Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kdy je nejlepší výjezd

Autor terkazv 
avatar Re: Kdy je nejlepší výjezd
30. 06. 2011 09:46
Ahoj já odjezd Kladno cca 18-19hod a příjezd ráno Baška voda cca8hodinaněkdy později podle zastávek .Děti usnou již v Rakousku do té doby koukaji na DVD a je klid občas něco pojedi a mě vyhovuje zastavit hned za hranicema A a pak na dálnici v A žena kouřovka já protahovačka jezdim odjezd čtvrtek tam a neděle nebo pondělí zpět minulej rok odjezd konec srpna a to se to v pondělí v noci štosovalo před Zahřebem všichni se vraceli po víkendu od moře ,ale dalo se cca 10-20km popojíždění pak jako když kouzelnej proutek a jelo to plynule nechápu ? Cesta tam Kl.-ČB.Dolní Dvořiště Graz dál.Slovin. Baška V. tam pohoda sám na silnici je fakt ,že občas tunel v A smrad ,ale neřešim jedu těšim se juchajda yawning smiley Štastnou cestu všem už za 20hot smiley
avatar Re: Kdy je nejlepší výjezd
30. 06. 2011 17:12
bugi napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pavel.R napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Jezdíme vždy v sobotu ve 22:00 hod a vždy v
> > pohodě.Letos opět 2.6 ve 22:00 tak doženeme asi
> > bugismileys with beer
>
>
> A odka že vyrážíš?
Oselce,kousek od Horažďovic
Re: Kdy je nejlepší výjezd
30. 06. 2011 18:08
ahoj, to já překračoval HR hranice 5 sezon vždy neděli mezi 23.00-0.00 a vždy v pohodě čekačka do 5 minut a tento rok pojedu ve stejný čas,ale v pátek 12.8., na zpět jsem byl vždy na HR hranicích v sobotu kolem 9.00 dopoledne a čekačka max.20 minut. ahoj a přeji všem fóristům krásnou a klidnou dovču na Jadranu:-))
Re: Kdy je nejlepší výjezd
02. 07. 2011 21:51
ted koukám na kameru v Macelji (2.7. v 21:50 h) a furt kolony jak blázen tam i zpět. No potěš hodiny..... eye rolling smiley
avatar Re: Kdy je nejlepší výjezd
04. 07. 2011 19:58
Re: Kdy je nejlepší výjezd
04. 07. 2011 21:51
jak vypadá provoz kolem Vídně v pátek okolo 21:00 hodin ? Plánuju jet přes noc a nevím jak to v tu dobu jezdí.Minulý pátek jsem se na online kamery u Vídně zapoměl dívat a tento pátek už jedeme.Mám si dát radši před výjezdem dát hodinku voraz anebo se to dá ?
Re: Kdy je nejlepší výjezd
05. 07. 2011 12:01
nikdo nejel v pátek ?
avatar Re: Kdy je nejlepší výjezd
05. 07. 2011 13:41
Mnohokrát, jen si nevzpomenu, zda skrz Vídeň jsme někdy projížděli po dvacáté hodině nebo před sedmou ranní.
Možné to je, ale přesně si to neeviduji, neb projeli jsme vždycky hladce.
Re: Kdy je nejlepší výjezd
05. 07. 2011 19:36
Někdy,tuším v roce 1998 jsme jeli v pátek po 20hod.přes Vídeň.No přeskákali jsme Dunaj za 3hodiny.Od té doby v pátek nejezdím dolu a v sobotu zpět.Asi tak. Fery
Re: Kdy je nejlepší výjezd
05. 07. 2011 20:35
Loni jsme projížděli kolem 23:00 hodin a celkem bez problémů
Re: Kdy je nejlepší výjezd
05. 07. 2011 20:49
Fery napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Někdy,tuším v roce 1998 jsme jeli v pátek po
> 20hod.přes Vídeň.No přeskákali jsme Dunaj za
> 3hodiny.Od té doby v pátek nejezdím dolu a v
> sobotu zpět.Asi tak. Fery


jenže před 13 lety neexistoval průtah Vídní.To je úplně mimo mísu.
Re: Kdy je nejlepší výjezd
05. 07. 2011 21:21
darko napsal(a):
> jenže před 13 lety neexistoval průtah Vídní.

