Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kdy je nejlepší výjezd

Autor terkazv 
Kdy je nejlepší výjezd
29. 06. 2011 09:59
Dobrý den, omlouvám se pokud toto téma tady někde už je ale nenašla jsem ho..... Nicméně v pátek odjíždíme, ale nějak se nemůžeme dohodnout jaký čas je na odjezd nejvhodnější. Jestli brzo ráno, nebo v poledne, večer.... poraďte prosím jaké zkušenosti máte? Děkuji smiling smiley
Re: Kdy je nejlepší výjezd
29. 06. 2011 10:35
...odkud....kam....čím.....přes.....??????????????? příliš mnoho nejasností!!!!!!!!!!!!!! V pátek (zvláště tento )bývá problém od 00 do 24 hod., já jezdím v neděli ráno .Tož tak .
Re: Kdy je nejlepší výjezd
29. 06. 2011 10:57
pokud cestujete od pondělí do čtvrtka,klidně vyražte nad ránem a k večeru tam budete,Záleží kam a odkud jedete.Jinak od pátku do neděle zásadně přes noc a to tak, abyste při vstupu do HR projížděli kolem půlnoci.Provoz minimální a žádné kolony.Přes den o víkendu vysoké riziko kolon.
Re: Kdy je nejlepší výjezd
29. 06. 2011 10:57
Dobrý den,

já osobně budu odjíždět v pátek 15.7 (njn. asi nejhorší termín na odjezd, co nadělám) cca kolem 19-20h z Brna, přes Vídeň, směr Graz, objezd dálnice ve SLO a přemyšlím, kterým přechodem. Co jsem zde hledal, tak je několik variant, jak přes hranice SLO-HR a to:

1) Macelj

2) Cvetlin (z Ptuje po silnici 690 přes Videm a Dubravu Križovljansku)

3) Ormoz Slo/HR Varazdin

4) Ptuj a Zavrč, dál na Hraščicu Podjel Varaždin

....

Který přechod bude "nejvolnější"? Macelj asi určitě ne, že?
v2x
Re: Kdy je nejlepší výjezd
29. 06. 2011 10:58
Tak, tak. Neděle ráno není špatný nápad. Rakušáci spí nebo jsou v kostele, nikde žádný kamion.
Re: Kdy je nejlepší výjezd
29. 06. 2011 11:02
Na Macelju se vyplatí být nejpozději okolo 06:00
Re: Kdy je nejlepší výjezd
29. 06. 2011 11:13
No jedem tento pátek z Ústí nad Labem a jedem přes Slovinsko ( ne po dálnici) do Pakoštane. Takže jak tak na to koukám, vyrazíme večer, původně jsem chtěla v poledne, myslela jsem že spoustu lidí jezdí v pátek večer, až přijdou z práce a nachystaj se, ale asi dám na vaše rady smiling smiley
Re: Kdy je nejlepší výjezd
29. 06. 2011 11:42
Já vyjíždím 2.7. okolo 22:30 tak doufam že to bude cajk. Strakonice - ČB-LINZ-GRATZ-MARIBOR-ZAGREB-SIBENIK
Re: Kdy je nejlepší výjezd
29. 06. 2011 12:39
My jedeme tento pátek 1.7.2011 trasu Rakovník - ČB - Linz - Graz - Zagreb (s objížďkou slovinské dálnice) - Ploče - Žuljana a ještě čas odjezdu řešíme. Známí k nám dorazí kolem třetí, tak buď vyrazíme už mezi 16.-17.hodinou, nebo počkáme a vyrazíme až kolem 20:00 hod., co byste spíš doporučili?
Re: Kdy je nejlepší výjezd
29. 06. 2011 13:03
Jet rovnou dřív. Na co hodláte čekat? Na Godota? smileys with beer
Re: Kdy je nejlepší výjezd
29. 06. 2011 13:03
Mildous napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...odkud....kam....čím.....přes.....??????????????
> ? příliš mnoho nejasností!!!!!!!!!!!!!! V pátek
> (zvláště tento )bývá problém od 00 do 24 hod., já
> jezdím v neděli ráno .Tož tak .


