Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kdy je nejlepší výjezd

Autor terkazv 
avatar Re: Kdy je nejlepší výjezd
02. 08. 2012 20:24
OT: ony jsou dvě Bystřice nad Pernštejnem? Já našel jen tu, co je západně od Letovic... ale jinak dobrý...
Re: Kdy je nejlepší výjezd
02. 08. 2012 20:44
dušan napsal(a):
Příští týden přesně od 11-18.8 (od soboty do
> soboty)
>



Mám to stejně jako ty, ale jedu na Makarskou. Volba odjezdu je asi mezi 12-13 hod v pátek od Blanska a uvidím jak to dopadne. Jednou jsem jel v pátek v 16:30( 2010) to bylo jakš- takš, ale podruhé (2011) jsem jel v pátek v 22:15 a to byla katastrofa, na hranice SLO-HR jsem přijel v sobotu 3:15 a odjížděl jsem v 9:00, takže volba je na to poledne a dospím to tam někde na parkovišti




>
>
>
>



Upraveno 1krát. Naposledy upravil joko69 (02. 08. 2012 20:51).
avatar Re: Kdy je nejlepší výjezd
03. 08. 2012 08:36
.... Joko69 ... takže ve 13,00 Ti v Blansku zamávám ... smileys with beer
... v tu dobu snad ještě nebude kalamita na " státní " ... na Brno
Re: Kdy je nejlepší výjezd
03. 08. 2012 10:22
Nejlepší výjezd, pokud to jde, tak mimo pátky a soboty..smiling smiley a pokud by se mělo jednat o čas výjezdu.., tak ono celkem záleží, i na tom, odkud člověk jede, jak daleko, apod smiling smiley Já z Ostravy, jezdící k Zadaru, +/- ta 19tá hodina, před Zadarem kolem 6té hodiny ráno smiling smiley Na Shellce před Slovenskými hranicemi pěkně pauza, při které spadne tma..a hurá směr Jih smiling smiley A tak má zkušenost, můj názor smiling smiley

Hrvat Mishell

______________________________________________________________________________________________________________________
Krk, Trogir, Makarska, Stupin Čelinne, Podgora, Gradac, Turanj, Pakoštane, Pakoštane (2012 - 2x), Pakoštane, Pakoštane,..



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hrvat Mishell (03. 08. 2012 10:56).
Re: Kdy je nejlepší výjezd
03. 08. 2012 10:37
Už se taky snažíme zajišťovat ubytko pokud možno ne od soboty ale pokud to nejde jedeme v 11hod od Liberce do půlnoci jsme v pohodě
v Chorvatsku a pak už jen spíme a dopol. jsme většinou na místě.Letos jsme měli od středy do středy a pohoda všude.
Re: Kdy je nejlepší výjezd
03. 08. 2012 10:56
zůza - jak jsem psal, tak mimo pátky a soboty, to je na cestách, OK smiling smiley a hlavně v noci smiling smiley A nebo, taky ještě můžete zkusit, tzv. blind smiling smiley My tak jezdíme již 8 let a pokaždé, jsme byli nadmíru spokojeni smiling smiley Ale chápu, někteří ten styl - nvm kde, nvm na jak dlouho, nvm za kolik, nemají rádi smiling smiley

Hrvat Mishell

______________________________________________________________________________________________________________________
Krk, Trogir, Makarska, Stupin Čelinne, Podgora, Gradac, Turanj, Pakoštane, Pakoštane (2012 - 2x), Pakoštane, Pakoštane,..
Re: Kdy je nejlepší výjezd
03. 08. 2012 13:11
Hill napsal(a):
-------------------------------------------------------
> OT: ony jsou dvě Bystřice nad Pernštejnem? Já
> našel jen tu, co je západně od Letovic... ale
> jinak dobrý...
No jasně,sem to popletl,pardon.Je jen jedna:-)
Re: Kdy je nejlepší výjezd
03. 08. 2012 13:42
Díky za postřehy.
Zatím to tedy vypadá,že budeme odjíždět po ránu,6h,počítám že na místo je to nec.900km tak to by se dalo ujet za 10-12hodin i s přihlédnutím k hustějšímu provozu.To by se ještě v pohodě dalo sehnat ubytko v apartmánu někde v Šibeniku a okolí,nebo se dá přespat i v kempu.. Osobně mě nevadí nějaké to dobrodružno na cestě,na to řízení se i dost těším....
Tak budu i sledovat pruběžně kamery online.Která nebo které jsou ty nejduležitější na cestě? (nechci být OT)
Díky a přeji hezký den.D
Re: Kdy je nejlepší výjezd
08. 08. 2012 14:11
Tak nevím, kdy je nejlepší odjezd - dnes je středa a na Lučku a Macelji je to "masakr". Jaroslav
Re: Kdy je nejlepší výjezd
09. 08. 2012 16:12
My odjezd zítra,v Pátek ráno v 5-6h. tak uvidíme jak to dopadne..
Pak napíšu detaily.-)
avatar Re: Kdy je nejlepší výjezd
09. 08. 2012 16:20
jfk.j napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak nevím, kdy je nejlepší odjezd - dnes je středa
> a na Lučku a Macelji je to "masakr". Jaroslav


no právě, všichni začli jezdit ve všední dny a já měl třeba v pátek večer volno, ale absolutní!

_______________________________________________________
Re: Kdy je nejlepší výjezd
09. 08. 2012 16:32
Máš asi pravdu, před hodinou bylo Lučko úplně zasekané a pak si vyberconfused smiley
Re: Kdy je nejlepší výjezd
10. 08. 2012 08:41
jfk.j napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak nevím, kdy je nejlepší odjezd - dnes je středa
> a na Lučku a Macelji je to "masakr". Jaroslav

Vyjet se dá kdykoliv a Lučko a Macelj se dají bez problému objet
Re: Kdy je nejlepší výjezd
10. 08. 2012 10:02
nedělal bych s toho kovbojku,přes týden jsou kolony nárazově.Já taky v loni čučel na online kameru z hranic,a nakonec tam nikdo nebyl
Re: Kdy je nejlepší výjezd
11. 08. 2012 19:50
[www.hak.hr]
kolony 4km pred Luckom
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 100
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.