?????????????????????
A kudy se tedy jezdilo?
Re: Kdy je nejlepší výjezd
05. 07. 2011 21:38
no mě se neptej, já to nevím,nespíš kolem centra.Já doposud jezdíval pře hungáry.
Experti na prujezd Rakouskem a Slovinskem taktně mlčí
Re: Kdy je nejlepší výjezd
05. 07. 2011 21:52
Záleží na tom, čemu říkáš průtah Vídní. Od r.1996 dosud jezdím přes Vídeň stále stejně (jen s tím rozdílem, kudy do Vídně vjedu, zda od Mikulova nebo od Stockerau). Pokud myslíš obchvat, který část z nás používá, tak máš pravdu. Ale jestli průtah, tak jsi s těmi roky vedle jak ta jedle.
Re: Kdy je nejlepší výjezd
05. 07. 2011 22:10
myslel jsem právě ten obchvat,či spíše průjezd S2.Bez něj průjezd Vídní v sezoně považuji za sebevraždu.
Re: Kdy je nejlepší výjezd
05. 07. 2011 22:22
Aha. Tak prosím nazývej věci pravými jmény. Průtah je třeba Severojižní magistrála, obchvat Pražský okruh. Stejně tak ve Vídni.
Re: Kdy je nejlepší výjezd
05. 07. 2011 22:25
S2 je totiž něco mezi.Napůl obchvat,napůl průjezd. V Praze je to něco úplně jiného.Obchvat tam vede kilometry od města.
Re: Kdy je nejlepší výjezd
05. 07. 2011 22:30
Dobrá, beru zpět, máš částečně pravdu.
Re: Kdy je nejlepší výjezd
05. 07. 2011 22:30
nic se neděje
v2x
Re: Kdy je nejlepší výjezd
06. 07. 2011 12:36
mack napsal(a):
-------------------------------------------------------
> POZOR, zpět to v neděli vůbec neplatí, to je
> záhul, viz výše.....zpět v neděli nee....smiling smiley
>
Nelze celou neděli strkat do jednoho pytle. Ta rada je šíření blábolů. Záleží na čase, kdy se jede. Jezdím z Istrie brzo ráno zcela bez problémů.
Re: Kdy je nejlepší výjezd
06. 07. 2011 12:47
Darko,jaký mimo mísu?Skrz Vídeň na Graz se jezdí pořád přes most přes Dunaj! Akorát záleží,kdy se něco opravuje,nebo kdy jedeš.
Fery
avatar Re: Kdy je nejlepší výjezd
06. 07. 2011 13:27
v2x napsal(a):
-------------------------------------------------------
> mack napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > POZOR, zpět to v neděli vůbec neplatí, to je
> > záhul, viz výše.....zpět v neděli nee....smiling smiley
> >
> Nelze celou neděli strkat do jednoho pytle. Ta
> rada je šíření blábolů. Záleží na čase, kdy se
> jede. Jezdím z Istrie brzo ráno zcela bez
> problémů.

cestu z Istrie, pokud jedeš přes na sever přes Rakousko, prosím....
pokud se jedná cestu v neděli zpět konkrétně přes Macejl, následně přes narvané dálnice s rakouskými turistickými dovolenkáři, tak jsi tam niíkdy nejel, resp víš hovno.....neděle ráno tam thumbs up ....neděle ráno zpět thumbs down
Re: Kdy je nejlepší výjezd
06. 07. 2011 20:22
ja jezdim z chorvatska vzdy v nedeli rano kolem 7:00 a pokazde v pohode, maximalni cekani je na chorvatsko-slovinskych hranicich, kde cekam cca 10-15min. Nutno podotknout, ze jezdim na dovolenou mimo sezonu a to koncem cervna nebo zacatkem zari. Nejblizsi zkusenost byla tuto nedeli 3.7. navrat z Biogradu a nebyt bouracky pred Vidni(zdrzeni cca pul hodky) tak cesta byla bezproblemu.
Re: Kdy je nejlepší výjezd
06. 07. 2011 21:40
zpátky přes Rakousko nejedu,stavuju cestou zpět se u bráchy,takže to beru přes madarsko.Nakonec to dopadlo tak ,že mi nezbyde nic jiného,než jet přes Víden (po S2) v pátek večer,páč manželka nakonec musí být v práci i v pátek do 15 h.a v sobotu již máme již zaplacený apartmán.A mám vymalováno
Re: Kdy je nejlepší výjezd
06. 07. 2011 23:05
Loni jsem jel začátkem srpna skrz Vídeň na Stockerau v neděli ráno mezi 6-7 (z Makarský odjezd cca 22hod.) a silnice prázdný. To je ale ještě na nějaký zácpy asi moc brzy.
Re: Kdy je nejlepší výjezd
11. 07. 2011 12:57
byl jsem v HR letos po druhé a vždy byl výjezd ve 22h ve středu. Nikde žádné zdržení, cesta byla ok.
Naši jezdí také vždy ve středu, resp. ve čtvrtek v 02:00 a taky vždy cesta v pohodě, bez nějakého čekání.
Re: Kdy je nejlepší výjezd
11. 07. 2011 19:11
V kolik mi doporučujete vyjet v pátek ráno abych v pohodě projel Slo - Hr hranice. Budu vyjíždět z Ostravy.
Anonymní uživatel
Re: Kdy je nejlepší výjezd
11. 07. 2011 19:26
Mohu Ti jen poradit.
Čím dřív, tím líp.
Re: Kdy je nejlepší výjezd
11. 07. 2011 20:09
odjezdy z Prahy vždy v pátek odpoledne kolem 14 hodiny, průjezd Vídní za soumraku, do cíle Šibeniku kolem 6té ráno s přestávkou po cestě na spaní. Jeli jsme to cca 10x a vždy bez problémů. Dá se říci že největší problém jsou silnice v ČR.
zpátky vyrážime vždy v sobotu v 6 ráno a opět vše bez problémů až na cestu z Hatí do Jihlavy to je vopruz který vydá za předchozích 800 km.
Re: Kdy je nejlepší výjezd
13. 07. 2011 22:23
darko napsal(a):
-------------------------------------------------------
> jak vypadá provoz kolem Vídně v pátek okolo 21:00
> hodin ? Plánuju jet přes noc a nevím jak to v tu
> dobu jezdí.Minulý pátek jsem se na online kamery u
> Vídně zapoměl dívat a tento pátek už jedeme.Mám si
> dát radši před výjezdem dát hodinku voraz anebo se
> to dá ?


Nevím, jestli to ještě pomůže, ale podle uzavírek a havárek, Vídeň bývá většinou stejná od 20 - 22 hod. Prostě to jede, je potřeba se dívat. Protože tam to frčí. Volno jsem tam ještě uplně nezažil.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

darek , Mi
Hosté: 201
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.