Dobrý den, jedeme standartní trasu ústí n/l - praha - brno - mikulov - vídeň - graz - lenart - ptuj - zagreb - pakoštane.

díky
Re: Kdy je nejlepší výjezd
29. 06. 2011 13:06
Vyražte někde okolo 20:00-21:00, budete na SLO/HR hranici někde okolo 06:00, to by ještě mělo být v pohodě
Re: Kdy je nejlepší výjezd
29. 06. 2011 13:11
Letos jedu v neděli cca18hod a nástup mám v pondělí ráno tak jsem zvědav jak se pojede.
Re: Kdy je nejlepší výjezd
29. 06. 2011 13:18
Z neděle na pondělí se pojede dobře, akorát se po půlnoci pohnou všechna náklaďáky
Re: Kdy je nejlepší výjezd
29. 06. 2011 13:45
Já jedu taky v pátek 12.8. a mám pocit, že je skoro fuk v kolik vyrazíme. Plánoval jsem to na 19.hod. od nás z českolipska s nějakým krátkým šlofíkem na kraji HR kolem druhé ráno, ale teď jsem to překopal, chtěl bych vyrazit po 16.hodině, abych dojel co nejdál, protože koukám že si člověk moc nevybere, tak bych nechtěl po odpočinku mít před sebou nějakých 400km v kolonách. Zatím jsem Macelj přejížděl z pátka na sobotu asi třikrát těsně po půlnoci a jen jednou to bylo jakž takž, dvakrát popojíždění 60-90min. Hodinu nevíš...
avatar Re: Kdy je nejlepší výjezd
29. 06. 2011 14:53
JEDNOZNAČNÁ RADA,,,,,
v sobotu večer zabalit, prospat se do libosti, nasnídat se a kolem 7 - 9 hod vyrazit...a dorazit do HR k večeru.....
dálnice bez náklaďáků, víkedoví turisté ze SLO nebo z A míří domů v protisměru a je volno...pohoda.... ovšem záleží, jak je člověk domluven s udytovatelem...
POZOR, zpět to v neděli vůbec neplatí, to je záhul, viz výše.....zpět v neděli nee....smiling smiley

a kdybych měl mít natvrdo ubytování od sobotního dopolene, tak ten den oželím, ubytovaleti ho uhradím a nemusím mít bobky.....
ovšem zase sorry těm, co jezdí pouze na 7 dnů-----



Upraveno 1krát. Naposledy upravil mack (29. 06. 2011 15:03).
Re: Kdy je nejlepší výjezd
29. 06. 2011 14:57
No my máme problém s tím že jedem na blint a večer asi těžko seženem ubytování... takže nám zbývá bud jet na noc, nebo odpoledne....
Re: Kdy je nejlepší výjezd
29. 06. 2011 15:09
Já zase cestuju zásadně na noc, neztratím ani den
Re: Kdy je nejlepší výjezd
29. 06. 2011 15:17
To je přesně ono, Macku, když jsme jezdili na 10-11dnů, bylo mi to jedno odpoledne šumák, ale když to mám na týden, bojuju o každou minutu na pláži. Být po mým, vyjedem v pátek v poledne, ale to zase pár lidí nemůže vypadnout z práce.
avatar Re: Kdy je nejlepší výjezd
29. 06. 2011 15:20
---> terkazv
ale jo, jsi asi mladej...
s tím na blind bys tam měl být nejlépe ráno.....
někdy je smutnej pohled na vyčerpané lidi po douhé cestě, co v pařáku 33 celziusů ještě v poledne hladají aparmán...smoking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil mack (29. 06. 2011 15:26).
avatar Re: Kdy je nejlepší výjezd
29. 06. 2011 17:41
2 terkazv - na obed je pre vás skoro, mohli by ste by ť na mieste ešte v noci, resp. veľmi skoro ráno.

