Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Přes Maďarsko (2)

Autor admin 
Re: Přes Maďarsko (2)
08. 06. 2014 14:10
Průjezd Lendavou do HR a zpět mimo placené úseky.









A pro ty co jezdíme koncernovými vozy, hraniční přechod Starý Goričan je po vstupu HR do EU trvale otevřený i pro velký pohraniční styk. Už NEPLATÍ to, že byl otevřený pouze pd 1.6 - 31.8.
Re: Přes Maďarsko (2)
08. 06. 2014 14:32
V Lendavě to nen problém. Na prvním kruháči nenajet na dálnici a pak cedule na HR :-) jde to i bez navigace.
Re: Přes Maďarsko (2)
08. 06. 2014 15:24
Já nevím sice je to přes Lendavu asi o 10km kratší ale přes Goričan zase rychlejší. Já už léta jezdím na starý Goričan a hned dálnice a jede to, žádná Lendava, Čakovec, Varaždin atd.
avatar Re: Přes Maďarsko (2)
08. 06. 2014 21:07
Ja chodim presne takto... Za prechodom HU-SLO, treba v protismere minut benzinku petrol a na prvom kruhaci odbocit do lava, cesta Vas cez Dolga Vas privedie do Lendavy. V Lendave sa drzat po hlavnej, na kruhacoch neodbocit na dialnicu (oznacenie dialnice je velmi dobre znacene). Na HR dialnicu sa pripajam vo Varazdine.
Re: Přes Maďarsko (2)
09. 06. 2014 10:54
Karel z HK napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Já nevím sice je to přes Lendavu asi o 10km kratší
> ale přes Goričan zase rychlejší. Já už léta jezdím
> na starý Goričan a hned dálnice a jede to, žádná
> Lendava, Čakovec, Varaždin atd.

Já mám zkušenost úplně opačnou. V Mursku Središti na hranicích mě jenom odmávnou, jel jsem tudy skoro 10 x, žádný problém. Přes Goričan jsem jel jenom jednou, ale stál jsem tam snad 40 minut, jakou dělali pakárnu.
Re: Přes Maďarsko (2)
11. 06. 2014 11:20
Je to zkušenosti. Já zase už léta jezdím přes starý Goričan v pohodě.
Dříve jsem jezdil přes Slovinsko. Jednou bylo mistrovství světa ve fotbale a na celnici samé ženské. Chlapi doma čuměli na fotbal.
Jedna si mně za trest vychutnala a nechala mně vyložit auto. Bylo to už na chorvatské celnici. Všechny dámy mám v úctě, ale ta mi hnula žlučí.
Byla neuvěřitelně arogantní. Její kolegyně se znatelně styděla. Odpustil jsem ji, každý den není svátek.
Jedu zítra, začíná MS ve fotbale a zahajuje Chorvatsko. No, měl bych tam být kolem páté, tak snad nebudu ztrestán. Začínají až v osm.
Hezký den.
avatar Re: Přes Maďarsko (2)
11. 06. 2014 11:32
Jíra, záleží, v kolik se střídají směny... aby už tam nebyly od tří grinning smiley
avatar Re: Přes Maďarsko (2)
11. 06. 2014 11:50
no ak pridem vzdy pred pol nocou na stary Gorican, tak som vybaveny do minuty.... po pol noci som si uz aj postal na hranici yawning smiley

idem pozajtra, tak dufam, ze do polnoci to stihnem grinning smiley
Re: Přes Maďarsko (2)
11. 06. 2014 12:41
kadcho , to v tvojom obrazku vidim zilinsky erb?
avatar Re: Přes Maďarsko (2)
11. 06. 2014 16:54
Ano, zilinsky erb smileys with beer
Re: Přes Maďarsko (2)
11. 06. 2014 20:34
kadcho ::tohle poznáš lehce.
Re: Přes Maďarsko (2)
11. 06. 2014 20:38
avatar Re: Přes Maďarsko (2)
11. 06. 2014 20:52
Presne, toto je zilinske bludisko grinning smiley vjazd do ZA od MT
Re: Přes Maďarsko (2)
11. 06. 2014 22:09
až také bludisko to na hlavnej a z auta nie je, len to je pekne odfotené niekým kto šiel možno z Vlčiniec
avatar Re: Přes Maďarsko (2)
11. 06. 2014 22:27
Ber to s nadhladom yawning smiley ano, je to spravny uhol fotenia...

Ale nezasierajme to tu, je to mimo temy...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kadcho (11. 06. 2014 22:28).
Re: Přes Maďarsko (2)
11. 06. 2014 22:27
Ejha chlapi, Slota by Vám dal, Žilinu rozoberať vo vlákne o Maďarsku.

Pozn. Slováci ma pochopia a českým bratom uvediem, že to je narážka na OT.

