacpaná A1 i po vyzvednutí lupenů za Lučkem až tak strašně, to tehdy nebylo:



O to méně chápu prázdnou mýtnici Demerje cestou od moře... ta nedůvěra k platebním kartám mě docela děsí...
Všimněte si na prostředním snímku prázdných dvou pruhů, kterými mohli vesele frčet ti, kdo platili kartou nebo ENC už u Demerje...
Re: Macelj - hustota provozu o víkendu
04. 08. 2012 10:22
A mně se to prázdné Demerje celkem líbí thumbs up
Re: Macelj - hustota provozu o víkendu
05. 08. 2012 20:30
Tak dnes v neděli nejklidnější cesta s Chorvatska co jsem zašil .Jel jsem přes Maďarsko po dálnici . Celou dobu bez front , nízký provoz tempomat na 135 .Děcka spali skoro celou dobu. Tak by to mělo vypadat pokaždé
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 176
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.