2 zmrzlina - súhlasím s mello, ísť skôr, máte to ďaleko, je možné že dorazíte až popoludní. A po prebdenej noci sa v horúčave, aj keď máš klímu šoféruje blbě.
avatar Re: Kdy je nejlepší výjezd
29. 06. 2011 19:12
Zmrzlino, kdykoli jsme jeli v pátek tak, abychom byli na Maclju kolem půlnoci, netrčeli jsme tam nikdy tak dlouho, jako když jsme tam byli v sobotu ráno (to najednou naskočily k době cesty i 4 hodiny navíc).
Z Rakovníka odhaduji nejvhodnější dobu odjezdu do 16 hodin.
Ani to samozřejmě není záruka, že stejný nápad nepojme několik desítek dalších, ale pořád lepší, než ty tisíce, co se tam nahrnou ráno.
Re: Kdy je nejlepší výjezd
29. 06. 2011 19:46
Každý rok / 11 sezon v kuse / vyjíždím tak, abych byl na hranici H/HR anebo SL/HR kolem šesté hodiny ráno. Jedno jestly v pátek nebo v sobotu. Vždy jsem těm kolonám ujel a díval se odpoledne na neskutečné "gužvy" v TV.
Letos vyjíždím 30. 6. o půlnoci /Havířov. Ostrava, Brno, Blava, maďarská 86, Redics, Varaždín, Split, Omiš/. Náklaďaky v Maďarsku neřeším, stejně jedou jak draci. Zpátky vyjíždím v neděli / letos 16. 7. / ráno v 6 hod. a vždy v pohodě. Trasa cca 1100 km mi i s přestávkama na doutníček a dobrý oběd v Maďarsku / na spáteční cetě / trvá 14 hodin.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil mofra (29. 06. 2011 20:39).
Re: Kdy je nejlepší výjezd
29. 06. 2011 19:47
Toho roku nam bohuzial zaciatok cesty vysiel na piatok (nastup mam v sobotu), pojdem klasicky na noc, zaujima ma Vas nazor na situaciu na Lucku (smerom k moru) medzi 22:00 - 02:00 hod.
avatar Re: Kdy je nejlepší výjezd
29. 06. 2011 20:05
Markox my jsme každý rok na Lučku kolem půlnoci(pátek-sobota v sezonu) a uplně v pohodě, vždy max do 5 minut čekačka.
Re: Kdy je nejlepší výjezd
29. 06. 2011 20:16
to Tony Stark:

To je potesujuca sprava. Ubytko mam totiz cez cestovku, takze preto ten blby termin. Chcel by som dorazit do ciela skor ako autobus s otatnymi ucastnikmi zajazdu smiling smiley (kedze hotel poznam, mam v umysle "ovplyvnit" recepcneho pri pridelovani izby)
avatar Re: Kdy je nejlepší výjezd
29. 06. 2011 20:28
Jezdíme vždy v sobotu ve 22:00 hod a vždy v pohodě.Letos opět 2.6 ve 22:00 tak doženeme asi bugismileys with beer
avatar Re: Kdy je nejlepší výjezd
29. 06. 2011 22:37
My odchádzame v pondelok okolo polnoci,v utorok obed by sme mali byť v prístave v Splite.V pohode počkáme na trajekt na Brač-ubytovanie aj tak býva v hoteli až po 12 hod.Cesta späť-odchod v piatok po raňajkách-večer už dúfam doma.smiling smiley
avatar Re: Kdy je nejlepší výjezd
29. 06. 2011 23:12
Já jezdím zásadně na noc a přes týden....nema problema....mám děti a vždycky usnou,ale štvě mě,že vždy po výjezdu a po cca 30 km se ptají kdy tam budeme.smileys with beer
Zpět v neděli a v pohodě bez problémů...jen u Záhřebu se to trochu štosuje,ale dál už v poho. Doufám,že zažiju to co v loni,že pojedu po HR dálnici při cestě k moři s dálkovými světly...nikde nikdo ani v protisměru.smileys with beer
Re: Kdy je nejlepší výjezd
30. 06. 2011 06:16
Pavel.R napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jezdíme vždy v sobotu ve 22:00 hod a vždy v
> pohodě.Letos opět 2.6 ve 22:00 tak doženeme asi
> bugismileys with beer


A odka že vyrážíš?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 155
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.