Inak všetko OK fóristi.
smileys with beer
Re: Přes Maďarsko (2)
12. 06. 2014 06:56
My s tym problem nemame smileys with beer
Re: Přes Maďarsko (2)
12. 06. 2014 08:31
Jíra napsal(a):
-------------------------------------------------------

> Jedu zítra, začíná MS ve fotbale a zahajuje
> Chorvatsko. No, měl bych tam být kolem páté, tak
> snad nebudu ztrestán. Začínají až v osm.
> Hezký den.


Jen pro přesnost. Začínají v deset.
Přeju hladký průjezd celnicí.
Re: Přes Maďarsko (2)
12. 06. 2014 08:31
Jíra napsal(a):
-------------------------------------------------------

> Jedu zítra, začíná MS ve fotbale a zahajuje
> Chorvatsko. No, měl bych tam být kolem páté, tak
> snad nebudu ztrestán. Začínají až v osm.
> Hezký den.


Jen pro přesnost. Začínají v deset.
Přeju hladký průjezd celnicí.
Re: Přes Maďarsko (2)
12. 06. 2014 15:05
zdravim zilinu zo ziliny :-)
Re: Přes Maďarsko (2)
12. 06. 2014 19:42
Dnes přes Maďary. Téměř od hranic šílená bouřka až za Karlovac, včetně spadlého stromu na dálnici. Tady v Ogulinu je už lépe a neprší.
Ráno směr Omiš. V Madarsku jsem volil svoji novou trasu, po 86 až z Kormendu. Ale od Kormendu k hranicím dost oprav asi 20 km.
Lenti už v pohodě a pak Goričan.
Hezké dny všem. J.
Re: Přes Maďarsko (2)
12. 06. 2014 20:12
Jíra,dobrá zpráva že už to za Kormendem začali opravovat.... thumbs up v loni se mi jevil tento úsek jako ten horší.
Pokud to opraví do 40 dnů tak pojedeme po novém? Co myslíš stihnou to,nebo to hloubí zase třičtvrtě metru?
avatar Re: Přes Maďarsko (2)
12. 06. 2014 21:16
To oscil: pozdravujem aj ja smiling smiley

To Jira: vdaka za dobre info, zajtra idem po tej istej trase aj ja... Ako to bolo so zverou?
Re: Přes Maďarsko (2)
12. 06. 2014 21:59
super info mna čaká táto trasa o 3 týždne
Re: Přes Maďarsko (2)
13. 06. 2014 08:55
K opravám v HU - už jsem to tu psal před měsícem, kdy jsem tudy jel do HR... Od Körmendu směrem na SLO hranici je asi na pěti místech vždy v úseku několika kilometrů vybagrovaná polovina silnice skoro metr hluboko! Místa řídí semafory, na kterých se dá nabrat slušné zdržení. Určitě to top sezóny nestihnou opravit... Jinak ty úseky, které dělaly loni a předloni, jsou skvělé, z jedné části dokonce udělali 4pruh - takovou falešnou dálnici s ploty proti zvěři.
Re: Přes Maďarsko (2)
19. 06. 2014 21:55
Ahoj, Mortene, ty opravy jsou na úseku Körmend - Zalalovo a nebo jsou i dál. Ptám se proto zda se nevyplatí tento úsek objet a proto potřebuji vědět co by se muselo objíždět. Dík Mirek
Re: Přes Maďarsko (2)
20. 06. 2014 11:32
Nikdo nic nového o této opravě cesty? Ale lesti tam byla před měsícem vybagrovaná cesta tak to lepší asi nebude. No nic tak po dlouhé době pojedu jinama.
Re: Přes Maďarsko (2)
20. 06. 2014 12:38
Asok 12, vem to tak, že Tě nějakých 20 minut zdržení nezabije. Já pokud letos pojedu, tak zase po 86-tce. Nebo přes Vídeň na Eisenstadt a Szombathely a stejně se tomu úseku nevyhnu
Re: Přes Maďarsko (2)
20. 06. 2014 15:07
Karle to mas pravdu. ja spis ze kdyz se na takovem useku stane havarka tak je to hodne na dlouho. Takze asi se dam v ILZu na na Radgonu a Varaždin a mam pokoj :-)
Re: Přes Maďarsko (2)
21. 06. 2014 09:31
Včera jsem projel Maďarsko ve směru do Chorvatska. Měl jsem obavy z hustoty provozu, neboť hranice SK/H jsem přejížděl v10,38 hoď, ale obavy nebyly na místě. To trasa Svitavy - Brno byla horší. Mají tam na několika místech semafory. Ještě před Szombathely jsou tři a za Kormendem jich je dalších šest. Tyto kyvadlově průjezdné úseky jsou krátké jak délkou tak i intervalama, minimální zdržení. Konečně opravili koleje v Csorne a opravy jsou vidět i na dalších místech. Je pravdou, že jsou některé úseky hrozné, ale celkově mi připadá, že se celkově stav zlepšuje a to rychleji než u nás. Z Maďarska jsem vypadnul ve 13,26 hoď. Také Dolga Vas a Lendava byla prázdná. Ahoj Mirek
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 140
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.